هواپیمای بویینگ B747-F

مشخصات هواپیما


بوئینگ ۷۴۷ یک هواپیمای جت چهار موتوره پهن‌پیکر مسافربری است که توسط شرکت بوئینگ آمریکا ساخته می‌شود . هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ پس‌ از هواپیمای ایرباس A380 دومین هواپیمای بزرگ مسافربری در جهان است. ساخت بوئینگ ۷۴۷ در زمان خود انقلابی بزرگ در صنعت هواپیماهای مسافربری به‌ شمار می‌رفت و کمک کرد که همه قشرهای مردم بتوانند از سفرهای هوایی استفاده کنند. این هواپیما برای چهل سال بزرگترین هواپیمای مسافربری جهان بود و نخستین پرواز خود را در ۹ فوریه ۱۹۶۹ انجام داد. کاربران اصلی این هواپیما، ایرلاین‌های کارگولوکس، لوفت‌هانزا، کورین ایر و اطلس ایر می‌باشند.

هواپیمای بویینگ 747

میزان حمل بار هوایی توسط بویینگ 747


به لیل قدرت بویینگ 747 در حمل بار هوایی، میتوان از این هواپیما جهت مل بارهایی با تناژ بالا و یا حجیم استفاده نمود. این هواپیما بسیار مناسب برای چارتر کردن بوده و ظرفیت حمل 100 تن بار در مدل کارگوی آن وجود دارد. از این هواپیمای پهن‌پیکر به راحتی می‌توان برای صادرات بار هوایی به کشورهای مختلف استفاده نمود. همچنین برای واردات بار ، میتوان از توان بالای این نوع هواپیما بهره برد. هواپیمایی ایران ایر بصورت چارتر و یا غیر چارتر با هواپیمای کارگوی خود که از نوع 747 میباشد، در امر واردات کالا از چین، واردات بار از هند ، و همچنین حمل بار از دبی و دیگر کشورها نظیر کویت، قطر، کره جنوبی، ارمنستان، مغولستان، ژاپن و ... از این نوع هواپیمای خود بهره میبرد. جهت رزرو، چارتر و هرنوع واردات کالا توسط این نوع از هواپیما و اطلاع از حجم و اندازه های ULD این پرواز، با همکاران ما در شرکت آرین اسکای تماس حاصل فرمایید.استفاده از هواپیمای بویینگ 747 برای ارسال انواع کالا توسط شرکت ایران ایر


در حال حاضر هواپیمایی ایران ایر با هواپیمای 747 باری خود با رجیستر EP-ICD خدمات چارتری بار را برای صادر کنندگان و وارد کنندگان عرضه می‌دارد. این پروازها بصورت هفتگی به مقاصدی نظیر امارات(دبی) ، قطر، کویت، عراق، ترکیه، تاجیکستان، ارمنستان، روسیه، هند، کره جنوبی و ... انجام می‌شود. صادرات و واردات انواع کالا نظیر واردات دارو از هند به ایران، واردات گوشت از ارمنستان و مغولستان به ایران، صادرات دارو از ایران و ... توسط این پرواز انجام می‌شود.

چنانچه شما هم قصد صادرات یا واردات کالا و یا چارتر نمودن این پرواز را دارید با همکاران ما در واحد فروش بار تماس حاصل نمایید:

تلفن دفتر شرکت فریت بار آریان اسکای در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0912-8945007 021-51005200

ابعاد قسمت کارگوی هواپیمای بویینگ 747 جهت بارگیری

داخل هواپیمای باری 747

بویینگ 747 باری به طور کلی می تواند طولی تا 185 فوت ، و 12.5 فوت عرض و نزدیک به 9.9 فوت ارتفاع را در خود جای دهد. در زیر بطور اختصاصی انبار این هواپیما مورد بررسی قرار گرفته است.

مدل انبار کارگوی بویینگ 747

ابعاد درب بار


درب کناری جلو (سانتی متر مربع) 340x314
درب دماغه 264x244
FWD 264x167
AFT 264x167
BULK 111x119


برای اطلاعات بیشتر در زمینه ظروف حمل هوایی در هواپیمای 747 می‌توانید به صفحه ظروف حمل هوایی مراجعه نمایید. همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های پروازی هواپیمای بویینگ 747 ایران ایر جهت چارتر بار و یا ارسال بار هوایی توسط ایران ایر و یا بویینگ 747 سایر شرکت های هوایی نظیر امارات و قطر و لوفت‌هانزا و رزرو بار، با همکاران ما تماس حاصل نمایید.


خدمات شرکت آرین اسکای در زمینه حمل بار توسط هواپیمای 747 باری و مسافری

شرکت حمل و نقل بین‌المللی آریان آسمان ماردین (رجیستر شده با نام تجاری آرین اسکای) با شماره مجوز 20264-6 زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری و همچنین تحت مصوبات سازمان بین المللی هوانوردی (ایکائو)، تحت مدیریت جناب آقای علی زاغیان ، با در‌ دست داشتن تیمی مجرب از پرسنلی کارآزموده و فعال، با هدف خدمت‌رسانی به مشتریان در زمینه‌های مشاوره و بسته‌بندی و حمل هوایی، زمینی و دریایی کلیه‌ی بارهای بین‌المللی، در خدمت عموم مردم، آژانس‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی می‌باشد. خدمات ما دربرگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته‌بندی در مبداء تا ترخیص و تحویل در مقصد می‌باشد. این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین‌المللی، قادر به خدمت‌رسانی و ارائه مشاوره در زمینه حمل بار زمینی و دریایی نیز می‌باشد.

صدور مستقیم بارنامه هوایی شرکت های معتبر هوایی نظیر امارات، قطر ایرویز، لوفت‌هانزا، ترکیش، ماهان، ایران ایر، ایرفلوت و ... در خدمات این شرکت گنجانده شده است. این شرکت قادر است حمل هوایی محموله های گوناگون شما را بصورت چارتر و غیر چارتر توسط این ایرلاین‌های معتبر بین‌المللی انجام دهد. از خدمات ما میتوان به حمل هوایی مواد غذایی، حمل هوایی بارهای پرشیبل (فاسد شدنی) ، حمل هوایی کالاهای خطرناک ، حمل هوایی حیوان زنده ، حمل هوایی چهارپایان به خارج از کشور و ...

Share This