ارسال لوازم منزل به کانادا
بهترین قیمت - کوتاهترین زمان

parallax background

ارسال بار به کانادا با بهترین قیمت | فریت بار به کانادا

ارسال بار مسافری و لوازم منزل دانشجویان و مهاجرین به کانادا

سالانه بسیاری از هموطنان ما به کشور بزرگ کانادا مهاجرت میکنند که این نشان دهنده اهمیت این کشور و مسائل مختلف مربوط به مهاجرت مسافران به این کشور است. اغلب مسافران این کشور را دانشجویان و مهاجران تشکیل میدهند . هردوی این گروه از مسافران بطور معمول نیاز به این دارند تا لوازم شخصی مسافری خود و خانواده شان را و یا بعضا لوازم منزل را هم به کشور مقصد خود ارسال کنند.

از آنجا که ارسال چنین حجم و وزنی از بار اضافی بر چمدان همراه مسافری ، با هزینه های ارسال اضافه بار مسافری بسیار سنگین و هزینه بر است ، لذا مسافران عزیز میبایست برای ارسال وسایل منزل و نیز برای ارسال بار مسافری خود به کانادا از طریق فریت بار اقدام کنند.

فریت اصطلاحا به ارسال بار غیر همراه میگویند. بدین صورت که مسافران با رجوع به دفاتر معتبر آژانسهای حمل بار در شهرهای مختلف و یا دفاتر معتبر آژانسهای بار در فرودگاه امام خمینی (ره) اقدام به ارسال بار خود پیش از مسافرت خود میکنند.


آریان آسمان یکی از معتبرترین آژانس های حمل بار در ایران ، و تنها آژانس حمل بار در ایران است که عضویت سازمان جهانی یاتا را داشته و دارای اعتبار جهانی جهت حمل و نقل کالا و ارسال بار ترانزیتی و نیز ترخیص کالا از گمرکات کشور است.

خدماتی که آریان آسمان در ارسال بار به کانادا به شما ارائه میدهد:

ارسال بار مسافری به کانادا – ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به کانادا – ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به کانادا – ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به کانادا – ارسال و صادرات صنایع دستی به کانادا – ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به کانادا – ارسال و صادرات قارچ به کانادا – ارسال و صادرات زعفران به کانادا – ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به کانادا- ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به کانادا – ارسال بارهای نمایشگاهی به کانادا – ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به کانادا - قیمت مناسب جهت فریت بار - هزینه پایین ارسال بار به کانادا و...

اطلاعات بیشتر

 • آریان آسمان
  شما می توانید درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر بصورت مستقیم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا از طریق صفحه " تماس با ما " با همكاران ما در تماس باشید.
 • 0912-594-4095

 • 0912-603-0131

 • info@ariansky.com


 • دفتر فرودگاه: (جهت صادرات)

  تلفن             44666921 21 98+
  فكس            44666918 21 98+

  آدرس: فرودگاه امام خمینی (ره) - ترمینال ترمینال بار- جنب حوزه 2 انبارهای عمومی - پلاک 44  دفتر مركزی: (جهت واردات)

  تلفن             88915514 21 98+
  تلفن             88915227 21 98+
  تلفن             88913294 21 98+

  آدرس: تهران، بلوار کشاورز- شماره 31- طبقه پنجم

مراحل ارسال بار به کانادا

خوبست مهاجران و دانشجویانی که قصد اقامت در کشور کانادا را دارند بدانند که در اولین ورودشان به این کشور، میبایست لیست لوازم شخصی و وسایل منزل خود را که قصد ارسال آنها را دارند کتبا به گمرک کشور کانادا اعلام کرده و فرم دیکلریشن را برای گمرک مقصد خود پرکنند. با پر کردن این فرم که یکی از الزامات فریت بار به کانادا می باشد ، مهاجران میتوانند تا چهار سال از اقامت خود در این کشور، اقلام ذکر شده در فرم خود را بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی بین دو کشور فریت یا ارسال کنند . برای اطلاع بیشتر با پرسنل دفتر آریان آسمان تماس بگیرید.

1- مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

کادر مجرب آریان آسمان در محل سکونت شما حاضر میشود و تمام لوازم منزل ، وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی (به فراخور لوازم شما ) ، بسته بندی کرده و تا فرودگاه حمل میکنند. بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهمترین مراحل ارسال بار شماست. چرا که عدم رعایت استانداردهای جهانی ممکن است باعث شود ترخیص بار شما در مقصد ( گمرک کشور کانادا) با مشکل مواجه شده و گاها بار با هزینه ی گزاف مرجوع شود. لذا بسته بندی درست بار شما امر مهمی است.


2- انجام تشریفات گمرکی

درترمینال بار یا پایانه ی هوشمند بارفرودگاه امام خمینی ، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط کادر تخصصی آریان آسمان برای شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه (که لیست آن در سایت موجود است ) را به کانادا ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک ، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی به کانادا انجام میشود. برای ارسال لوازم منزل به کانادا مدارکی لازم است:


مدارم لازک برای ارسال بار به کانادا:

• کپی پاسپورت فرستنده و گیرنده
• کپی کارت ملی فرستنده و گیرنده
• کپی بلیط
• آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
• لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر


نکته : در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد.


3- - صدور بارنامه و ارسال بار

سپس بار شما توسط دفتر آریان آسمان با یکی از ایرلاینهای معتبر جهانی به انتخاب شما و یا پیشنهاد تخصصی پرسنل ما بارنامه شده و به مقصد مورد نظر حمل میشود. در طول حمل بار شما به کانادا ، شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار ، با درج شماره بارنامه ی خود ، حمل محموله ی خود را رهگیری کنید تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید تا دراولین فرصت در کانادا برای ترخیص آن اقدام کنید.


4- ترخیص و دریافت بار در گمرک فرودگاه کانادا

اداره گمرک کانادا به چند دلیل بسیار معروف است. اداره گمرک کانادا به تسهیل‌سازی امور تجاری پرداخته و کمترین تعداد قوانین گمرکی را وضع کرده است. این اداره همچنین پلیس گمرکی دارد که به عنوان نیروی واسطه میان گمرک و پلیس فعالیت کرده و به هر دو حوزه اشراف کامل دارد. به عقیده کارشناسان نظارت دقیق و مناسب، استفاده از پلیس گمرکی و آموزش امور تجاری به مردم از مواردی است که منجر به موفقیت اداره گمرک کانادا شده است.

گمرک کانادا سیستم نظارتی بسیار قوی ای داشته و از سیستم " گاما ری " بجای " ایکس ری" استفاده میکند که این تجهیزات پیشرفته باعث نظارتهای دقیق تر محموله ها میگردد. این تجهیزات ماهیت محصولات را کنترل می‌کنند و می‌توانند آنالیزهای بسیار دقیقی انجام دهند . بطور مثال کانتینری که توسط دستگاه ایکس ری ظرف مدت 20 الی 40 دقیقه کنترل و آنالیز میشود ، با استفاده از سیستم «گاما ری» کمتر از ۲ دقیقه برای تحلیل و بررسی زمان نیاز دارد.این دستگاهها می‌توانند ماهیت کالا و مواد مخدر را از طریق گاما ری کشف کنند.

کارشناسان معتقدند کانادا کمترین قاچاق کالا و واردات محصولات ممنوع و مضر را دارد. عمده فعالیت‌های گمرک کانادا در مرزهای هوایی است که در کشف واردات قاچاق ارز و طلا و جواهر و مواد مخدر بسیار موفق عمل کرده است. در جریان باشید که همراه بردن محصولات کشاورزی و غلات در حجم زیاد نیز به دلیل جابجایی بیمارهای گیاهی بین قاره ها در این کشور ممنوع است.

تا 48 ساعت بار شما در انبار گمرک فرودگاه های کانادا بصورت کاملا رایگان امانت میماند . ظرف این 48 ساعت شما میتوانید به گمرک فرودگاه مقصد خود مراجعه کرده و بار خود را ترخیص کنید. اما اگر خارج از این دو روز به گمرک مراجعه کردید میبایست طبق وزن و یا حجم کالای خود هزینه ی انبار داری پرداخت نماییید.

البته مبلغی در حدود 40 دلار برای قبض انبار از شما گرفته خواهد شد که به مزن بار شما مربوط نمیباشد. درصورتی که محموله ی شما نیاز به کارگر حمل بار و تراک و یا لیفتراک داشته باشد هزینه ی آن جداگانه از شما اخذ خواهد شد.هزینه ارسال بار و تعرفه فریت بار به کانادا

تعرفه فریت کالا به کانادا هم مانند هزینه های ارسال بار مسافری به دیگر کشورها محاسبه میشود. عواملی که بر قیمت ارسال بار به کانادا تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت را به کانادا دارند.

هزینه پست بار به هرکدام از شهرها متفاوت است اما این شرکت بشما اطمینان میدهد با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی ، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت برای فریت بارشما بشما ارائه میدهد تا با دیدی باز و انتخابی درست ، بهترین و باکیفیت ترین شرکت هوایی را با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار هوایی خود انتخاب کنید.

شما میتوانید برای استعلام هزینه و قیمت حمل بار به شهرهای مختلف کانادا ، با دفتر آریان آسمان در قسمت بار شرکت ایران ایر در فرودگاه امام خمینی (ره) تماس بگیرید و یا از طریق پر کردن فرم استعلام قیمت ، از هزینه های حمل بار خود آگاه شوید.

استعلام قیمت فریت بار به کانادا
1 مسافران خروجی تا چه میزان کالا را می توانند همراه خود به خارج از کشور ببرند؟
مسافران خروجی اعم از اینکه ایرانی باشند یا خارجی, می توانند علاوه بر وسایل سفر و لوازم شخصی, کالاهای ایرانی به هر میزان و کالای ایرانی تا سقف مقرر در آیین نامه مسافران ورودی را همراه ببرند. مشروط بر آنکه هر دو گروه کالا جنبه تجاری پیدا نکنند.
مسافران خروجی از قلمرو گمرکی به مقاصد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشمول مقررات این ماده نیستند و در صورتی که از طریق مناطق مذکور از کشور خارج شوند, موظفند کالای همراه خود را به گمرک اظهار نمایند.
2خروج خشکبار همراه مسافر تا چه میزان است؟
خروج انواع خشکبار به همراه مسافر به مقداری که جنبه تجاری نداشته باشد بلا مانع خواهد بود. حداکثر مقدار مجاز پسته برای خروج به ازای هر گذر نامه 10 کیلو گرم می باشد. این محدودیت شامل جهانگردانی که دارای گذرنامه خارجی می باشند, نمی شود.
3 خروج زیور آلات شخصی همراه مسافر تا چه میزان مجاز است؟
خروج زیور آلات شخصی همراه مسافر حداکثر تا میزان 150 گرم از انواع مصنوعات طلا مجاز خواهد بود.
چنانچه زیورآلات مورد بحث مزین به سنگ های گرانبها از قبیل الماس, زمرد و برلیان باشد نبایستی وزن منصوب به آنها از اجزاء قیراط (کمتر از یک قیراط) تجاوز نماید.
4 شرایط خروج آثار صوتی و آلات موسیقی چگونه است؟
ارسال کلیه آثار صوتی (اعم از CD و نوار) که دارای مجوز تکثیر از مرکز موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند به خارج از کشور و از کلیه مبادی خروجی, با رعایت کلیه مقررات و ضوابط گمرکی به هر میزان مجاز می باشد.
5 مقررات خروج فرش و گلیم دستباف از کشور چگونه است؟
1) خروج فرش دستباف به همراه مسافر تا سقف 20 متر مربع مجاز بوده و محدودیتی از نظر تعداد قطعات فرش همراه مسافر در سقف متراژ یاد شده وجود ندارد. بدیهی است خروج فرش های نفیس که دارای ارزش های تاریخی و میراث فرهنگی هستند, ممنوع است.
2) خروج فرش دستباف به همراه مسافر به کشور امارات متحده عربی و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس در سقف مندرج در بند (1) بلا مانع است.
تبصره- خروج فرش دستباف همراه مسافر به مقصد کشورهای زیارتی عراق, سوریه و عربستان سعودی به منظور جلوگیری از مشکلات و تبعات بعدی کماکان ممنوع است.
3) خروج فرش همراه مسافر علاوه بر مرزهای هوایی از مرزهای زمینی و دریایی نیز مجاز می باشد.
6شرایط ورود و صدور حیوانات و پرندگان اهلی چگونه است؟
ورود حیوانات و پرندگان اهلی منوط به ارائه گواهی بهداشت از کشور مبدا و تایید سازمان دامپزشکی کشورمان می باشد ولیکن در صورتی که به صورت تجاری باشد پس از ثبت سفارش در وزارت صنعت, معدن و تجارت و پرداخت حقوق ورودی امکان پذیر است و صدور آنها نیز منوط به ارائه گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی کشورمان خواهد بود.
اقلام دامی یا نباتی و گونه های جانوری برای حفظ ذخایر ژنتیکی یا حفاظت محیط زسیت طبق فهرست اعلامی از سوی سازمان های مربوطه, قابلیت صدور قطعی ندارند.
7آیا میتوان برای خویشاوندان خود در کانادا بار ارسال کرد؟
بله . کافیست با دفتر آریان آسمان تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را برای این کار راهنمایی کنند. شما میتوانید با خیالی آسوده تمام پروسه این کار را به شرکت ما بسپارید.
8چقدر طول میکشد بار به کانادا برسد؟
با توجه به دو مسیره بودن مسیر تهران به کانادا ، معمولا از دو تا شش روز زمان نیاز است .اگر ایام خاصی که باعث ترافیک در خدمات میشود نباشد معمولا ظرف 4 روز این کار انجام میوشد.
9کجا و در چه زمانی میتوان اقدام به ارسال بار خود کرد؟
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح لغایت 2 بعد از ظهر در پایانه ی هوشمند بار واقع در فرودگاه امام خمینی . کلیه ی تشریفات گمرکی و بازرسی و بارنامه حدود 2 الی 3 ساعت بطول می انجامد.

شرایط و روش های مهاجرت به کشور کانادا

مهاجرت از طریق اخذ پیشنهاد کار:
مهندسین عمران، مهندسین معماری، مکانیک، برق و کامپیوتر و همچنین تکنسین های فنی ، همچنین کسانیکه در یکی از مهارتهای جوشکاری، تعمیرات، لوله کشی، کاشی کاری، آشپزی، کشاورزی و … مهارت کافی و تخصصی را دارند می توانند از طریق این روش و با دارا بودن دانش زبان انگلیسی معمولی ، برای خود و خانوادشان اقامت دایم کانادا را دریافت نمایند.
مهاجرت به کانادا از روش حرفه و تخصص فدرال:
Federal Skilled Worker این نوع مهاجرت ویژه افراد تحصیل کرده با سابقه کار بیش از یک سال و دانش زبان انگلیسی میباشد .
مهاجرت به کانادا از روش حرفه و تخصص کبک:
Quebec Skilled Worker مهاجرت به استان کبک در کانادا مختص افراد تحصیل کرده با سابقه کار بیش از 6 ماه و برای برخی از رشته ها بدون نیاز به دانش زبان انگلیسی و فرانسه میباشد.
مهاجرت به کانادا از روش تخصصی نووااسکوشیا:
Nova Scotia Skilled Worker مهاجرت ویژه افراد تحصیل کرده با سابقه کار بیش از یکسال بدون نیاز به داشتن پیشنهاد کار از کارفرمایی در کانادا.
مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری کبک:
Quebec Investor مهاجرت به کانادا ویژه مدیران و کارفرمایان با سرمایه بیش از ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا
مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی فدرال:
Federal Self-Employed ویژه مترجمان، گرافیست ها، هنرمندان، نویسندگان و بسیاری از مشاغل دیگر بدون نیاز به دانش زبان
مهاجرت از روش کارآفرینی کبک :
Quebec Entrepreneur روش مهاجرتی ویژه کارفرمایان و صاحبان بیزینس با دارایی بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا
مهاجرت از روش خویشاوندی:
Family Sponsorship ویژه افرادی که خویشاوند نزدیک در کانادا دارند و یا همسرشان دارای اقامت کانادا می باشد

ارسال حیوان خانگی (حیوان زنده) به کانادا

بسیاری از مهاجران به کشور کانادا ، قصد دارند تا حیوان خانگی خود (مانند سگ ، گربه ، خرگوش و ...) را هم با خود به این کشور ببرند. گاهی هم نیاز است که حیوان زنده ای را برای شخصی که از پیش در کانادا اقامت دارد بفرستیم. رابطه ی عاطفی زیادی که معمولا بین صاحبان این حیوانات خانگی با آنها برقرار است باعث میشود که نگرانی های زیادی از بابت حمل و ارسال حیوان زنده ی خود به کشور دوری مانند کانادا داشته باشند که البته این نگرانی بجاست.

کارشناسان ما در آریان آسمان این نوید را بشما میدهند که با رعایت تمام استانداردهای جهانی در حمل حیوان خانگی شما ، بهترین شرایط را برای ارسال سگ یا گربه ی خانگی شما به کشور مقصدتان در نظر میگیرند.
برای آگاهی بیشتر در مورد نحوه ی ارسال حیوان زنده، و مدارک مورد نیاز آن ، صفحه ی راهنمای ارسال حیوان زنده را مطالعه نمایید و یا مستقیما با کارشناسان ما در دفتر آریان آسمان تماس بگیرید.


ارسال جنازه متوفی با تابوت به کانادا

امیدواریم هیچگاه چنین سرویسی را از ما نخواهید ؛ اما چنانچه نیازمند حمل و ارسال جنازه متوفای خود با تابوت به کانادا باشید ، آریان آسمان بهترین و معتبر ترین آژانس حمل هوایی است که میتواند شما را در این امر یاری دهد. این شرکت میتواند برای کلیه ی مراحل ارسال تابوت از ایران به کانادا ، و یا ارسال تابوت و جنازه از کانادا به ایران بشما مشاوره ی رایگان داده و این امر را برای شما به نحو احسن و در کوتاهترین زمان انجام دهد.

کارشناسان ما شما را یاری میدهند تا امور ارسال تابوت از ایران به کانادا ، و نیز حمل تابوت و جنازه از کانادا به ایران را با انجام تشریفات کامل گمرکی و ترخیص آن ، و همچنین امور گذرنامه و پزشکی قانونی را در کمترین زمان و بهترین نحو ممکن انجام دهید.

هزینه حمل جنازه و تابوت با هواپیما به این کشور را میتوانید در تماس با دفتر این شرکت جویا شوید . ما در تمام مراحل و تشریفات انجام کار در کنار شما خواهیم بود. برای اطلاعات بیشتر راهنمای حمل هوایی جنازه را مطالعه نمایید .

ارسال بار به تورنتو | لوازم شخصی و وسایل منزل

تورنتو بزرگترین شهر کشور کانادا و از بزرگترین مراکز گردشگری دنیا محسوب میشود. این شهر5 میلیون نفری سالانه بسیاری از گردشگران و نیز مهاجران را از جای جای جهان و همچنین ایران به خود جذب میکند. مردم این شهر که با بیش از ۱۸۰ زبان و گویش گوناگون از قبیل انگلیسی و فرانسوی در این منطقه تکلم می‌کنند از نژادهای آسیای جنوبی ، لاتینی ، سیهپوستها و چینی ها هستند. شهر تورنتو سومین شهر مهاجرپذیر در جهان محسوب میشود.

این حجم از مهاجرت و گردشگری به این شهر کانادا باعث میشود حمل هوایی بار مسافری و لوازم منزل به این شهر از اهمیت بالایی برخوردار باشد . چنانکه سالانه حجم وسیعی از لوازم شخصی و وسایل منزل توسط مسافران و مهاجران به این شهر بصورت حمل هوایی فرستاده میشود.

ارسال لوازم منزل ، حمل اضافه بار مسافری و لوازم شخصی دانشجویان ، ارسال مبلمان و تخت خواب و کمد و بوفه ، ارسال پیانو و پوشاک و مواد غذایی و خشکبار به تورنتو ، تنها بخشی از خدمات آریان آسمان به مسافران این شهر دوست داشتنی دنیاست. حمل بار هوایی به تورنتو با بهترین قیمت در کمترین زمان از تخصص های ماست.

ارسال بار به ونکوور | لوازم شخصی و وسایل منزل

شهر ونکوور، کلان‌ شهری است در استان بریتیش کلمبیای کانادا ، که با وجود چشم‌اندازهای طبیعی بسیار زیبا ، فعالیت‌های تفریحی جذاب برای توریستها در دل طبیعت و جاذبه‌های شهری بی‌نظیر، یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در کانادا محسوب میشود. ونکوور با پس‌زمینه‌ای از مناظر کوهستانی، یکی از زیباترین شهرهای دنیا به حساب می آید. با وجود پارک‌ها و فضاهای سبز متعدد و آب‌ وهوای مطلوب و ملایم در بیشتر ایام سال، این شهر یکی از بهترین مقصدهای گردشگری دنیا برای تفریحات و ورزش‌های جذاب در دل طبیعت است.

همین جاذبه های بسیار باعث میشود حمل هوایی بار مسافری و لوازم منزل به ونکوور از اهمیت بسزایی برخوردار شود . چنانکه سالانه حجم وسیعی از چمدانهای مسافری و بسته های کوچک و بزرگ لوازم منزل، توسط مسافران گردشگر ، دانشجویان و مهاجران به این شهر بصورت حمل هوایی، باهواپیما فرستاده میشود.

ارسال وسایل منزل ، ارسال اضافه بار مسافری و لوازم شخصی دانشجویان ، ارسال مبلمان و تخت خواب و کمد و بوفه به ونکوور ، ارسال پیانو و پوشاک و مواد غذایی و خشکبار ، تنها بخشی از خدمات آریان آسمان به مسافران این شهر بزرگ و دوست داشتنی کانداداست. حمل بار هوایی به ونکوور با بهترین قیمت در کمترین زمان از تخصص های آریان آسمانست.

لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

Share This