parallax background

ارسال هوایی حیوانات خانگی به خارج از کشور

حمل هوایی حیوانات خانگی


ارسال حیواناتی نظیر سگ و گربه و خرگوش و... به خارج از کشور


اگر قصد به همراه بردن حیوانات خانگی خود از قبیل سگ و گربه های خانگی به خارج از کشور را دارید ، ما سرویس مطمئن حمل مخصوص ارسال این حیوانات در کابین های هواپیمایی مناسب آنها را پیشنهاد می کنیم. ما متعهدیم تا حیوان خانگی شما را با بهترین شرایط استاندارد حمل هوایی ، با رعایت قوانین و دستورالعملهای بین المللی به تمام نقاط جهان حمل نموده و در مقصد تحویل شما دهیم.

مزایای استفاده از خدمات آریان آسمان:

  • 1- محفظه مخصوص حیوانات در قسمت بار هواپیما
  • 2- امکانات ویژه و دفاتر پستی دربیشتر نقاط دنیا
  • 3- محافظت کامل در طول مسیر
  • 4- محافظت در رمپ های ورودی
  • 5- کارکنان مجرب و آموزش دیده

راهنمای حمل هوایی حیوانات زنده

با بهره مندی از کادری مجرب و مناطق ویژه اختصاص یافته در هاب های مرکزی ایرلاینهای مختلف این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که حیوانات شما در ایمن ترین شرایط ،کمترین آسیب ، با بالاترین استانداردها و بالاترین میزان راحتی که نیاز دارند به مقصد مورد نظر شما فرستاده خواهند شد.

اگر نیاز به کنل برای حمل حیوان خود دارید، کنل های ایرلاینی در 6 سایز مختلف در دسترس شما هستند. به منظور کسب اطلاعات در مورد حمل حیوانات خانگی خود شما می توانید به توضیحات موجود در راهنمای حمل هوایی حیوانات زنده مراجعه کنید. رزرو گیری باید حتما پیش تر انجام شود و زمان مناسب برای آوردن حیوان به شما اطلاع رسانی خواهد شد.( معمولا 2 تا 4 ساعت پیش از پرواز ).

ابعاد انواع مختلف کنل های حمل حیوانات خانگی:


قفس های حمل حیوانات خانگی برای ارسال هوایی

لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

Share This