ارسال حیوان زنده با هواپیما
اکتبر 13, 2019
فریت بار به تورنتو | هزینه ارسال به تورنتو
دسامبر 19, 2019

فریت بار به ونکوور کانادا | هزینه ارسال بار به ونکوور

 

فریت بار به ونکوور کانادا

فریت بار به ونکوور کانادا از آن جهت حایز اهمیت میباشد که شهر ونکوور ، یکی از مهمترین شهرهای توریستی در کانادا میباشد. شهر ونکوور، کلان‌ شهری است در استان بریتیش کلمبیای کانادا ، که با وجود چشم‌اندازهای طبیعی بسیار زیبا ، فعالیت‌های تفریحی جذاب برای توریستها در دل طبیعت و جاذبه‌های شهری بی‌نظیر، یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در کانادا محسوب میشود. ونکوور با پس‌زمینه‌ای از مناظر کوهستانی، یکی از زیباترین شهرهای دنیا به حساب می آید. با وجود پارک‌ها و فضاهای سبز متعدد و آب‌ وهوای مطلوب و ملایم در بیشتر ایام سال، این شهر یکی از بهترین مقصدهای گردشگری دنیا برای تفریحات و ورزش‌های جذاب در دل طبیعت است. لذا اهمیت ارسال بار هوایی به این شهر بخوبی مشخص میباشد.

ارسال بار مسافری به ونکوور کانادا

چنانچه مسافری هستید که قصد دارید به ونکوور سفر یا مهاجرت کنید، برای ارسال خرده بار شخصی و یا لوازم منزل خود به ونکوور کانادا، نیاز به یک آژانس یا شرکت فریت بار دارید. یک آژانس معتبر برای باربری هوایی لوازم منزل ، که قابل اعتماد ، متخصص و دارای اعتبار جهانی باشد.


آژانس معتبر برای حمل هوایی بار فریت به ونکوور کانادا

شرکت آریان آسمان با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها شرکت حمل بار هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایرانست. این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی فریت بار بصورت هوایی ، زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود ، در تمامی مراحل فریت بار، یاری دهد. آریان آسمان با داشتن کانکشن ها ی گسترده در بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند لوازم شما را، در منزل شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی تخصصی ، آنرا در منزل شما در مقصد تحویل شما نماید.

 
 

ارسال لوازم منزل و وسایل شخصی به ونکوور

مسافران و دانشجویانی که قصد سفر به ونگوور را دارند محدودیتی برای حمل هوایی بار خود به این شهر زیبا را ندارند. شما میتوانید تمامی لوازم منزل و وسایل شخصی خود را اعم از : پوشاک ، مبلمان ، کمد و بوفه ،تخت، سرویس های چوبی، پیانو ، فرش ، ظروف، مواد غذایی ، خشکبار، لوازم شخصی ، کتاب و جزوات دانشجویی ، برنج، کنسرو، غذاهای آماده با بسته بندی های تجاری و انواع خرده لوازم منزل ، به شهر ونکوور ارسال نمایید.

کافیست تا با همکاران ما در شرکت آریان آسمان تماس بگیرید تا بصورت رایگان ، با اعزام تیم متخصص ، مشاوره ی حضوری لازم جهت فریت بار شما به مقصدتان بشما داده شود. همکاران ما صمیمانه شما را راهنمایی میکنند تا با بهترین و باکیفیت ترین ایرلاین های معتبر دنیا ، با کمترین هزینه ممکن، لوازم خود را به ونکوور ارسال نمایید.

در تمام مراحل فریت بار به ونکوور همراه شماییم

اگر شما قبلا با دفتر شرکت آریان آسمان هماهنگ کرده باشید ، ما تمام مراحل بسته بندی و حمل بار تا فرودگاه ، و کلیه ی تشریفات گمرکی برای فریت بار شما را انجام میدهیم. تیم مجرب آریان آسمان در تمامی مراحل فریت بار به ونکوور، همراه و همیار شماست.

تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200
0912-9536348


راهنمای جامع فریت بار مسافری
راهنمای جامع فریت بار به کانادا
 
 

ارسال هوایی حیوان خانگی به ونکوور کانادا

اگر قصد ارسال حیوان خانگی خود را به ونکوور دارید ، آژانس هوایی آریان آسمان آماده ی پذیرش و فریت حیوان خانگی شما بصورت غیر همراه میباشد. با ما تماس بگیرید. همکاران ما تمام راهنمایی ها را در این خصوص بشما خواهند داد. همچنین میتوانید راهنمای جامع حمل حیوان خانگی با هواپیما را در سایت ما مطالعه نمایید.

ارسال سگ به ونکوور کانادا

شما میتوانید سگ خانگی خود را توسط آژانس ما ، با اطمینان کامل و آسودگی خاطر به ونکوور ارسال نمایید. پس از انجام امور و کسب مدارک لازم ، سگ خانگی شما با بهترین ایرلاینهای معتبر دنیا ، با هزینه ای به مراتب پایین تر از حمل هوایی بصورت همراه مسافر، به مقصدتان ارسال و تحویل شما میگردد.

ارسال گربه خانگی به ونکوور کانادا

همچنین چنانچه میخواهید گربه ی خانگی خود را نیز به ونکوور فریت نمایید ، ما آمادگی لازک جهت انجام کلیه ی تشریفات گمرکی و صدور بارنامه جهت ارسال حیوان زنده ی شما با هواپیما را داریم. کافیست باما تماس بگیرید.

تلفن دفتر فریت بار آریان آسمان در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200
0912-9536348
 
 

هزینه فریت بار به ونکوور


قیمت فریت بار به ونکوور به حجم و وزن بار شما بستگی مستقیم دارد. چنانچه نسبت حجم بار شما به وزن آن بیشتر باشد ، بار شما حجمی حساب میشود . یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت فریت بار به ونکوور کانادا ، شرکت حمل هوایی ای هست که شما آنرا برمیگزینید. شرکتهایی که از ایران (تهران) به مقصد ونکوور ، بار هوایی حمل میکنند ، شرکتهای قطر ایرویز و شرکت هواپیمایی امارات و شرکت لوفتهانزا میباشند. قیمت فریت بار به ونکوور با هریک از این ایرلاین ها ممکن است باهم متفاوت باشد.

شرکت آریان آسمان به شما اطمینان میدهد، با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی ، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت برای فریت بار مسافری به ونکوور کانادا به شما ارائه میدهد. تا آنجا که شما با دیدی باز و انتخابی درست ، بهترین و باکیفیت ترین شرکت هوایی را ، با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار با هواپیما برای خود انتخاب کنید.

تعرفه حمل هوایی بار به ونکوور

شما میتوانید با آگاهی از قوانین مختلف حمل بار فریت ، هزینه های خود را برای ارسال هوایی به ونکوور ، پایین بیاورید. برای آگاهی از مقررات و تعرفه ی حمل بار هوایی به ونکوور ، با ما تماس بگیرید و یا به صفحه ی هزینه ارسال بار به خارج از کشور مراجعه نمایید.

هزینه انبارداری بار مسافری در ونکوور جهت ترخیص بار

برای ترخیص بار در ونکوور کانادا ، در همین صفحه اطلاعاتی در اختیار شما قرار میگیرد. جهت اطلاع از هزینه های انبارداری بار مسافری در گمرک فرودگاه ونکوور ، شما میبایست با گمرک فرودگاه ونکوور (YVR) به شماره تماس 19056763640+ تماس حاصل فرمایید.

 
 

ترخیص کالا در گمرک فرودگاه ونکوور کانادا


برای اطلاع مسافران و مهاجران و دانشجویان ، و بطور کلی کسانیکه قصد ترخیص کالا در گمرک فرودگاه ونکوور را دارند ، اطلاعاتی فراهم گردیده تا این امر برای شما با سهولت بیشتری انجام گیرد.

تعطیلات رسمی در گمرک ونکوور کانادا

مسافرانی که قصد دارند در ونکوور کانادا ، بار فریت خود را ترخیص نمایند ،میبایست از ایام تعطیل رسمی استان بریتیش کلمبیا که شهر ونکوور در آن واقع میباشد آگاه باشند. این ایالت در روزهای : 01 Jan ؛ 12 Feb ؛ 01 Jul ؛ 06 Aug ؛ 03 Sep ؛ 25 Dec تعطیل میباشد . لذا در این روزها برای ترخیص بار فریت به گمرک فرودگاه مراجعه نفرمایید. برای آگاهی بیشتر میتوانید با گمرک فرودگاه ونکوور کانادا تماس بگیرید . شماره تماس : YVR: +1 204-983-3500

روزها و ساعات کاری گمرک فرودگاه ونکوور کانادا برای ترخیص و تحویل کالا:

دوشنبه تا جمعه ساعت 8.00 الی 16.00
*امکان ترخیص کالا در خارج از ساعات کاری مذکور گمرک برای کالاهایی مانند حیوانات زنده ، فاسد شدنی و جنازه وجود دارد*

اسناد مور نیاز برای ترخیص و تحویل کالای مسافری در گمرک فرودگاه ونکوور

 • لیست اقلام(Packing list)
 • فاکتور کالا (Invoice)
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
 • کارت شناسایی گیرنده (طبق گیرنده بارنامه)

اسناد مور نیاز برای ترخیص و تحویل کالای تجاری در گمرک فرودگاه ونکوور

 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
 • لیست اقلام(Packing list)
 • فاکتور کالا (Invoice)
 • مجوز ورود کالا به کشور(Import license)
 • گواهی مبدا(در صورت نیاز)
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)

ترخیص کالای مسافری، کالای هدیه و نمونه غیرتجاری در ونکوور :

جهت ترخیص هدیه ، نمونه بار و کالای فریت مسافری در این شهر ، ارزش گمرکی طبق فاکتور باید پرداخت گردد.

رویه ترخیص و تحویل کالا در ونکوور :

گیرنده کالا با در دست داشتن اسناد مورد نیاز مذکور و داشتن استعلام قبلی از گمرک فرودگاه ونکوور، بابت قوانین ، نحوه و مقدار هزینه های ترخیص و تحویل کالا ؛ و پرداخت هزینه های ورودی نهایی اعلام شده از طرف گمرکات مقصد یا نماینده مربوطه ، امکان ترخیص کالا را خواهد داشت.

تلفن شرکت حمل بار هوایی آریان آسمان در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200
0912-9536348
 

6 سوال برای مقاله " فریت بار به ونکوور کانادا | هزینه ارسال بار به ونکوور "

 1. محمدرضا زوار گفت:

  سلام قیمت ارسال یک‌بسته از تهران به ابعاد ۵۰/۲۰/۲۵ س م و وزن کلی حدود چهار کیلو گرم به ونکوور چقدر است؟لطفا اگر امکان پذیر هست جواب رو ایمیل بفرمایین. ممنونم

  1. admin گفت:

   سلام. برای ارسال بسته هایی با این حجم و وزن کم، میبایست از سرویس های پستی استفاده نمایید تا مقرون به صرفه باشد.

 2. سعید گفت:

  سلام و درود
  هزینه ارسال دوچرخه با وزن بسته بندی ۲۵ تا ۳۰ کیلوگرم حدودا چقدر میشه ؟
  ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. برای آگاهی از شرایط و هزینه ارسال دوچرخه به ونکوور کانادا همکارانم با شما تماس میگیرند.

 3. مریم ملکی گفت:

  سلام هزینه ارسال سه تابلو نقاشی در ابعاد ۵۰*۷۰ چقدررمیشه؟

  1. admin گفت:

   سلام . همکاران ما در خصوص هزینه های بسته بندی و ارسال بار تابلوی نقاظی به ونکوور کانادا با شما تماس میگیرند.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This