فریت بار به ونکوور کانادا | هزینه ارسال بار به ونکوور
دسامبر 8, 2019
فریت بار به اتاوا | هزینه ارسال بار به اوتاوا
دسامبر 24, 2019

فریت بار به تورنتو | هزینه ارسال به تورنتو

 

ارسال بار مسافری به تورنتو کانادا

تورنتو بزرگترین شهر کشور کانادا و از بزرگترین مراکز گردشگری دنیا محسوب میشود ، و ارسال بار مسافری به آن بسیار حایز اهمیت میباشد. این شهر5 میلیون نفری سالانه بسیاری از گردشگران و نیز مهاجران را از جای جای جهان و همچنین ایران به خود جذب میکند. مردم این شهر که با بیش از ۱۸۰ زبان و گویش گوناگون از قبیل انگلیسی و فرانسوی در این منطقه تکلم می‌کنند از نژادهای آسیای جنوبی ، لاتینی ، سیاهپوستها و چینی ها هستند. شهر تورنتو سومین شهر مهاجرپذیر در جهان محسوب میشود.

چنانچه مسافری هستید که قصد دارید به تورنتو سفر یا مهاجرت کنید، برای ارسال خرده بار شخصی و یا لوازم منزل خود به تورنتو کانادا، نیاز به یک شرکت باربری هوایی دارید. یک آژانس معتبر برای فریت بار لوازم شخصی و حمل هوایی لوازم منزل ، که قابل اعتماد ، متخصص و دارای اعتبار جهانی باشد.

فریت بار به تورنتو کانادا

این حجم از مهاجرت و گردشگری به این شهر کانادا باعث میشود فریت بار یا حمل هوایی بار مسافری و لوازم منزل به تورنتو از اهمیت بالایی برخوردار باشد . چنانکه سالانه حجم وسیعی از لوازم شخصی و وسایل منزل توسط مسافران و مهاجران به این شهر بصورت حمل هوایی ، ارسال میشود.

فریت لوازم منزل ، حمل اضافه بار مسافری و لوازم شخصی دانشجویان ، ارسال مبلمان و تخت خواب و کمد و بوفه ، ارسال پیانو و پوشاک و مواد غذایی و خشکبار به تورنتو ، تنها بخشی از خدمات آریان آسمان به مسافران این شهر دوست داشتنی دنیاست. حمل بار هوایی به تورنتو با بهترین قیمت در کمترین زمان از تخصص های ماست.


آژانس معتبر برای حمل هوایی بار فریت به تورنتو کانادا

شرکت آریان آسمان با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها آژانس بار هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایرانست. این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی فریت بار بصورت هوایی ، زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود ، در تمامی مراحل فریت بار به تورنتو ، یاری دهد. آریان آسمان با داشتن کانکشن ها ی گسترده در کانادا و بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند لوازم شما را، در منزل شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی تخصصی ، آنرا در منزل شما در مقصد تحویل شما نماید.

 
 

ارسال لوازم منزل و وسایل شخصی به تورنتو

شهر تورنتو سومین شهر مهاجرپذیر در جهان محسوب میشود ، و لذا لزوم ارسال لوازم منزل مسافران به آنجا بدیهی میباشد. مسافران و دانشجویانی که قصد سفر به تورنتو را دارند محدودیتی برای حمل هوایی بار خود به این شهر زیبا را ندارند. شما میتوانید تمامی لوازم منزل و وسایل شخصی خود را اعم از : پوشاک ، مبلمان ، کمد و بوفه ،تخت، سرویس های چوبی، پیانو ، فرش ، ظروف، مواد غذایی ، خشکبار، لوازم شخصی ، کتاب و جزوات دانشجویی ، برنج، کنسرو، غذاهای آماده با بسته بندی های تجاری و انواع خرده لوازم منزل ، به شهر تورنتو ارسال نمایید.

کافیست تا با همکاران ما در شرکت آریان آسمان تماس بگیرید تا بصورت رایگان ، با اعزام تیم متخصص ، مشاوره ی حضوری لازم جهت فریت بار شما به مقصدتان بشما داده شود. همکاران ما صمیمانه شما را راهنمایی میکنند تا با بهترین و باکیفیت ترین ایرلاین های معتبر دنیا ، با کمترین هزینه ممکن، لوازم خود را به تورنتو ارسال نمایید.

در تمام مراحل فریت بار به تورنتو همراه شماییم

اگر شما قبلا با دفتر شرکت آریان آسمان هماهنگ کرده باشید ، ما تمام مراحل بسته بندی و حمل بار تا فرودگاه ، و کلیه ی تشریفات گمرکی برای فریت بار شما را انجام میدهیم. تیم مجرب آریان آسمان در تمامی مراحل فریت بار به تورنتو، همراه و همیار شماست.

تلفن شرکت فریت بار آریان آسمان در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200
0912-9536348

راهنمای جامع فریت بار مسافری
راهنمای جامع فریت بار به کانادا
 
 

ارسال هوایی حیوان خانگی به تورنتو کانادا

اگر قصد ارسال حیوان خانگی خود را به تورنتو دارید ، آژانس هوایی آریان آسمان آماده ی پذیرش و فریت حیوان خانگی شما بصورت غیر همراه میباشد. با ما تماس بگیرید. همکاران ما تمام راهنمایی ها را در این خصوص بشما خواهند داد. همچنین میتوانید راهنمای جامع حمل حیوان خانگی با هواپیما را در سایت ما مطالعه نمایید.

ارسال سگ به تورنتو کانادا

شما میتوانید سگ خانگی خود را توسط آژانس ما ، با اطمینان کامل و آسودگی خاطر به تورنتو ارسال نمایید. پس از انجام امور مورد نیاز برای حمل حیوانات خانگی و کسب مدارک لازم ، سگ خانگی شما با بهترین ایرلاینهای معتبر دنیا ، با هزینه ای به مراتب پایین تر از حمل هوایی بصورت همراه مسافر، به مقصدتان ارسال و تحویل شما میگردد.

ارسال گربه خانگی به تورنتو کانادا

همچنین چنانچه میخواهید گربه ی خانگی خود را نیز به تورنتو فریت نمایید ، ما آمادگی لازک جهت انجام کلیه ی تشریفات گمرکی و صدور بارنامه جهت ارسال حیوان زنده ی شما با هواپیما را داریم. کافیست باما تماس بگیرید.

تلفن شرکت حمل هوایی بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200
0912-9536348
 
 

هزینه فریت بار به تورنتو


قیمت فریت بار به تورنتو به حجم و وزن بار شما بستگی مستقیم دارد. چنانچه نسبت حجم بار شما به وزن آن بیشتر باشد ، بار شما حجمی حساب میشود . یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت فریت بار به تورنتو کانادا ، شرکت حمل هوایی ای هست که شما آنرا برمیگزینید. شرکتهایی که از ایران (تهران) به مقصد اتاوا ، بار هوایی حمل میکنند ، شرکتهای قطر ایرویز و شرکت هواپیمایی امارات و شرکت لوفتهانزا میباشند. قیمت فریت بار به تورنتو با هریک از این ایرلاین ها ممکن است باهم متفاوت باشد. بهترین هزینه ها برای بسته بندی و ارسال بار منزل خود را از ما بخواهید.

شرکت آریان آسمان به شما اطمینان میدهد، با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی ، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت برای فریت بار مسافری به تورنتو کانادا به شما ارائه میدهد. تا آنجا که شما با دیدی باز و انتخابی درست ، بهترین و باکیفیت ترین شرکت هوایی را ، با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار با هواپیما برای خود انتخاب کنید.

تعرفه حمل هوایی بار به تورنتو

شما میتوانید با آگاهی از قوانین مختلف حمل بار فریت ، هزینه های خود را برای ارسال هوایی به تورنتو، پایین بیاورید. برای آگاهی از مقررات و تعرفه ی حمل بار هوایی به تورنتو ، با ما تماس بگیرید و یا به صفحه ی قیمت ارسال بار فریت مراجعه نمایید.

هزینه انبارداری بار مسافری در تورنتو جهت ترخیص بار

برای ترخیص بار در تورنتو کانادا ، در همین صفحه اطلاعاتی در اختیار شما قرار میگیرد. جهت اطلاع از هزینه های انبارداری بار مسافری در گمرک فرودگاه تورنتو ، شما میبایست با گمرک فرودگاه (YYZ) به شماره تماس YYZ: +1 905-676-3640 تماس حاصل فرمایید.

 
 

ترخیص کالا در گمرک فرودگاه تورنتو کانادا


برای اطلاع مسافران و مهاجران و دانشجویان ، و بطور کلی کسانیکه قصد ترخیص کالا در گمرک فرودگاه تورنتو را دارند ، اطلاعاتی فراهم گردیده تا این امر برای شما با سهولت بیشتری انجام گیرد.

تعطیلات رسمی در گمرک تورنتو کانادا

مسافرانی که قصد دارند در تورنتو کانادا ، بار فریت و لوازم ارسالی خود را ترخیص نمایند ،میبایست از ایام تعطیل رسمی استان انتاریو که شهر تورنتو در آن واقع میباشد آگاه باشند. این ایالت در روزهای : 01 Jan ؛ 19 Feb؛ 01 Jul ؛ 06 Aug ؛ 03 Sep ؛11 Nov ؛ 25 Dec ؛ 26 Dec تعطیل میباشد . لذا در این روزها برای ترخیص بار فریت به گمرک فرودگاه مراجعه نفرمایید. برای آگاهی بیشتر میتوانید با گمرک فرودگاه تورنتو کانادا تماس بگیرید . شماره تماس : YYZ: +1 905-676-3640

روزها و ساعات کاری گمرک فرودگاه تورنتو کانادا برای ترخیص و تحویل کالا:

دوشنبه تا جمعه ساعت 8.00 الی 16.00
*امکان ترخیص کالا در خارج از ساعات کاری مذکور گمرک برای کالاهایی مانند حیوانات زنده ، فاسد شدنی و جنازه وجود دارد*

اسناد مور نیاز برای ترخیص و تحویل کالای مسافری در گمرک فرودگاه تورنتو

 • لیست اقلام(Packing list)
 • فاکتور کالا (Invoice)
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
 • کارت شناسایی گیرنده (طبق گیرنده بارنامه)

اسناد مور نیاز برای ترخیص و تحویل کالای تجاری در گمرک فرودگاه تورنتو

 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
 • لیست اقلام(Packing list)
 • فاکتور کالا (Invoice)
 • مجوز ورود کالا به کشور(Import license)
 • گواهی مبدا(در صورت نیاز)
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)

ترخیص کالای مسافری، کالای هدیه و نمونه غیرتجاری در تورنتو:

جهت ترخیص هدیه ، نمونه بار و کالای فریت مسافری در این شهر ، ارزش گمرکی طبق فاکتور باید پرداخت گردد.

رویه ترخیص و تحویل کالا در تورنتو:

گیرنده کالا با در دست داشتن اسناد مورد نیاز مذکور و داشتن استعلام قبلی از گمرک فرودگاه تورنتو، بابت قوانین ، نحوه و مقدار هزینه های ترخیص و تحویل کالا ؛ و پرداخت هزینه های ورودی نهایی اعلام شده از طرف گمرکات مقصد یا نماینده مربوطه ، امکان ترخیص کالا را خواهد داشت.

تلفن شرکت حمل بار هوایی آریان آسمان در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200
0912-9536348
 

2 سوال برای مقاله " فریت بار به تورنتو | هزینه ارسال به تورنتو "

 1. زهرا خو ش بین گفت:

  تعداد چند فرش که از ایران تورنتو ارسال شود هزینه و. زمان را بی زحمت و. شرایط را بفرکایید

  1. admin گفت:

   سلام. بله همکارانم در خصوص ارسال بار به کانادا و اختصاصا تورنتو با شما در تماس خواهند بود.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This