هواپیمایی امارات پرواز به این شهرها را از سر می‌گیرد
آوریل 14, 2020
از سر گیری پروازهای ایران ایر به مقصد آلمان
سپتامبر 24, 2020

هواپیمایی امارات پروازهای خود به سراسر جهان را از سر می گیرد!

 

ایرنا – شرکت «هواپیمایی امارات» روز یکشنبه اعلام کرد که از ماه جولای (تیر/ مرداد) پروازهای منظم هواپیماهای این شرکت به نقاط مختلف جهان از سرگرفته می شود.

به گزارش تارنمای «امارات الیوم»، در بیانیه شرکت هواپیمایی امارات آمده است، امکان رزرو پروازهای منظم رفت و برگشت این شرکت به مقصدهای مختلف در سراسر جهان ، از آغاز ماه جولای (اواخر تیرماه) فراهم شده است. این در حالی است که از ۲۱ می (۱ خرداد) پروازهای منظم این شرکت هوایی تنها به ۹ مقصد از جمله لندن، پاریس، میلان، مادرید، شیکاگو، تورنتو و سیدنی آغاز شده بود.
همچنین شرکت هواپیمایی «فلای دبی» نیز اعلام کرد، از ۵ ژوئن (۱۶ خرداد) پروازهای این شرکت هوایی نیز به روال عادی خود باز می گردد.

شرکت هواپیمایی امارات برای مقابله با ویروس کرونا در ۲۵ مارس گذشته (۵ فروردین) همه پروازهای خود را به طور موقت به حالت تعلیق در آورد. هواپیمایی امارات به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های هواپیمایی مقاصد دور در جهان، در ماه جاری میلادی اعلام کرد که برای پشت سر گذاشتن بحران شیوع ویروس کرونا در صدد گرفتن وام است و برای مقابله با سخت ترین ماه های تاریخ خود ، شاید مجبور به اتخاذ تدابیر سخت و دشواری شود.

 

2 سوال برای مقاله " هواپیمایی امارات پروازهای خود به سراسر جهان را از سر می گیرد! "

  1. فرید شریعتمداری گفت:

    من می خواهم اول سپتامبر به ایران با بلیط برگشتی که از امارات دارم از سیاتل امریکا به ایران برگردم با توجه به اینکه بلیط خود را در پانزدهم تیر سال قبل خریداری کرده ام ایا باید خسارتی بپر دازم لازم به ذکره من قرار بود پانزدهم مارچ گذشته به ایران برگردم که امارات پرواز را بدلیل کرونا کنسل کرد

    1. admin گفت:

      سلام جناب شریعتمداری. برای اطلاع از خسارت بلیط خود میبایست با دفتر فروش بلیط شرکت امارات تماس بگیرید.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This