parallax background

واردات بار از ترکیه به ایران

ارسال هوایی و دریایی و زمینی بارهای تجاری از ترکیه به ایران با بهترین قیمت - و کوتاهترین زمان

فهرست مطالب این صفحه در مورد واردات بار از ترکیه به ایران:
 

راهنمای جامع واردات کالا از ترکیه به ایران

در این صفحه به روند واردات بار از ترکیه به ایران خواهیم پرداخت. چرا که واردات کالا از ترکیه به ایران، یکی از خدمات گسترده شرکت آریان اسمان است که بصورت زمینی، هوایی و دریایی انجام میشود. در این صفحه سعی ما اینست که اطلاعات مفیدی برای بازرگانان و وارد کنندگان انواع کالا از ترکیه به ایران، برای شما عرضه بداریم و انواع خدمات این شرکت را در این زمینه تبیین نماییم.

موقعیت جغرافیایی ترکیه بگونه ای است که از طریق زمینی با ارمنستان ، آذربایجان ، بلغارستان ، گرجستان ، یونان ، ایران ، عراق و سوریه و از طریق دریا با قبرس ، مصر ، رومانی ، روسیه و اوکراین همسایه است. این تنوع مرزی باعث شده تا ترکیه، کریدوری بسیار عالی برای واردات بار به ايران باشد.

چنانچه شما با یک شرکت حمل هوایی و دریایی معتبر مانند شرکت حمل بین المللی آریان آسمان وارد تجارت با این کشور شوید، بهترین روشهای حمل برای شما درنظر گرفته میشود، تا واردات کالای شما از کشور ترکیه به ایران، با کمترین هزینه و در کمترین زمان انجام شود.


شرکت معتبر برای واردات کالا از ترکیه به ایران

بازرگانان ایرانی میتوانند کالاهای تجاری خود را بصورت هوایی، زمینی و دریایی ، بصورت مستقیم از ترکیه به ایران ارسال نمایند. شرکت آریان آسمان با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها شرکت حمل بار هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایرانست. این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی حمل بار وارداتی و صادراتی بصورت هوایی ، زمینی و دریایی در سطح بین المللی ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود، در تمامی مراحل واردات بار از ترکیه به ایران، یاری دهد. همچنین آریان آسمان با داشتن نمایندگی های متعدد در بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند کالای شما را از مبدا ترکیه، به بسیاری از کشورهای مختلف دنیا از جمله: ایران، امارات، هند، کویت، دبی، فرانسه، روسیه، قطر ، هلند ، یونان ، ایتالیا ، آلمان ، انگلستان و ... حمل نماید.آریان آسمان اولین و تنها آژانس بار هوایی عضو یاتا و اتحادیه بین المللی حمل و نقل جهانی WWPC در ایران
با شبکه ی قوی صادرات و واردات کالا و ارسال بار مسافری (فریت بار) در سرتاسر جهان

تلفن دفتر مرکزی آریان آسمان در تهران :

0912-8945007 021-51005200

برای استعلام قیمت واردات بار هوایی و دریایی با ما تماس بگیرید
و یا از طریق پر کردن فرم زیر، هزینه واردات بار تجاری خود را استعلام کنید:

استعلام قیمت واردات باربرای آگاهی بیشتر در مورد واردات کالا از چین، صفحه شرایط واردات کالا از چین را مشاهده نمایید.


خدمات آریان آسمان در حمل هوايي و دریایی و زمینی بار از ترکیه به ایران


از خدمات برجسته شرکت آریان آسمان ماردین این است که بدون توجه به اینکه اسناد خرید شما به کدام کشور صادر شده و اسناد حمل شما به کدام کشور است و یا هزینه و مبلغ پرداختی و حواله شما از کدام کشور انجام شده است، میتوانیم بار مورد نظر را ( اعم از کالای خطرناک و کالای عادی) به صورت مستقیم حمل کنیم و در مقصد ایران، به شما تحویل دهیم. در ارائه خدمات به صورت هوایی، امکان حمل کالا با وزن کم (زیر 45 کیلوگرم ) هم امکان پذیر میباشد.


از دیگر خدمات و مزایای شرکت حمل بین المللی آریان آسمان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

حمل مستقیم از ترکیه به ایران : کالای ما بطور مستقیم بصورت هوایی یا دریایی به ایران حمل میشود.
حمل غیر مستقیم از ترکیه به ایران : بار شما میتواند از طریق کشور ثالث به ایران حمل و ارسال شود.
حمل دریایی از ترکیه به ایران : این شرکت دارای امکان ارائه سرویس منظم حمل دریایی از کشور ترکیه به ایران، و سایر کشورها را داراست.
سرعت بالا و امكان ارائه قبض انبار فوري (پاي پرواز)
امكان ارائه سرويس درب به درب از ترکیه به ایران
امكان ارائه خدمات بسته بندي و ساخت جعبه چوبي و پالت در ترکیه، حتي براي محمولات با ابعاد و وزن بالا
امكان تحويل كالا در انبار فروشنده و ارائه خدمت حمل تا فرودگاه
امكان انجام تشريفات گمركي در كشور ترکیه
امكان انجام تشريفات گمركي در مقصد (ایران و سایر کشورها)
اخذ قبض انبار فوري و تحويل مدارك به مشتريان جهت ترخيص كالا
اعلام به روز وضعيت حمل كالا به مشتريان
در صورت نياز مشتريان، انجام خدمات امور گمركي و ترخيص كالا از گمركات كشور، و حمل كالاي ورودي شما به درب منزل يا دفتر كار

هزینه حمل بار ( واردات بار ) از ترکیه به ایران

مهمترین عامل در واردات بار از کشور ترکیه به ایران ، هزینه حمل کالا از ترکیه به ایران و یا به عبارتی هزینه واردات کالا از ترکیه میباشد. برای بازرگانان و تجار ایرانی، مهمترین مسئله محاسبه ی قیمت تمام شده ی حمل بار از شهرهای ترکیه (مانند استانبول، آنکارا، ازمیر و ...) به ایران میباشد. برای محاسبه‌ی هزینه های حمل بار از این شهرها به ایران و سایر کشورها، میبایست مواردی را در نظر گرفت. مواردی را که در قیمت تمام شده‌ی حمل کالا از این کشور به ایران تاثیرگذارند.


استعلام قیمت واردات بار از ترکیه به ایران

برای استعلام هزینه واردات بار و یا حمل بار از ترکیه، میتوانید از طریق این فرم، قیمت ارسال بار از کشور مورد نظر به مقصد ایران و سایر کشورها را دریافت نمایید. همکاران ما در هر زمان آماده ی پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما هستند.

استعلام قیمت واردات بار از ترکیه به ایران
تلفن دفتر واردات بار شرکت آریان آسمان :

021-51005200 0912-8945007

مشتریان محترمی که قصد تماس از خارج کشور را دارند ، و یا بازرگانانی که سوالی در خصوص نرخ و قیمتهای حمل و نحوه ی واردات بار از ترکیه به ایران و سایر کشورهای جهان را دارند ، میتوانند از طریق واتساپ با کارشناسان واردات شرکت آریان آسمان ، در تماس باشند.


کلیک کنید


برای آگاهی از شرایط و مراحل ارسال بارهای مسافری به خارج از کشور، صفحه فریت بار را مشاهده نمایید.


عوامل موثر در قیمت گذاری حمل کالا از کشور ترکیه به ایران و سایر کشورها

1- تاثیر وزن و حجم بار، بر هزینه حمل بار از ترکیه به ایران: وزن و حجم بار شما، تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده ی ارسال کالا از این کشور به ایران دارد. هرچه وزن بار شما بیشتر باشد ، قیمت تمام شده برای هر کیلوگرم بار هوایی و دریایی از ترکیه، برای شما کمتر خواهد شد. این مسئله در مورد حجم بار هم صدق میکند . پس از وزن و حجم دقیق بار خود آگاه باشید.

2- تاثیر وزن حجمی بر قیمت ارسال بار از ترکیه: چنانچه کالای شما حجیم بوده و بصورت بار حجمی محسوب شود، این مسئله در هزینه تمام شده ی شما بسیار موثر است. وقتی بار شما در هر متر مکعب کمتر از 167 کیلوگرم باشد، بار شما حجمی محسوب میشود. برای اطلاعات بیشتر در مورد وزن حجمی و نحوه ی محاسبه ی آن میتوانید صفحه ی هزینه ارسال بار هوایی را در سایت ما مشاهده نمایید. رعایت این نکات ظریف، هزینه های حمل بار شما را کاهش میدهد.

3- قیمت کرایه حمل شرکتهای حمل هوایی و دریایی: عامل مهم دیگر در ارزیابی قیمت ارسال بار از ترکیه به ایران، شرکتهای حمل بین المللی هستند. چه در حمل دریایی و چه در حمل هوایی، داخلی یا خارجی بودن شرکت حمل، اثر بسیار زیادی در هزینه های حمل دارد. خطوط کشتی رانی داخلی و خطوط کشتی رانی خارجی قیمتهای متفاوتی دارند. همچنین قیمت حمل هوایی خطوط پروازی داخلی مانند هواپیمایی ایران‌ایر و یا ماهان، با قیمتهای حمل خطوط هوایی خارجی مانند: هواپیمایی امارات، لوفتهانزا و یا قطر ایرویز، متفاوت میباشند. اینکه شما کدام شرکت را برای واردات کالای خود از ترکیه به ایران انتخاب میکنید، تاثیر مستقیمی بر قیمت حمل بار شما دارد.

4- قیمت متفاوت ارسال بار از شهرهای مختلف ترکیه: بدیهی است که ارسال بار از شهرهای مختلف این کشور به ایران و دیگر نقاط جهان، هزینه‌های متفاوتی دارد. برای مثال هزینه‌ی ارسال بار از استانبول با هزینه ارسال بار از آنکارا به ایران کمی متفاوت است. برخی شهرها دارای بندر بوده و برای حمل دریایی قیمت مناسب تری دارند. و برخی شهرها دارای فرودگاه بین المللی بوده و برای حمل بار هوایی هزینه‌های مناسبی دارند.

5- قیمت متفاوت ارسال بار از ترکیه به مقاصد مختلف نظیر هند، امارات و ... : بدیهی است که ارسال بار از شهرهای مختلف ترکیه به نقاط مختلف جهان، هزینه های متفاوتی دارد. برای مثال هزینه‌ی ارسال بار از استانبول به دبی در امارات با هزینه ارسال بار از ازمیر به دهلی در هند متفاوت است. برخی شهرها دارای بندر بوده و برای حمل دریایی قیمت مناسب تری دارند. و برخی شهرها دارای فرودگاه بین المللی بوده و برای حمل بار هوایی هزینه های مناسبی دارند. 
 


ارسال خرده بار و کالای تجاری از تمام شهرهای ترکیه به تمام شهرهای ایران

بهترین روش جهت حمل کالاهای تجاری با وزن کم از مبادی شهرهای مختلف کشور ترکیه به مقصد ایران، استفاده از سرویسهای هوایی ایرلاین‌های موجود میباشد. با توجه به عدم سرویس دهی کوریرهای بین‌المللی به ایران در شرایط موجود برای این قبیل کالاها حمل هوایی کماکان منطقی‌ترین و ارزان‌ترین راه میباشد. برای کالاهایی نظیر قطعات صنعتی ، قطعات کامپیوتری و قالب های صنعتی و ... که در عین وزن کم، جنبه تجاری دارند، میتوانید از سرویس‌های این شرکت استفاده نمایید .

آریان آسمان قادر است کالاهای شما را، اعم از خرده بار و نمونه های تجاری و ... ، از تمامی شهرهای ترکیه تحویل گرفته ، بسته بندی استاندارد نموده ، و بصورت هوایی یا زمینی، به تمام گمرکات در ایران ارسال نموده و مراحل ترخیص کالا را نیز ، برای شما به انجام برساند. کلیه ی کالاهای تجاری، توسط شرکتهای هوایی بین‌المللی ، و یا شرکتهای کشتی‌رانی بین‌المللی (برای مقاصد غیر ایران) و تحت بیمه نامه‌های معتبر بارنامه شده و به گمرکات ایران ارسال میشود. کالاهای شما ، از کشور ترکیه، به گمرکات بین المللی ایران ارسال شده و سپس به گمرکات شهرهای داخلی کشور از جمله تهران ، شیراز ، تبریز ، مشهد ، اصفهان ، کاشان و ... ترانزیت میشوند.واردات هوایی کالاهای خطرناک از ترکیه به ایران و سایر کشورها

شركت بازرگاني و خدمات بار هوايي آريان آسمان ماردين، امكان حمل كليه كالاهاي خطرناك را از مبدا ترکیه به ايران با مناسب ترين هزينه و شرايط دارا ميباشد. همانطور كه اطلاع داريد حمل هوایی كالاهاي خطرناك بسيار پيچيده است و تابع قوانين ياتا و ايرلاين‌ها و گاهاً قوانين صادارتي كشور مبدا خواهد شد. از اين رو حمل اين گونه كالاها با پيچيدگي خاصي روبه رو خواهد شد. كليه مشتريان ميتوانند براي استفاده از اين سرويس ضمن تماس با كارشناسان آريان آسمان، اطلاعات محموله خود را اعم از MSDS مرسوله به كارشناس خود اعلام نمايند تا هماهنگي هاي لازم جهت هندلينگ در مبدا و بسته بندي مناسب توسط كادر مجرب ما انجام گيرد.
با توجه به اینکه این شرکت نماینده ایرلاین‌های ایران ایر و قطر میباشد امکان حمل برخی کلاس های کالای خطرناک از مبدا کشور ترکیه با این لاین ها وجود دارد .


تلفن شرکت حمل هوایی آریان آسمان ماردین جهت واردات کالا از ترکیه :0912-8945007 021-51005200
021-88915227

برخی خدمات دیگر شرکت آریان آسمان در واردات بار از ترکیه

1 صدور اسناد صادراتی در مبدا (ترکیه)

در صورت نیاز ، چنانچه شما موفق به اخذ جواز صادراتی در کشور ترکیه نشده باشید، شرکت آریان آسمان میتواند جهت اخد مجوزهای صادراتی شما اعم از اسناد صادراتی و پکینگ لیست و اینوویس، اقدامات لازم را انجام دهد. ما تمام راه را برای شما هموار میکنیم تا تجارت شما از ترکیه ، بسادگی صورت بگیرد.

2 خرید از ترکیه ؛ تحویل در ایران

یکی از خدمات شرکت آریان آسمان به مشتریان خود ، خرید کالای مورد نظر از ترکیه ، و ارسال آن به هرنقطه از ایران میباشد. ما کالای مورد نظر شما را از هر شرکتی در ترکیه که مورد نظر شماست خریداری نموده ، سپس آنرا برای شما در هر شهری در ایران ارسال نموده ، و تحویل شما میدهیم.

3 ارسال کالاهای برندهای معتبر از ترکیه

چنانچه نیاز به خرید کالای برند خاصی در ترکیه دارید، ما کالاهای مورد نظر شما را از برندهای معتبر جهانی در این کشور خریداری نموده ، و آنرا در هرنقطه از ایران ، تحویل شما مینماییم.

4 انجام تشریفات صادرات در شهرهای مختلف ترکیه

در صورت نیاز ، آریان آسمان قادر است کلیه ی تشریفات صادرات از ترکیه را در تمام شهرهای آن برای شما انجام دهد. اخذ مجوزهای صادراتی و تهیه ی پکینگ لیست و فاکتور خرید از شرکتها ، پذیرش و صدور بارنامه جهت ارسال هوایی و یا دریایی بار و ترخیص کالا در گمرکات ایران و تحویل در شرکت شما ، همه از خدمات این شرکت میباشد.

5 تحویل کالا در اقصی نقاط ترکیه

ما میتوانیم کالا و محموله ی شما را برای ارسال و صادرات از ترکیه به دیگر کشورها همچون ایران ، از تمام شهرهای آن از شما تحویل گرفته و یکجا به مقصد مورد نظر شما صادر و ارسال نماییم. کلیه ی امور حمل کالا از این کشور به ایران یا سایر نقاط جهان ، بر عهده ی این شرکت میباشد.

6 شبکه ی روزانه تحویل کالا در شهرهای مختلف ترکیه

آریان آسمان ، با شبکه ی روزانه تحویل کالا در شهرهای مختلف ترکیه ، میتواند کلیه ی محموله های شما را از نقاط مختلف این کشور، بصورت روزانه تحویل گرفته و جمع آوری نموده ؛ و سپس به ایران و یا هرنقطه در آسیا و اروپا حمل نماید.

7 تحویل کالا در مبادی مختلف در ترکیه و انجام هم باری و یکپارچه سازی در مبدا

یکی از خدمات ما ، تحویل کالا در مبادی مختلف در ترکیه ، و سپس انجام هم باری و یکپارچه سازی کالاهای متعدد شما در شهری خاص از این کشور میباشد. سپس کالاهای شما بسته بندی شده و طبق درخواست شما یا پالت بندی میشود و بصورت هوایی به ایران و سایر نقاط جهان ارسال میشود ؛ و یا با پذیرش کانتینرهای بزرگ و یا کوچک ، بصورت دریایی با کشتی بسمت مقصد شما حمل میشود.

8 ارسال کالا از ترکیه به اقصی نقاط دنیا

ارسال کالا از ترکیه به اقصی نقاط دنیا بصورت هوایی و دریایی ، از جمله خدمات لجستیکی شرکت آریان آسمان میباشد. حمل کالا از ترکیه به کلیه ی کشورهای آسیایی و اروپایی و حتی آمریکا و کانادا و... از خدمات ماست. کشورهایی نظیر ایران ، ژاپن ، مالزی ، سنگاپور ، هند ، تایوان، امارات متحده عربی (دبی و شارجه) ، قطر، عمان، بحرین، عربستان سعودی، کویت، هند، آلمان، اسپانیا، فرانسه، هلند، سوئد ، فنلاند و نروژ، انگلستان، آمریکا، کانادا، مکزیک و دیگر کشورها ...حمل هوایی بار از ترکیه به ایران

بهترین مزیت حمل هوایی بار از ترکیه به ایران ، در سرعت انتقال بار میباشد. در زمانی که وزن یا حجم بار شما محدود باشد ، شما میتوانید برای تسریع در امر ارسال محموله ی خود از ترکیه به ایران ، از طریق باربری هوایی اقدام نمایید. شرکت آریان آسمان ، میتواند ترتیبی اتخاذ نماید تا محموله ی شما توسط بهترین شرکتهای هوایی بارنامه شده ، و در کوتاهترین زمان ممکن ، با بهترین قیمت به گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی در تهران ارسال شود. تمامی مراحل ترخیص بار هم در همین گمرک توسط متخصصین و ترخیص کاران شرکت آریان آسمان انجام میگیرد.استعلام قیمت و هزینه حمل هوایی بار از ترکیه

برای استعلام هزینه و قیمت حمل هوایی بار از ترکیه به ایران و سایر نقاط جهان ، میبایست به چند نکته توجه داشته باشید ، و آنها را لحاظ نمایید. با در نظر گرفتن این موارد ، بر روی دکمه ی فرم استعلام قیمت حمل هوایی کلیک نموده ، و فرم را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما ، با محاسبه ی نرخ حمل هوایی کالا برای محموله ی شما ، هزینه ها و قیمت حمل هوایی بار شما را به شما اعلام نمایند.

 • نوع محموله و کالای شما
 • وزن کل محموله ی شما
 • حجم کل محموله ی شما
 • شهر مبدا و مقصد
 • اینکوترمز

با توجه به عناوین بالا ، اینک روی دکمه ی زیر کلیک نموده و فرم استعلام قیمت حمل با هواپیما را پر نمایید تا کارشناسان ما قیمت نهایی را بشما اعلام نمایند:

استعلام قیمت حمل هوایی بار از ترکیه به ایران
 
 
1 شرایط حمل هوایی بار از ترکیه

برای حمل هوایی کالا از ترکیه به ایران ، محموله ی شما میبایست طبق استانداردهای حمل هوایی ، بسته بندی مخصوص حمل هوایی شود. جای هیچ نگرانی نیست. شرکت آریان آسمان کلیه ی اقدامات بسته بندی و یا پالت بندی کالای شما را برای حمل هوایی به عهده میگیرد. مراحل گمرکی در فرودگاه مبدا در سئول، و صدور بارنامه هوایی توسط بهترین و معتبرترین خطوط هوایی انجام میپذیرد.

2حمل هوایی کالاهای خطرناک از ترکیه

شرکت آریان آسمان میتواند شرایطی را برای شما مهیا کند تا بتوانید کالاهایی را که در کلاسهای کالاهای خطرناک میباشند ، بصورت هوایی از ترکیه به ایران ارسال نمایید. این شرکت ، محموله های شما را که در کلاسهای نه گانه ی کالای خطرناک IATA دسته بندی شده اند ، با بسته بندی های UN بصورت هوایی به ایران و سایر کشورها ارسال مینماید.

 
 


حمل دریایی بار از ترکیه به اقصی نقاط جهان

برای بارهای حجیم و در وزنهای بالا، از لحاظ هزینه بصرفه تر است که بار شما به شکل حمل دریایی به اقصی قاط جهان وارد شود. مگر اینکه سرعت انتقال بار شما برایتان از اهمیت بالایی برخوردار باشد. ما بار شما را با معتبرترین شرکتهای کشتی‌رانی بین‌المللی به ایران و یا هرکشور دیگری حمل می‌نماییم. کافیست با ما تماس بگیرید.استعلام قیمت و هزینه حمل بار دریایی از ترکیه

برای استعلام هزینه و قیمت حمل بار دریایی از کشور ترکیه به ایران و سایر نقاط جهان ، میبایست به چند نکته توجه داشته باشید ، و آنها را لحاظ نمایید. با در نظر گرفتن این موارد ، بر روی دکمه ی فرم استعلام قیمت حمل دریایی بار کلیک نموده ، و فرم را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما ، با محاسبه ی نرخ حمل دریایی کالا برای محموله ی شما ، هزینه ها و قیمت حمل دریایی بار شما را به شما اعلام نمایند.

 • نوع محموله و کالای شما
 • وزن کل محموله ی شما
 • حجم کل محموله ی شما
 • شهر مبدا و مقصد
 • اینکوترمز

با توجه به عناوین بالا ، اینک روی دکمه ی زیر کلیک نموده و فرم استعلام قیمت حمل با کشتی را پر نمایید تا کارشناسان ما قیمت نهایی را بشما اعلام نمایند:

استعلام قیمت حمل بار دریایی از ترکیه
 
 
1حمل دریایی کالاهای خطرناک از ترکیه

شرکت آریان آسمان میتواند شرایطی را برای شما مهیا کند تا بتوانید کالاهایی را که در کلاسهای کالاهای خطرناک میباشند ، بصورت دریایی از ترکیه به هرکجای جهان ارسال نمایید. این شرکت ، محموله های شما را که در کلاسهای نه گانه ی کالای خطرناک IATA دسته بندی شده اند ، با بسته بندی های UN بصورت دریایی با کشتی به ایران و سایر کشورها ارسال می‌نماید.

 

بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات از ترکیه چه کالاهایی هستند ؟


بطور کلی کالاهای وارداتی از ترکیه به ایران در دو دسته ی کالاهای صنعتی و کالاهای مصرفی تقسیم میشوند. کالاهایی که مورد نیاز کارخانجات و شرکتهای تولیدی میباشد، جزو دسته بندی کالاهای صنعتی قرار میگیرند. کالاهای مصرفی هم شامل مواردی نظیر لوازم منزل و پوشاک و غیره میباشند که مورد مصرف خانوار ایرانی میباشد. برخی از بازرگانان ایرانی، کالاهای دسته‌ی دوم (یعنی کالاهای مصرفی) را پرسودتر میدانند. ماحصل تحلیل تاجران و بازرگانان از بازار ایران و قوانین گمرکی ایران و ترکیه در طی این سالهای اخیر، این بوده که کالاهایی که در زیر آنها را عنوان میکنیم، بیش از دیگر کالاها به ایران وارد شده است:


 • واردات قطعات صنعتی و ماشین‌ آلات از ترکیه
 • واردات لوازم جانبی اتومبیل از ترکیه
 • واردات کاغذ و لوازم التحریر
 • واردات قطعات و لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر از ترکیه
 • واردات مواد اولیه شیمیایی و معدنی از ترکیه به ایران
 • واردات قطعات ساختمانی و لوازم خانگی از ترکیه به ایران
 • واردات پوشاک از ترکیه به ایران
 • واردات گوشی موبایل و قطعات و لوازم جانبی آن از ترکیه به ایران
 • واردات تجهیزات پزشکی از ترکیه
 • واردات کالاهای خطرناک از ترکیه
 • واردات قطعات کامپیوتری و لپ‌تاپ از ترکیه به ایران
 • واردات پرینترهای صنعتی از ترکیه

لازم به ذکر است که در طی یکسال اخیر قوانین وارداتی برای واردات برخی از موارد این لیست کمی سختگیرانه تر شده است. برای مشاوره ی رایگان با متخصصین واردات و ترخیص کاران شرکت آریان آسمان، و کسب اطلاعات از شرایط واردات این کالاها از ترکیه به ایران، با ما تماس بگیرید.واردات قطعات الکترونیکی از ترکیه :

امروزه کشور ما مانند اکثریت کشورهای جهان نیاز روز افزونی به قطعات الکترونیکی دارد.اگر شما نیز واردکننده و یا مصرف کننده چنین مواردی هستید می توانید از خدمات ما جهت تامین اقلام مورد نیاز خود بهره ببرید. این قطعات عموما با ابعاد کوچک و در وزنهای پایین از ترکیه به کشور وارد می شوند؛ حال آنکه این شرکت امکان تجمیع آیتم‌های بیشتر و حمل به صورت تناژ را نیز داراست. اگر در فکر واردات قطعات الکترونیکی از کشور ترکیه هستید، می بایست از برندهای معتبر مجوزات لازم را داشته باشید. متخصصین ما مشاوره لازم را به شما در این امر میدهند. کافیست با ما تماس بگیرید.

واردات تجهیزات پزشکی و اقلام دارویی از ترکیه :

اقلام پزشکی و دارویی زیادی هستند که یا به صورت داروی نهایی و یا مواد اولیه، از ترکیه به کشور ایران وارد می شوند. با توجه به نیازهای بالای کشور برای چنین کالاهایی، حجم زیادی از این تجهیزات و مواد از کشورهای مختلف به ایران وارد می شود. بنا به ماهیت چنین کالاهایی، حمل آنها بعضاً جزئیات و شرایط خاص و پیچیده‌ای مانند نگهداری در شرایط دمایی و یا حمل به صورت غیر مستقیم دارد، که پروسه حمل را تخصصی‌تر جلوه می هد. شرکت آریان آسمان بهترین مشاور و همکار شما در امر واردات تجهیزات پزشکی از ترکیه به ایران است. با ما تماس بگیرید.

واردات تجهیزات خط تولید کارخانجات از ترکیه

راه اندازی خطوط تولید برای کالاها و تجهیزات مختلف در کارخانجات، یکی از موارد اساسی در امر واردات از ترکیه میباشد. ضمنا هرگونه ماشین آلات صنعتی و یا قطعات مربوطه به خط تولید کارخانجات که در کشور مورد استفاه قرار می گیرد، نیازمند به روز رسانی، تعمیر و یا تعویض می باشند. این قطعات در احجام و ابعاد مختلف همواره از مرزهای کشور، وارد و مورد استفاده قرار می گیرند. بازگرداندن این اقلام به منظور تعمیر و یا تعویض و همچنین بهره‌گیری از خدمات گارانتی نیز، جزء خدمات شرکت آریان آسمان به شرکت‌های تولیدی می‌باشد.

واردات مواد اولیه طبیعی و صنعتی از ترکیه :

مواد اولیه طبیعی و صنعتی به منظور استفاده در کارگاه‌های تولیدی و کارخانجات مختلف به صورت دریایی و یا هوایی در اوزان مختلف، از ترکیه به کشور ایران وارد می شوند. هزینه حمل مواد اولیه از ترکیه (چه اقلام خطرناک و چه مواد اولیه عادی) سهم بزرگی از قیمت تمام شده در کشور را دارا هستند. که این مسئله، انتخاب مناسب ترین نحوه حمل اینگونه مواد به ایران را بسیار پر‌اهمیت می کند. ما شما را یاری میدهیم تا واردات مواد اولیه از این کشور به ایران را با کم‌ترین هزینه به انجام رسانید تا با قیمت تمام شده‌ی پایین، دایره سود بیشتری در امر تولید و فروش داشته باشید.

واردات مواد و کالاهای خطرناک از ترکیه :

واردات مواد و کالاهای خطرناک از ترکیه به ایران، یکی از مهمترین مسائل در امر ترانزیت و حمل کالا میباشد. چرا که واردات و حمل کلاسهای مختلف کالاهای خطرناک، اعم از مواد خورنده، مواد قابل اشتعال و سمی و دیگر کالاهای خطرناک، همواره شرایط و مراقبت‌های خاص خود را می طلبد. انجام بسته‌بندی‌های مناسب و استاندارد برای حمل، علامت گذاری‌های استاندارد بین‌المللی و حمل تخصصی، همه و همه از مواردی است که می بایست توسط متخصصین این فن انجام گیرد تا درصد احتمال بروز حوادث و سوانح را تا حد امکان در حمل اینگونه مواد، کاهش دهد.

برای اطلاعات بیشتر، پیشنهاد میکنیم صفحه‌ی حمل کالاهای خطرناک را در سایت ما مشاهده نمایید. همچنین برای دریافت مشاوره در زمینه امکان حمل، نحوه‌ی بسته‌بندی مخصوص و مسیرهای ممکن حمل، می توانید از متخصصین شرکت آریان آسمان، مشاوره و همفکری بخواهید.

واردات انواع پرینترهای صنعتی از ترکیه :

امروزه انواع مختلف پرینترهای صنعتی با موارد مصرف مختلف، از مبادی مختلفی مانند ترکیه، به کشور ایران وارد می شوند. وجود جوهر و باطری‌های خاص در این پرینترها، شرایط حمل آنها را پیچیده می‌کند، که این امر نیازمند دقت نظر و مسیریابی ویژه‌ای می‌باشد. ابعاد مختلف این پرینترها، در انتخاب مسیر حمل (مسیر دریایی، زمینی و یا هوایی) نقش بسزایی ایفا می‌کند. برای ورود این پرینترها تحت نام برندهای معتبر جهانی از کشور ترکیه، اخذ مجوزات مربوطه الزامی است . با ما تماس بگیرید. متخصصین ما بهترین مشاوره را جهت واردات این پرینترهای صنعتی با روشها و مسیرهایی که کم‌ترین هزینه را برای شما به‌همراه داشته باشد، به شما ارائه مینمایند.

واردات ماشین آلات صنعتی از ترکیه :

ماشین آلات صنعتی بدون مشابه داخلی، جزء اقلامی هستند که به صورت زمینی و یا دریایی، از ترکیه به کشور وارد می شوند. این ماشین آلات به صورت نو و یا بعضاً کارکرده، جهت مصارف خاص، از کشورهایی نظیر ترکیه به کشور وارد می شوند. ماشین‌های صنعتی با توجه به تخصصی بودنشان، در جایگاه‌های ویژه ای مورد مصرف قرار می گیرند. اخذ مجوزات ورود به کشور و انجام پروسه ترخیص چنین کالاهایی، جزء مواردی است که از طریق شرکت آریان آسمان ماردین قابل انجام می باشد. برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

Share This