فریت بار به اتاوا | هزینه ارسال بار به اوتاوا
دسامبر 24, 2019
فریت بار به ازمیر | هزینه ارسال بار به ازمیر
ژانویه 9, 2020

فریت بار به استانبول | هزینه ارسال بار به استانبول

 

ارسال بار مسافری به استانبول

استانبول یکی از بزرگترین شهرهای جهان و بزرگ‌ ترین شهر کشور ترکیه بوده و ارسال بار مسافری به استانبول برای مسافران ترکیه بسیار حایز اهمیت میباشد. اگر مسافری هستید که قصد دارید به استانبول سفر یا مهاجرت کنید، برای ارسال خرده بار شخصی و یا حمل هوایی لوازم منزل خود به شهر استانبول ترکیه، نیاز به یک شرکت باربری هوایی دارید. یک آژانس معتبر برای فریت بار شخصی و حمل هوایی لوازم منزل ، که قابل اعتماد ، متخصص و دارای اعتباری جهانی باشد.


آژانس معتبر برای حمل هوایی بار فریت به استانبول ترکیه

شرکت آریان آسمان با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها آژانس بار هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایرانست. این شرکت با سالها تجربه در زمینه‌ی فریت بار و صادرات بار بصورت هوایی ، زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود ، در تمامی مراحل ارسال بار به استانبول ، یاری دهد. آریان آسمان با داشتن کانکشن ها ی گسترده در ترکیه و بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند لوازم شما را، در منزل شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی تخصصی ، آنرا در منزل شما در مقصد تحویل شما نماید.


حمل بار هوایی به استانبول با بهترین قیمت در کمترین زمان از تخصص های ماست.
 
 

ارسال لوازم منزل و وسایل شخصی به استانبول

استانبول قلب و روح کشور ترکیه شده است و با اینکه استانبول پایتخت ترکیه نیست، اما همچنان قطب مهم کسب و کار و پر طرفدارترین شهر کشور ترکیه می باشد . از اینجهت ارسال لوازم منزل مسافران و لوازم دانشجویی شخصی به آنجا امری مهم میباشد. مسافران و دانشجویانی که قصد سفر به استانبول را دارند محدودیتی برای حمل هوایی بار خود به این شهر زیبا را ندارند. شما میتوانید تمامی لوازم منزل و وسایل شخصی خود را اعم از : پوشاک ، مبلمان ، کمد و بوفه ،تخت، سرویس های چوبی، پیانو ، فرش ، ظروف، مواد غذایی ، خشکبار، لوازم شخصی ، کتاب و جزوات دانشجویی ، برنج، کنسرو، غذاهای آماده با بسته بندی های تجاری و انواع خرده لوازم منزل ، به شهر استانبول ارسال نمایید.

کافیست تا با همکاران ما در شرکت آریان آسمان تماس بگیرید تا بصورت رایگان ، با اعزام تیم متخصص ، مشاوره ی حضوری لازم جهت فریت بار شما به مقصدتان بشما داده شود. همکاران ما صمیمانه شما را راهنمایی میکنند تا با بهترین و باکیفیت ترین ایرلاین های معتبر دنیا ، با کمترین هزینه ممکن، لوازم خود را به استانبول ارسال نمایید.

در تمام مراحل فریت بار به استانبول همراه شماییم

اگر شما قبلا با دفتر شرکت آریان آسمان هماهنگ کرده باشید ، ما تمام مراحل بسته بندی و حمل بار تا فرودگاه ، و کلیه ی تشریفات گمرکی برای فریت بار شما را انجام میدهیم. تیم مجرب آریان آسمان در تمامی مراحل فریت بار به استانبول ، همراه و همیار شماست ، و میتواند لوازم شما را در درب منزل در استانبول تحویل شما نماید.

تلفن باربری بار فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010         021-51005200
کافیست با ما تماس بگیرید


راهنمای جامع فریت بار مسافری
راهنمای جامع فریت بار به ترکیه
 
 

ارسال هوایی حیوان خانگی به استانبول

اگر قصد ارسال حیوان خانگی خود را به استانبول دارید ، آژانس هوایی آریان آسمان آماده ی پذیرش و فریت حیوان خانگی شما بصورت غیر همراه میباشد. با ما تماس بگیرید. همکاران ما تمام راهنمایی ها را در این خصوص بشما خواهند داد. همچنین میتوانید راهنمای جامع حمل حیوان خانگی با هواپیما را در سایت ما مطالعه نمایید.

ارسال سگ به استانبول

شما میتوانید سگ خانگی خود را توسط آژانس ما ، با اطمینان کامل و آسودگی خاطر به استانبول ارسال نمایید. پس از انجام امور مورد نیاز برای حمل حیوانات خانگی و کسب مدارک لازم ، سگ خانگی شما با بهترین ایرلاینهای معتبر دنیا ، با هزینه ای به مراتب پایین تر از حمل هوایی بصورت همراه مسافر، به مقصدتان ارسال و تحویل شما میگردد.

ارسال گربه خانگی به استانبول

همچنین چنانچه میخواهید گربه ی خانگی خود را نیز به استانبول فریت نمایید ، ما آمادگی لازک جهت انجام کلیه ی تشریفات گمرکی و صدور بارنامه جهت ارسال حیوان زنده ی شما با هواپیما را داریم. کافیست باما تماس بگیرید.

تلفن دفتر فریت بار آریان آسمان در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی (ره) :

0912-9536348         021-51005200
کافیست با ما تماس بگیرید

 
 

هزینه فریت بار به استانبول


هزینه فریت بار به استانبول به حجم و وزن بار شما بستگی مستقیم دارد. چنانچه نسبت حجم بار شما به وزن آن بیشتر باشد ، بار شما حجمی حساب میشود . لوازم شما در مبدا کاملا بسته بندی شده و لوازم شکستنی شما پالت بندی میشوند. بهترین هزینه ها برای بسته بندی و ارسال بار منزل خود را از ما بخواهید.

قیمت پایین برای حمل بار هوایی به استانبول

شما میتوانید با آگاهی از قوانین مختلف حمل بار فریت ، هزینه های خود را برای ارسال هوایی به استانبول، پایین بیاورید. برای آگاهی از مقررات و تعرفه ی حمل بار هوایی به استانبول، با ما تماس بگیرید و یا به صفحه ی هزینه ارسال بار به خارج از کشور مراجعه نمایید.

 
 

استانبول شهری واقع در دو قاره ی جهان

استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار گرفته است. استانبول مرکز فرهنگی و اقتصادی کشور ترکیه است . این شهر زیبا، با مساجد باشکوه و زیبا، هتل‌های لوکس و جاذبه‌های متعدد تاریخی و دیدنی ، پذیرای گردشگران و مسافران ترکیه است. استانبول سومین کشور گردشگری دنیا معرفی شده و جدیدا پایتخت فرهنگی اروپا بشمار میرود.

همه ی اینها در کنار همسایه بودن ترکیه با ایران ، باعث شده تا سالانه بسیاری از هموطنان ما در ایران قصد سفر یا مهاجرت به این کشور و این شهر زیبا را داشته باشند . در این میان جابجایی و حمل هوایی و زمینی بار به استانبول از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

ارسال لوازم منزل ، حمل اضافه بار مسافری و لوازم شخصی دانشجویان ، ارسال مبلمان و تخت خواب و کمد و بوفه ، ارسال پیانو و پوشاک و مواد غذایی و خشکبار به استانبول ، تنها بخشی از خدمات آریان آسمان به مسافران این شهر دوست داشتنی دنیاست. حمل بار هوایی به استانبول با بهترین قیمت در کمترین زمان از تخصص های ماست.

 

2 سوال برای مقاله " فریت بار به استانبول | هزینه ارسال بار به استانبول "

  1. هستی گفت:

    هزینه وسایل منزل حدودا ۳۵۰ تا ۵۰۰کیلو چقدر میشه

    1. admin گفت:

      سلام خدمت شما. بله میتوان بار شما را به استانبول ارسال نمود. برای آاهی از هزینه های فریت بار به استانبول ، همکاران ما با شما تماس میگیرند. در صورت نیاز شما هم میتوانید با شماره ٠٩١٠۵٩۴٩٠١٠ خانم جلالی ، کارشناس فریت و صارت شرکت تماس حاصل فرمایید.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This