ارسال لوازم منزل به کانادا
بهترین قیمت - کوتاهترین زمان

parallax background

ارسال بار به کانادا با بهترین قیمت | فریت بار به کانادا

 

ارسال بار مسافری و فریت لوازم منزل به کانادا

یکی از خدمات شرکت آریان آسمان "ارسال بار مسافری به کانادا" میباشد . مهاجران و دانشجویانی که قصد مسافرت و مهاجرت به کشور کانادا را دارند نیاز مبرمی به این دارند که بار و لوازم شخصی و لوازم منزل خود را هم به کانادا فریت نمایند. از آنجا که ارسال این مقدار بار بصورت اضافه بار مسافری، بسیار سنگین و هزینه بر است ، لذا مسافران عزیز میبایست برای ارسال وسایل منزل و بار مسافری خود به کانادا از طریق فریت بار اقدام کنند.

فریت بار به کانادا | بهترین قیمت


فریت بار مسافری به شهرهایی ازجمله: ونکوور، اوتاوا، تورنتو، هالیفاکس، کبک، مونترال ، رجینا ، کلگری ، ادمونتون ، و دیگر شهرهای کانادا ، از جمله خدمات شرکت آریان آسمان میباشد. تعهد ما ارسال بار منزل شما با بهترین قیمت و با بهترین امکانات میباشد. کلیه ی امور از کارشناسی بار در منزل شما ، تا بسته بندی تخصصی و سرویس حمل تا فرودگاه به عهده ی این شرکت میباشد. پرسنل متبحر و متعهد این شرکت ، بار فریت شما را با بهترین شرایط بسته بندی، و با بهترین ایرلاینهای دنیا بارنامه نموده و ارسال میکنند.

شرکت آریان آسمان با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها آژانس بار هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایرانست. این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی فریت بار بصورت هوایی ، زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود ، در تمامی مراحل فریت باربه کانادا ، یاری دهد. آریان آسمان با داشتن نمایندگی‌های گسترده در بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند لوازم شما را، در منزل شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی تخصصی ، آنرا در منزل شما در کانادا تحویل شما نماید.تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200

 
 

خدمات آریان آسمان در فریت بار به کاناداارسال بار مسافری به کانادا ؛ فریت بار به کانادا ؛ ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به کانادا ؛ ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به کانادا ؛ ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به کانادا ؛ ارسال و صادرات صنایع دستی به کانادا ؛ ارسال تابلوی نقاشی به کانادا، ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به کانادا ؛ ارسال و صادرات قارچ به کانادا ؛ ارسال و صادرات زعفران به کانادا ؛ ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به کانادا ؛ ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به کانادا ؛ ارسال بارهای نمایشگاهی به کانادا ؛ ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به کانادا ؛ تعرفه ی فریت بار به کانادا ؛ هزینه حمل بار به کانادا ؛ قیمت مناسب جهت فریت بار ؛ هزینه پایین ارسال بار به کانادا و...


چنانچه تمایل دارید اطلاعات کاملی پیرامون فریت بار مسافری داشته باشید ، حتما از صفحه ی راهنمای فریت بار مسافری در سایت ما دیدن کنید:

راهنمای فریت بار مسافری
 
 

مراحل ارسال بار به کانادا

خوبست مهاجران و دانشجویانی که قصد اقامت در کشور کانادا را دارند ، بدانند که در اولین ورودشان به این کشور، میبایست لیست لوازم شخصی و وسایل منزل خود را که قصد ارسال آنها را دارند ، کتبا به گمرک کشور کانادا اعلام کنند. آنگاه فرم دیکلریشن را برای گمرک مقصد خود پرکنند. با پر کردن این فرم که یکی از الزامات فریت بار به کانادا می باشد ، مهاجران میتوانند تا چهار سال از اقامت خود در این کشور، اقلام ذکر شده در فرم خود را بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی بین دو کشور فریت یا ارسال کنند . برای اطلاع بیشتر با دفتر آریان آسمان با شماره 51005200-021 تماس بگیرید. همکاران ما مشتاق راهنمایی شما هستند.

1- مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

بسته بندی برای فریت بار هوایی و زمینی به کانادا بسیار مهم است . چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی، ممکن است بار شما آسیب دیده و یا در مقصد ، برای ترخیص با مشکل مواجه شود.

کادر مجرب آریان آسمان ، در محل سکونت شما حاضر شده و تمام چمدانها ، لوازم منزل ،مبلمان ، میز و کمد و بطور کلی وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی (به فراخور لوازم شما ) ، بسته بندی کرده و تا فرودگاه حمل میکنند. ظروف شکستنی حباب پیچ شده و سپس پالت بندی میشوند . برای حمل زمینی بار شما نیز ، کانتینرهای استاندارد در نظر گرفته میشوند. بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهمترین مراحل ارسال بار شماست. و ما آنرا به بهترین نحو انجام میدهیم، تا هیچگونه مشکلی برای شما در گمرک فرودگاه های کانادا بوجود نیاید.

برای آشنایی بیشتر با انواع ، مراحل و قیمت بسته بندی بار فریت مسافری ، صفحه ی بسته بندی بار فریت مسافری را مطالعه نمایید .


2- انجام تشریفات گمرکی

در ترمینال بار یا پایانه ی هوشمند بار فرودگاه امام خمینی ، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط کادر تخصصی آریان آسمان برای شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه (که لیست آن در سایت موجود است ) را به کانادا ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک ، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی به کانادا انجام میشود. برای ارسال لوازم منزل به کانادا مدارکی لازم است:


مدارم لازک برای ارسال بار به کانادا:

• اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
• اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
• کپی بلیط
• آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
• لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر


نکته : در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد.


3- - صدور بارنامه و ارسال بار به کانادا

سپس بار شما توسط دفتر آریان آسمان، با یکی از ایرلاینهای معتبر جهانی (به انتخاب شما و یا پیشنهاد تخصصی پرسنل ما) ، بارنامه شده و به مقصد مورد نظر حمل میشود. در طول حمل بار شما به مقصد ، شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار ، با درج شماره بارنامه ی خود ، حمل محموله ی خود را پیگیری کنید ، تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید ، تا دراولین فرصت در گمرک فرودگاه های کانادا، برای ترخیص آن اقدام کنید.


4- ترخیص و دریافت بار در گمرک فرودگاه کانادا

اداره گمرک کانادا، به چند دلیل بسیار معروف است. اداره گمرک کانادا، به تسهیل‌سازی امور تجاری پرداخته و کمترین تعداد قوانین گمرکی را وضع کرده است. این اداره، همچنین پلیس گمرکی دارد که به عنوان نیروی واسطه میان گمرک و پلیس فعالیت کرده و به هر دو حوزه اشراف کامل دارد. به عقیده کارشناسان، نظارت دقیق و مناسب، استفاده از پلیس گمرکی و آموزش امور تجاری به مردم از مواردی است که منجر به موفقیت اداره گمرک کانادا شده است.

گمرک کانادا سیستم نظارتی بسیار قوی ای داشته و از سیستم " گاما ری " بجای " ایکس ری" استفاده میکند، که این تجهیزات پیشرفته، باعث نظارتهای دقیق تر محموله ها میگردد. این تجهیزات ، ماهیت محصولات را کنترل می‌کنند و می‌توانند آنالیزهای بسیار دقیقی انجام دهند . بطور مثال : کانتینری که توسط دستگاه ایکس ری ظرف مدت 20 الی 40 دقیقه کنترل و آنالیز میشود ، با استفاده از سیستم «گاما ری» کمتر از ۲ دقیقه برای تحلیل و بررسی زمان نیاز دارد.این دستگاهها می‌توانند ماهیت کالا و مواد مخدر را از طریق گاما ری کشف کنند.

کارشناسان معتقدند کانادا کمترین قاچاق کالا و واردات محصولات ممنوع و مضر را دارد. عمده فعالیت‌های گمرک کانادا ، در مرزهای هوایی است ؛ که در کشف واردات قاچاق ارز و طلا و جواهر و مواد مخدر بسیار موفق عمل کرده است. در جریان باشید که همراه بردن محصولات کشاورزی و غلات در حجم زیاد نیز ، به دلیل جابجایی بیمارهای گیاهی بین قاره ها در این کشور ممنوع است.

آیا بابت ترخیص بار از گمرک کانادا میبایست هزینه ی انباداری پرداخت کنیم؟

تا 48 ساعت بار شما در انبار گمرک فرودگاه های کانادا بصورت کاملا رایگان امانت میماند . ظرف این 48 ساعت ، شما میتوانید به گمرک فرودگاه مقصد خود مراجعه کرده و بار خود را ترخیص کنید. اما اگر خارج از این دو روز به گمرک مراجعه کردید، میبایست طبق وزن و یا حجم کالای خود هزینه ی انبار داری پرداخت نماییید.

البته مبلغی در حدود 40 دلار برای قبض انبار از شما گرفته خواهد شد که به مزن بار شما مربوط نمیباشد. درصورتی که محموله ی شما نیاز به کارگر حمل بار و تراک و یا لیفتراک داشته باشد، هزینه ی آن جداگانه از شما اخذ خواهد شد.


کالاهای ممنوعه برای ارسال به کانادا کدامند؟

وارد کردن برخی از کالاها به کانادا ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد. شما میبایست بطور دقیق از محتویات چمدانهای خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. همکاران ما در دفتر آریان آسمان شما را نسبت به کالاهای ممنوعه در گمرک کانادا مطلع میسازند.


تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200

کافیست با ما تماس بگیرید 
 

هزینه ارسال بار هوایی به کانادا | تعرفه فریت بار به کانادا
هزینه ارسال بار مسافری ، یا قیمت فریت بار هوایی به کانادا هم مانند هزینه های ارسال بار مسافری به دیگر کشورها محاسبه میشود. عواملی که بر قیمت ارسال بار به کانادا تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به این کشور را دارند.

هزینه پست بار هوایی به هرکدام از شهرهای کانادا متفاوت است؛ اما شرکت آریان آسمان به شما اطمینان میدهد، با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی ، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت برای فریت بار مسافری به شهرهای کانادا به شما ارائه میدهد. تا آنجا که شما با دیدی باز و انتخابی درست ، بهترین و باکیفیت ترین شرکت هوایی را ، با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار با هواپیما برای خود انتخاب کنید.

هزینه های فریت بار

استعلام قیمت فریت بار مسافری به کانادا

شما میتوانید برای استعلام هزینه و قیمت حمل بار هوایی به شهرهای مختلف کانادا مانند ونکوور، اوتاوا، تورنتو، هالیفاکس، کبک، مونترال ، رجینا ، کلگری ، ادمونتون ، و دیگر شهرهای کانادا ، با تلفن دفتر آریان آسمان در قسمت بار فرودگاه امام خمینی (ره) تماس بگیرید ( 51005200-021 )و یا از طریق پر کردن فرم استعلام قیمت ، از هزینه های حمل بار خود آگاه شوید.

هزینه انبارداری در گمرک فرودگاههای کانادا :

لطفا جهت اطلاع از هزینه های انبارداری بار فریت در گمرکات کانادا ، با گمرک شهر مقصد خود تماس حاصل نمایید. شماره های تماس با گمرک شهرهای مختلف کانادا را میتوانید در پایین همین صفحه (در قسمت اطلاعات گمرکات کانادا ) مشاهده نمایید .

برای استعلام تعرفه فریت بار مسافری به کانادا میتوانید فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید:


 
 

ارسال هوایی حیوان خانگی (فریت حیوان زنده) به کانادا
بسیاری از مهاجران به کشور کانادا ، قصد دارند تا حیوان خانگی خود (مانند سگ ، گربه ، پرنده ، خرگوش و ...) را هم با خود به این کشور بفرستند. گاهی هم نیاز است که حیوان زنده ای را برای شخصی که از پیش در این کشور اقامت دارد، بفرستیم. رابطه ی عاطفی زیادی که معمولا بین صاحبان این حیوانات خانگی با آنها برقرار است باعث میشود که نگرانی های زیادی از بابت حمل درست و ارسال حیوان زنده ی خود به کشور مقصدشان داشته باشند که البته این نگرانی بجاست.


ارسال هوایی سگ به کانادا | ارسال هوایی گربه به کانادا

نگران مشکلات ارسال هوایی سگ و گربه خانگی خود به کانادا نباشید. کارشناسان ما در آریان آسمان این نوید را بشما میدهند که با رعایت تمام استانداردهای جهانی در حمل حیوان خانگی شما ، بهترین راهکارها و شرایط را برای ارسال سگ یا گربه ی خانگی شما به مقصدتان در نظر میگیرند.
برای آگاهی بیشتر در مورد نحوه ی ارسال حیوان زنده خود با هواپیما ، و مدارک مورد نیاز آن ، صفحه ی راهنمای ارسال حیوان خانگی را مطالعه نمایید و یا مستقیما با کارشناسان ما در دفتر آریان آسمان تماس بگیرید.

تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200

کافیست با ما تماس بگیرید


 
 

ارسال جنازه متوفی با تابوت به کانادا
امیدواریم هیچگاه چنین سرویسی را از ما نخواهید ؛ اما چنانچه نیازمند حمل و ارسال جنازه متوفای خود با تابوت به کانادا باشید ، آریان آسمان بهترین و معتبر ترین آژانس حمل هوایی است که میتواند شما را در این امر یاری دهد. این شرکت میتواند برای کلیه ی مراحل ارسال تابوت از ایران به کانادا ، و یا ارسال تابوت و جنازه از کانادا به ایران بشما مشاوره ی رایگان داده و این امر را برای شما به نحو احسن و در کوتاهترین زمان انجام دهد.

کارشناسان ما شما را یاری میدهند تا امور ارسال تابوت از ایران به کانادا ، و نیز حمل تابوت و جنازه از کانادا به ایران را با انجام تشریفات کامل گمرکی و ترخیص آن ، و همچنین امور گذرنامه و پزشکی قانونی را در کمترین زمان و بهترین نحو ممکن انجام دهید.

هزینه حمل جنازه و تابوت با هواپیما به این کشور را میتوانید در تماس با دفتر این شرکت جویا شوید . ما در تمام مراحل و تشریفات انجام کار در کنار شما خواهیم بود. برای اطلاعات بیشتر راهنمای حمل هوایی جنازه را مطالعه نمایید .

 
 

ارسال بار به شهرهای کانادا | وسایل شخصی و لوازم منزل


فریت بار به ونکوور | ارسال وسایل شخصی و لوازم منزل به ونکوور


شهر ونکوور، کلان‌ شهری است در استان بریتیش کلمبیای کانادا ، که با وجود چشم‌اندازهای طبیعی بسیار زیبا ، فعالیت‌های تفریحی جذاب برای توریستها در دل طبیعت و جاذبه‌های شهری بی‌نظیر، یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در کانادا محسوب میشود. ونکوور با پس‌زمینه‌ای از مناظر کوهستانی، یکی از زیباترین شهرهای دنیا به حساب می آید. با وجود پارک‌ها و فضاهای سبز متعدد و آب‌ وهوای مطلوب و ملایم در بیشتر ایام سال، این شهر یکی از بهترین مقصدهای گردشگری دنیا برای تفریحات و ورزش‌های جذاب در دل طبیعت است.

همین جاذبه های بسیار باعث میشود حمل هوایی بار مسافری و لوازم منزل به ونکوور از اهمیت بسزایی برخوردار شود . چنانکه سالانه حجم وسیعی از چمدانهای مسافری و بسته های کوچک و بزرگ لوازم منزل، توسط مسافران گردشگر ، دانشجویان و مهاجران به این شهر بصورت حمل هوایی، باهواپیما فرستاده میشود.

ارسال وسایل منزل ، ارسال اضافه بار مسافری و لوازم شخصی دانشجویان ، ارسال مبلمان و تخت خواب و کمد و بوفه به ونکوور ، ارسال پیانو و پوشاک و مواد غذایی و خشکبار ، تنها بخشی از خدمات آریان آسمان به مسافران این شهر بزرگ و دوست داشتنی کانداداست. حمل بار هوایی به ونکوور با بهترین قیمت در کمترین زمان از تخصص های آریان آسمانست.

برای کسب اطلاعات کاملتر ، صفحه ی فریت بار به ونکوور را مشاهده نمایید.

فریت بار به تورونتو | ارسال لوازم شخصی و وسایل منزل به تورنتو


تورنتو بزرگترین شهر کشور کانادا و از بزرگترین مراکز گردشگری دنیا محسوب میشود. این شهر5 میلیون نفری سالانه بسیاری از گردشگران و نیز مهاجران را از جای جای جهان و همچنین ایران به خود جذب میکند. مردم این شهر که با بیش از ۱۸۰ زبان و گویش گوناگون از قبیل انگلیسی و فرانسوی در این منطقه تکلم می‌کنند از نژادهای آسیای جنوبی ، لاتینی ، سیهپوستها و چینی ها هستند. شهر تورنتو سومین شهر مهاجرپذیر در جهان محسوب میشود.

این حجم از مهاجرت و گردشگری به این شهر کانادا باعث میشود حمل هوایی بار مسافری و لوازم منزل به این شهر از اهمیت بالایی برخوردار باشد . چنانکه سالانه حجم وسیعی از لوازم شخصی و وسایل منزل توسط مسافران و مهاجران به این شهر بصورت حمل هوایی فرستاده میشود.

ارسال لوازم منزل ، حمل اضافه بار مسافری و لوازم شخصی دانشجویان ، ارسال مبلمان و تخت خواب و کمد و بوفه ، ارسال پیانو و پوشاک و مواد غذایی و خشکبار به تورنتو ، تنها بخشی از خدمات آریان آسمان به مسافران این شهر دوست داشتنی دنیاست. حمل بار هوایی به تورنتو با بهترین قیمت در کمترین زمان از تخصص های ماست.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ارسال بار مسافری به تورنتوی کانادا صفحه ی فریت بار به تورنتو را مشاهده نمایید.

فریت بار به اتاوا | ارسال وسایل شخصی و لوازم منزل به اتاوا


شهر اتاوا ، پایتخت کانادا ، واقع در جنوب شرقی انتاریو میباشد.ارسال لوازم منزل ، حمل اضافه بار مسافری و لوازم شخصی دانشجویان ، ارسال مبلمان و تخت خواب و کمد و بوفه ، ارسال پیانو و پوشاک و مواد غذایی و خشکبار به اتاوا ، تنها بخشی از خدمات آریان آسمان به مسافران این شهر دوست داشتنی دنیاست. حمل بار هوایی به اتاوا با بهترین قیمت در کمترین زمان از تخصص های ماست. تضمین کیفیت حمل بار هوایی شما توسط این شرکت، توسط اتحادیه جهانی یاتا ، قابل پیگیریست.

ارسال وسایل منزل ، ارسال اضافه بار مسافری و لوازم شخصی دانشجویان ، ارسال مبلمان و تخت خواب و کمد و بوفه به اتاوا، ارسال پیانو و پوشاک و مواد غذایی و خشکبار ، تنها بخشی از خدمات آریان آسمان به مسافران این شهر بزرگ و دوست داشتنی کانداداست. حمل بار هوایی به اتاوا با بهترین قیمت در کمترین زمان از تخصص های آریان آسمانست.

برای کسب اطلاعات کاملتر ، صفحه ی فریت بار به اتاوا را مشاهده نمایید.

تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200

کافیست با ما تماس بگیرید


 
 

لیست فرودگاههای کانادا که از ایران بار پذیرش مینمایند

در جدول زیر ، نام فرودگاههای مهم کانادا ، که از ایران بار پذیرش میکنند، به همراه شرکتهای هوایی که به این فرودگاههای پرواز دارند آمده است. شما میتوانید از روی این جدول ، آگاهی یابید که کدام شرکت بین المللی هوایی ، از ایران و از فرودگاه امام خمینی تهران ، به شهر مورد نظر شما در کانادا ، پرواز دارند. و از این طریق میتوانید نسبت به استعلام هزینه فریت بار به کانادا و به شهر مورد نظر خود ، اطلاعات بگیرید. همکاران ما پیوسته برای پاسخگویی به ابهامات شما آماده هستند. با ما تماس بگیرید.

نام فرودگاه شهر فرودگاه شرکت هوایی شرکت هوایی شرکت هوایی
YYZ تورنتو LH QR EK
YUL مونترال LH QR EK
YVR ونکوور LH QR EK
YOW اوتاوا LH QR EK
YYC کلگری LH QR EK
YWG وینیپگ LH QR EK
YEG ادمونتون LH QR EK
YXZ ابوتسفورد LH QR EK
YXE ساسکاتون LH QR EK
 
 

اطلاعات گمرک های کانادا جهت ترخیص کالا

در این قسمت اطلاعات کاملی از گمرکات کانادا برای مسافران ، مهاجران و دانشجویانی که قصد ارسال بار مسافری و تجاری به کشور کانادا را دارند ، قرار داده ایم تا با آگاهی کامل برای ترخیص بار خود در فرودگاههای مختلف کانادا ، اقدام نمایند.

 
 
1 اطلاعات تماس گمرک های کانادا
 • YYZ: +1 905-676-3640
 • YUL: +1 514-283-8700
 • YVR: +1 204-983-3500
 • YOW: +1 613-991-0577
 • YYC: +1 403-269-4393
 • YWG: +1 204-201-0603
 • YEG: +1 800-959-8281
 • YXZ: +1 604-855-1001
 • YXE: +1 306-975-4755
2روزها و ساعات کاری گمرک های کانادا برای ترخیص و تحویل کالا:

دوشنبه تا جمعه
8.00 الی 16.00

*امکان ترخیص کالا در خارج از ساعات کاری مذکور گمرک برای کالاهایی مانند حیوانات زنده ، فاسد شدنی و جنازه وجود دارد*

3اسناد مور نیاز برای ترخیص و تحویل کالای مسافری در گمرک های کانادا:

لیست اقلام(Packing list)
فاکتور کالا (Invoice)
اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
کارت شناسایی گیرنده (طبق گیرنده بارنامه)

4مدارک مورد نیاز برای ترخیص و تحویل کالای تجاری در گمرک کانادا:
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
 • لیست اقلام(Packing list)
 • فاکتور کالا (Invoice)
 • مجوز ورود کالا به کشور(Import license)
 • گواهی مبدا(در صورت نیاز)
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)
5رویه ترخیص و تحویل کالا در گمرکات کانادا:

گیرنده کالا ، با در دست داشتن اسناد و مدارک مورد نیاز ذکر شده ، و داشتن استعلام قبلی از گمرک مقصد (بابت قوانین ، نحوه و مقدار هزینه های ترخیص و تحویل کالا) و پرداخت هزینه های ورودی نهایی اعلامی از طرف گمرکات مقصد، یا نماینده مربوطه ، امکان ترخیص کالا را خواهد داشت.
جهت ترخیص هدیه ، نمونه کالا و کالای مسافری، ارزش گمرکی طبق فاکتور باید پرداخت گردد.

6 تعطیلات رسمی کانادا
تاریخ تعطیلی ایالات و استانهای تعطیل
01 Jan
12 Feb British Columbia only.
19 Feb Alberta, Saskatchewan, Manitoba, Nova Scotia, Ontario, Prince Edward Island only.
30 Mar Except Quebec.
02 Apr Quebec only.
21 May Except in New Brunswick, Newfoundland and Labrador and Nova Scotia.
21 Jun Northwest Territories only.
24 Jun Quebec only.
01 Jul
06 Aug Alberta, British Columbia, New Brunswick, Nunavut, Ontario and Saskatchewan only.
03 Sep
08 Oct Except in New Brunswick, Newfoundland and Labrador and Nova Scotia.
11 Nov Except in Manitoba, Nova Scotia, Ontario and Quebec.
25 Dec
26 Dec Ontario only.
 
 

پرسش های متداول در زمینه فریت بار به کانادا

1 مسافران خروجی تا چه میزان کالا را می توانند همراه خود به کانادا ببرند؟
مسافران خروجی اعم از اینکه ایرانی باشند یا خارجی, می توانند علاوه بر وسایل سفر و لوازم شخصی, کالاهای ایرانی به هر میزان و کالای ایرانی تا سقف مقرر در آیین نامه مسافران ورودی را همراه ببرند. مشروط بر آنکه هر دو گروه کالا جنبه تجاری پیدا نکنند.
مسافران خروجی از قلمرو گمرکی به مقاصد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشمول مقررات این ماده نیستند و در صورتی که از طریق مناطق مذکور از کشور خارج شوند, موظفند کالای همراه خود را به گمرک اظهار نمایند.
2خروج خشکبار همراه مسافر به مقصد کانادا ، تا چه میزان است؟
خروج انواع خشکبار به همراه مسافر به مقداری که جنبه تجاری نداشته باشد بلا مانع خواهد بود. حداکثر مقدار مجاز پسته برای خروج به ازای هر گذر نامه 10 کیلو گرم می باشد. این محدودیت شامل جهانگردانی که دارای گذرنامه خارجی می باشند, نمی شود.
3 خروج زیور آلات شخصی همراه مسافر به مقصد کانادا تا چه میزان مجاز است؟
خروج زیور آلات شخصی همراه مسافر حداکثر تا میزان 150 گرم از انواع مصنوعات طلا مجاز خواهد بود.
چنانچه زیورآلات مورد بحث مزین به سنگ های گرانبها از قبیل الماس, زمرد و برلیان باشد نبایستی وزن منصوب به آنها از اجزاء قیراط (کمتر از یک قیراط) تجاوز نماید.
4 شرایط خروج آثار صوتی و آلات موسیقی چگونه است؟
ارسال کلیه آثار صوتی (اعم از CD و نوار) که دارای مجوز تکثیر از مرکز موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند به خارج از کشور و از کلیه مبادی خروجی, با رعایت کلیه مقررات و ضوابط گمرکی به هر میزان مجاز می باشد.
5 مقررات خروج فرش و گلیم دستباف از کشور چگونه است؟
1) خروج فرش دستباف به همراه مسافر تا سقف 20 متر مربع مجاز بوده و محدودیتی از نظر تعداد قطعات فرش همراه مسافر در سقف متراژ یاد شده وجود ندارد. بدیهی است خروج فرش های نفیس که دارای ارزش های تاریخی و میراث فرهنگی هستند, ممنوع است.
2) خروج فرش دستباف به همراه مسافر به کشور امارات متحده عربی و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس در سقف مندرج در بند (1) بلا مانع است.
تبصره- خروج فرش دستباف همراه مسافر به مقصد کشورهای زیارتی عراق, سوریه و عربستان سعودی به منظور جلوگیری از مشکلات و تبعات بعدی کماکان ممنوع است.
3) خروج فرش همراه مسافر علاوه بر مرزهای هوایی از مرزهای زمینی و دریایی نیز مجاز می باشد.
6شرایط ورود و صدور حیوانات و پرندگان اهلی در کانادا چگونه است؟
ورود حیوانات و پرندگان اهلی منوط به ارائه گواهی بهداشت از کشور مبدا و تایید سازمان دامپزشکی کشورمان می باشد ولیکن در صورتی که به صورت تجاری باشد پس از ثبت سفارش در وزارت صنعت, معدن و تجارت و پرداخت حقوق ورودی امکان پذیر است و صدور آنها نیز منوط به ارائه گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی کشورمان خواهد بود.
اقلام دامی یا نباتی و گونه های جانوری برای حفظ ذخایر ژنتیکی یا حفاظت محیط زسیت طبق فهرست اعلامی از سوی سازمان های مربوطه, قابلیت صدور قطعی ندارند.
7آیا میتوان برای خویشاوندان خود در کانادا بار ارسال کرد؟
بله . کافیست با دفتر آریان آسمان تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را برای این کار راهنمایی کنند. شما میتوانید با خیالی آسوده تمام پروسه این کار را به شرکت ما بسپارید.
8چقدر طول میکشد بار به کانادا برسد؟
با توجه به دو مسیره بودن مسیر تهران به کانادا ، معمولا از دو تا شش روز زمان نیاز است .اگر ایام خاصی که باعث ترافیک در خدمات میشود نباشد معمولا ظرف 4 روز این کار انجام میوشد.
9کجا و در چه زمانی میتوان اقدام به فریت بار خود به مقصد کانادا نمود؟
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح لغایت 2 بعد از ظهر در پایانه ی هوشمند بار واقع در فرودگاه امام خمینی . کلیه ی تشریفات گمرکی و بازرسی و بارنامه حدود 2 الی 3 ساعت بطول می انجامد.
شرکت آریان آسمان 24 ساعته آماده ی پذیرش ، بسته بندی و انجام کلیه ی مقدمات فریت بار شما میباشد. کافیست با ما تماس بگیرید.
 

لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

26 سوال برای مقاله " ارسال بار هوایی به کانادا با بهترین قیمت | فریت بار به کانادا "

 1. میلاد رضوانی گفت:

  سلام و عرض ادب، میشه لطفا هزینه ارسال 2 فرش ماشینی 6 متری از تهران به ادمونتون در استان آلبرتای کانادا رو بفرمایین؟ متشکرم.

  1. admin گفت:

   سلام جناب رضوانی. کلیه شرایط و مراحل ارسال بار شما ، همراه با قیمت ارسال فرش ماشینی از تهران به ادمونتون کانادا به ایمیل شما ارسال گردید . با سپاس از همراهی شما. امیدواریم سفر آرامی را در کنار تیم آریان آسمان جهت ارسال بار خود تجربه کنید.

  2. مهدی سلطانی گفت:

   سلام وعرض ادب
   میشه لطفا هزینه ارسال دوتخته فرش6 متری ویک تخته فرش 12 متری ماشینی ازشیراز به مقصد ونکور کانادا رابفرمایید. باتشکر

   1. admin گفت:

    سلام جناب سلطانی. امیدواریم از تماس با این شرکت راضی باشید. همکاران ما در تماس با ایمیل شما ، شرایط و هزینه های ارسال فرش ماشینی را به ونکوور کانادا خدمت شما عرض خواهند نمود. ترتیبی اتخاذ میگردد تا کالای شما در اسرع وقت و با بهترین هزینه به مقصد مورد نظرتان بصورت هوایی ارسال شود.

 2. بامداد گفت:

  سلام خدمت شما
  هزینه ارسال هوایی لوازم منزل زیر از تهران به ونکوور بفرمایید‌:
  3 عدد فرش 6متری
  یک ست کاناپه
  ظرفشویی و لباسشویی
  یخچال
  تلویزیون
  لباس ها
  تخت خواب 2نفره
  میز ناهارخوری 2نفره با 2 صندلی
  میز توالت آرایش

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   برای ارسال لوازم منزل به مقصد ونکوور کانادا ، نیاز به بسته بندی های استاندارد در جعبه های چوبی و پلت بندی میباشد. که این مسئله ممکن است باعث شود بار شما حجمی حساب شود. برای آگاهی از بسته بندی و آگاهی از بار حجمی و محاسبه ی هزینه های آن ، به صفحه ی بسته بندی بار فریت مراجعه نمایید. هزینه حمل لوازم منزل شما به ونکوور کانادا بستگی به ایرلاین و حجم لوازم هم دارد. همکار ما خانم جلالی با شماره تماس 09105949010 پاسخگوی تمام سوالات شما پیرامون قیمت فریت لوازم منزل به ونکوور کانادا هستند. لطفا با ایشان تماس حاصل فرمایید.

 3. مونا ایلخانی گفت:

  سلام وقت بخیر
  به من گفتن مسیر تورنتو بسته هستش و فقط میتونیم به مونترال بفرستیم ایا هندل کردنش از مونترال تا تورنتو رو خودتون انجام میدین؟

  1. admin گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ؛
   بله امکان پذیر هست . ما ترتیبی اتخاذ میکنیم تا محموله ی شما پس از ارسال به مونترال ، به تورنتو ارسال شود.
   برای دریافت هزینه و اطلاعات بیشتر لطفا با همکاران در بخش واردات در تماس باشید.

   021-88915227
   021-88913294

   0910-5949002 خانم باهر
   0912-6030131 آقای رمضانیانپور

 4. مسعود گفت:

  سلام آیا پرواز های امارات باز شده؟

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه فعلا خیر.

 5. حاتمی گفت:

  سلام لطفا هزینه حدود 15کیلو گرم بار که تو دوتا جعبه یک متر در نیم متر هست رو میخواستم به کانادا بدونم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. همکاران ما جهت ارسال بار شما به کشور کانادا با شما تماس میگیرند. با سپاس از شما.

 6. امانی گفت:

  سلام ، من نقاش هستم و میخواستم بدونم اگر بخوام ۱۰ تا از کارای خودم رو همراهم ببرم میتونم با وسایل همراهم ببرم یا باید فریت کنم ؟
  و اینکه گمرک ایران و گمرک کانادا با ۱۰ تا نقاشی شخصی خودم مشکلی دارند یا خیر ؟

  1. admin گفت:

   سلام. در صورت داشتن تاییدیه ی ترخیص در مقصد، مشکلی در ارسال تابلوی نقاشی به کانادا وجود ندارد. همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 7. نوشین باقری گفت:

  با سلام ما میتونیم چرم و وسایل کار چرم دوزی را به مونترال ارسال کنیم ممنون از شما

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما خانم باقری. بله برای ارسال چرم و وسایل چرمی به مونترال و دیگر شهرهای کانادا ، همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 8. عرفان رضازاده گفت:

  سلام
  من در کانادا برند لباس دارم ولی برای اولین بار در ایران دارم تولید می کنم، همیشه تولید چین بوده و به راحتی برام از چین با DHL, UPS fedEx پست میشدن، در این زمینه شما خدمات دارین؟ من براتون شماره واتساپ ام رو گذاشتم

  1. admin گفت:

   سلام.

   با توجه به محدودیت ها و تحریم های موجود، از کانادا به صورت مستقیم امکانپذیر نیست. بهترین راه انتقال به کشوری ثالث و سپس استفاده از سرویسهای پستی است.همکاران ما با شما تماس میگیرند.

 9. اکبر پنجه پور گفت:

  سلام یک بسته میخوام ارسال کنم کبک کانادا باید چکاری انجام بدهم وهزینه اینجا دریافت میکنید را در مقصد راهنمائی بفرمائید

  1. admin گفت:

   سلام. همکران ما با شما تماس میگیرند تا شما را در خصوص ارسال بسته به کبک کنادا راهنمایی نمایند. هزینه فریت بار به کبک کانادا بشما اعلام خواهد شد.

 10. حسين يزدانى گفت:

  با سلام ، یک مورد بار با وزن تقریبی ٣۵ کیلو گرم براى ارسال به ونکوور کانادا دارم ، آیا امکان ارسال مستقیم وجود دارد ؟

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه امکان ارسال مستقیم به ونکوور فعلا مقدور نیست. اما میتوان بطور مستقیم به تورنتو و یا اتاوا بار فرستاد و از آنجا بارتان را به ونکوور ارسال نمود.

  2. نیلوفر رحمانی گفت:

   با سلام و خسته نباشید.من با شماره هایی که درج شده تماس میگیرم متاسفانه پاسخگو نیستن…شرایط ارسال پوشاک‌ کانادا ک هزینه ارسال و … رو اگر‌لطف بفرمایید ممنون میشم.شماره هم براتون گذاشتم.

   1. admin گفت:

    سلام. با عرض پوزش ، در اولین فرصت همکاران با شما تماس میگیرند.

 11. حجت منظمی گفت:

  سلام. دو قطعه میل ورزش باستانی هر یک سه کیلو. هزینه حمل به تورنتو؟

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران با شما تماس میگیرند.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This