حمل بار هوایی و زمینی به قبرس
بهترین قیمت - کوتاهترین زمان

parallax background

ارسال بار به قبرس با بهترین قیمت | فریت بار به قبرس

 

ارسال بار و فریت لوازم منزل به قبرس

یکی از خدمات شرکت آریان آسمان "ارسال بار به قبرس " میباشد . کسانیکه قصد مهاجرت به کشور قبرس را دارند ، ممکن است نیاز پیدا کنند که بار و لوازم شخصی و لوازم منزل خود را هم به قبرس فریت نمایند. همچنین برای شرکتها و کارخانجاتی که قصد دارند بار تجاری یا نمونه های غیر تجاری خود را به شهرهای مختلف قبرس ارسال نمایند ، ما بهترین سرویس ها را برای ارسال بار به قبرس با بهترین قیمت ارائه میدهیم.

فریت بار به قبرس جنوبی| بهترین قیمت


فریت بار به شهرهایی ازجمله: لارناکا و دیگر شهرهای قبرس جنوبی ، از جمله خدمات شرکت آریان آسمان میباشد. تعهد ما ارسال بار منزل یا تجاری شما با بهترین قیمت و با بهترین امکانات میباشد. کلیه ی امور از کارشناسی بار در منزل یا کارخانه و شرکت شما ، تا بسته بندی تخصصی و سرویس حمل تا فرودگاه به عهده ی این شرکت میباشد. پرسنل متبحر و متعهد این شرکت ، محموله ی شما را با بهترین شرایط بسته بندی، و با بهترین ایرلاینهای دنیا بارنامه نموده و ارسال میکنند.

شرکت آریان آسمان با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها آژانس باربری هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایرانست. این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی ارسال بار بصورت هوایی ، زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود ، در تمامی مراحل فریت بار به قبرس ، یاری دهد. آریان آسمان با داشتن نمایندگیها ی گسترده در بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند لوازم و کالاهای شما را، در منزل و یا شرکت شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی تخصصی ، آنرا در منزل یا شرکت شما در قبرس تحویل شما نماید.


ارسال خرده بار و هدیه به شهرهای مختلف قبرس با کمترین قیمت

شاید قصد داشته باشید تا برای دوست و یا یکی از آشنایان خود در قبرس بسته‌ای را به شکل هدیه ، گیفت و یا سوغات ارسال نمایید. ارسال بسته‌ای کوچک و کم حجم که گاها نیاز به ارسال آن برای یکی از دوستان و بستگان پیش می‌آید. با خدمات فریت بار شرکت آریان آسمان، ارسال خرده بار و کالاهایی در زیر 20 کیلوگرم هم برای شما عزیزان مهیاست. آریان آسمان میتواند بارهای 10 و 15 کیلویی شما را هم به مقصد مورد نظر شما در قبرس ارسال نماید. ارسال خرده بار شما به شهرهایی نظیر لارناکا، ارجان و ... با قیمت ارزان و با بسته بندی‌ استاندارد و بیمه‌نامه هوایی انجام شده و در کمترین زمان ممکن نهایتا تا 72 ساعت بعد در مقصد تحویل میگردد. کافیست با ما تماس بگیرید.


تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0912-8945007 021-51005200

کافیست با ما تماس بگیرید


خدمات آریان آسمان در فریت بار به قبرسارسال بار مسافری به قبرس – ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به قبرس – ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به قبرس – ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به قبرس – ارسال و صادرات صنایع دستی به قبرس – ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به قبرس – ارسال و صادرات قارچ به قبرس – ارسال و صادرات زعفران به قبرس – ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به قبرس - ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به قبرس – ارسال بارهای هنری و تابلوهای نمایشگاهی به قبرس – ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به قبرس - قیمت مناسب جهت فریت بار به قبرس - هزینه پایین ارسال بار به قبرس و...


چنانچه تمایل دارید اطلاعات کاملی پیرامون فریت بار مسافری داشته باشید ، حتما از صفحه ی راهنمای فریت بار مسافری در سایت ما دیدن کنید:

فریت بار مسافری

شرایط و مراحل ارسال بار به قبرس


هیچ منعی برای ارسال بار به قبرس نیست. شما چه مسافر باشید و چه یک شرکت تجاری ، میتوانید بار خود را توسط شرکت ما به این کشور ، بصورت هوایی ارسال نمایید.شما میتوانید با خیالی آسوده ، تمام وسایل شخصی و لوازم منزل خود را، تحت عنوان Used personal effects یا لوازم مستعمل شخصی (خرده بار شخصی) به تمام شهرهای قبرس ارسال کنید. ارسال بار فریت به تمام شهرهای قبرس آزاد بوده با اخذ مبلغ ناچیزی در مقصد ، بدون هیچگونه عوارض گمرکی انجام میشود.البته برای بارهایی که جنبه ی تجاری دارند ، دریافت عوارض گمرکی امری بدیهیست. برای اطلاع بیشتر با دفتر آریان آسمان با شماره 02151005200 تماس بگیرید. همکاران ما مشتاق راهنمایی شما هستند.


1- مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

بسته بندی برای فریت بار هوایی به قبرس بسیار مهم است . چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی، ممکن است بار شما آسیب دیده و یا در مقصد ، برای ترخیص با مشکل مواجه شود.

کادر مجرب آریان آسمان ، در محل سکونت شما حاضر شده و تمام چمدانها ، لوازم منزل ،مبلمان ، میز و کمد و بطور کلی وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی (به فراخور لوازم شما ) ، بسته بندی یا پالت بندی کرده و تا فرودگاه حمل میکنند. ظروف شکستنی حباب پیچ شده و سپس پالت بندی میشوند . بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهمترین مراحل ارسال بار شماست. و ما آنرا به بهترین نحو انجام میدهیم، تا هیچگونه مشکلی برای شما در گمرک فرودگاه های قبرس بوجود نیاید.

برای آشنایی بیشتر با انواع ، مراحل و قیمت بسته بندی بار فریت ، صفحه ی بسته بندی بار فریت را مطالعه نمایید .


2- انجام تشریفات گمرکی

در قسمت پذیرش گمرک ترمینال خدمات بار، یا پایانه ی هوشمند بارفرودگاه امام خمینی ، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط پرسنل آریان آسمان برای شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه (که لیست آن در سایت موجود است ) را به شهرهای مختلف قبرس ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی ، به قبرس انجام میشود. برای ارسال لوازم منزل مدارکی لازم است:

مدار; لازl برای ارسال بار به قبرس :

• اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
• اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
• کپی بلیط
• آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
• لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

نکته : در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد.

3- صدور بارنامه و ارسال بار به قبرس

سپس بار شما توسط دفتر آریان آسمان، با یکی از ایرلاینهای معتبر جهانی (به انتخاب شما و یا پیشنهاد تخصصی پرسنل ما) ، بارنامه شده و به مقصد مورد نظر حمل میشود. در طول حمل بار شما به مقصد ، شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار ، با درج شماره بارنامه ی خود ، حمل محموله ی خود را پیگیری کنید ، تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید ، تا دراولین فرصت در گمرک فرودگاه های قبرس ، برای ترخیص آن اقدام کنید.


4- ترخیص و تحویل بار در گمرک فرودگاه های قبرس

برای ترخیص بار در شهرهای مختلف این کشور هم تمهیداتی در خدمات شرکت آریان آسمان گنجانده شده است. وقتی شما با شرکت آریان آسمان قصد ارسال بار خود را به قبرس دارید نگران مراحل گمرکی کار نباشید. ما میتوانیم از طریق دفاتر نمایندگی خود در کشور قبرس اقدام به ترخیص بار شما کنیم.

کالاهایی که به قصد تجاری وارد می شوند باید از لحاظ گمرکی بررسی شوند، همچنین مقدار این کالاها نیز باید طبق لیست ارائه شده باشند.اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام میشود و شما میبایست تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود.

در مرحله ی آخر بسته های شما توسط دستگاه X-Rey بازرسی میشوند تا مشخص شود آیا آنچه که در بارنامه ی خود اظهار کرده اید با بار مطابقت دارد یا خیر .


تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0912-8945007 021-51005200

کافیست با ما تماس بگیرید


هزینه ارسال بار هوایی به قبرس | تعرفه فریت بار به قبرس
هزینه ارسال بار ، یا قیمت فریت بار هوایی به قبرس هم مانند هزینه های ارسال بار به دیگر کشورها محاسبه میشود. عواملی که بر قیمت ارسال بار تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به این کشور را دارند.

هزینه پست بار هوایی به هرکدام از شهرهای قبرس متفاوت است؛ اما شرکت آریان آسمان به شما اطمینان میدهد، با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی ، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت برای فریت بار به شهرهای قبرس به شما ارائه میدهد. تا آنجا که شما با دیدی باز و انتخابی درست ، بهترین و باکیفیت ترین شرکت حمل بار هوایی را ، با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار با هواپیما برای خود انتخاب کنید.

هزینه ارسال بار به خارج از کشور

استعلام تعرفه فریت بار مسافری به قبرس

شما میتوانید برای استعلام تعرفه و قیمت حمل بار هوایی به شهرهای مختلف قبرس مانند لارناکا ، ارجان و ... ، با تلفن دفتر آریان آسمان در قسمت بار شرکت ایران ایر در فرودگاه امام خمینی (ره) تماس بگیرید (02151005200) و یا از طریق پر کردن فرم استعلام قیمت ، از هزینه های حمل بار خود آگاه شوید.

0912-8945007 021-51005200
کافیست با ما تماس بگیرید

برای استعلام قیمت فریت بار مسافری به قبرس میتوانید فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید:


 
 

استعلام نرخ ارسال بار به قبرس

برای پر کردن فرم استعلام قیمت ارسال بار به قبرس کلیک کنید
 
 

لیست فرودگاههای قبرس به همراه شرکت های هوایی بین المللی

کدام شرکتهای هوایی از ایران به قبرس بار هوایی حمل میکنند؟

در جدول زیر ، نام فرودگاههای مهم قبرس به همراه شرکتهای هوایی که به این فرودگاهها پرواز دارند آمده است. شما میتوانید از روی این جدول ، آگاهی یابید که کدام شرکت بین المللی هوایی ، از ایران و از فرودگاه امام خمینی تهران ، به شهر مورد نظر شما در قبرس ، پرواز داشته و بار حمل میکنند. و از این طریق میتوانید نسبت به استعلام هزینه فریت بار خود به شهر مورد نظر خود ، اطلاعات بگیرید. همکاران ما پیوسته برای پاسخگویی به ابهامات شما آماده هستند. با ما تماس بگیرید.

فرودگاه شهر شرکت های هواپیمایی حمل کننده بار
LCA لارناکا Aeroflot Airlines,Qatar Airways,Emirtaes Airlines
Atlas Airlines

اطلاعات گمرک فرودگاه های قبرس جهت ترخیص بار

در این قسمت اطلاعات کاملی برای شرکتها ، مسافران ، مهاجران و دانشجویانی که قصد ارسال بار مسافری و تجاری به کشور قبرس را دارند ، قرار داده ایم تا با آگاهی کامل برای ترخیص بار خود در فرودگاههای مختلف قبرس ، اقدام نمایند.

1 اطلاعات تماس گمرک فرودگاه های قبرس
 • LCA:+357-24008250
 • ECN:+90-3922314714
2روزها و ساعات کاری گمرک فرودگاههای قبرس برای ترخیص و تحویل بار :

لارناکا
دوشنبه الی جمعه 7.30 الی 15.00

*امکان ترخیص کالا در خارج از ساعات کاری مذکور گمرک برای کالاهایی مانند حیوانات زنده ، فاسد شدنی و جنازه وجود دارد*

3اسناد مور نیاز برای ترخیص و تحویل کالای مسافری در فرودگاههای قبرس :

لیست اقلام(Packing list)
فاکتور کالا (Invoice)
اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
کارت شناسایی گیرنده (طبق گیرنده بارنامه)

4مدارک مورد نیاز برای ترخیص و تحویل کالای تجاری در قبرس :
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
 • لیست اقلام(Packing list)
 • فاکتور کالا (Invoice)
 • مجوز ورود کالا به کشور(Import license)
 • گواهی مبدا(در صورت نیاز)
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)
5رویه ترخیص و تحویل کالا در گمرکات قبرس :

گیرنده کالا با در دست داشتن اسناد مورد نیاز مذکور و داشتن استعلام قبلی از گمرک مقصد بابت قوانین ،نحوه و مقدار هزینه های ترخیص و تحویل کالا و پرداخت هزینه های ورودی نهایی اعلامی از طرف گمرکات مقصد یا نماینده مربوطه امکان ترخیص کالا را خواهد داشت.

6 تعطیلات رسمی قبرس

01 Jan
06 Jan
19 Feb
25 Mar
01 Apr
06 Apr
09 Apr
01 May
28 May
15 Aug
01 Oct
28 Oct
25 Dec
26 Dec

7هزینه انبارداری گمرکات قبرس طبق کتاب قوانین حمل اخرین نسخه 2018(کالای معمولی) :
لطفا جهت اطلاع از هزینه های انبارداری با گمرک مقصد تماس حاصل نمایید.
 

لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

30 سوال برای مقاله " ارسال بار هوایی به قبرس با بهترین قیمت | فریت بار به قبرس "

 1. طاهری گفت:

  سلام
  پسر من در قبرس دانشجو هست
  میخواستم برایشان وسایل شخصی و خودرو خوراک حدود ۴۵ کیلوگرم بفرستم
  محل سکونت ما تبریز هست
  لطفا هزینه اش را برام بفرمایید

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما در واحد فروش بار در خصوص ارسال بار شما به قبرس ، با شما تماس میگیرند.

 2. سید رضا مسعودیان گفت:

  ارسال دوچرخه پسرم به قبرس شمالی

  1. admin گفت:

   سلام. همکارانم در اولین فرصت جهت ارسال محموله ی شما به قبرس، با شما تماس میگیرند.

  2. مرضیه جلالی گفت:

   سلام.وقت بخیر.ما برای هفته آخر فروردین ۱۴۰۰قصد ارسال لوازم شخصی و لوازم منزل به قبرس شمالی رو داریم.
   در مورد هزینه ارسال و هزینه بسته بندی وسایل اطلاعات می خواستیم.
   میشه لطفا راهنمایی کنید.سپاس

   1. admin گفت:

    سلام خدمت شما. بله همکارانم با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را انجام میدهند. هزینه ها به میزان بار شما بستگی دارد.

 3. شهرام عزت دوست گفت:

  سلام
  پسرم در قبرس شمالی دانشجو هست برای ارسال وسایل شخصی و مایحتاج خوراکی هزینه چگونه آخر میشود؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. بله همکارانم با شما تماس میگیرند .

 4. عادل بزازیخ گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم شرائط وهزینه ارسال پیانو از تبریز به قبرس چیست لطفا راهنمائی بفرمائید .

  1. admin گفت:

   سلام. شما میبایست به تهران تشریف بیاورید و از اینجا ما بار شما را به قبرس ارسال میکنیم. همکارانم با شما تماس میگیرند.

 5. الهه گفت:

  سلام . برای ارسال کالای تجاری به قبرس شمالی کدوم ایرلاین قبول میکنه ؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. ایرلاینهای قطری و امارات پراز انجام میدهند. همکارانم برای راهنمایی بیشتر با شم تماس میگیرند.

 6. مجتهدی گفت:

  سلام من خودم قبرسم میخاستم دوچرخه دخترم ولباسلم فرستاده بشه ممکنه راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   سلام. همکارانم با شما تماس میگیرند.

 7. Sara گفت:

  سلام
  من میخوام محصولات ارایشی بهداشتی بفرستم برای قبرس
  میخواستم بدونم هزینه ارسالش چقدر میشه

  1. admin گفت:

   سلام. همکارانم در این خصوص با شما تماس میگیرند.

  2. نسرین بنی اسدی گفت:

   سلام…هزینه ارسال وسایل شخصی دانشجو برای قبرس شمالی و حدود ۱۵ کیلو چقدر میشه؟

   1. admin گفت:

    سلام. ارسال بار فقط به قبرس جنوبی فرودگاه لارناکا امکانپذیر میباشد.

 8. Zahra گفت:

  ارسال یک لب تاب از ارومیه به قبرس شمالی

  1. admin گفت:

   سلام. برای ارسال بارهای سبک از سرویس های پستی استفاده نمایید

 9. ر. حسنی گفت:

  سلام وقتتون به خیر، برای ارسال بار از تبریز به قبرس شمالی هزینه به چه صورت محاسبه میشه؟ از تبریز تحویل میگیرید؟از قبیل دو دستگاه دوچرخه، ظرف و وسایل خواب، و چند تیکه وسایل

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. متاسفانه از تبریز ارسال نداریم. بایست برای ارسال به تهران تشریف بیاورید. همکارانم با شما تماس میگیرند.

 10. مجید قنبرزاده دربان گفت:

  با سلام آیا میتوانم یک پاکت حاوی مدارک شناسایی از فرودگاه لارناکا به تهران ارسال کنم؟؟

  1. admin گفت:

   سلام. بایست برای اینگونه بارهای سبک از طریق پست اقدام کنید.

 11. روناک گفت:

  سلام برای وسایل خانه حدودا ۶۰۰کیلو به قبرس شمالی هزینه ش چقدر میشه ؟؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. تنها امکان ارسال بار به قبرس جنوبی فرودگاه لارناکا برای ما مهیا میباشد. همکارانم با شما تماس میگیرند. اما برای اطلاعات بیشتر ، صفحه هزینه ارسال بار به خارج از کشور را مشاهده نمایید

   1. عارفه افشار گفت:

    سلام ببخشید وسایل برای ارسال وسایل منزل به قبرس شمالی هزینه ها به چه شکله؟

    1. admin گفت:

     سلام خدمت شما. تنها امکان ارسال بار به قبرس جنوبی (فرودگاه لارناکا) برای ما مهیا میباشد. اما برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه فریت بار به قبرس، صفحه هزینه ارسال بار به خارج از کشور را مشاهده نمایید.

 12. حمید بهروش گفت:

  سلام، خواستم بدونم آیا امکان ارسال بار به مقصد فرودگاه ارجان در قبرس شمالی را دارید یا خیر؟ باتشکر از اینکه پاسخ می‌دهید یا راهنمایی می‌فرمائید

  1. admin گفت:

   سلام . متاسفانه ارسال به ارجان نداریم. تنها به قبرس جنوبی امکان ارسال هست.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This