parallax background

ارسال هوایی حیوان خانگی به خارج از کشور

 

ارسال حیوان خانگی با هواپیما


ارسال حیوان خانگی با هواپیما به کشورهایی نظیر آمریکا ، کانادا ، انگلستان ، استرالیا ، آلمان ، فرانسه ، سوئد، ترکیه ، دبی و دیگر کشورهای جهان ، یکی از خدمات مهمی است که شرکت آریان آسمان آنرا برای مشتریان خود انجام میدهد. آریان آسمان خدمات حمل هوایی حیوانات زنده را با تعهد بر انجام تمامی شرایط استاندارد جهانیِ "حمل هوایی حیوانات زنده " بر اساس قوانین جهانی یاتا بر عهده گرفته است.

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و ... ) را توسط پست هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند. این امر شامل حیوانات خانگی ، چهارپایان از قبیل اسب ، و حیوانات خاص مانند حیوانات سیرک یا حیوانات وحشی میباشد.


حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای میباشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در "بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده" حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.


ما متعهدیم تا حیوان خانگی شما را در سلامت و رفاه کامل، با بهترین شرایط استاندارد حمل هوایی حیوانات زنده ، با رعایت قوانین و دستورالعملهای بین المللی به تمام نقاط جهان حمل نموده و در مقصد تحویل شما دهیم.


تلفن دفتر بار فرودگاه امام خمینی جهت ارسال هوایی حیوان زنده:


0910-5949010         021-51005200
با ما تماس بگیرید


 
 
 
 

برای ارسال حیوان زنده با هواپیما چه راه‌هایی وجود دارد ؟بطور کلی دو راه برای ارسال حیوان زنده با هوایپما وجود دارد:

1- حمل هوایی حیوان زنده بصورت همراه ( از طریق پایانه های مسافری) :

در این روش شما که قصد همراه بردن حیوان خانگی در هواپیما را به شهری دیگر در داخل ایران و یا خارج از کشور دارید ، میبایست موقع خرید بلیط هواپیما ، کد AVIH یا "سرویس حمل موجود زنده" را هم از دفتر آژانس هواپیمایی دریافت نمایید .

هر مسافر می‌تواند دو قلاده سگ یا گربه، یا ۱۰ پرنده تزیینی را در هواپیما بصورت همراه حمل کند. البته بدین صورت که حیوان در قفس مخصوص خود ، مانند دیگر چمدانهای همراه مسافری ، در داخل ترمینال مسافری فرودگاه تحویل کارمند هواپیمایی شده و در قسمت کارگوی هواپیما جای داده میشود و سپس در ترمینال مسافری فرودگاه مقصد ، همراه چمدانها تحویل مسافر داده میشود.

در این روش شما جدا از اینکه بار همراه داشته باشید یا خیر میبایست هزینه ی حمل حیوان خانگی خود را بصورت اضافه بار مسافری به ایرلاین پرداخت نمایید که مبلغ قابل توجهی بوده و در ادامه جزییات آن بعرض شما میرسد.


2- حمل هوایی حیوان زنده بصورت غیر همراه ( از طریق پایانه های باربری با بارنامه ) :

در این روش که بسیار مطمئن تر بوده ، حیوان از چند روز قبل از پرواز، تحویل دفتر یکی از شرکتهای فریت بار و یا دفتر باربری هواپیمایی داده شده و برای ارسال به مقصد با هواپیما، بارنامه میشود. سپس در گمرک فرودگاه مقصد، تحویل صاحب آن داده میشود. این روش برای حمل ایمن حیوان بسیار مطمئن تر بوده و از لحاظ هزینه هم، بسیار بصرفه تر میباشد. ضمنا دانستن این نکته ضروریست که فرستادن حیوان به بعضی از کشورها مانند : انگلیس، دبی و عمان از طریق بار همراه، ممکن نبوده و فقط از طریق کارگو و تحویل حیوان به باربری ممکن است. ( روش دوم)

در هر دو حالت حمل همراه و حمل بصورت غیر همراه ، حیوان اهلی یا وحشی شما در زیر کابین مسافری و در قسمت بار هواپیما جای داده می شود؛ که درجه حرارت آن تحت کنترل کامل خدمه ی پروازی بوده و محیط امن و راحتی برای حیوان شما در طول پرواز فراهم می شود.


برای انجام انواع فریت بار مسافری و فریت بار تجاری ، تیم مشاوره ی شرکت آریان آسمان آماده ی راهنمایی و مشاوره ی رایگان به شماست.
 
 

چه حیواناتی را می‌شود با هواپیما حمل کرد؟

شما میتوانید حیوان خانگی خود اعم از سگ ، گربه ، خرگوش ، سنجاب ، انواع پرندگان تزیینی و دیگر حیوانات خانگی خود را در هنگام سفر با هواپیما به خارج از کشور با خود بهمراه ببرید. بعضی از شرکتهای هوایی ، برخی از این حیوانات را بصورت همراه نمیپذیرند و شما میبایست برای ارسال آنها از طریق بار کارگو (بار غیر همراه یا فریت) اقدام کنید.

برای ارسال چهارپایان مانند اسب ، گاو ، گوسفند و ... هم شرایط ویژه ای در نظر گرفته شده که در صفحه ی ارسال هوایی چهارپایان بدان پرداخته ایم. همچنین ارسال هوایی حیوانات خاص مانند حیوانات سیرک ( فیل ، دلفین ، حیوانات وحشی مانند ببر و شیر و خرس و...) هم در دستور کار شرکت آریان آسمانست که شرایط حمل هوایی آنها در صفحه ی حمل حیوانات خاص گنجانده شده است .

چه تعداد حیوان خانگی را میتوان با هواپیما ارسال کرد؟

بر اساس قوانین سازمان دامپزشکی ایران هر مسافر میتواند حداکثر 2 قلاده سگ و یا گربه ، و نیز 10 قطعه پرنده تزئینی را بصورت هوایی با خود حمل نماید. البته این امر در مورد حمل هوایی بصورت کارگو متفاوت است .

بطور کلی درمورد تعداد حیوانات در حمل هوایی محدودیت‌هایی وجود دارد. برای مثال حیوان مادر و حداکثر ۳ بچه‌اش می‌توانند تحویل شرکت هوایی داده شوند ، آن‌هم در صورتی ‌که وزن هر کدام از آنها از 2 کیلوگرم بیشتر نباشد و همه آنها را در یک قفس جای داده باشید . اما چنانچه وزن بچه‌ها بیشتر از 2 کیلوگرم باشد، باید هریک را در قفس‌های جداگانه جای دهید .

برای آگاهی از قوانین حمل هوایی شرکتهای مختلف برای فرستادن حیوان زنده ، میبایست پیش از هرگونه اقدامی با شرکت هوایی و یا آژانس های حمل بار مانند شرکت آریان آسمان تماس بگیرید و تمامی شرایط و قوانین ارسال حیوان خود را جویا شوید.

همکاران ما در شرکت آریان آسمان ، صمیمانه آماده ی پاسخگویی به تمامی پرسشهای شما در خصوص ارسال حیوان خانگی به تمامی کشورهای جهان و شرایط حمل آنها میباشند. کافیست با شماره 02151005200 واقع در دفتر آریان آسمان در ترمینال باربری فرودگاه امام خمینی (ره) تماس بگیرید.

 
 

قوانین و مقررات ارسال حیوانات زنده با هواپیما

جایگاه ویژه ی حیوانات خانگی در خانواده ها و اهمیت نگهداری ، سلامت و حمل و جابجایی آنها، سبب شده تا قوانین خاصی برای فریت هوایی آن ها در تمام نقاط جهان از سوی مراجع قانونگذار مقرر شود تا این کار به بهترین شکل ممکن و در امنیت و سلامت کامل حیوان صورت پذیرد.

این قوانین در سراسر دنیا توسط شرکتهای هوایی ملزم به اجرا بوده و تمامی شرکت های هواپیمایی و همچنین شرکت های حمل هوایی و فریت بار میبایست به رعایت نمودن آن ها پایبند باشند. رعایت قوانین یاتا توسط شرکتهای حمل هوایی ، ضامن سلامت و امنیت حیوانات زنده میباشد. برای اطلاعات بیشتر ، صفحه ی قوانین حمل هوایی حیوان زنده را مطالعه نمایید.

شرکت آریان آسمان ماردین با تعهد بر رعایت تمامی استانداردهای جهانی IATA در خصوص حمل حیوانات زنده با هواپیما، این تضمین را بشما میدهد که حیوان خانگی شما در امنیت و سلامت کامل به مقصد شما در شهرهای مختلف جهان ارسال شده و تحویل شما میگردد.

بطور کلی شرایط و قوانین حمل هوایی حیوانات زنده در چهار گروه اصلی جای میگیرند:

• قوانین کشورهای مبداء
• قوانین بین المللی حمل هوایی
• قوانین شرکتهای حمل کننده
• قوانین کشورهای مقصد

برای آگاهی از قوانین و مقررات کشورها و شرکتهای داخلی و خارجی ، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و چنانچه ابهام و سوالی داشتید با همکاران ما در دفتر آریان آسمان واقع در قسمت کارگوی فرودگاه امام خمینی (ره) تماس بگیرید. همکاران ما صمیمانه آماده ی پاسخگویی به هرگونه سوال و ابهام شما هستند.


تلفن دفتر بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت حیوان خانگی:


0910-5949010         021-51005200
با ما تماس بگیرید


 
 

مدارک و شرایط ارسال هوایی حیوان خانگی

برای ورود و خروج حیوانات زنده رعایت برخی نکات توسط فرستنده و شرکتهای حمل حیوان زنده الزامیست که ذیلا به آنها اشاره میشود:

 • مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 • ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . ( تلفن قرنطینه اداره کل دامپزشکی استان تهران: 02144580529
 • ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 • تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 • به همراه داشتن تاییدیه کتبی قرنطینه دامپزشکی فرودگاه مبدا (- تلفن دفتر قرنطینه حیوانی فرودگاه امام خمینی (ره): 02155678192 -- 09104572046 )
 • به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن


توجه داشته باشید که واکسن هاری برای سگ با ذکر مشخصات کامل و تاریخ دقیق واکسیناسیون با جزییاتی مثل اسم واکسن، شماره سری و تاریخ انقضا، و تست خون برای اندازه‌ گیری آنتی‌ بادی هاری که ۳۰ روز بعد از تزریق واکسن هاری انجام می‌شود ، لازم میباشد.

برای خروج حیوان به صورت کارگو (یا ارسال بصورت فریت ) لازم است که از پیش هماهنگی های لازم با کشور مقصد صورت پذیرد . در غیر این صورت مسئولیت هرگونه عواقب و خسارت ناشی از عدم هماهنگی بر عهده صاحب حیوان خواهد بود .

ورود حیوان به بعضی از کشورها مانند انگلیس و استرالیا ، ایالات متحده آمریکا و کانادا بدون گذراندن مراحل قرنطینه ی حیوان ممنوع است. اگر می‌خواهید حیوان خانگی خودتان را به این کشورها ببرید، باید مدارک بیشتری حاضر کنید. برای مثال نمونه آزمایش خون حیوان خانگی شما برای ورود حیوان زنده به انگلیس ، باید توسط آزمایشگاه ‌های مورد تایید اتحادیه اروپا بررسی شود. اگر پاسخ آزمایشات برای آنها قابل قبول باشد، سه ماه بعد میتوانید حیوان خانگی خود را به انگلستان ارسال کنید .

و نهایتا ذکر این عنوان ضروریست که ورود و خروج حیوانات غیراهلی (وحشی) و گونه های خاص حیوانی، منوط به اخذ تاییدیه سازمان محیط زیست میباشد.

 
 

مقررات و نکاتی که میبایست در فریت هوایی حیوان زنده لحاظ شود • پیش از ارسال حیوان خانگی خود با هواپیما، از کامل بودن اسناد پزشکی و مدارک ضروری اطمینان حاصل کنید. مدارک واکسیناسیون، پزشکی و قرنطینه از جمله مدارک بسیار مهم هستند.
 • توجه کنید که میبایست مشخصات فرد تحویل گیرنده حیوان در فرودگاه مقصد در بارنامه درج شده باشد تا در هنگام رسیدن حیوان شما به مقصد با وی تماس گرفته شود.
 • مشخصات و اطلاعاتی نظیر نام کامل ، آدرس ، تلفن منزل و تلفن همراه شخص ارسال کننده حیوان و همچنین شخص گیرنده ی آن در مقصد ، می بایست روی قفس درج شده باشد.
 • ارسال کلیه مستندات پزشکی حیوان خانگی و نیز ارسال دستور العمل نگهداری و مراقبت از آن به همراه قفس ، از الزامات حمل حیوانات زنده میباشد.
 • دانستن این نکته مهم است که اگر حیوان‌ خانگی شما احیانا بیمار باشد، احتمالا شرکت هوایی آن را پزیرش نمیکند.
 • ورود و خروج آبزیان و خزندگان بصورت اضافه بار همراه مسافر ممنوع بوده و میبایست بصورت کارگو با بارنامه ارسال شود (توسط شرکت های حمل بار نظیر آریان آسمان)
 • سعی کنید چند روز قبل از پرواز قفس حیوان را خریداری نمایید تا حیوان به بودن در آن عادت کرده و در طول پرواز بیتابی نکند. میتوانید اسباب بازی های مورد علاقه اش را در قفسش جای دهید تا با محیط داخل قفس خو بگیرد.
 • بستن قلاده به گردن حیوان درون قفس ممنوع است.
 • برای ورود سگ و گربه به ایران از هرگونه ۲ قلاده مجاز می باشد (حداکثر ۴ قلاده)
 • برای ورود پرندگان به ایران از هر گونه ۲ قطعه مجاز می باشد (حداکثر ۱۰ قطعه)
 • چنانچه قصد ارسال توله های سگ و بچه های گربه را دارید طبق قوانین بسیاری از کشورها ، میبایست حداقل 10 تا 12 هفته از تولد آنها گذشته باشد.
 • در تابستان سعی کنید برای ارسال حیوان خانگی خود از پروازهای شبانه بهره ببرید که دمای هوا بهتر میباشد و در زمستانها از پروازهای روز.
 • میتوانید چند ساعت قبل از پرواز و پذیرش حیوان توسط شرکت هوایی به حیوان خود یک وعده غذای سبک داده و او را نظافت نمایید و قفسش را کاملا ضد عفونی کنید. چنانچه مدت زمان پرواز طولانیست دقت نمایید که در حین پرواز غذا و آب برای حیوان شما مهیا باشد. میتوانید این موضوع را با کارمند شرکت هوایی مورد نظرتان چک کنید.
 • تحویل حیوان زنده در مقصد بر اساس فرم تنظیم شده در مبدا ، به شخص ذکر شده در فرم صورت می پذیرد. بر اساس فرم تکمیل شده در مبدا هرگونه هزینه اضافی در طول ارسال حیوان زنده اعم از : خدمات دامپزشکی , خدمات قرنطینه , هزینه اسکان , تغذیه , ترخیص , احیانا مرجوع شدن بار و بازگشت به مبدا , جریمه های احتمالی و غیره ، بر عهده صاحب حیوان میباشد.
 • در نهایت توصیه ما بشما اینست که چنانچه قصد حمل حیوان خانگی خود را بصورت همراه دارید ، قبل از به همراه داشتن حیوان خانگیتان در سفر با هواپیما ، با شرکت هوایی مورد نظر تماس گرفته و از قوانین حمل حیوانات مربوط به آن ایرلاین باخبر شوید . چنانچه قصد ارسال حیوان خانگی خود را با شرکت آریان آسمان داشته باشید ، همکاران ما شما را کاملا نسبت به تمامی قوانین و شرایط آگاه میسازند.
 
 

شرایط بسته بندی (قفس) حیوان زنده در حمل با هواپیما • قفس حیوان میبایست تمیز ، محکم و دارای قفل و بست بوده و فاقد هرگونه چرخ در زیر قفس باشد.
 • قفس میبایست دارای منافذ کافی جهت جریان کافی هوای مطبوع و تنفس حیوان باشد اما بگونه ایکه مانع نشست مایعات از داخل قفس به بیرون باشد.
 • قفس میبایست جادار بوده و فضای کافی برای تحرک حیوان باشد. در نظر داشته باشید که از بستن قلاده به حیوانات در قفس اجتناب کنید.
 • مراقب باشید که در قفس حیوان لبه ها و گوشه های تیز و برنده وجود نداشته باشد. چون ممکن است در طول پرواز به بدن حیوان آسیب برساند.
 • میتوان سه حیوان زیر شش ماهه را با وزن حداکثر 4 کیلو گرم برای هرکدامشان ، در یک قفس جای داد . اما در صورت بیشتر بودن وزن یا سن میبایست از قفس های جداگانه برای ارسال آنها استفاده کنید.
 • در مسافتهای طولانی از وجود غذا و آب کافی درون قفس اطمینان حاصل کنید.ابعاد انواع مختلف کنل (قفس) حمل حیوانات خانگی با هواپیما :

ارتفاع عرض طول
53.3cm (21 inches) 40.6cm (16 inches) 38.1cm (15 inches)
68.5cm (27 inches) 50.8cm (20 inches) 48.2cm (19 inches)
81.2cm (32 inches) 55.8cm (22 inches) 58.4cm (23 inches)
91.4cm (36 inches) 60.9cm (24 inches) 66.0cm (26 inches)
101.6cm (40 inches) 68.5cm (27 inches) 76.2cm (30 inches)
121.9cm (48 inches) 81.2cm (32 inches) 88.9cm (35 inches)

شما میتوانید هریک از این قفس های حمل حیوان خانگی را سفارش دهید تا همکاران ما آنرا برای فریت حیوان خانگی شما فراهم نمایند.

 
 

هزینه ارسال حیوان خانگی با هواپیماهزینه های فریت کردن حیوانات دارای شرایط و قوانین متفاوتیست و به نوع ارسال حیوان ، وزن و حجم حیوان و قفس حمل آن ، شرکت هواپیمایی حمل کننده ، و همچنین مقصد مورد نظر بستگی دارد .

چنانچه شما به عنوان مسافر بلیط خریده و از آژانس هوایی کد AVIH یا "سرویس حمل موجود زنده" دریافت کرده اید ، حیوان شما بصورت همراه و در قسمت بار هواپیما و درون قفس حمل میشود. در این صورت قیمت حمل حیوان زنده شما بصورت اضافه بار مسافری محاسبه میشود ، چه شما غیر از حیوان خود ، چمدان و بار دیگری داشته باشید یا خیر.


چگونگی محاسبه مقدار کرایه حمل هوایی حیوان زنده همراه ( AVIH)

برای محاسبه ی قیمت حمل هوایی پرنده‌های خانگی، وزن پرنده را همراه با قفس ضربدر ۴ میکنند تا رقم اضافه بار مشخص شود. برای مثال اگر پرنده ی شما همراه با قفس 10 کیلوگرم وزن داشته باشد وزن اضافه بار شما 40 کیلوگرم محاسبه میشود و شما میبایست هزینه ی 40 کیلوگرم اضافه بار مسافری با پرداخت کنید.

برای محاسبه ی قیمت کرایه ارسال حیوان خانگی بصورت همراه ، وزن حیوان‌های خانگی و اهلی با قفس‌شان ضربدر ۲ میکنند تا عدد اضافه بار تعیین شود. مثلا برای حمل یک سگ 15 کیلوگرمی در یک قفس 10 کیلوگرمی میبایست برای 50 کیلوگرم اضافه بار مسافری هزینه پرداخت نمایید.

درواقع این هزینه اضافه بار را حتما باید پرداخت کنید، حتی اگر بار دیگری همراه نداشته باشید. به عبارتی دیگر این هزینه جدا از مقدار بار مجاز رایگان همراه مسافر میباشد و هر مسافر در صورت نداشتن بار همراه نیز ، موظف به پرداخت این هزینه بعنوان کرایه حمل موجود زنده (AVIH ) میباشد.

در پروازهای بین‌المللی باتوجه به نوع شرکت هواپیمایی از 30 تا 100 دلار برای هرکیلو اضافه بار بسته به مقصد پرواز هزینه گرفته میشود. این مبلغ در شرکتهای هوایی کاملا متفاوت میباشد و شما میبایست موقع خرید بلیط آن را از آژانس هوایی سوال کنید.


هزینه فریت هوایی حیوان خانگی بصورت کارگو (غیر همراه)

هزینه ارسال حیوان زنده بصورت غیرهمراه (فریت هوایی حیوان زنده ) بصورت دیگری محاسبه میشود و بسیار بصرفه تر از ارسال حیوان زنده بصورت همراه میباشد.

برای حمل هوایی حیوان زنده بصورت غیر همراه (فریت) میبایست از طریق آژانس های حمل هوایی معتبر مانند شرکت آریان آسمان اقدام کنید. حیوان خانگی شما با اخذ مدارک مخصوص مورد نیاز ، با توجه به مقررات حمل هوایی حیوان زنده ، با اولین پرواز از شرکت مورد نظر شما ، بارنامه شده و به مقصد مورد نظر شما ارسال میشود و هزینه های حمل هوایی آن در بارنامه درج شده بشما اعلام میگردد.

این هزینه ها برای مقصد های مختلف متفاوت است . مثلا هزینه فریت هوایی سگ خانگی شما به انگلیس ، متفاوت از قیمت ارسال هوایی آن به کانادا میباشد . این قیمتها میتوانند بصورت روزانه تغییر کنند چرا که قیمت دلار شناور میباشد و تمام هزینه های بارنامه با دلار محاسبه میشود.

اما بطور کلی هزینه ارسال حیوان زنده بصورت بار فریت (غیرهمراه) به مراتب کمتر از ارسال آن بصورت همراه (AVIH) میباشد.
تلفن دفتر پذیرش حیوان زنده شرکت آریان آسمان در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی جهت ارسال هوایی حیوان زنده:


0910-5949010         021-51005200
با ما تماس بگیرید


 
 

ارسال هوایی حیوان زنده غیر اهلی (وحشی)

اغلب شرکت‌های هواپیمایی ، حیوانات وحشی، آبزیان، پرندگان‌، پیله حشره و به‌طور کلی جانورانی که جزو حیوانات خانگی به‌‌حساب نمی‌آیند را به‌عنوان همراه مسافر پزیرش نمیکنند .

برای این موارد شما میبایست از راه دوم، یعنی ارسال غیرهمراه حیوان زنده در ترمینال باربری فرودگاه ، و توسط آژانسهای حمل بار هوایی نظیر آریان آسمان اقدام کنید. البته در صورتیکه کشور مقصد منعی برای حیوان مورد نظر شما در نظر نگرفته باشد.

 

لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

24 سوال برای مقاله " حمل هوایی حیوان خانگی "

 1. افشین بهرامی نژاد گفت:

  سلام وقت بخیر
  از کشور سویس شهر زوریخ به داخل ایران ارائه خدمات دارید؟ (برا حیوان گربه) به صورت غیر همراه

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. فعلا بدلایل شرایط کرونا حمل حیوان زنده ممنوع میباشد.

   1. Mahsa گفت:

    سلام من دو تا گربه تقریبا ۵ کیلویی دارم و میخوام به ترکیه ببرم اگر ٣ یا ٢ پروازه باشم امکان بردن همراه وجود دارد به چه صورت؟

    1. admin گفت:

     سلام. همکارانم با شما تماس میگیرند.

 2. حسین رضازاده گفت:

  سلام
  با عرض خسته نباشد من می خواهم یک گربه به‌وزن ۴.۵ کیلو و حدود یک ساله را از اسران به امریکا بیارم آیا برای شرکت شما مقدور است و همچنین هزینه در‌چه حدودی است.

  1. admin گفت:

   سلام وقت بخیر .
   فعلا با شرایط موجود امکان ارائه سرویس در زمینه حمل حیوان زنده بصورت هوایی به مقصد آمریکا وجود ندارد .به محض بهبود شرایط و راه اندازی مجدد سرویس ها همکاران با شما تماس خواهند گرفت.

 3. نیما گفت:

  سلام در حال حاضر حیوان زنده رو میشه فریت کرد؟

  1. admin گفت:

   سلام وقت بخیر . لطفا شهر مقصد را جهت ارسال هوایی حیوان زنده اعلام بفرمایید. در حال حاضر ، برای برخی مقصد ها ارسال حیوان زنده میسر میباشد.

   در نظر داشته باشید که شرایط حمل حیوان زنده بدین شرح میباشد:

   ایتدا باید حیوان مورد نظر را به دامپزشکی برده و نامه ی پزشک مبنی بر عدم بیماری را دریافت کنید.شناسنامه ی حیوان و تمام صفحاتی که نشان میدهد واکسن های مورد نیاز زده شده را داشته باشید‌.همچنین حیوان باید دارای میکروچیپ باشد(قطعه ی کوچکی ک داخل بدن حیوان کار میگذارند و یا کارت میکروچیپ که دارای کد است و نشان دهنده سلامت حیوان است )
   سپس اطلاعات مورد نیاز شامل: وزن حیوان با محسابه ی وزن قفس + ابعاد قفس، مقصد مورد نظر و اطلاعت گیرنده (نام،آدرس،تلفن) و تمام گواهی هایی ک در بالا ذکر شده است را به شرکت حمل مورد نظر تحویل میدهید و بعد از هماهنگی با ایر لاین مورد نظر توسط شرکت حمل و گرفتن تایید جهت ارسال، میبایست صاحب کالا گواهی سلامت حیوان را بگیرد.
   (برخی کشور ها نیز از فرستنده تست خون حیوان را میخواهند که در این صورت قبل از دریافت گواهی سلامت،نمونه خون حیوان توسط دامپزشک گرفته میشود و برای سازمان بهداشت کشور مقصد ارسال میشود.)
   گواهی سلامت مرحله اخر است زیرا مدت دار است و اعتبار آن ۷ الی ۱۰ روز است. و اگر ابتدای کار دریافت شود ممکن است پروسه ی ارسال طولانی شود و گواهی باطل شود.

 4. بابک گفت:

  با عرض سلام
  در حال حاضر امکان ارسال سگ به هامبورگ هست یا نه؟؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه در شرایط کرونا هیچ شرکتی قادر به ارسال حیوان زنده نمیباشد. میبایست اندکی صبر نمایید تا شرایط و قوانین کشورها مساعد شود. به محض باز شدن مسیر ارسال حیوانات زنده ُ همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 5. مهناز گفت:

  سلام
  ارسال سگ به کشور سوئد امکان پذیر هست؟
  و قیمت احتمالی برای یه سگ هاسکی ۱.۵ سال ؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. متاسفانه در حال حاضر بعلت بیماری کرونا شرایط حمل حیان زنده میسر نیست.

 6. محدثه حسینی گفت:

  سلام
  در حال حاضر امکان فریت گربه به دوسلدورف هست؟

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفنه فعلا باشرایط کرونا امکان ارسال حیوان زنده نیست.

 7. سالار گفت:

  سلام
  امکان ارسال سگ به آمریکا هست ؟

  آیا باکس حمل باید خریداری بشه و یا شرکت شما در اختیار میگذاره ؟

  آیا سگ با همون ‌پرواز مسافر ارسال میشه یا این که با پرواز باری جدا ؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. در صورت داشتن تاییدیه ترخیص از مقصد بله . میتوان به مقصد آمریکا سگ خانگی ارسال نمود.
   باکس باید توسط خود شما خریداری شود. طبق خواست شما هم میتوان سگ را با پرواز خودتان ارسال نمود و هم میتوان با پروازی دیگر در زمانی دیگر. همکاران برای توضیحات بیشتر با شما تماس میگیرند.

 8. مهرداد گفت:

  سلام شرایط فرستادن قناری به دبی و حدود هزینه هاش چه قدر هست؟برای گرفتن تمامی مدارک لازم آیا شرکت شما انجام میده و هزینشو دریافت کنه یا شما فقط در فرستادن همکاری میکنید؟ممنون میشم پاسخ بدید من ٣تا قناری میخوام با خودم ببرم یا به روش کارگو بفرستم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران با شما تماس میگیرند.

 9. سعيد هاديان گفت:

  سلام من یک کاسکو دارم می خواهم با خودم بلوم ونکور یا ترونتو هزینه ان و شرایط را بفرمایید

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. لطفا مدارک حیوان خود را به شماره ی 09105949010 واتساپ ، و یا به آدرس M.Jalali@ariansky.com ایمیل نمایید تا همکارمان سرکار خانم جلالی آنها را بررسی نموده و با شما هماهنگ نمایند. با سپاس از شما.

 10. Mojdeh گفت:

  سلام
  ایا امکان ارسال سگ از ایران به کانادا هست ؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله؛ با هواپیمایی قطر به مقصد تورنتو امکان پذیر است. لطفا تصویر مدارک حیوان خانگی خد را برای ما ارسال نمایید تا همکاران ترتیب ارسال سگ خانگی شما را به کانادا بدهند.

 11. لاله کبیری گفت:

  سلام وقتتون بخیر، میخواستم درمورد شرایط ارسال گربه به نروژ سوال کنم؟

  1. admin گفت:

   سلام. لطفا مدارک حیوان خانگی خود را به ایمیل مدیر فروش ما خانم جلالی ارسال فرمایید: M.Jalali@ariansky.com

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This