واردات بار هوایی ، دریایی و زمینیparallax background

واردات و ترخیص انواع کالا از تمامی گمرکات کشور

اولین و تنها آژانس بار هوایی عضو یاتا و اتحادیه بین المللی حمل و نقل جهانی WWPC
با شبکه ی قوی صادرات و واردات و ارسال بار مسافری (فریت) در سرتاسر جهان

 

واردات بار از تمامی کشورهای جهان


بخش عمده واردات بار به کشور (مخصوصاً واردات بار بصورت هوایی) مربوط به تجار و بازرگانان ایرانی است ، که با عقد قرارداد با تولید کنندگان خارجی و یا بعضاً اخذ نمایندگی از آنها، اقدام به واردات کالا در حجم و وزنهای مختلف میکنند. طبق سالیان متمادی تجربه ی شرکت "آریان آسمان ماردین" در زمینه ی واردات بار و حمل کالاهای وارداتی به ایران، این کالاها بیشتر از کشورهای چین، امارات، کره جنوبی، تایوان ، ترکیه و کشورهای اروپایی نظیر آلمان ، انگلستان ، فرانسه و... و گاهی از کشورهای آمریکایی وارد ایران میشوند.

شرکت آریان آسمان ماردین با داشتن قرارداد با اکثر ایرلاینهای بین المللی که به کشور پرواز دارند، و بهره بردن از نمایندگان حاضر در شبکه های فورواردری جهانی طرف قرارداد با این شرکتها، و همچنین کلیه شرکتهای فعال در زمینه حمل و نقل کالای عضو یاتا ، قادر خواهد بود از اکثر نقاط مذکور، با هزینه های رقابتی ، این مهم را برای بازرگانان ایرانی میسر کند.

تلفن دفتر مرکزی آریان آسمان در تهران :

131 30 60 912 98+ 514 15 889 21 98+

برای استعلام قیمت واردات بار هوایی ، زمینی و دریایی با ما تماس بگیرید
و یا از طریق پر کردن فرم زیر، هزینه واردات بار تجاری خود را استعلام کنید:

استعلام قیمت واردات بار

 
 

خدمات و سرویس های ما در واردات کالا به ایرانشرکت آریان آسمان ماردین با انواع خدمات متنوع در زمینه ی ترخیص و واردات کالاهای مختلف از کشورهای آسیایی و اروپایی و آمریکایی ، گستره ی وسیعی از فعالیتهای حمل بار وارداتی را در اختیار واردکنندگان محترم میگذارد. این شرکت با قراردادهای بلند مدت و کوتاه مدت آماده ی هرگونه خدمات حمل و بازرگانی بصورت هوایی و زمینی و دریایی از تمام نقاط جهان به ایران میباشد.

علاوه بر حمل هوایی کالاهای وارداتی از کشورهای مورد نظر شما به ایران ، عملیات تحویل کالا در مبداء ؛ انتقال به گمرک فرودگاه مبداء ؛ انجام تشریفات صادرات در مبداء ؛ پکینگ و بسته بندی ؛ پیک آپ تا محل بارگیری ؛ تشریفات گمرکی ؛ تحویل اسناد ؛ ترخیص کالا و همچنین رزرو و صدور بارنامه نیز جزء سرویسهای این شرکت میباشد. همچنین پس از ورود کالا به گمرکات کشور از جمله فرودگاه بین المللی امام خمینی ، مراحل ترخیص و انتقال تا آدرس گیرندگان نیز به وسیله تیم ترخیص این شرکت، انجام شدنی بوده و مشتریان را قادر به دریافت سرویس Door to Door میکند.


تماس با کارشناسان ما واردات بار از چین به ایران
 
 

انواع بار وارداتیواردات بار مسافری

چنانچه مسافری قصد داشته باشد تا از یکی از کشورهای خارجی مانند : آمریکا، کانادا، استرالیا، سوئد، نروژ ، فنلاند، آلمان، فرانسه، اتریش، ترکیه، عراق، امارات، انگلستان، چین، ژاپن و هر کشور آسیایی و اروپایی و آمریکایی ، بار مسافری خود را به کشور ایران فریت نماید ، شرکت آریان آسمان قادر است کار واردات و ترخیص کالای مسافری ایشان را در گمرکات ایران انجام دهد. پس از انجام کار ترخیص ، کالا در درب منزل تحویل ایشان میشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با تماس با دفتر مرکزی آریان آسمان ، اطلاعات جامع تر را دریافت نمایید.


واردات بار تجاری

چه اشخاص حقیقی و چه اشخاص حقوقی و شرکتهای بازرگانی و تجاری و تولیدی میتوانند پس از ثبت سفارش ، انواع کالاهای مجاز را به ایران وارد نمایند. واردات کالاهایی مانند نمونه های تجاری و غیر تجاری ؛ ماشین آلات صنعتی ؛ ماشین آلات کشاورزی؛ قطعات صنعتی ؛ دارو ؛ صنایع غذایی ؛ پوشاک ؛ مواد اولیه ؛ گوشی، موبایل، تبلت، لب تاپ و قطعات کامپیوتر؛ ال ای دی ، ال سی دی و لوازم صوتی و تصویری ؛ برنج ؛ قطعات یدکی ؛ خودرو ؛ و دیگر موارد از کالاهای مجاز وارداتی ، بصورت هوایی ، زمینی و دریایی در دستور کار شرکت آریان اسمان میباشد.


تماس با کارشناسان ما
 
 

شیوه های حمل بار وارداتیواردات هوایی بار

واردات هوایی بار یکی از مهمترین شیوه های حمل و واردات بار میباشد. این شیوه از حمل علاوه بر امنیت بسیار بالا ، از سرعت انتقال بار و نیز دقت بالای حمل محموله های وارداتی نیز برخوردار میباشد. شرکت آریان آسمان با سالها تجربه ی موفق در زمینه ی حمل بار هوایی ، خدمات حمل هوایی بارهای وارداتی را در سرلوحه ی خدمات خود داراست. این شرکت با اخذ مدارک بین المللی از انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (یاتا) و نیز شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC ، یکی از ایمن ترین و معتبرترین آژانس های حمل بار هوایی در ایرانست ، که با داشتن قرارداد با اغلب ایرلاینهای معتبر دنیا در بیشتر کشورها ، قادرست محموله های تجاری شما را بصورت هوایی به ایران وارد نموده و تمامی مراحل واردات هوایی را برای شما انجام دهد.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه ، مراحل و شرایط واردات هوایی بار را در همین سایت مطالعه نمایید.واردات دریایی بار

واردات دریایی بار برای محموله های حجیم و در وزن های بسیار بالا بسیار حایز اهمیت میباشد. شرکت آریان آسمان با برخورداری از امکانات گسـترده در زمینه حمل و نقل دریایی بار ، قادر به ارائه سـرویس های مطمئن و ویژه جهت حمل کالاهای تجاری شرکتها و همین طور حمل محموله‌ های وارداتی بـه صـورت گروپاژ و پروژه ای می باشد.

این شرکت همچنین قادر به حمل کـالاهای متنوع اعم از کالاهای خشک، کالاهای مایع و غیره ، در وزن ها و حجم های مختلف به صـورت گـروپاژ و پـروژه‌ ای از کشورهای خارجی اعم از کشورهای آسیایی و اروپایی به ایـران می‌ باشـد. حمل و نقل کالاهایی که به صورت حجیم یا فله ای می باشند ، بصورت حمل دریایی بصرفه هستند . کالاهایی مانند: آرد، شکر ، سیمان، پنبه ، غلات ، سنگ‌آهن ، املاح معدنی، فسفات ، ذغال و غیره .

آریان آسمان ماردین با راه حلهای مدرن و بروز خود در زمینه های حمل و نقل بین المللی کالا، تدابیری اتخاذ نموده و قادر به حمل اینگونه کالاها به روش اجاره کشتی ، رزرو یا چارترینگ کشتی از بسیاری کشورهای آسیایی و اروپایی نظیر چین ، ژاپن ، تایوان ، مالزی ، اندونزی، هند ، و کشورهای اروپایی می باشد.همچنین شرکت آریان آسمان قدر به حمل کالا یخچالی بصورت دریایی می باشد.این شرکت در خصوص واردات دریایی کالاهای فاسد شدنی نظیر انواع مواد غذایی ، میوه، گوشت ، انواع ماهی ، میگو و … دارای تجهیزات لازم و کافی در بنادر بارگیری و تخلیه می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه ، مراحل و شرایط واردات دریایی بار را در همین سایت مطالعه نمایید.واردات زمینی بار

واردات زمینی بار از دیرباز در صنعت حمل و نقل بین المللی وجود داشته و قدیمی ترین نوع حمل بار بین المللی میباشد. اگرچه امروزه راه حلهای نوین صنعت حمل ، نقش این نوع از حمل بار وارداتی را کمرنگ تر نموده ، اما هیچگاه نمیتوان نقش مهم این نوع از خدمات لجستیکی بین المللی را نادیده انگاشت.

این شرکت با کانکشنهای گسترده ی خود از اغلب نقاط جهان ، این آمادگی را دارد تا محموله های شا را از گمرکات مرزی ایران ، توسط کامیون و تریلی های ایمن و مدرن ، بصورت زمینی به کشور وارد نموده و در شرکت تحویل شما نماید.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه ، مراحل و شرایط واردات زمینی بار را در همین سایت مطالعه نمایید.تماس با کارشناسان ما
 
 

روشهای واردات بارواردات بار بصورت مستقیم

در این روش از واردات بار ، تمام مراحل اخد مدارک واردات بار به کشور ایران، توسط مشتری انجام شده ، و محموله مستقیم به ایران وارد میشود. این شیوه امروزه با توجه به اعمال تحریمهای مختلف برای تجارت با ایران ، کمی دشوار شده است و تنها از برخی کشورها به ایران انجام میشود.واردات بار بصورت غیر مستقیم

پس از اجرای تحریم های اقتصادی گسترده از جانب کشورهای صنعتی اروپا و آمریکا، واردات کالا به ایران عملا امری غیر ممکن تلقی میشود. از این رو شرکت آریان آسمان، امکان واردات کالا از طریق کشور واسطه مانند ترکیه و امارات و... را برای تجار ایرانی فراهم نموده است.


سوییچ اسناد (تعویض اسناد)

این سرویس جهت سهولت بازرگانان ایرانی در امر واردات به ایران برنامه ریزی شده و شرکت آریان آسمان این خدمات را به شرکتهای طرف قرارداد خود ارائه میدهد:

 • ارسال کالای شما از هریک از کشورهای خارجی به کشور واسطه
 • تعویض یا سوئیچ اسناد وارداتی در کشور واسطه توسط شرکتهای طرف قرارداد ما در گمرکات آن کشور
 • صدور بارنامه و اسناد درخواستی جدید در گمرک کشور واسطه برای واردات به کشور ایران
 • ارسال بار به ایران و فرآیند ترخیص در گمرکات ایران
 • تحویل بار وارداتی در شرکت شما

 
 

مدارک مورد نیاز برای واردات باراینوویس بار یا فاکتور خرید بار (Invoice)

اینوویس یا سیاهه ی تجاری خرید (فاکتور خرید) : یکی از مهمترین اسناد و مدارکی که واردکنندگان کالا میبایست جهت حمل و نقل بین المللی کالای خود و واردات آن به ایران تهیه کنند. درواقع Invoice مشخص کننده ی مبلغی است که مابین خریدار و فروشنده در ازای دریافت میزان مشخصی از کالا و یا خدمات تبادل شده است. برای اطلاعات بیشتر میتوانید صفحه ی اینوویس یا فاکتور خرید را در سایت ما مشاهده نمایید.پکینگ لیست یا لیست عدل بندی (Packing List )

لیست عدل بندی یا پکینگ لیست : سندی است که برای انجام تشریفات گمرکی صادرات کالای شما در مبدا ، و سپس واردات کالای شما و ترخیص آن در گمرکات ایران مورد استفاده قرار میگیرد. در این سند ، غیر از مشخصات فروشنده و خریدار ، مشخصات بسته بندی بار مانند : وزن، ابعاد و نوع بسته بندی هم توضیح داده شده است . برای اطلاعات بیشتر صفحه ی لیست عدلبندی یا پکینگ لیست را مشاده نمایید.ثبت سفارش کالا

ثبت سفارش کالا یکی از موارد الزامی جهت واردات کالا به کشور بشمار می آید . برای این کار نیاز است تا شما از سازمان توسعه و تجارت ایران ، مجوز ثبت سفارش کالای خود را دریافت نمایید . این سازمان ، یکی از زیرمجموعه های وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. دریافت پیش فاکتور از فروشنده و ثبت سفارش در سازمان توسعه و تجارت ایران از مراحل و گام های اولیه واردات کالا میباشند.

مجوز ثبت سفارش کالا سندی است که توسط سازمان توسعه و تجارت ایران صادر میگردد . بر روی این سند، کد 8 رقمی مجوز ثبت کالا، تاریخ مجوز ثبت سفارش به همراه شماره و تاریخ پروفرما و نام شرکت متقاضی کالا که می تواند خود شرکت وارد کننده هم باشد، درج شده است .
برای آگاهی از مراحل ثبت سفارش بار ، صفحه ی ثبت سفارش بار را در سایت ما مشاهده فرمایید.


گواهی مبداء

گواهی مبدأ یکی از اسناد مهم جهت واردات (و همچنین صادرات) کالا بشمار می آید.گواهی مبدا سندی است که در آن ،کشور تولید کننده ی کالا ( کشور سازنده کالا ) ، مشخصات کالای مورد نظر را مشخص می نماید. این سند توسط اتاق بازرگانی کشور صادر کننده کالا ( کشور سازنده یا فروشنده ) و طبق فرمی که توسط اتاق بازرگانی بین المللی ( ICC ) توصیه شده صادر می گردد.

گواهی مبدأ در ایران ، توسط اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران صادر می گردد. برای آگاهی بیشتر به صفحه ی گواهی مبداء در سایت ما مراجعه نمایید.

 
 

مراحل واردات بار به ایرانبسته بندی بار

شرکت آریان آسمان این امکان را دارد تا محموله ی شما را در مبدا ، برای ارسال هوایی و یا زمینی و دریایی به مقصد ایران ، با استانداردهای جهانی ، در قالب جعبه چوبی سمپاشی شده ، کارتن، پالت ، جعبه فلزی و ... بسته بندی تخصصی نموده و سپس برای ارسال به ایران آماده نماید.


پیک آپ تا محل بارگیری

محموله شما پس از بسته بندی های استاندارد ، توسط تیم حمل و نقل این شرکت ، تا محل بارگیری در فرودگاه برای ارسال هوایی ، و یا بنادر برای ارسال دریایی ، حمل میشود .


تشریفات گمرکی جهت صادرات به ایران در مبدا

کلیه ی تشریفات گمرکی شما در کشور مبدا ، جهت ارزیابی و ارسال بار به ایران ، توسط کارشناسان این شرکت صورت میپذیرد .


رزرو و صدور بارنامه

بعد از ارزیابی گمرکی ، محموله ی شما جهت ارسال به ایران آماده میباشد. در این مرحله ، کارشناسان ما کار رزرو و صدور بارنامه های هوایی و زمینی و دریایی را با امن ترین و مقرون به صرفه ترین شرکتهای حمل و نقل بعهده گرفته و کالای شما را برای هندلینگ تحویل شرکتهای حمل و نقل هوایی و دریایی در کشور مبدا میدهند.


تحویل اسناد و ترخیص کالا در ایران

کلیه ی مراحل و تشریفات ترخیص و تحویل اسناد نیز توسط این شرکت صورت میپذیرد. شما میتوانید با آسودگی خاطر تمامی مراحل واردات کالای خارجی خود را از خرید و بسته بندی در مبدا ، تا ترخیص و تحویل در ایران به شرکت آریان آسمان بسپارید.


 
 

هزینه و تعرفه واردات کالا به ایران


هزینه های واردات بار از کشورهای خارجی به ایران شامل جزییات و شرایط مختلفی میباشد. قیمت واردات کالاهای مختلف از کشورهای چین ، ژاپن ، اندونزی ، تایوان، امارات (دبی و شارجه) ، آلمان ، انگلیس، فرانسه، سوئد، و سایر کشورهای اروپایی و آسیایی ، توسط کارشناسان ما بصورت کاملا تخصصی بررسی شده و به شما اعلام میگردد.

بدیهیست قیمت و تعرفه های واردات بار هوایی کالا به ایران ، با قیمت و تعرفه های واردات بار زمینی و دریایی به ایران متفاوت است. همچنین تعرفه ی حمل شرکتهای مختلف هوایی و دریایی نیز دارای تفاوت میباشد. کارشناسان ما با شناخت درست کانکشنهای گوناگون و مسیرهای هوایی و زمینی و دریایی مختلف ، این امر مهم را برای شرکت شما با بهترین کیفیت و شفافیت در مراحل مختلف ترانزیت کالا ، انجام خواهند داد.

آریان آسمان با سالهای متمادی تجربه در زمینه ی حمل بار وارداتی به ایران با قیمتهای رقابتی و ویژه ، شما را در مسیر یک تجارت ایمن و مقرون به صرفه ، یاری میرساند.


تعرفه واردات بار هوایی ، زمینی و دریایی

برای دریافت اطلاعات در مورد تعرفه های حمل هوایی و دریایی ، و آگاهی از قیمت های واردات کالا به ایران ، میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید . همچنین میتوانید از طریق فرم درخواست تعرفه واردات بار ، از قیمتهای حمل کالا به ایران مطلع شوید:

تلفن دفتر مرکزی آریان آسمان در تهران :

131 30 60 912 98+ 514 15 889 21 98+


فرم استعلام قیمت واردات بار
 

11 سوال برای مقاله " واردات بار "

 1. فرشید گفت:

  سلام خسته نباشید.میخواستم هزینه یک بسته سی کیلویی از لندن تا تهران را بدانم.متشکراز شما

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. همکاران ، اطلاعات کامل را در خصوص شرایط و هزینه های حمل هوایی بار از لندن انگلستان به ایران (تهران)، در تماس با شما اعلام خواهند کرد.

  2. عبدالله برزویی گفت:

   سلام
   یک دستگاه شیردوشی از شرکت هپل آلمان خریدیو ۳ پالت وزن تقریبی ۱/۵ تن هزینه حمل به ایران ازطیق هوایی یا زمینی ویادریایی چقدره ؟ وچقر زمان میبره؟

   1. admin گفت:

    سلام خدمت شما. همکاران ما با شما تماس میگیرند و شرایط و هزینه های واردات بار هوایی و دریایی از آلمان به ایران را به عرض شما خواهند رسانید.

 2. Rohollah گفت:

  سلام
  من نیاز دارم بصورت متوالی بسته‌های در حدود یک کیلو از ترکیه به ایران ارسال کنم.
  بسته حاوی لوازم الکترونیکی است
  هزینه اش چقدره؟

  1. admin گفت:

   سلام .
   بهترین روش برای چنین محموله هایی که در آن وزن بار خیلی پایین میباشد ،‌ استفاده از سرویسهای پستی است. هم از لحاظ زمانی و هم هزینه ای. اما چنانچه وزن بار شما بیشتر بود همکاران ما در خدمت شما خواهند بود. میتوانید از طریق شماره تماس 09126030131 با آقای رمضانیانپور در تماس باشید.

 3. شریف گفت:

  سلام، خسته نباشید،
  میخواستم بدونم ارسال بار از ایتالیا انجام میدید و تعرفه ها به چه صورت هست. ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. بله. برای ارسال بار از ایتالیا به ایران میتوانید با همکاران بخش واردات با شماره های 294 13 889 21 98+ و 09126030131 تماس حاصل فرمایید.

  2. admin گفت:

   سلام وقت بخیر.
   بله با هواپیمایی ایران ایر و تعدادی از ایرلاینهای خارجی امکان حمل داریم.
   مشخصات کالا را بفرمایید تا اعلام هزینه شود.

 4. سیدجوادحسینی گفت:

  سلام میخواستم بدونم هزینه وارد کردن یک گوشی همراه از انگلیس به ایران چقدر میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفاه چنین سرویسی را نداریم.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This