ارسال و حمل بار تجاری از چین به ایران
بهترین قیمت - کوتاهترین زمان

 
parallax background

واردات بار از چین به ایران

 

حمل بار از چین به ایران

از دیر باز کشور چین یکی از مراکز تجارت جهانی به شمار می آمده و امروزه نیز این کشور ، بزرگترین سهم را در اقتصاد ایران و واردات انواع کالا به ایران دارا میباشد. سالهاست که بازرگانان ایرانی ، در حال تجارت با این کشور بوده و انواع کالا را از چین به ایران وارد مینمایند. واردات کالاهایی از قبیل پوشاک ؛ صنایع دستی؛ اسباب بازی؛ تجهیزات الکترونیکی؛ خوردو ؛ قطعات صنعتی ؛ موبایل ؛ کامپیوتر؛ لپ تاپ ؛ مواد آرایشی و بسیاری از کالاهای دیگر. نوع حمل این کالاها از چین به ایران همواره برای تاجران و بازرگانان ایرانی حایز اهمیت میباشد . چرا که مواردی از این قبیل ، در هزینه و قیمتهای کالاها در ایران بسیار اثر گذار میباشد.

هزینه حمل بار از چین

مهمترین عامل در واردات بار از چین به ایران و یا بطور کلی حمل بار از چین ، هزینه ی حمل کالا از چین ، و یا به عبارتی هزینه واردات کالا از چین میباشد. برای بازرگانان ، مهمترین مسئله محاسبه ی قیمت تمام شده ی حمل بار از چین میباشد. برای محاسبه ی هزینه های حمل بار از چین به ایران و سایر کشورها میبایست مواردی را در نظر گرفت . مواردی را که در قیمت تمام شده ی حمل کالا از چین تاثیر گذارند.


استعلام قیمت حمل بار از چین به ایران

برای استعلام هزینه حمل بار از چین ، میتوانید از طریق این فرم ، قیمت ارسال بار از چین به مقصد خود را دریافت نمایید. همکاران ما در هر زمان آماده ی پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما هستند.

استعلام قیمت حمل بار از چین
تلفن دفتر واردات بار شرکت آریان آسمان :

098-912-6030131 098-2188915514

مشتریان محترمی که قصد تماس از خارج کشور را دارند ، و یا بازرگانانی که سوالی در خصوص نرخ و قیمتهای حمل و نحوه ی واردات بار از چین به ایران و سایر کشورهای جهان را دارند ، میتوانند از طریق واتساپ با کارشناسان واردات شرکت آریان آسمان ، در تماس باشند.


کلیک کنید

عوامل موثر در قیمت گذاری حمل کالا از چین به ایران و سایر کشورها

1- تاثیر وزن و حجم بار ، بر هزینه حمل بار از چین: وزن و حجم بار شما ، تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده ی ارسال کالا از چین دارد. هرچه وزن بار شما بیشتر باشد ، قیمت تمام شده برای هر کیلو بار هوایی و دریایی از چین ، برای شما کمتر خواهد شد . این مسئله در مورد حجم بار هم صدق میکند .

2- تاثیر وزن حجمی بر قیمت ارسال بار از چین: چنانچه کالای شما بصورت بار حجمی محسوب شود ، این مسئله در هزینه تمام شده ی شما بسیار موثر است. وقتی بار شما در هر متر مکعب بیشتر از 167 کیلوگرم باشد ، بار شما حجمی محسوب میشود. برای اطلاعات بیشتر در مورد وزن حجمی و نحوه ی محاسبه ی آن میتوانید صفحه ی هزینه فریت بار را در سایت ما مشاهده نمایید.

3- قیمت کرایه حمل شرکتهای حمل هوایی و دریایی: عامل مهم دیگر در ارزیابی قیمت ارسال بار از چین ، شرکتهای حمل بین المللی هستند. چه در حمل دریایی و چه در حمل هوایی ، داخلی یا خارجی بودن شرکت حمل ، اثر بسیار زیادی در هزینه های حمل دارد. خطوط کشتی رانی داخلی و خطوط کشتی رانی خارجی قیمتهای متفاوتی دارند . همچنین قیمت حمل هوایی خطوط پروازی داخلی مانند هواپیمایی ماهان ، با قیمتهای حمل خطوط هوایی خارجی مانند: هواپیمایی امارات و یا قطر ایرویز ، متفاوت میباشند. اینکه شما کدام شرکت را برای ارسال کالای خود از چین به ایران انتخاب میکنید ، تاثیر مستقیمی بر قیمت حمل بار شما دارد.

4- قیمت متفاوت ارسال بار از شهرهای مختلف چین : بدیهی است که با وسعت پهناور کشور چین ، ارسال بار از شهرهای مختلف آن به ایران و دیگر نقاط جهان ، هزینه های متفاوتی دارند. برای مثال هزینه ی ارسال بار از پکن با هزینه ارسال بار از گوانگجو متفاوت است. برخی شهرها دارای بندر بوده و برای حمل دریایی قیمت مناسب تری دارند. و برخی شهرها دارای فرودگاه بین المللی بوده و برای حمل بار هوایی هزینه های مناسبی دارند.


پرداخت هزینه حمل بار در مبدأ (چین)

شرکت آریان آسمان این خدمات را برای مشتریان خود ایجاد کرده است تا بتوانند هزینه های حمل بار خود را در همان مبدأ پرداخت نمایند. شما میتوانید هزینه های حمل هوایی و یا حمل دریایی خود را در همان شهر مورد نظر خود در چین ، به دفاتر ما در آن شهر پرداخت نمایید.


پرداخت هزینه خرید کالا در مبدأ (چین)

خدمات پرداخت هزینه کالا در چین هم خدمتی دیگر از سوی شرکت آریان آسمان برای مشتریان خود میباشد. چنانچه تمایل داشتید ، ما میتوانیم هزینه ی خرید کالای شما را در هریک از شهرهای چین ، در کنار هزینه های حمل آن به ایران ، برای شما محاسبه و در چین پرداخت نماییم. شرکت آریان آسمان انواع خدمات پرداخت هزینه ها و خدمات حمل را برای رفاه حال مشتریان خود در نظر گرفته است. با ما تماس بگیرید و از خدمات نوین حمل بار از چین توسط این شرکت بهره ببرید.


پرداخت هزینه حمل کالا جهت ارسال از چین به کشورهای دیگر

چنانچه قصد دارید کالایی را از چین خریداری نموده و به کشوری دیگر در آسیا و یا اروپا مانند : آلمان ، هلند ، ایتالیا ، یونان ، امارات ، ترکیه ، قطر و سایر کشورها ارسال نمایید ، شرکت آریان آسمان میتواند ترتیبی اتخاذ نماید تا شما ، هزینه های خرید و حمل کالا را ، یا در مبدأ چین ، و یا در مقصد نهایی خود ، و یا در ایران بصورت ارزی و یا ریالی تسویه نمایید.

 
 

شرکت معتبر برای حمل هوایی و دریایی بار از چین به ایران

بازرگانان ایرانی میتوانند کالاهای تجاری خود را بصورت هوایی و دریایی از چین به ایران ارسال نمایند. شرکت آریان آسمان با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها شرکت حمل بار هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایرانست. این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی حمل بار وارداتی و صادراتی بصورت هوایی ، زمینی و دریایی در سطح بین المللی ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود ، در تمامی مراحل واردات هوایی و دریایی بار از چین به ایران، یاری دهد. آریان آسمان با داشتن نمایندگی های متعدد در بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند کالای شما را از مبدا چین ، به بسیاری از کشورهای مختلف دنیا از جمله: هند، امارات، کویت، دبی، ترکیه ، قطر ، هلند ، یونان ، ایتالیا ، آلمان ، ایران و ... حمل نماید.


ارسال خرده بار و کالا از تمام شهرهای چین به تمام شهرهای ایران

آریان آسمان قادر است کالاهای شما را، اعم از خرده بار و نمونه های تجاری و ... ، از تمامی شهرهای چین تحویل گرفته ، بسته بندی استاندارد نموده ، و بصورت هوایی یا دریایی ، به تمام گمرکات در ایران ارسال نموده و مراحل ترخیص کالا را نیز ، برای شما به انجام برساند. کلیه ی بارهای شما اعم از کالاهای تجاری یا خرده بار ، توسط شرکتهای هوایی بین المللی ، و یا شرکتهای کشتی رانی بین المللی و تحت بیمه نامه های معتبر بارنامه شده و به گمرکات ایران ارسال میشود. کالاهای شما ، از کشور چین ، به گمرکات بین المللی ایران ارسال شده و سپس به گمرکات شهرهای داخلی کشور از جمله تهران ، شیراز ، تبریز ، مشهد ، اصفهان ، کاشان و ... ترانزیت میشوند.


تلفن شرکت حمل هوایی آریان آسمان ماردین جهت واردات کالا :0912-6030131 88915514 21 98+
88915227 21 98+

برخی از خدمات شرکت آریان آسمان در واردات بار از چین

1 صدور اسناد صادراتی در مبدا (چین)

در صورت نیاز ، چنانچه شما موفق به اخذ جواز صادراتی در چین نشده باشید، شرکت آریان آسمان میتواند جهت اخد مجوزهای صادراتی شما اعم از اسناد صادراتی و پکینگ لیست و اینوویس اقدامات لازم را انجام دهد. ما تمام راه را برای شما هموار میکنیم تا تجارت شما از چین ، بسادگی صورت بگیرد.

2 خرید از چین تحویل در ایران

یکی از خدمات شرکت آریان آسمان به مشتریان خود ، خرید کالای مورد نظر از چین ، و ارسال آن به هرنقطه از ایران میباشد. ما کالای مورد نظر شما را از هر شرکتی از چین که مورد نظر شماست خریداری نموده ، سپس آنرا برای شما در هر شهری در ایران ارسال نموده ، و تحویل شما میدهیم.

3 ارسال کالاهای برندهای معتبر از چین

چنانچه نیاز به خرید کالای برند خاصی در چین هستید ، ما کالاهای مورد نظر شما را از برندهای معتبر جهانی در چین خریداری نموده ، و آنرا در هرنقطه از ایران ، تحویل شما مینماییم.

4 انجام تشریفات صادرات در شهرهای مختلف چین

در صورت نیاز ، آریان آسمان قادر است کلیه ی تشریفات صادرات از چین را در تمام شهرهای کشور چین برای شما انجام دهد. اخذ مجوزهای صادراتی و تهیه ی پکینگ لیست و فاکتور خرید از شرکتها ، پذیرش و صدور بارنامه جهت ارسال هوایی و یا دریایی بار و ترخیص کالا در گمرکات ایران و تحویل در شرکت شما ، همه از خدمات این شرکت میباشد.

5 انجام تشریفات گمرکی صادرات در کشور هنگ کنگ

آریان آسمان قادر است کلیه ی تشریفات صادرات از "هنگ کنگ به ایران" را در تمام شهرهای کشور هنگ کنگ برای شما انجام دهد. اخذ مجوزهای صادراتی و تهیه ی پکینگ لیست و فاکتور خرید از شرکتها ، پذیرش و صدور بارنامه جهت ارسال هوایی و یا دریایی باراز هنگ کنگ و ترخیص کالا در گمرکات ایران و تحویل در شرکت شما ، همه از خدمات این شرکت میباشد.

6 تحویل کالا در اقصی نقاط کشور چین

ما میتوانیم کالا و محموله ی شما را برای ارسال و صادرات از چین به دیگر کشورها همچون ایران ، از تمام شهرهای چین از شما تحویل گرفته و یکجا به مقصد مورد نظر شما صادر و ارسال نماییم. کلیه ی امور حمل کالا از چین به ایران یا سایر نقاط جهان ، بر عهده ی این شرکت میباشد.

7 شبکه ی روزانه تحویل کالا در شهرهای مختلف چین

آریان آسمان ، با شبکه ی روزانه تحویل کالا در شهرهای مختلف چین ، میتواند کلیه ی محموله های شما را از نقاط مختلف کشور چین ، بصورت روزانه تحویل گرفته و جمع آوری نموده ؛ و سپس به ایران و یا هرنقطه در آسیا و اروپا حمل نماید.

8 تحویل کالا در مبادی مختلف در کشور چین و انجام هم باری و یکپارچه سازی در مبدا

یکی از خدمات ما ، تحویل کالا در مبادی مختلف در کشور چین ، و سپس انجام هم باری و یکپارچه سازی کالاهای متعدد شما در شهری خاص از چین میباشد. سپس کالاهای شما بسته بندی شده و طبق درخواست شما یا پالت بندی میشود و بصورت هوایی به ایران و سایر نقاط جهان ارسال میشود ؛ و یا با پذیرش کانتینرهای بزرگ و یا کوچک ، بصورت دریایی با کشتی بسمت مقصد شما حمل میشود.

9 ذخیره سازی کالاهای تامین کننده های چینی در شهرهای بزرگ این کشور تا پیش از ارسال به ایران

آریان آسمان با داشتن انبارهای بزرگ در نقاط مختلف چین ، قابلیت انبارداری و ذخیره سازی کالاهای تامین کننده های چینی در شهرهای بزرگ این کشور، تا پیش از ارسال به ایران را دارد.

10 ارسال کالا از چین به اقصی نقاط دنیا

ارسال کالا از چین به اقصی نقاط دنیا بصورت هوایی ، دریایی و زمینی ، از جمله خدمات لجستیکی شرکت آریان آسمان میباشد. حمل کالا از چین به کلیه ی کشورهای آسیایی و اروپایی و حتی آمریکا و کانادا و... از خدمات ماست. کشورهایی نظیر ایران ، ژاپن ، مالزی ، سنگاپور ، کره جنوبی ، تایوان، اماران متحده عربی (دبی و شارجه) ، قطر، عمان، بحرین، عربستان سعودی، کویت، ترکیه، آلمان، اسپانیا، فرانسه، هلند، سوئد ، فنلاند و نروژ، انگلستان، آمریکا، کانادا، مکزیک و دیگر کشورها ...حمل هوایی بار از چین به ایران

بهترین مزیت حمل هوایی بار از چین به سمت ایران ، در سرعت انتقال بار میباشد. در زمانی که وزن یا حجم بار شما محدود باشد ، شما میتوانید برای تسریع در امر ارسال محموله ی خود از چین به ایران ، از طریق ارسال هوایی بار اقدام نمایید. شرکت آریان آسمان ، میتواند ترتیبی اتخاذ نماید تا محموله ی شما توسط بهترین شرکتهای هوایی بارنامه شده ، و در کوتاهترین زمان ممکن ، با بهترین قیمت به گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی در تهران ارسال شود. تمامی مراحل ترخیص بار هم در همین گمرک توسط متخصصین و ترخیص کاران شرکت آریان آسمان انجام میگیرد.استعلام قیمت و هزینه حمل بار هوایی از چین

برای استعلام هزینه و قیمت حمل بار هوایی از چین به ایران و سایر نقاط جهان ، میبایست به چند نکته توجه داشته باشید ، و آنها را لحاظ نمایید. با در نظر گرفتن این موارد ، بر روی دکمه ی فرم استعلام قیمت حمل هوایی کلیک نموده ، و فرم را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما ، با محاسبه ی نرخ حمل هوایی کالا برای محموله ی شما ، هزینه ها و قیمت حمل هوایی بار شما را به شما اعلام نمایند.

 • نوع محموله و کالای شما
 • وزن کل محموله ی شما
 • حجم کل محموله ی شما
 • شهر مبدا و مقصد
 • اینکوترمز

با توجه به عناوین بالا ، اینک روی دکمه ی زیر کلیک نموده و فرم استعلام قیمت حمل با هواپیما را پر نمایید تا کارشناسان ما قیمت نهایی را بشما اعلام نمایند:

استعلام قیمت حمل بار هوایی از چین
 
 
1 شرایط حمل هوایی بار از چین

برای حمل هوایی کالا از چین به ایران ، محموله ی شما میبایست طبق استانداردهای حمل هوایی ، بسته بندی مخصوص حمل هوایی شود. جای هیچ نگرانی نیست. شرکت آریان آسمان کلیه ی اقدامات بسته بندی و یا پالت بندی کالای شما را برای حمل هوایی به عهده میگیرد. مراحل گمرکی در فرودگاه مبدا در شهرهای مختلف چین ، و صدور بارنامه هوایی توسط بهترین و معتبرترین خطوط هوایی انجام میپذیرد.

2حمل هوایی کالاهای خطرناک از چین

شرکت آریان آسمان میتواند شرایطی را برای شما مهیا کند تا بتوانید کالاهایی را که در کلاسهای کالاهای خطرناک میباشند ، بصورت هوایی از چین ارسال نمایید. این شرکت ، محموله های شما را که در کلاسهای نه گانه ی کالای خطرناک IATA دسته بندی شده اند ، با بسته بندی های UN بصورت هوایی به ایران و سایر کشورها ارسال مینماید.

3 شهرهای چین که میتوان از آنها بصورت هوایی بار ارسال نمود:

شهرهای مختلفی در چین هستند که میتوان بصورت مستقیم از آنها به مقصد ایران، بار را بصورت هوایی ارسال نمود . از برخی شهرها هم میتوان بصورت غیرمستقیم بار هوایی را ارسال کرد. چنانچه محموله ی شما در شهری نیست که در آن فرودگاهی باشد ، ما ترتیبی اتخاذ میکنیم تا محموله ی شما بصورت زمینی به اولین شهر دارای فرودگاه ارسال شود تا از آنجا، بار شما به ایران و یا سایر کشورها ، بصورت هوایی صادر شود. در زیر لیستی از این شهرها برای شما آورده شده است:

 • حمل هوایی از شانگهای به ایران : توسط شرکت ماهان ؛ قطر ایرویز ؛ هواپیمایی امارات
 • حمل هوایی از گوانجو به ایران : توسط شرکت ماهان ؛ قطر ایرویز ؛ هواپیمایی امارات
 • حمل هوایی از شنزن به ایران : توسط شرکت ماهان ؛ قطر ایرویز ؛ هواپیمایی امارات
 • حمل هوایی از هنگ کنگ به ایران : توسط شرکت قطر ایرویز ؛ هواپیمایی امارات
 • حمل هوایی از پکن (بیجینگ) به ایران : توسط شرکت ماهان ؛ قطر ایرویز ؛ هواپیمایی امارات
 • حمل هوایی از دالیان به ایران : توسط شرکت قطر ایرویز ؛ هواپیمایی امارات
 • حمل هوایی ژیامن به ایران : توسط شرکت قطر ایرویز ؛ هواپیمایی امارات
4 مدت زمان حمل هوایی بار از چین

عوامل مختلفی در مدت زمان حمل هوایی بار از چین به سمت ایران تاثیرگذارند . قسمت عمده ای از این عوامل به تخصص و هماهنگی های شرکت حمل و نقل بین المللی بار بستگی دارد. شرکت حمل و نقل بین المللی آریان آسمان با کادری مجرب و متخصص در این زمینه ، بهترین بستر را برای ارسال هرچه سریعتر محموله ی شما ، با درنظر گرفتن بالاترین استانداردهای امنیت بار ، بصورت هوایی فراهم مینماید..

از دیگر عوامل موثر در مدت زمان حمل هوایی بار از چین به سمت ایران میتوان به این عوامل اشاره نمود:

 • مستقیم یا غیر مستقیم بودن پرواز به سمت ایران
 • داخلی یا خارجی بودن ایرلاین مورد نظر
 • کیفیت و تعداد پروازها و تایپ پروازی ایرلاین

اما بطور میانگین ، مدت زمان ارسال محموله ی شما از زمان پذیرش برای ارسال ، تا قبض انبار در گمرک ایران ، بین 2 تا 5 روز خواهد بود.

 
 


حمل دریایی بار از چین به ایران

برای حمل بار شما از چین به ایران و سایر کشورها بصورت دریایی ، محدودیت ها بسیار کمتر است. معمولا شرایط حمل دریایی آسان تر از حمل هوایی بوده و بسیاری از بازرگانان ، تمایل دارند تا کالاهای خود را ، بصورت دریایی به ایران ارسال نمایند. کالاها ، با کانتینر و بوسیله ی کشتی بارگیری شده و در اسکله شهید رجایی واقع در بندرعباس ایران ، تحویل داده میشوند. البته آریان آسمان این سرویس را به مشتریان خود میدهد که محموله ی خود را در شرکت تحویل بگیرند. تراک بار شما از بندرعباس به شهرهای ایران هم، در خدمات این شرکت میباشد.

آریان آسمان آمادگی دارد تا کلیه ی تشریفات واردات دریایی از چین ، از خرید کالا در مبدا گرفته ، تا اخذ مجوزهای صادرات از چین به ایران ، بسته بندی و حمل دریایی به سمت ایران ، و ترخیص و تحویل در شرکت شما در هر نقطه از ایران را ، برای شما به انجام رساند. کالای شما توسط خطوط کشتی رانی بین المللی معتبر ایرانی و خارجی نظیر : کشتی رانی جمهوری اسلامی ایران ، خطوط کشورهای سنگاپور (پی آی ال)، کشتی رانی کره جنوبی (هیوندای)، کشتی رانی ایتالیا (مسینا)، تایلند (ون های) و خطوط مشترک آسیایی(سیماتک و او ای ال) و ... از چین به نقاط مختلف دنیا ارسال میشوند.
استعلام قیمت و هزینه حمل کانتینر از چین ( قیمت حمل دریایی )

برای استعلام هزینه و قیمت حمل بار دریایی از چین به ایران و سایر نقاط جهان ، میبایست به چند نکته توجه داشته باشید ، و آنها را لحاظ نمایید. با در نظر گرفتن این موارد ، بر روی دکمه ی فرم استعلام قیمت حمل دریایی کلیک نموده ، و فرم را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما ، با محاسبه ی نرخ حمل کانتینر از چین برای محموله ی شما ، هزینه ها و قیمت حمل دریایی بار شما را به شما اعلام نمایند.

 • نوع محموله و کالای شما
 • وزن کل محموله ی شما
 • حجم کل محموله ی شما
 • شهر مبدا و مقصد
 • اینکوترمز

با توجه به عناوین بالا ، اینک روی دکمه ی زیر کلیک نموده و فرم استعلام قیمت حمل با کشتی را پر نمایید تا کارشناسان ما قیمت نهایی را بشما اعلام نمایند:

استعلام قیمت ارسال دریایی کانتینر از چین
 
 
1 شرایط حمل دریایی بار از چین (با کشتی)

حمل و ارسال کالا بصورت دریایی و با کشتی از چین به ایران و دیگر کشورهای دنیا ، روشی کم هزینه تر و کم دردسر تر از حمل هوایی است. اگر چه زمان رسیدن کالا به مقصد در حمل دریایی بیشتر از حمل هوایی میباشد ، اما قیمتهای حمل دریایی کالا از چین به مراتب ارزانتر و انواع کالاهاییکه میتوان بصورت دریایی ارسال نمود ، طیف وسیع تری را در بر میگیرند.

2حمل دریایی کالاهای خطرناک از چین

از این جهت که حمل دریایی سختگیری کمتری نسبت به حمل هوایی دارد ، میتوان بسیاری از کالاهایی که برای حمل بصورت هوایی ممنوعیت دارند را ، بصورت حمل با کشتی از چین به ایران صادر نمود. شرکتها میتوانند بسیاری از کالاهای خطرناک را که ممنوعیت حمل هوایی دارند ، با کشتی بصورت دریایی به ایران ارسال نمایند.

3 شهرهای چین که میتوان از آنها مستقیم بصورت دریایی بار ارسال نمود:

ما میتوانیم از بنادر مهم چین ، بصورت مستقیم کالای شما را بندر شهید رجایی در بندرعباس ایران ارسال نماییم. اما این سرویس را نیز به مشتریان خود میدهیم که از هر نقطه از چین ، کالای ایشان را فراهم نموده و تحویل بگیریم ، آنرا بصورت دریایی حمل کرده و در ایران در شهر مورد نظر تحویل ایشان نماییم. در زیر شهرهای مهم چین که بصورت مستقیم از آنها حمل دریایی انجام میشود را آورده ایم:

حمل دریایی از گوانجو ؛ حمل دریایی از هنگ کنگ ؛ حمل با کشتی از تیانجین ؛ حمل دریایی از دالیان چین ؛ حمل دریایی از فوشان ؛ حمل دریایی از کینگ دائوی چین ؛ حمل با کشتی از نانجینگ ؛ حمل دریایی از ژیامن ؛ حمل دریایی و با کشتی از شنزن ؛

4مدت زمان حمل دریایی بار از چین

عوامل مختلفی در مدت زمان حمل دریایی بار از چین به سمت ایران تاثیرگذارند . قسمت عمده ای از این عوامل به تخصص و هماهنگی های شرکت حمل و نقل بین المللی بار بستگی دارد. شرکت حمل و نقل بین المللی آریان آسمان با کادری مجرب و متخصص در این زمینه ، بهترین بستر را برای ارسال هرچه سریعتر محموله ی شما با کشتی ، با درنظر گرفتن بالاترین استانداردهای امنیت بار ، بصورت دریایی فراهم مینماید..

از دیگر عوامل موثر در مدت زمان حمل دریایی بار از چین به سمت ایران میتوان به این عوامل اشاره نمود:

 • مستقیم یا غیر مستقیم بودن مسیر کشتی به سمت ایران
 • داخلی یا خارجی بودن خط کشتی رانی مورد نظر
 • میزان بار شما برای رزرو گیری کانتینر

اما بطور میانگین ، مدت زمان ارسال محموله ی شما از زمان پذیرش برای ارسال ، تا قبض انبار در گمرک بندرعباس ایران ، بین 2 تا 3 هفته خواهد بود.

 
 

اطلاعات گمرکات کشور چین جهت ارسال کالا از چین

در این قسمت اطلاعات کامل و دقیقی از گمرکات شهرهای مهم کشور چین ، در اختیاز شما قرار میدهیم. همانطور که میدانید ، زمانبندی ارسال کالا ، به قوانین گمرکات مختلف و تعطیلات رسمی شهرها و استانهای مختلف چین هم بستگی مستقیم دارد.

اطلاعات گمرک های کشور چین

لیست فرودگاههای چین به همراه شرکت های هوایی بین المللی

کدام شرکتهای هوایی از چین به ایران بار هوایی حمل میکنند؟

در جدول زیر ، نام فرودگاههای مهم چین به همراه شرکتهای هوایی که از این فرودگاهها به ایران پرواز دارند آمده است. شما میتوانید از روی این جدول ، آگاهی یابید که کدام شرکت بین المللی هوایی ، از چین به ایران و به فرودگاه امام خمینی تهران ، پرواز داشته و بار حمل میکنند. و از این طریق میتوانید نسبت به استعلام هزینه فریت بار خود به شهر مورد نظر خود ، استعلام بگیرید. همکاران ما پیوسته برای پاسخگویی به ابهامات شما آماده هستند. با ما تماس بگیرید.

فرودگاه شهر شرکت های هواپیمایی حمل کننده بار
BJS/PEK کانبرا Qatar Airways , Emirates Airlines , Mahan Airlines
PVG شانگهای Mahan Airlines,Emirates Airlines,Qatar Airways
CAN گوانگجو Mahan Airlines,Emirates Airlines,Qatar Airways
CTU چنگدو Qatar Airways

اطلاعات گمرک فرودگاه های چین جهت ارسال بار از چین

در این قسمت اطلاعات کاملی برای بازرگانانی که قصد ارسال بار تجاری از کشور چین را دارند ، قرار داده ایم تا با آگاهی کامل برای صادرات بار خود در فرودگاههای مختلف چین، اقدام نمایند.

اطلاعات تماس گمرک فرودگاه های چین

 • BJS:010-85736114
 • PVG:021-68890000
 • CAN:020-81102000
 • CTU:028-85205555

روزها و ساعات کاری گمرک فرودگاههای چین برای ارسال بار :

7 روز هفته بصورت 24 ساعته


مدارک مورد نیاز برای صادرات کالاهای تجاری از چین :

 • پکینگ لیست
 • فاکتور خرید
 • مجوز گمرکی صادرات
 • گواهی بهداشت در صورت نیاز
 

لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

11 سوال برای مقاله " واردات بار از چین به ایران "

 1. مجيد دواجى گفت:

  ًسلام
  یک کانتینر بار با حجم ٣۶ متر مکعب وزن ٢٠ تن از شهر فوژان(گوانگ دانگ) به شهرک صنعتى سلمانشهر مازندران داریم،لطفا شرایط کارى و تجربه شما را در این زمینه لازم داریم،
  با سپاس

 2. مجيد دواجى گفت:

  سلام
  یک کانتیر بار از شهر فوژان ایالت گوانک دانگ،لامپ یؤ وى سى فلور سنتى SKD به وزن کل ١۵ تن و حجم ٣۶ متر مکعب به مقصد نهایى ،مازندران،سلمانشهر،شهرک صنعتى،با کارت بازرگانی حقوقى شرکت مورد نظر است،لطفا شرایط خود را جهت انجام کلیه امور حمل و نقل ،ترخیص اعلام نمایید،

  1. admin گفت:

   باسلام و تشکر از استعلام ارسالی ‌توسط شما جناب دواجی.
   نزدیک ترین بندر به مبدا موردنظر بندر شنزن می باشد. هزینه حمل از بندر شنزن تا بندرعباس ، پس از محاسبه دقیق به شما اعلام خواهد شد. لطفا مکان مورد نظر برای ترخیص را اعلام نمایید. در صورت اقدام برای ترخیص کالا در گمرکات داخلی نیاز به ترانزیت خواهد بود در غیر اینصورت پس از ترخیص در بندرعباس امکان جابجایی و انتقال به داخل کشور نیز هست.

 3. منصور خـرّم گفت:

  سلام تعداد ۴۰ دستگاه ماینر جمعأ ۵۰۰ کیلو وزن بار از طریق هوایی قانونی با پرداخت حقوق گمرک از شنزن تا فرودگاه امام خمینی از زمان تحویل کالا تا مقصد ۱- چندروز طول میکشد؟
  ۲- هزینه بار چقدر میشود ؟
  باتشکر

  1. admin گفت:

   سلام روز بخیر،
   هزینه حمل هوایی از فرودگاه شنزن چین تا فرودگاه امام خمینی در ایران ، برای وزن معادل ۵۰۰ کیلوگرم حدودا ۵ یورو برای هرکیلوگرم است. مدت زمان حمل نهایتا ۷۲ ساعت بوده و ظرف ‌۴۸ ساعت اسناد ترخیصیه اماده تحویل خواهد بود.

 4. فاطمه درویش گفت:

  سلام تعداد 10عدد دستگاه نوار نقاله با وزن 50کیلوگرم و ابعاد 1.5*60*60هزینش از شنزن چین تا ایران به صورت دریایی و هوایی چه مقدار هست ممنونم

  1. admin گفت:

   سلام . همکاران برای رهنمایی شما با شما از طریق ایمیلتان تماس میگیرند.

 5. مجتبی گفت:

  درود
  حمل بار از چین به صورت زمینی ،یا ریلی هم انجام میشود.مدت زمان وهزینه یک کانتینر ۴۰ فوت چقدر میباشد .بار در چه شهری تحویل میگردد.
  سپاس

  1. admin گفت:

   سلام، وقت بخیر.
   بله حمل بار از چین به ایران به صورت “ریلی” هفتگی انجام می شود. این شرکت در خصوص حمل هوایی و دریایی کار میکند. در مورد هزینه ها بهتر است از شرکتهای تخصصی حمل ریلی استعلام کنید.
   با تشکر.

 6. فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر.برای حدودا 40 کیلو وسایل ارایشی ب صورت دریایی هزینه چقدر هست؟

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه حمل دریایی محموله ی شما از چین به ایران 1900 دلار (1900$) ، و هزینه ی حمل هوایی آن حدود 500 یورو میباشد . هزینه ی حمل هوایی برای محموله ی شما بصرفه تر میباشد. برای هماهنگی با همکاران ما در واحد واردات بار تماس حاصل فرمایید.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This