فریت بار مسافری


فریت بار مسافری: بهترین راه برای جابجایی و ارسال لوازم شخصی و وسایل منزل مسافران به خارج از کشور، اعم از دانشجویان و مهاجران میباشد. در این روش بجای پرداخت هزینه های سنگین اضافه بار مسافری، و محدودیت های زیاد حمل بار همراه ، شما میتوانید با پرداخت مبلغی به مراتب پایین تر ، تمام لوازم شخصی و لوازم منزل خود را پیش از پروازتان ، به مقصد خود فریت یا ارسال نمایید. فریت بار مسافری میتواند بصورت هوایی ، دریایی و زمینی انجام شود و تمام تشریفات گمرکی میبایست پیش از سفر شما انجام گیرد.


با خدمات فریت بار مسافری آریان آسمان بیشتر آشنا شوید:شرکت آریان آسمان با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها آژانس بار هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایرانست. این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی فریت بار بصورت هوایی ، زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود ، در تمامی مراحل فریت بار، یاری دهد. آریان آسمان با داشتن نمایندگی‌های گسترده در بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند لوازم شما را، چنانچه در وزن های بالا باشد و یا محموله ی تجاری محسوب شود، در منزل یا شرکت شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی تخصصی ، آنرا در منزل و یا شرکت شما در مقصد، تحویل شما نماید.

این خدمات Door To Door ( یا درب شرکت در مبدا تا درب شرکت در مقصد) در فریت بار تجاری یا صادرات بار، خیال شما را از بسیاری جهات آسوده میکند تا بدون دغدغه های حمل کالا تا باربری فرودگاه امام خمینی و تشریفات گمرکی آن ، به مسایل سفر خود بپردازید. کافیست تا با ما تماس بگیرید؛ مشاورین ما در اولین وقت ممکن بصورت رایگان بار شما را در منزل کارشناسی کرده و سپس اطلاعات کاملی از شرایط و مراحل حمل هوایی بار شما را به عرضتان میرسانند .


برای انجام انواع فریت بار از قبیل فریت بار مسافری و صادرات بار تجاری ، تیم مشاوره ی شرکت آریان آسمان آماده ی راهنمایی و مشاوره ی رایگان به شماست.
 
 

 


تلفن دفتر آریان آسمان در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200

با ما تماس بگیرید


برای استعلام قیمت فریت بار مسافری با ما تماس بگیرید
و یا از طریق پر کردن فرم زیر، هزینه فریت بار مسافری خود را استعلام کنید:

استعلام قیمت فریت بار مسافری


 

چگونه بار مسافری خود را به خارج از کشور فریت (ارسال) کنیم ؟


راهنمای فریت بار مسافری

فریت بار مسافری، شرایط و مراحل خاص خود را دارد ، که خوبست با آنها آشنا باشید. آنچه مسلم است ، دانشجویان و مهاجران به کشورهایی همچون استرالیا ، آمریکا ، کانادا ، انگلستان ، آلمان ، ترکیه ، سوئد، فنلاند، نروژ، سوییس، اتریش ، قبرس، فرانسه و سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی و آسیایی نیاز مبرمی به این دارند که لوازم شخصی و وسایل منزل خود را هم ، به مقصد خود ارسال کنند. این یکی از مهمترین دغدغه های مسافرین به خارج از کشور است که لوازم شان سالم و با بهترین کیفیت و همچنین با قیمتی مناسب و پایین برای آنها ارسال شود.

در این قسمت قصد داریم تا شما را با اطلاعاتی که برای ارسال یا فریت بار مسافری خود به خارج از کشور دارید، بیشتر آشنا کنیم تا این کار را با آگاهی بیشتر و با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام دهید.


یافتن یک آژانس بین المللی حمل بار معتبر

اولین کاری که میبایست انجام دهید اینست که یک آژانس حمل و نقل بین المللی بار پیدا کنید که مورد اطمینان و اعتماد باشد، تا با خیالی آسوده بتوانید لوازم خود را تحویل آن داده، تا وسایل منزل شما با بهترین قیمت و بهترین کیفیت ، سالم و در کمترین زمان در مقصد تحویل شما شود.

تیم مجرب آریان آسمان، با شبکه ی قوی صادرات و واردات و ارسال بار مسافری (فریت بار مسافری) خود در سرتاسر جهان ، با عضویت در اتحادیه ی جهانی یاتا ، یکی از معتبر ترین و معتمد ترین شرکتهاییست که در ایران میتوانید روی آن کاملا حساب کنید. بارنامه های این شرکت با بیمه نامه های هوایی ایرلاینهای معتبر دنیا تضمین شده میباشد.


پذیرش بار در باربری فرودگاه امام خمینی (ره) :

پذیرش بار در گمرک فرودگاه امام خمینی از ساعت 8 صبح تا 1:30 روزهای شنبه الی چهارشنبه صورت می گیرد. شخص ارسال کننده می باست به همراه بار و مدارک شناسایی (پاسپورت و بلیط و یا کارت بازرگانی برای آنانکه بار تجاری دارند ) به پذیرش پایانه هوشمند بار ایران ایر (ترمینال بار فرودگاه) مراجعه نماید.

اگر شما قبلا با دفتر شرکت آریان آسمان هماهنگ کرده باشید ، ما تمام مراحل بسته بندی و حمل بار تا فرودگاه ، و کلیه ی تشریفات گمرکی برای فریت بار شما را انجام میدهیم. تیم مجرب آریان آسمان در تمامی مراحل فریت بار، همراه و همیار شماست.

 
 
تلفن دفتر پذیرش بار فریت در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200  
با ما تماس بگیرید 
 

انواع خدمات آریان آسمان ، در "فریت بار مسافری" به خارج از کشور

 • فریت بار مسافری به کانادا، استرالیا، انگلستان، آلمان، ترکیه، سوئد، سوییس، آمریکا، اتریش، نروژ، فنلاند، قبرس، گرجستان، عراق، دبی ، تاجیکستان، چین، ژاپن، فرانسه و دیگر نقاط جهان؛
 • ارسال هوایی لوازم شخصی و کالای دانشجویی از قبیل کتاب ، جزوات، پوشاک و لباس شخصی ، و... برای دانشجویان خارج از کشور؛
 • پست هوایی هدیه و کادو بدون مسافر ، بصورت فریت به کلیه ی کشورهای خارجی در چهارچوب ضوابط گمرکی؛
 • ارسال هوایی مواد غذایی از قبیل برنج، کنسرو، غذاهای آماده با بسته بندی های تجاری، خشکبار و... به خارج از کشور
 • فریت هوایی کلیه ی لوازم منزل ، مبلمان ، کمد، تخت، پیانو ، سرویس های چوبی و کلیه ی وسایل منزل به خارج از کشور
 • ارسال تابلوهای نقاشی و کلیه ی لوازم نمایشگاهی برای شرکت در گالری های خارجی ، با هواپیما با مطمئن ترین بسته بندی ؛
 • ارسال هوایی حیوانات خانگی زنده به خارج از کشور بصورت غیرهمراه ، درون قفس های ویژه با ایرلاین های معتبر دنیا
 • حمل هوایی جنازه متوفی ، بصورت مومیایی شده در تابوت ، و ارسال به خارج از کشور همراه با تشریفات کامل گمرکی و پزشکی قانونی
 
 

شرکت حمل هوایی آریان آسمان به چه کشورهایی فریت بار انجام میدهد؟


شرکت حمل بار هوایی آریان آسمان ، خدمات فریت بار هوایی و دریایی و زمینی خود را، با معتبرترین خطوط هوایی و دریایی و ترانزیتی بین المللی، به اقصی نقاط دنیا انجام میدهد. این شرکت با داشتن نمایندگی های گوناگون در کشورهای مختلف، قادر است بار شما را حتی به شهرهایی که فاقد فرودگاه بین المللی هستند بصورت ترانزیتی و ترکیبی ارسال نماید. خلاصه ای از کشورهایی که آریان آسمان به آنها فریت بار انجام میدهد بدین شرح میباشد:
فریت بار به فرانسه ، فریت بار به کانادا ، فریت بار به آمریکا ، فریت بار به استرالیا ، فریت بار به انگلستان ، فریت بار به آلمان ، فریت بار به ترکیه ، فریت بار به سوئد ، فریت بار به نروژ ، فریت بار به چین ، فریت بار به عراق ،

 
 
 

مراحل فریت بار مسافری در فرودگاه امام خمینی (ره)

1- مشاوره رایگان و بسته بندی کالا:

فقط با یک تماس با شرکت آریان آسمان ، مشاورین ما در محل شما حاضر شده و اطلاعات کافی را در خصوص فریت بار به مقصد مورد نظرتان ، بشما عرضه داشته و در صورت تمایل شما ، تمام وسایل منزل در همان منزل کاملا بسته بندی استاندارد شده و تا فرودگاه حمل میشود. برای آشنایی بیشتر با مراحل و شرایط بسته بندی بار فریت ، صفحه ی بسته بندی بار فریت هوایی را حتما مطالعه کنید:


2- انجام تشریفات گمرکی:

کلیه ی تشریفات گمرکی توسط پرسنل شرکت آریان آسمان انجام شده و مراحل اخذ مجوزهای گمرکی توسط کارمندان ما صورت میپذیرد.

3- - صدور بارنامه و ارسال بار:

سپس طبق جواز گمرکی ، محموله ی شما به مقصد دلخواهتان توسط ایرلاین مورد نظر شما در دفتر آریان آسمان بارنامه شده و بار تحویل انبار هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ( ایران ایر ) جهت هندلینگ و ارسال بار میشود. شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار ، محموله ی خود را تا رسیدن به مقصدتان پیگیری نمایید.

 
 

کالاهای مجاز برای ارسال بار فریت هوایی به خارج ازکشور


 • ارسال تمامی لوازم بزرگ و کوچک منزل و مبلمان و لوازم شخصی با رعایت بسته بندی مناسب
 • ارسال مواد خوراکی جامد و خشکبار ترجیحا" در بسته بندی های بهداشتی مجاز شرکتی
 • ارسال فرش ماشینی در متراژ استفاده شخصی
 • ارسال فرش دست بافت پس از اخذ مجوزهای لازم مجاز میباشد
 • ارسال اشیاء شخصی قدیمی در صورت اخذ مجوز از اداره میراث فرهنگی بلامانع می باشد
 • ارسال کتاب و جزوات شخصی
 • ارسال جهیزیه و سیسمونی نوزاد
 • ارسال لوازم خاص مانند پیانو و یا تجهیزات رستورانی و فروشگاهی

کالاهای مجاز برای فریت بار مسافری

 
 

کالاهای ممنوعه و غیر مجاز در فریت بار هوایی

مسافران بایست بدانند که ارسال هوایی برخی از وسایل به دلیل اینكه برای ایمنی هواپیما خطر ایجاد می كند ممنوع می باشد . کالاهایی از قبیل: عطر ، ادكلن ، اسپری ، شامپو ، نرم كننده ها ، مواد آرایشی ، الكل ، شربت ، آبلیمو ، سركه ، ترشیجات ، باتری در داخل اسباب بازی ها و وسایل الکترونیکی ، کپسول های گاز ، فندک و کبریت و هرنوع مواد آتشزا و نیز مواد اسیدی و خورنده ، و لوازم خطرسازی از این قبیل .


از نگاه گمرک و پلیس فرودگاه هم خروج اشیاء عتیقه ، آثار هنری اصیل ، كتابهای خطی و چاپ سنگی ، قطعات خوشنویسی شده، اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره، سنگهای قیمتی، ارز، ریال ایران، تابلوهای نقاشی اصل، قالی و قالیچه دستبافت عتیقه و هر نوع اشیای تاریخی و میراث فرهنگی ممنوع است. همچنین خروج اسلحه و مهمات و تجهیزات نظامی از كشور ممنوع است . خروج هر نوع فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی هم فقط با مجوز وزارت ارشاد ارسال می گردد .


بارهای ممنوع در فریت بار به خارج از کشور

 
 

چگونه میتوان بار فریت را در کشور مقصد تحویل گرفت؟

پس از مطمئن شدن از رسیدن بار به مقصد، شخصی که نام او در قسمت گیرنده بارنامه درج شده است می تواند نسبت به دریافت بار ارسالی به گمرک فرودگاه مربوطه در کشور مقصد اقدام نماید. لازم به ذکر است که محموله ارسالی از طریق فرودگاه مبدا به فرودگاه مقصد ارسال می گردد. انبار داری در فرودگاه مقصد تا 48 ساعت به صورت رایگان انجام می شود و بعد از آن مشمول هزینه های انبار داری می گردد. این بدان معنیست که اگر تا دو روز بعد از رسیدن بارتان به مقصد ، به گمرک فرودگاه مقصد مراجعه کنید از پرداخت هزینه های انبارداری معاف هستید مگرنه میبایست برای هر روز هزینه ی انبار داری بپردازید.

 
 

بیمه ی بار فریت مسافری


بارهای فریت مسافری در تمامی مسیرهای هوایی ، به ازای هر کیلو گرم ، تا سقف 20 دلار از طرف شرکت های هواپیمایی عضو یاتا بیمه بوده و در صورت کافی نبودن سقف اعلام شده ، میبایست بیمه جداگانه متناسب با ارزش کالا خریداری گردد. لازم به یاد آوری است که پرداخت خسارت منوط به رعایت کامل استانداردهای لازم در بسته بندی کالا می باشد .
- نکته بسیار مهم: لطفا" هنگام تحویل کالا در گمرک مقصد ، نسبت به کنترل بسته بندی کالا و یا حتی محتویات داخلی بسته ها دقت نموده و در صورت بروز هرگونه مشکل ، نسبت به اعلام خسارت و تکمیل فرمهای مربوطه قبل از خروج کالا از گمرک فرودگاه مقصد ، اقدام نمایید.
آریان آسمان تنها و اولین شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی در ایرانست که عضو اتحادیه بین المللی یاتا بوده و با این اعتبار بار شما را تا مقصد بیمه میکند.

 
 

هزینه فریت بار مسافری | قیمت مناسب ارسال بار فریت


حمل کالاهای شخصی با بلیط مسافر ، محودیت وزنی دارد (حدود 25 کیلوگرم برای هرنفر) و بردن بیش از این میزان به داخل هواپیما به صورت مسافری ، مستلزم پرداخت هزینه ی اضافه بار سنگین و نامتعارف است (به ازای هر کیلو حدود 30 دلار !) . ولی شما میتوانید با فریت کردن لوازم شخصی خود، میزان نامحدوی از این وسایل را با پرداخت هزینه ای بمراتب کمتر و ارزان تر باخود حمل کنید.

عواملی که بر هزینه فریت بار تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ؛ حجم و وزن بار ؛ ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به خارج از کشور را دارند. تعهد ما ارائه ی بهترین قیمت با بالاترین استانداردهای جهانی یاتا برای فریت بار مسافری و حمل بار هوایی شماست.

برای آنکه با هزینه های فریت بار و مسائل مرتبط با آن و چگونگی مدیریت هزینه های فریت آشنا شوید ، حتما صفحه ی هزینه های فریت را در سایت ما مطالعه کنید:


هزینه فریت بار مسافری
 
 

هزینه های فرودگاهی ورودی و انبارداری برای کالای مسافری
در مقصد برای 100 کیلوگرم


 • کشورهای اروپایی برای کالای مسافری حدود 100 یورو
 • کشور کانادا برای کالای مسافری حدود 100 دلار کانادا
 • کشور انگلیس برای کالای مسافری حدود 150 پوند
 • کشور استرالیا برای کالای مسافری حدود 260 دلار استرالیا
 • کشور آلمان برای کالای مسافری حدود 50 یورو
 • کشور اتریش برای کالای مسافری حدود 60 یورو
 

 

برای استعلام قیمت فریت بار مسافری میتوانید فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید:


 
 

راهنمایی برای ارسال هوایی لوازم شخصی مهاجران و دانشجویان

 
 
1چند کیلو بار میتوان بصورت بار فریت مسافری با هواپیما ارسال نمود؟
برای بار هوایی فریت مسافری محدودیتی وجود ندارد. شما میتوانید کلیه ی لوازم منزل تان را بصورت فریت (بارمسافری غیر همراه ) ارسال نمایید. در وزن بار فریت مسافری محدودیت خاصی نیست.
2چه کالاهایی را میتوان بصورت فریت ارسال نمود؟
کلیه ی لوازم منزل از قبیل کمد، تخت ، مبلمان ، فرش (دستباف و ماشینی) ، پیانو ، بوفه ، تابلو نقاشی ، ظروف ، کتاب ، مواد خوراکی از قبیل برنج ، خشکبار، پوشاک و البسه و کلیه ی وسایل شخصی .
3ارسال هوایی چه بارهایی دارای ممنوعیت گمرکی میباشد؟
کلیه ی کالاهایی که از نگاه گمرک دارای ممنوعیت ارسال میباشد از قبیل : طلا ، نقره (بجز ظروف نقره ای و شمعدان نقره ) ، و نیز موادی که از نگاه ایرلاین دارای ممنوعیت و خطر میباشد که در قسمت های بالایی صفحه بصورت کامل توضیح داده شده است.
4کجا و در چه زمانی میتوان اقدام به ارسال بار خود با هواپیما کرد؟
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح لغایت 2 بعد از ظهر در پایانه ی هوشمند بار واقع در فرودگاه امام خمینی . کلیه ی تشریفات گمرکی و بازرسی و بارنامه حدود 2 الی 3 ساعت بطول می انجامد.
5چقدر طول میکشد تا بار به مقصد برسد؟
بطور معمول، چنانچه پروازها بصورت عادی برقرار باشند، اگر مقصد شما کشورهای اروپایی نظیر انگلستان، آلمان، سوئد، فرانسه و.. باشد 2 الی 3 روز و اگر مقصد آمریکا و کانادا یا استرالیا باشد 3 الی 5 روز . لازم به ذکر است که این زمان تخمینی بوده و بستگی به نوع و حجم بار شما هم دارد.
ممکن است در شرایط کنونی کرونا، که پروازها بصورت مرتب انجام نمیشود ، این زمان افزایش یابد.
6آیا حضور مسافر جهت فریت بار مسافری الزامی است؟
برای ارسال بار به صورت فریت مسافری ، حضور مسافر الزامیست . در صورت عدم امکان حضور وی، حضور یکی از اقوام درجه 1 مسافر به همراه مدارک شناسایی و تصویری از بلیط و پاسپورت شخص مسافر الزامی می باشد.
7اگر نام و اطلاعات مربوط به تحویل گیرنده کالا در بارنامه اشتباه درج شده باشد چه باید کرد؟
اطلاعات صحیح می بایست در اسرع وقت به آژانس حمل کننده اطلاع داده شود تا اصلاحات لازم صورت پذیرد و از تاخیر بیش از اندازه در تحویل بار جلوگیری گردد. مگرنه مشمول پرداخت هزینه های اضافی و انبارداری خواهید شد.
8اگر در هنگام دریافت بار متوجه آسیب رسیدن به محموله ارسالی شویم چه باید کرد؟
توصیه می گردد پس از دریافت بار در فرودگاه مقصد و پیش از خارج شدن از فرودگاه، محموله ارسالی توسط تحویل گیرنده کنترل گردد و در صورت آسیب رسیدن به آن جهت دریافت خسارت به دفتر ایرلاین مربوطه مراجعه گردد.
9ارسال بارهای غیرتجاری و کالاهای نمایشگاهی و هنری به خارج از کشور چگونه است؟
برای ارسال بارهای غیر تجاری مانند نمونه های کالاهایی که برای بازاریابی به کشورهای خارجی ارسال میشوند ، و یا کالاهای نمایشگاهی و صنایع هنری و دستی که بصورت نمونه به کشورهای خارجی مانند کانادا ، فرانسه ، آمریکا ، استرالیا ، انگلستان ، ترکیه ، امارات ، مالزی ، عراق ، چین ، آلمان و دیگر کشورهای اروپایی ، آسیایی و آمریکایی ، شرکت آریان آسمان میتواند با کارت بازرگانی خود ، کالای غیر تجاری شما را به هر نقطه از جهان که تمایل شماست بصورت هوایی و زمینی و دریایی ارسال و حمل نماید. کافیست با ما تماس بگیرید.
 
تلفن باربری فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200

با ما تماس بگیرید27 سوال برای مقاله " فریت بار مسافری "

 1. زینب گفت:

  سلام.
  ممنونم از اطلاعات کاملی که توی سایتتون قرار دادید. میتونم بپرسم برای فریت لوازم منزل ، توی منزل بسته بندی رو انجام میدید یا توی فرودگاه؟

  1. admin گفت:

   به محض تماس شما ، مشاوران ما در منزل شما حضور یافته و برای کلیه ی امور مشاوره ی رایگان بشما ارائه میدهند. کلیه ی لوازم در منزل شما بسته بندی کامل شده و به فرودگاه حمل میشود. در صورت نیاز بار شما پالت بندی شده و یا در جعبه های فلزی یا چوبی قرار میگیرد. برای اطلاعات کامل تر به صفحه ی بسته بندی بار فریت مسافری در سایت ما مراجعه نمایید.

  2. فرهاد گفت:

   بسته ها را باید در فرودگاه ونکوور تحویل بگیریم یا درب منزل ارسال میشود و آیا هزینه در کانادا باید پرداخت شود

   1. admin گفت:

    سلام. بله برای بار مسافری میبایست در گمرک فرودگاه ونکوور بار خود را تحویل بگیرید. در فرودگاه ونوور ، از شما بسته به نوع کالا و وزن بارتان، هزینه ی محدودی بابت گمرکی دریافت میشود. برای اطلاعات بیشتر در مورد فریت بار به ونکوور و اطلاعات در مورد گمرک فرودگاه ونکوور ، به صفحه ی فریت بار به کانادا در سایت ما مراجعه نمایید.

 2. سعید گفت:

  سلام من میخوام کل لوازم منزلم رو به تورنتو فرید کنم میشه راهنماییم کنید چطور اقدام کنم؟با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام دوست گرامی . اطلاعات کاملی در صفحه ی فریت بار به کانادا و همچنین فریت بار به تورنتو در سایت ما موجود میباشد. چنانچه مطالب سایت پاسخگوی ابهامات شما نبود همکاران ما صمیمانه آمادگی دارند تا به سوالات و ابهامات شما از طریق چت در واتساپ و تلگرام ، و یا از طریق ایمیل و یا تماس تلفنی پاسخ دهند.

 3. منصوری گفت:

  سلام.اگر میشه توضیح بدید هزینه ارسال سگ خانگی به کانادا چقدر میشه ؟
  من چه مدارکی رو باید ارائه کنم؟ و اینکه آیا لازمه بیام فرودگاه؟

  1. admin گفت:

   سلام دوست عزیز . سوال شما خیلی کلی است. قیمت ارسال سگ به کانادا با هواپیما به این بستگی دارد که شما چه شهری را در نظر دارید. قیمت ارسال سگ خانگی به ونکوور یا هزینه ی ارسال هوایی حیوان خانگی به تورنتو و یا اتاوا و دیگر شهرهای کانادا متفاوت میباشد. لطفا از طریق ایمیل و یا تماس مشخص نمایید که دقیقا مقصد شما کجاست؟ مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی حیوان زنده به کانادا هم در صفحه ی ارسال هوایی حیوان زنده کاملا قید شده است. میتوانید این صفحه را کاملا مطالعه نمایید و چنانچه ابهامی داشتید از طریق همکاران ما مطلع شوید. تمام مراحل بارنامه از پیش انجام میشود و شما روز ارسال حیوان خانگی خود ، در فرودگاه حضور خواهید داشت.

  2. مهناز قاسم زاده گفت:

   سلام وقت بخیر، در حال حاضر فریت لوازم منزل به استانبول انجام میشه؟

   1. admin گفت:

    سلام. بله ارسال بار فریت به استانبول انجام میشود. لطفا وزن بار خود را اعلام نمایید .

 4. شراره حاجي اقا گفت:

  باسلام
  در بخشی توضیح داده شده که در حین ارسال بار یا خود شخص یا از خانواده درجه یک انها یا تعهد به دفترارسالی باید داده شود، مگر خود شرکت وسایل را در منزل بسته بندی نمیکند در این صورت از موارده بسته بندی شده مطمئن هستند و نیاز حضور شخص یا خانواده اش چه میباشد؟
  باسپاس

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما سرکار خانم حاجی آقا .
   حضور الزامی در گمرک فرودگاه جهت اخذ جواز گمرکی ، از قوانین گمرک ایران بوده و از اختیار شرکتهای حمل بار خارج میباشد. اما چنانچه شما برای حضور در فرودگاه مشکلی داشته باشید با اخذ تعهد کتبی و کپی مدارک شناسایی شما ، بار شما بدون نیاز به حضور شما فریت میشود. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با همکار ما سرکار خانم جلالی با شماره 09105949010 تماس حاصل فرمایید. با تشکر از حضور شما در سایت ما.

   1. نیما محسن زاده گفت:

    سلام
    ۱-آیا شما برای ازمیر فریت انجام میدهید.
    ۲- تحویل درب منزل در مقصد دارید و اگر دارید هزینه تحویل درب منزل چقدر به هزینه فریت بار اضافه میشود؟
    ۳- من هنوز کیملیک نگرفتم ولی مدارک ملکی اونجا رو دارم آیا کفایت میکنه؟

    1. admin گفت:

     سلام وقت بخیر .
     در شرایط فعلی امکان ارسال کالا به مقصد ازمیر وجود ندارد و مقصد نهایی استانبول است .
     و متاسفانه در شرایط فعلی ، امکان تحویل کالا درب منزل برای لوازم شخصی وجود ندارد .
     گیرنده کالا با در دست داشتن کارت شناسایی به گمرک مقصد مراجعه نموده و کالا را تحویل خواهند گرفت.
     برای انتقال اطلاعات بیشتر همکاران با شما تماس خواهند گرفت.

 5. اکبر امیرلوزارع گفت:

  سلام من میخوام ازقشم برم تهران آیا میتوانم مرغ مینا رابا هواپیما ببرم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. برای این کار میبایست با هواپیمایی مورد نظر خود که بلیط آنرا تهیه نموده اید صحبت کنید. شرکت ما تنها در زمینه ی حمل هوایی حیوانات زنده به خارج از کشور فعالیت دارد.

 6. هیوا امیدیان گفت:

  سلام خسته نباشید. من دو عدد تابلو فرش دستباف و یک عدد تار شیرازی میخواهم به کشور سوئد فریت کنم لطفا مرا در زمینه هزینه و نحوه ارسال راهنمایی فرمائید با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. لطفا وزن کالای خود را برای استعلام هزینه اعلام بفرمایید. همکاران با شما تماس خواهند گرفت.

 7. نازلی گفت:

  سلام
  من ۱۲ کیلو‌خشکبار و یه بسته کفش اسکیت قدیمی دارم ، شما میتونین به‌دانمارک ‌ارسال کنید؟ ممنون

  1. admin گفت:

   سلام .وقت بخیر.بله از طریق هواپیمایی امارات و قطر امکان پذیر است . برای اطلاعات بیشتر با خانم جلالی با شماره 00989105949010 در واتساپ تماس داشته باشید.

 8. يزداني گفت:

  با سلام ، مقدار ۴٠الی ۵٠ کیلوبار شامل پارچه و پرده جهت ارسال به ونکور کانادا اماده می باشد ، لطفا شرایط حمل و قیمت و مدت زمان را اعلام فرمایید . با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه فعلا بدلیل محدودیت های پروازی ، به ونکوور ارسال بار میسر نیست. اما مسیر پروازی به مونترال و تورنتو باز بوده و میتوان به آنجا بار ارسال نمود.

 9. طلایی گفت:

  امکان ارسال بار در شرایط حال حاضر به آنکارا وجود دارد؟

  1. admin گفت:

   متاسفانه با شرایط فعلی کرونا ، فعلا میسر نیست.

 10. رها گفت:

  سلام هزینه ی ارسال کتاب و خشکبار حدود ۵ کیلو به تورنتو رو ممکنه بفرمایید و مراحل ارسال بار و مدت زمان و شرایط رو میفرمایید؟ ممنونم

 11. ناشناس گفت:

  سلام میخواستم بدونم ایا بدون مجوز بازرگانی میشه تعداد مثلا بالای 200 تا کنسرو غذایی از به آلمان فرستاد و اگه میشه قیمتش تقریبا چقدر میشه

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه خیر. میبایست با مجوز بازرگانی انجام شود . چرا که کالای شما در این حجم بصورت تجاری محسوب میشود. برای آگاهی بیشتر میتوانید صفحه ی صادرات بار را در سایت ما مطالعه نموده و یا راهنمای صادرات بار از ایران را مطالعه نمایید.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This