هواپیمایی امارات پروازهای خود به سراسر جهان را از سر می گیرد!
می 25, 2020
ارسال بار به روسیه
از سر‌گیری پروازهای هواپیمایی ایرفلوت به ایران
نوامبر 16, 2020

از سر گیری پروازهای ایران ایر به مقصد آلمان

 

با بازگشایی پروازهای ایران ایر بمقصد آلمان، ارسال بار به مقصد فرانکفورت آلمان با هواپیمایی ایران ایر، امکان پذیر شد .

به گزارش خبرگزاری «تابناک»، از روز 5 مهرماه 1399 ، پروازهای ایران ایر به مقصد فرانکفورت آلمان، پس از 5 ماه وقفه ، دوباره بازگشایی میشوند. این خبرگزاری در تارنمای خود نوشت: اولین پرواز به مقصد فرانکفورت در روز 5 مهر با شماره پرواز IR-721 در ساعت 6:20 بامداد انجام شده ، و همانروز پرواز برگشت از فرانکفورت به ایران به ساعت محلی 12 فرانکفورت به مقصد فرودگاه بین المللی امام خمینی ایران انجام میگیرد.

تابناک در سایت خود نوشت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" قبل از شیوع ویروس کرونا در جهان، به سه فرودگاه مهم آلمان : فرانکفورت، هامبورگ و کلن پرواز داشت؛ که با شیوع ویروس کرونا بسیاری از پروازهای "هما" به مقاصد اروپایی تعلیق شد. به دنبال پیگیری های صورت گرفته از سوی دو کشور و صدور مجوز پرواز، هم اکنون "هما" براساس برنامه هفتگی ، به فرودگاه‌های لندن، منچستر، وین، میلان، مادریدو پاریس پرواز می‌کند. و قرار است از این پس در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته به مقصد فرانکفورت هم پرواز داشته باشد.

لذا هموطنانی که قصد ارسال بار به آلمان را دارند میتوانند از طریق شرکت آریان آسمان ، اقدام به فریت بار خود بنمایند. برای مشاوره در خصوص فریت بار خود ، با ما تماس بگیرید.

 

2 سوال برای مقاله " از سر گیری پروازهای ایران ایر به مقصد آلمان "

 1. سپیده گفت:

  سلام. روز بخیر
  برای یک نفر بزرگسال و دو کودک چه تعداد چمدان و چند کیلو بار می توان برد؟
  آیا مواد غذایی مثل ارده و عسل هر کدام یک بطری یک کیلویی پلاستیکی می توان برد؟

  1. admin گفت:

   سلام اگر مسافر هستید و میخواهید بار همراه مسافری با خود حمل کنید ، این بستگی به بلیط شما دارد که چقدر بار هراه میتوانید با خود حمل کنید. معمولا برای هر نفر 25 کیلو. اما چنانچه میخواهید میتوانید هرمیزان بار را بصورت فریت بار مسافری به مقصد خود ارسال نمایید. شما میتوانید حتی لوازم منزل خود را هم در کنار مواد غذایی و کتاب و … به مقصد خود حمل نمایید. کافیست با همکاران ما تماس بگیرید. مشاوره و راهنمایی دقیق پیرامون نحوه ی ارسال و هزینه های آن به شما داده خواهد شد. همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه ی قیمت آنلاین فریت بار، قیمت فریت بار به آلمان را بصورت آنلاین استعلام گرفته و مشاهده نمایید.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This