ارسال و حمل بار تجاری از امارات متحده عربی به ایران
با بهترین قیمت - و کوتاهترین زمان

 
parallax background

واردات بار از امارات به ایران

 

حمل بار از امارات به ایران

واردات کالا و حمل بار از امارات به ایران یکی از خدمات مهم شرکت حمل بین‌المللی آریان آسمان میباشد. از آنجا که شیوه‌های ارسال کالا از امارات به ایران و هزینه های آن بطور مستقیم بر قیمت تمام شده‌ی کالا در ایران تاثیر دارد، در این صفحه به زوایای مهم حمل بار از امارات به ایران میپردازیم.

کشور امارات متحدهٔ عربی در واقع یک اتحادیه از هفت شیخ‌نشین کوچک به نام‌های ابوظبی (پایتخت امارات)، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، رأس‌الخیمه و ام‌القوین است که پس از استقلال از بریتانیا در ۲ دسامبر ۱۹۷۱ شکل گرفت. تولید ناخالص سرانهٔ این کشور، در حد ثروتمندترین کشورهای اروپای غربی مانند آلمان و فرانسه است. اقتصاد این کشور با ساختاری شفاف و بسیار امن، پذیرای بخش بزرگی از شرکت‌ها و منابع بین‌المللی است. از اینرو بازرگانان و شرکتهای تجاری بسیاری از کشورها از جمله ایران، خواستار بازرگانی، صادرات و واردات کالا از امارات هستند.

از سال های گذشته تا کنون، کشور امارات متحده عربی خصوصاً شهر دبی، به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های بازرگانان ایرانی در زمینه‌ی ترانزیت، واردات و ترخیص و بطور کلی حمل کالا به ایران بوده و یا بعضاً بعنوان مبدأ واردات و یا مقصد صادرات کالاها به ایران بوده است .نزدیکی مسافت، حضور نمایندگی اکثریت شرکت‌های بین‌المللی، سرعت در انجام پروسه‌های گمرکی، قدرت انتخاب فوق العاده بالا، تعرفه های پایین گمرکی و ... همه و همه دلایلی هستند که تجار ایرانی را به سمت ایجاد پایگاهی برای واردات بار به ایران در این کشور سوق می دهد.

اقتصاد امارات و نقش آن در واردات کالا از امارات

کشور امارات به نقل از سایت تریدینگ اکونومیکس با آمار 1,003,000 میلیون درهم صادرات در سال ، جزو برترین کشورها در اقتصاد آسیا میباشد. امارات متحده عربی دومین اقتصاد بزرگ در شورای همکاری خلیج فارس (پس از عربستان سعودی) است و تولید ناخالص داخلی آن در سال 2018 برابر 732.861 بیلیون دلار بوده‌است. از اینروی بازرگانی با این کشور همواره مد نظر بازرگانان ایرانی بوده است. در سال های اخیر و پس از وضع تحریم‌های اقتصادی علیه ایران، این بازار رونق بیشتری نیز گرفته و این کشور را به شاهراهی امن برای واردات کالا از سایر کشورها به ایران بدل نموده است.

این کشور در حال توسعه، روابط دیپلماتیک و بازرگانی گسترده‌ای با دیگر کشورهای جهان دارد. امارات در اوپک (کارتل بین‌المللی نفتی) و سازمان ملل، نقش بسزایی ایفا کرده و یکی از اعضای بنیانگذار شورای همکاری خلیج فارس (GCC) است. یکی از اولویت‌های سیاست خارجی امارات ایجاد روابط مبتنی بر همکاری دوجانبه با همهٔ کشورهای جهان میباشد. امارات در تمامی سازمان‌های بین‌المللی بزرگ اقتصادی عضو است و در بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی سیاسی، عضویت تأثیرگذار دارد. همین مسائل کافیست تا اهمیت این کشور را در کار بازرگانی و امر صادرات و واردات بار نمایان سازد.

چنانچه شما با یک شرکت حمل هوایی و دریایی معتبر مانند شرکت حمل بین المللی آریان آسمان وارد تجارت با امارات شوید، بهترین روشهای حمل برای شما درنظر گرفته میشود، تا واردات بار از امارات به ایران برای شما با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان انجام شود.


آریان آسمان اولین و تنها آژانس بار هوایی عضو یاتا و اتحادیه بین المللی حمل و نقل جهانی WWPC در ایران
با شبکه ی قوی صادرات و واردات کالا و ارسال بار مسافری (فریت بار) در سرتاسر جهان

تلفن دفتر مرکزی آریان آسمان در تهران :

0912-8945007 021-51005200

برای استعلام قیمت واردات بار هوایی و دریایی با ما تماس بگیرید
و یا از طریق پر کردن فرم زیر، هزینه واردات بار تجاری خود را استعلام کنید:

استعلام قیمت واردات بار

شرکت معتبر برای حمل هوایی و دریایی بار از امارات به ایران

بازرگانان ایرانی میتوانند کالاهای تجاری خود را بصورت هوایی و دریایی بصورت مستقیم از امارات به ایران ارسال نمایند. شرکت آریان آسمان با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها شرکت حمل بار هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایرانست. این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی حمل بار وارداتی و صادراتی بصورت هوایی، زمینی و دریایی در سطح بین المللی، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود، در تمامی مراحل واردات هوایی و دریایی بار از امارات به ایران، یاری دهد. آریان آسمان با داشتن نمایندگی های متعدد در بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند کالای شما را از مبدا امارات، به بسیاری از کشورهای مختلف دنیا از جمله: ایران، کویت، ترکیه ، قطر ، هلند ، یونان ، ایتالیا ، آلمان ، اروپا، آمریکا، کانادا، انگلستان و ... حمل نماید.


برای آگاهی از شرایط و مراحل واردات کالا از کشورچین به ایران، صفحه واردات از چین را مشاهده نمایید.
مشکلات ارسال بار از امارات به ایران برای شرکتها

اگرچه اخیراً با وضع قوانین سختگیرانه تر در مورد محمولات از/ به ایران، پروسه واردات از دبی کمی برای ایرانیان با مشکل مواجه شده است، ولی هم‌چنان می توان از این کشور، به عنوان یکی از اصلی‌ترین درگاه‌های جابه‌جایی کالاهای تولیدی در ایران (برای صادرات از ایران) و یا مورد مصرف در کشور (برای واردات به ایران) یاد کرد.


اینک این سوالات مطرح میشود که:

- چرا ترانزیت از طریق دبی؟
- آیا خود کشور امارات بازار هدف مناسبی برای تولیدات ایران هست؟ و اگر هست برای چه کالاهایی ؟
- قوانین گمرک امارات چه تفاوت هایی با قوانین گمرکات ایران دارند ؟
- قوانین مربوط به ترانزیت از طریق گمرکات امارات به چه صورت است؟
- تسهیلات موجود در مناطق آزاد کشور امارات متحده عربی چیست؟


پاسخ به همه این سوالات را در ادامه ی این مقاله میتوانید مشاهده نمایید.


شرکتی معتمد برای واردات کالا از دبی به ایران

شرکت آریان آسمان ماردین به عنوان نماینده رسمی خطوط پروازی بین ایران و امارات (خصوصاً ماهان)، قادر به رزرو، صدور بارنامه، بسته‌بندی و ارسال و ترانزیت کالاهای مختلف از این طریق می باشد. انجام تشریفات صادرات/ واردات در کشور امارات، انتقال کالا از مناطق تجارت آزاد به قلمرو اصلی، جابه جایی بین مناطق آزاد از طریق تأمین وثایق موردنیاز و هم چنین صدور انواع و اقسام سندهای گمرک و حمل، از جمله امکانات و خدمات این شرکت در کشور امارت متحده عربی می باشد .

اگر چنانچه فروشنده / خریدار کالاهای شما، شما را ملزم به عدم ارائه اسناد از مبدأ ایران می کند، شرکت آریان آسمان ماردین توانایی تغییر اسناد و علائم بسته‌بندی‌ های شما به نحوی که مورد قبول آنها باشد را دارا بوده و اگر چنانچه نیاز به صدور اسنادی در مبدأ حمل غیراز ایران داشته باشید چنین امکاناتی نیز فراهم می باشد.

خدمات آریان آسمان در ارسال هوايي و دریایی بار از امارات به ایران


چنانچه فروشنده و یا خریدار کالاهای شما، بدلیل وجود تحریم ها، شما را ملزم به عدم ارائه اسناد از مبدأ ایران می کند، شرکت آریان آسمان ماردین توانایی تغییر اسناد و علائم بسته بندی های شما به نحوی که مورد قبول آنها باشد را دارا بوده و اگر چنانچه نیاز به صدور اسنادی در مبدأ حمل غیراز ایران داشته باشید، چنین امکاناتی نیز فراهم می باشد.


از دیگر مزایا و خدمات شرکت حمل بین المللی آریان آسمان در واردات از امارات میتوان به موارد زیر اشاره کرد: • امكان رزرو و صدور بارنامه‌های هوایی و دریایی
 • توانایی ارسال و ترانزیت کالاهای مختلف بصورت هوایی و دریایی از فرودگاهها و بنادر امارات
 • امكان انجام تشریفات صادرات و یا واردات در کشور امارات از سوی شرکت آریان آسمان
 • انتقال کالا از مناطق تجارت آزاد به قلمرو اصلی
 • جابه جایی بین مناطق آزاد از طریق تأمین وثایق مورد نیاز
 • سرعت بالا و امكان ارائه قبض انبار فوري (پاي پرواز)
 • صدور انواع و اقسام سندهای گمرکی و مجوزهای حمل
 • امکان حمل کالاهای عادی و کالاهای خطرناک بصورت هوایی و دریایی
 • امكان ارائه سرويس درب به درب
 • امكان ارائه خدمات بسته بندي و ساخت جعبه چوبي و پالت در شهرها و بنادر امارات، حتي براي محمولات با ابعاد و وزن بالا
 • امكان تحويل كالا در انبار فروشنده و ارائه خدمت حمل تا فرودگاه دبی و شارجه
 • امكان انجام تشريفات گمركي در كشور امارات
 • امكان انجام تشريفات گمركي در مقصد (ایران و سایر کشورها)
 • اخذ قبض انبار فوري و تحويل مدارك به مشتريان جهت ترخيص كالا
 • اعلام به روز وضعيت حمل كالا به مشتريان
 • در صورت نياز مشتريان انجام خدمات امور گمركي و ترخيص كالا از گمركات كشور و حمل كالاي ورودي شما به درب منزل يا دفتر كار

برخی خدمات دیگر شرکت آریان آسمان در ارسال کارگو و حمل کالا از دبی

1 صدور اسناد صادراتی در مبدا (امارات)

در صورت نیاز ، چنانچه شما موفق به اخذ جواز صادراتی در کشور امارات نشده باشید، شرکت آریان آسمان میتواند جهت اخد مجوزهای صادراتی شما اعم از اسناد صادراتی و پکینگ لیست و اینوویس اقدامات لازم را انجام دهد. ما تمام راه را برای شما هموار میکنیم تا تجارت شما از امارات، بسادگی صورت بگیرد.

2 خرید از دبی؛ تحویل در ایران

یکی از خدمات شرکت آریان آسمان به مشتریان خود ، خرید کالای مورد نظر از دبی و دیگر شهرهای امارات، و ارسال آن به هرنقطه از ایران میباشد. ما کالای مورد نظر شما را از هر شرکتی در امارات که مورد نظر شماست خریداری نموده ، سپس آنرا برای شما به هر شهری در ایران ارسال نموده ، و تحویل شما میدهیم.

3 ارسال کالاهای برندهای معتبر از دبی

چنانچه نیاز به خرید کالای برند خاصی در امارات دارید، ما کالاهای مورد نظر شما را از برندهای معتبر جهانی در این کشور خریداری نموده ، و آنرا در هرنقطه از ایران ، تحویل شما مینماییم.

4 انجام تشریفات صادرات در شهرهای مختلف امارات

در صورت نیاز ، آریان آسمان قادر است کلیه ی تشریفات صادرات از امارات را در تمام شهرهای آن برای شما انجام دهد. اخذ مجوزهای صادراتی و تهیه‌ی پکینگ لیست و فاکتور خرید از شرکتها، پذیرش و صدور بارنامه جهت ارسال هوایی و یا دریایی بار و ترخیص کالا در گمرکات ایران و تحویل در شرکت شما، همه از خدمات این شرکت میباشد.

5 تحویل کالا در اقصی نقاط امارات

ما میتوانیم کالا و محموله ی شما را برای صادرات از امارات متحده به دیگر کشورها همچون ایران، آمریکا، اروپا و... از تمام شهرهای آن از شما تحویل گرفته و یکجا به مقصد مورد نظر شما ارسال نماییم. کلیه‌ی امور حمل کالا از این کشور به ایران یا سایر نقاط جهان، بر عهده ی این شرکت میباشد.

6 شبکه‌ی روزانه تحویل کالا در شهرهای مختلف امارات

آریان آسمان ، با شبکه ی روزانه تحویل کالا در شهرهای مختلف امارات، میتواند کلیه ی محموله های شما را از نقاط مختلف امارات، بصورت روزانه تحویل گرفته و جمع آوری و تجمیع نموده، و سپس به ایران و یا هرنقطه در آسیا و اروپا و آمریکا حمل نماید.

7 تحویل کالا در مبادی مختلف در امارات و انجام هم باری و یکپارچه سازی در مبدا

یکی از خدمات ما ، تحویل کالا در مبادی مختلف در امارات، و سپس انجام هم باری و یکپارچه سازی کالاهای متعدد شما در شهری خاص از این کشور میباشد. سپس کالاهای شما بسته بندی شده و طبق درخواست شما پالت بندی میشود و بصورت هوایی به ایران و سایر نقاط جهان ارسال میگردد؛ و یا با پذیرش کانتینرهای بزرگ و یا کوچک ، بصورت دریایی با کشتی بسمت مقصد شما حمل میشود.

8 ارسال کالا از امارات به اقصی نقاط دنیا

ارسال کالا از امارات و دبی به اقصی نقاط دنیا بصورت هوایی ، دریایی، از جمله خدمات لجستیکی شرکت آریان آسمان میباشد. حمل کالا از امارات متحده به کلیه ی کشورهای آسیایی و اروپایی و حتی آمریکا و کانادا و... از خدمات ماست. کشورهایی نظیر ایران ، ژاپن ، مالزی ، سنگاپور ، کره جنوبی ، تایوان، قطر، عمان، بحرین، عربستان سعودی، کویت، ترکیه، آلمان، اسپانیا، فرانسه، هلند، سوئد ، فنلاند و نروژ، انگلستان، آمریکا، کانادا، مکزیک و دیگر کشورها ...

مدارک مورد نیاز برای واردات و ترخیص کالا از امارات به ایرانمدارک اولیه ای برای واردات بار نیاز است که میتوانید برای آشنایی با آنها مقاله ی مدارک لازم جهت واردات بار را مطالعه نمایید. اما شرکت حمل بین‌المللی آریان آسمان شما را در تهیه‌ی مدارک و اسناد تخصصی لازم جهت واردات و ترخیص کالا از امارات نیز، بصورت کاملا ویژه راهنمایی و یاری داده و تهیه‌ی برخی از این اسناد و مدارک را هم بعهده میگیرد. در این خصوص لازم به ذکر است که به نکات زیر توجه نمایید:

 • خوب است به این نکته توجه شود که گمرکات امارات جزء گمرکاتی هستند که در آنها تأکید شدیدی بر وجود نسخه اصلی اسناد از مبدأ وجود دارد.
 • جهت وارد کردن کالا به ایران از این کشور، نیازمند اخذ مجوز از مراجع مختلف از جمله وزارت امور خارجه می باشید. از جمله مراحلی که نمایندگان این شرکت در کشور امارت پیش از حمل کالا برای شما انجام می دهند، اخذ مجوزات فوق (CID,MOFA,…) می باشد.
 • برای واردات و ترخیص کالاهای پزشکی، اقلام دارویی و مواد غذایی از امارات، مراحل خاصی متصور می باشد که نمایندگان این شرکت، شما را در این زمینه نیز همراهی می کنند.
 • نظر به سرویس دهی بخش عظیمی از لاین‌های دریایی به بنادر امارات متحده عربی، این امر همواره امکان حمل غیر مستقیم از طریق این بنادر به بنادر مختلف جهان را برای ما ایجاد می کند. لذا تقریباً می‌توان گفت که تجار ایرانی، از این نظر نباید نگرانی خاصی داشته باشند.


هزینه حمل بار از امارات به ایران

مهمترین عامل در واردات بار از کشور امارات به ایران و یا بطور کلی حمل بار از دبی یا شارجه، هزینه حمل کالا از امارات به ایران، و یا به عبارتی هزینه واردات کالا از دبی میباشد. برای بازرگانان و تجار ایرانی، مهمترین مسئله محاسبه ی قیمت تمام شده ی ارسال بار از شهرهای امارات (مانند دبی و شارجه) به ایران میباشد. برای محاسبه‌ی هزینه‌های حمل بار از این شهرها به ایران و سایر کشورها، میبایست مواردی را در نظر گرفت. مواردی را که در قیمت تمام شده‌ی ارسال کالا از امارات به ایران تاثیرگذارند. البته یکی از معضلات واردات از امارات، افزایش قیمت درهم در این کشور می باشد. برای به دست آوردن سود مناسب می‌توان کالاهایی را برای صادرات به امارات انتخاب کرده و صادر نمود و در قبال آن کالاهایی را وارد نمود. البته مشاورین ما روشهایی را به شما معرفی میکنند تا تا کمترین هزینه کار واردات و ترخیص از دبی را انجام دهید.
نحوه محاسبه هزینه های واردات و ترخیص کالا از دبی

در هر تجارت بین الملل هزینه های واردات و ترخیص کالا طبق مولفه‌های خاصی محاسبه میشود. مولفه‌هایی از جمله: تعرفه‌های گمرکی، حقوق و عوارض گمرکی، مبحث مالیات‌ها، هزینه‌های خرید کالا، حمل و نقل (هوایی، دریایی، ریلی، و ترانزیت جاده‌ای) از کشور مبداء تا کشور مقصد و سایر هزینه های مربوط به بیمه، انبارداری و بارگیری در مبدا و مقصد .

برای محاسبه قیمت تمام شده واردات کالا از دبی و نحوه پرداخت این هزینه‌ها بایستی به این موارد هم توجه کرد: نوع کالاهای وارداتی، قوانین و آیین نامه های جدید گمرکی، شرایط اقتصادی کشور که تعیین کننده‌ی تعرفه‌های گمرک در هر کشوری می‌باشند.
بررسی دقیق هزینه های واردات و ترخیص کالا از امارات، مستلزم احاطه و آگاهی به تمام این مولفه‌هاست و بنابراین توصیه ما به بازرگانان و شرکتها اینست که برای بررسی و محاسبه هزینه های واردات کالا از کشور امارات، بهتر است با متخصصین بازرگانی و ترخیص شرکت آریان آسمان، برای اعلام دقیق‌تر تعرفه‌های گمرکی و سایر هزینه‌های واردات مشورت نمایند.

پس میتوان هزینه‌های مربوط به خرید کالا در دبی را اینگونه برشمرد:


 • هزینه‌های بیمه کالا جهت حمل و نقل
 • هزینه‌های مربوط به حمل و نقل و ترانزیت کالا تا مقصد نهایی
 • هزینه بارگیری و انبارداری کالا در مرزهای تجاری و در مبادی و مقاصد بار
 • هزینه‌های مالیاتی که مصوبه دولت‌هاست
 • هزینه‌های ترخیص و امور اداری و تشریفات گمرکی
 • هزینه‌های مربوط به تعرفه‌های گمرکی در مبدا و مقصد
 • عوارض ورودی کالا به ایران و یا مقاصد دیگر در کشورهای مختلف جهان

در واقع این هزینه‌ها در کل، مربوط به هزینه‌های خرید کالا از مبدا تا رسیدن به مقصد نهایی و تحویل به دست صاحب کالا برای کسب سود خالص لحاظ می شود.


استعلام قیمت ارسال بار از دبی به ایران

برای استعلام هزینه حمل بار از دبی، میتوانید از طریق این فرم ، قیمت ارسال بار از کشور مورد نظر به مقصد ایران و سایر کشورها را دریافت نمایید. همکاران ما در هر زمان آماده ی پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما هستند.

استعلام قیمت واردات بار از دبی به ایران
تلفن دفتر واردات بار شرکت آریان آسمان :

021-51005200 0912-8945007

مشتریان محترمی که قصد تماس از خارج کشور را دارند ، و یا بازرگانانی که سوالی در خصوص نرخ و قیمتهای حمل و نحوه ی واردات بار از امارات به ایران و سایر کشورهای جهان را دارند ، میتوانند از طریق واتساپ با کارشناسان واردات شرکت آریان آسمان ، در تماس باشند.


کلیک کنید


برای آگاهی از شرایط و مراحل ارسال بارهای مسافری به خارج از کشور، صفحه فریت بار را مشاهده نمایید.


عوامل موثر در قیمت گذاری حمل کالا از دبی به ایران و سایر کشورها

1- تاثیر وزن و حجم بار، بر هزینه حمل بار از امارات به ایران: وزن و حجم بار شما ، تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده‌ی ارسال کالا از این کشور به ایران دارد. هرچه وزن بار شما بیشتر باشد ، قیمت تمام شده برای هر کیلو بار هوایی و دریایی از دبی، برای شما کمتر خواهد شد. این مسئله در مورد حجم بار هم صدق میکند . یعنی هرچه بار حجیم تر میشود قیمت برای هر متر مکعب آن پایین‌تر محاسبه میشود. اطلاعات بیشتر را از همکاران ما بخواهید.

2- تاثیر وزن حجمی بر قیمت ارسال بار از دبی: چنانچه کالای شما بصورت بار حجمی محسوب شود، این مسئله در هزینه تمام شده ی شما بسیار موثر است. وقتی بار شما در هر متر مکعب کمتر از 167 کیلوگرم باشد ، بار شما حجمی محسوب میشود. برای اطلاعات بیشتر در مورد وزن حجمی و نحوه ی محاسبه ی آن میتوانید صفحه ی هزینه ارسال بار را در سایت ما مشاهده نمایید.

3- قیمت کرایه حمل شرکتهای حمل هوایی و دریایی: عامل مهم دیگر در ارزیابی قیمت ارسال بار از دبی و شارجه به ایران، شرکتهای حمل بین المللی هستند. چه در حمل دریایی و چه در حمل هوایی، داخلی یا خارجی بودن شرکت حمل، اثر بسیار زیادی در هزینه های حمل دارد. خطوط کشتی رانی داخلی و خطوط کشتی رانی خارجی قیمتهای متفاوتی دارند. همچنین قیمت حمل هوایی خطوط پروازی داخلی مانند هواپیمایی ایران‌ایر و یا ماهان، با قیمتهای حمل خطوط هوایی خارجی مانند: هواپیمایی امارات، لوفتهانزا و یا قطر ایرویز، متفاوت میباشند. اینکه شما کدام شرکت را برای ارسال کالای خود از امارات به ایران انتخاب میکنید، تاثیر مستقیمی بر قیمت حمل بار شما دارد.

4- قیمت متفاوت ارسال بار از شهرهای مختلف امارات: ارسال بار از شهرهای مختلف امارات به ایران و دیگر نقاط جهان، هزینه‌های اندک متفاوتی دارد. برای مثال هزینه‌ی ارسال بار از دبی با هزینه ارسال بار از شارجه به ایران متفاوت است. برخی شهرها دارای بندر بوده و برای حمل دریایی قیمت مناسب تری دارند. و برخی شهرها دارای فرودگاه بین المللی بوده و برای حمل بار هوایی هزینه‌های مناسبی دارند.

5- قیمت متفاوت ارسال بار از دبی به مقاصد مختلف نظیر ترکیه، اروپا و ... : بدیهی است که ارسال بار از شهرهای مختلف امارات به نقاط مختلف جهان، هزینه های متفاوتی دارد. برای مثال هزینه‌ی ارسال بار از دبی به آنکارا در ترکیه با هزینه ارسال بار از دبی به آمریکا متفاوت است. برخی شهرها دارای بندر بوده و برای حمل دریایی قیمت مناسب تری دارند. و برخی شهرها دارای فرودگاه بین المللی بوده و برای حمل بار هوایی هزینه های مناسبی دارند.


مزایای رقابتی آریان آسمان در پرداخت هزینه های حمل بار از امارات به ایران و سایر کشورها


پرداخت هزینه حمل بار در مبدأ (امارات)

شرکت آریان آسمان این خدمات را برای مشتریان خود ایجاد کرده است تا بتوانند هزینه‌های حمل بار خود را در همان مبدأ پرداخت نمایند. شما میتوانید هزینه‌های حمل هوایی و یا حمل دریایی خود را در همان شهر مورد نظر خود در امارات، به دفاتر ما در آن شهر پرداخت نمایید.


پرداخت هزینه خرید کالا در مبدأ (دبی و ...)

خدمات پرداخت هزینه کالا در دبی و دیگر شهرهای امارات هم خدمتی دیگر از سوی شرکت آریان آسمان برای مشتریان خود میباشد. چنانچه تمایل داشتید ، ما میتوانیم هزینه ی خرید کالای شما را در هریک از شهرهای امارات، برای شما محاسبه و در همان کشور پرداخت نماییم. شرکت آریان آسمان انواع خدمات پرداخت هزینه‌ها و خدمات حمل را برای رفاه حال مشتریان خود در نظر گرفته است. با ما تماس بگیرید و از خدمات نوین حمل بار از امارات به ایران، توسط این شرکت بهره ببرید.


پرداخت هزینه حمل کالا جهت ارسال از امارات به کشورهای دیگر

چنانچه قصد دارید کالایی را از شهری در امارات متحده خریداری نموده و به کشوری دیگر در آسیا و اروپا و یا آمریکا مانند : قطر، عراق، بحرین، کویت، چین، اندونزی، ژاپن، آمریکا، ترکیه ، آلمان، انگلستان، کانادا، اسپانیا،‌سوئد و سایر کشورها ارسال نمایید، شرکت آریان آسمان میتواند ترتیبی اتخاذ نماید تا شما ، هزینه‌های خرید و حمل کالا را ، یا در مبدأ خود، و یا در مقصد نهایی خود، و یا در ایران بصورت ارزی و یا ریالی تسویه نمایید.

 
 


ارسال خرده بار و کالا از دبی به تمام شهرهای ایران با هواپیما، کشتی و لنجبهترین روش جهت حمل کالاهای تجاری با وزن کم از مبادی شهرهای مختلف کشور امارات به مقصد ایران، استفاده از سرویسهای هوایی ایرلاین‌های موجود میباشد. با توجه به عدم سرویس دهی کوریرهای بین‌المللی به ایران در شرایط موجود برای این قبیل کالاها، حمل هوایی کماکان منطقی‌ترین و ارزان‌ترین راه میباشد. برای کالاهایی نظیر قطعات صنعتی ، قطعات کامپیوتری و قالب های صنعتی و ... که در عین وزن کم، جنبه تجاری دارند، میتوانید از سرویس‌های این شرکت استفاده نمایید .

آریان آسمان قادر است کالاهای شما را، اعم از خرده بار و نمونه های تجاری و ... ، از تمامی شهرهای امارات نظیر ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، ام‌القیوین، رأس‌الخیمه و فجیره تحویل گرفته ، بسته بندی استاندارد نموده ، و بصورت هوایی یا دریایی با لنج یا کشتی، به تمام گمرکات در ایران ارسال نموده و مراحل ترخیص کالا را نیز ، برای شما به انجام برساند. کلیه ی کالاهای تجاری، توسط شرکتهای هوایی بین‌المللی، و یا شرکتهای کشتی‌رانی بین‌المللی و تحت بیمه نامه‌های معتبر، بارنامه شده و به گمرکات ایران ارسال میشود. کالاهای شما ، از کشور امارات، به گمرکات بین المللی ایران ارسال شده و سپس به گمرکات شهرهای داخلی کشور از جمله تهران ، شیراز ، تبریز ، مشهد ، اصفهان ، کاشان و ... ترانزیت میشوند.


تلفن شرکت حمل هوایی آریان آسمان ماردین جهت واردات کالا از امارات (دبی و...) :0912-8945007 021-51005200
021-88915227


حمل هوایی بار از امارات به ایران

بهترین مزیت حمل هوایی بار از امارات به ایران، در سرعت انتقال بار میباشد. در زمانی که وزن یا حجم بار شما محدود باشد، شما میتوانید برای تسریع در امر ارسال محموله‌ی خود از دبی به ایران، از طریق باربری هوایی اقدام نمایید. شرکت آریان آسمان، میتواند ترتیبی اتخاذ نماید تا محموله ی شما توسط بهترین شرکتهای هوایی بارنامه شده، و در کوتاهترین زمان ممکن، با بهترین قیمت به گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی در تهران ارسال شود. تمامی مراحل ترخیص بار هم در همین گمرک توسط متخصصین و ترخیص کاران شرکت آریان آسمان انجام میگیرد.استعلام قیمت و هزینه ارسال هوایی بار از امارات

برای استعلام هزینه و قیمت ارسال هوایی بار از امارات به ایران و سایر نقاط جهان ، میبایست به چند نکته توجه داشته باشید، و آنها را لحاظ نمایید. با در نظر گرفتن این موارد، بر روی دکمه‌ی فرم استعلام قیمت حمل هوایی کلیک نموده ، و فرم را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما، با محاسبه‌ی نرخ حمل هوایی کالا برای محموله‌ی شما، هزینه‌ها و قیمت حمل هوایی بار شما را به شما اعلام نمایند.

 • نوع محموله و کالای شما
 • وزن کل محموله ی شما
 • حجم کل محموله ی شما
 • شهر مبدا و مقصد
 • اینکوترمز

با توجه به عناوین بالا، اینک روی دکمه‌ی زیر کلیک نموده و فرم استعلام قیمت حمل با هواپیما را پر نمایید تا کارشناسان ما قیمت نهایی را بشما اعلام نمایند:

استعلام هزینه ارسال هوایی بار از امارات به ایران
 
 
1 شرایط حمل هوایی بار از امارات

برای حمل هوایی کالا از امارات به ایران ، محموله ی شما میبایست طبق استانداردهای حمل هوایی ، بسته بندی مخصوص حمل هوایی شود. جای هیچ نگرانی نیست. شرکت آریان آسمان کلیه ی اقدامات بسته بندی و یا پالت بندی کالای شما را برای حمل هوایی به عهده میگیرد. مراحل گمرکی در فرودگاه مبدا در دبی یا شارجه، و صدور بارنامه هوایی توسط بهترین و معتبرترین خطوط هوایی (شرکت الامارات، قطرایرویز، ایران ایر و ماهان) انجام میپذیرد.

2حمل هوایی کالاهای خطرناک از امارات

شرکت آریان آسمان میتواند شرایطی را برای شما مهیا کند تا بتوانید کالاهایی را که در کلاسهای کالاهای خطرناک میباشند ، بصورت هوایی از امارات به ایران ارسال نمایید. این شرکت ، محموله های شما را که در کلاسهای نه گانه ی کالای خطرناک IATA دسته بندی شده اند ، با بسته بندی های UN بصورت هوایی به ایران و سایر کشورها ارسال مینماید.

 
 


حمل دریایی بار از امارات به ایران

برای بارهای حجیم و در وزنهای بالا، از لحاظ هزینه به‌صرفه تر است که بار شما به شکل حمل دریایی به ایران وارد شود. مگر اینکه سرعت انتقال بار شما برایتان از اهمیت بالایی برخوردار باشد. برای ارسال بارهای حجیم از بندرهای مهم امارات نظیر پورت‌رشید (بندر رشید)، جبل علی، میناء زاید در ابوظبی، شیوه حمل دریایی پیشنهاد میشود. کالای شما از این بنادر به بندرهای شهید رجایی، بندر شهید باهنر و بندر شهید حقانی با لنج یا کشتی حمل میشود. اگرچه بایست این نکته را هم گفت که برخی اوقات حمل هوایی بصرفه‌تر و ارزان‌تر تمام میشود. بایست شرایط مختلف و نکات مهمی را مد نظر قرار داد تا بتوان شیوه‌ای درست و مقرون بصرفه را برای حمل در نظر گرفت. ما بار شما را در بهترین شیوه‌ی حمل، با معتبرترین شرکتهای کشتی‌رانی بین‌المللی به ایران و یا هرکشور دیگری حمل می‌نماییم. کافیست با ما تماس بگیرید.استعلام قیمت و هزینه حمل بار دریایی از دبی به ایران

برای استعلام هزینه و قیمت حمل بار دریایی از امارات به ایران و سایر نقاط جهان با لنج یا کشتی، میبایست به چند نکته توجه داشته باشید، و آنها را لحاظ نمایید. با در نظر گرفتن این موارد ، بر روی دکمه ی فرم استعلام قیمت حمل دریایی بار کلیک نموده ، و فرم را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما ، با محاسبه ی نرخ حمل دریایی کالا برای محموله ی شما ، هزینه ها و قیمت حمل دریایی بار شما را به شما اعلام نمایند.

 • نوع محموله و کالای شما
 • وزن کل محموله ی شما
 • حجم کل محموله ی شما
 • شهر یا بندر مبدا و مقصد
 • اینکوترمز

با توجه به عناوین بالا ، اینک روی دکمه ی زیر کلیک نموده و فرم استعلام قیمت حمل با کشتی را پر نمایید تا کارشناسان ما قیمت نهایی را بشما اعلام نمایند:

استعلام قیمت حمل بار دریایی از امارات و دبی به ایران
 
 
1حمل دریایی کالاهای خطرناک از امارات و دبی

شرکت آریان آسمان میتواند شرایطی را برای شما مهیا کند تا بتوانید کالاهایی را که در کلاسهای کالاهای خطرناک میباشند ، بصورت دریایی از امارات به ایران ارسال نمایید. این شرکت ، محموله های شما را که در کلاسهای نه گانه ی کالای خطرناک IATA دسته بندی شده اند ، با بسته بندی های UN بصورت دریایی با کشتی به ایران و سایر کشورها ارسال می‌نماید.

 

بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات از امارات و دبی چه کالاهایی هستند ؟


بطور کلی کالاهای وارداتی از امارات به ایران در دو دسته ی کالاهای صنعتی و کالاهای مصرفی تقسیم میشوند. کالاهاییکه مورد نیاز کارخانجات و شرکتهای تولیدی میباشد، جزو دسته بندی کالاهای صنعتی قرار میگیرند. کالاهای مصرفی هم شامل مواردی نظیر لوازم منزل و پوشاک و غیره میباشند که مورد مصرف خانوار ایرانی میباشد. برخی از بازرگانان ایرانی، کالاهای دسته‌ی دوم (یعنی کالاهای مصرفی) را پرسودتر میدانند. ماحصل تحلیل تاجران و بازرگانان از بازار ایران و قوانین گمرکی ایران و امارات در طی این سالهای اخیر، این بوده که کالاهایی که در زیر آنها را عنوان میکنیم، بیش از دیگر کالاها به ایران وارد شده است:


 • واردات قطعات صنعتی و ماشین‌ آلات از امارات
 • واردات کاغذ و لوازم التحریر
 • واردات قطعات و لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر از امارات
 • واردات مواد اولیه شیمیایی و معدنی از امارات به ایران
 • واردات پوشاک از دبی به ایران
 • واردات گوشی موبایل و قطعات و لوازم جانبی آن از امارات به ایران
 • واردات تجهیزات پزشکی از امارات
 • واردات کالاهای خطرناک از دبی
 • واردات قطعات کامپیوتری و لپ‌تاپ از امارات به ایران
 • واردات کاغذ و پرینترهای صنعتی از امارات

لازم به ذکر است که در طی یکسال اخیر قوانین وارداتی برای واردات برخی از موارد این لیست کمی سختگیرانه تر شده است. برای مشاوره ی رایگان با متخصصین واردات و ترخیص کاران شرکت آریان آسمان، و کسب اطلاعات از شرایط واردات این کالاها از امارات به ایران، با ما تماس بگیرید.واردات قطعات الکترونیکی از امارات:

امروزه کشور ما مانند اکثریت کشورهای جهان نیاز روز افزونی به قطعات الکترونیکی دارد.اگر شما نیز واردکننده و یا مصرف کننده چنین مواردی هستید می توانید از خدمات ما جهت تامین اقلام مورد نیاز خود بهره ببرید. این قطعات عموما با ابعاد کوچک و در وزنهای پایین از امارات به کشور وارد می شوند؛ حال آنکه این شرکت امکان تجمیع آیتم‌های بیشتر و حمل به صورت تناژ را نیز داراست. اگر در فکر واردات قطعات الکترونیکی از کشور امارات هستید، می بایست از برندهای معتبر مجوزات لازم را داشته باشید. متخصصین ما مشاوره لازم را به شما در این امر میدهند. کافیست با ما تماس بگیرید.

واردات تجهیزات پزشکی و اقلام دارویی از امارات :

اقلام پزشکی و دارویی زیادی هستند که یا به صورت داروی نهایی و یا مواد اولیه، از امارات به کشور ایران وارد می شوند. با توجه به نیازهای بالای کشور برای چنین کالاهایی، حجم زیادی از این تجهیزات و مواد از کشورهای مختلف به ایران وارد می شود. بنا به ماهیت چنین کالاهایی، حمل آنها بعضاً جزئیات و شرایط خاص و پیچیده‌ای مانند نگهداری در شرایط دمایی و یا حمل به صورت غیر مستقیم دارد، که پروسه حمل را تخصصی‌تر جلوه می هد. شرکت آریان آسمان بهترین مشاور و همکار شما در امر واردات تجهیزات پزشکی از امارات به ایران است. با ما تماس بگیرید.

واردات تجهیزات خط تولید کارخانجات از امارات

راه اندازی خطوط تولید برای کالاها و تجهیزات مختلف در کارخانجات، یکی از موارد اساسی در امر واردات از دبی میباشد. ضمنا هرگونه ماشین آلات صنعتی و یا قطعات مربوطه به خط تولید کارخانجات که در کشور مورد استفاه قرار می گیرد، نیازمند به روز رسانی، تعمیر و یا تعویض می باشند. این قطعات در احجام و ابعاد مختلف همواره از مرزهای کشور، وارد و مورد استفاده قرار می گیرند. بازگرداندن این اقلام به منظور تعمیر و یا تعویض و همچنین بهره‌گیری از خدمات گارانتی نیز، جزء خدمات شرکت آریان آسمان به شرکت‌های تولیدی می‌باشد.

واردات مواد اولیه طبیعی و صنعتی از امارات :

مواد اولیه طبیعی و صنعتی به منظور استفاده در کارگاه‌های تولیدی و کارخانجات مختلف به صورت دریایی و یا هوایی در اوزان مختلف، از امارات متحده به کشور ایران وارد می شوند. هزینه حمل مواد اولیه از امارات (چه اقلام خطرناک و چه مواد اولیه عادی) سهم بزرگی از قیمت تمام شده در کشور را دارا هستند. که این مسئله، انتخاب مناسب ترین نحوه حمل اینگونه مواد به ایران را بسیار پر‌اهمیت می کند. ما شما را یاری میدهیم تا واردات مواد اولیه از امارات به ایران را با کم‌ترین هزینه به انجام رسانید تا با قیمت تمام شده‌ی پایین، دایره سود بیشتری در امر تولید و فروش داشته باشید.

ارسال کالاهای خطرناک از امارات به ایران و سایر کشورها :

شركت بازرگاني و خدمات بار هوايي آريان آسمان ماردين، امكان حمل كليه كالاهاي خطرناك را از مبدا امارات به ايران و سایر کشورهای اروپا و آسیا و آمریکا با مناسب‌ترين هزينه و شرايط دارا ميباشد. همانطور كه اطلاع داريد حمل هوایی كالاهاي خطرناك بسيار پيچيده است و تابع قوانين سازمان ملل و ياتا و ايرلاين‌ها و گاهاً قوانين صادارتي كشور مبدا خواهد شد. از اين رو حمل اين گونه كالاها با پيچيدگي خاصي روبه رو خواهد شد. با توجه به اینکه این شرکت نماینده ایرلاین‌های ایران‌ایر، هواپیمایی امارات و قطر‌ایرویز میباشد، امکان حمل برخی کلاس های کالای خطرناک از مبدا کشور امارات با این لاین ها وجود دارد .

واردات مواد و کالاهای خطرناک از امارات به ایران، یکی از مهمترین مسائل در امر ترانزیت و حمل کالا میباشد. چرا که واردات و حمل کلاسهای مختلف کالاهای خطرناک، اعم از مواد خورنده، مواد قابل اشتعال و سمی و دیگر کالاهای خطرناک، همواره شرایط و مراقبت‌های خاص خود را می طلبد. انجام بسته‌بندی‌های مناسب و استاندارد برای حمل، علامت گذاری‌های استاندارد بین‌المللی و حمل تخصصی، همه و همه از مواردی است که می بایست توسط متخصصین این فن انجام گیرد تا درصد احتمال بروز حوادث و سوانح را تا حد امکان در حمل اینگونه مواد، کاهش دهد.

كليه مشتريان ميتوانند براي استفاده از اين سرويس، ضمن تماس با كارشناسان آريان آسمان، اطلاعات محموله خود را اعم از MSDS مرسوله به كارشناس خود اعلام نمايند تا هماهنگي هاي لازم جهت هندلينگ در مبدا و بسته بندي مناسب توسط كادر مجرب ما انجام گيرد. برای اطلاعات بیشتر، پیشنهاد میکنیم صفحه‌ی حمل کالاهای خطرناک را در سایت ما مشاهده نمایید. همچنین برای دریافت مشاوره در زمینه امکان حمل، نحوه‌ی بسته‌بندی مخصوص و مسیرهای ممکن حمل، می توانید از متخصصین شرکت آریان آسمان، مشاوره و همفکری بخواهید.

واردات انواع پرینترهای صنعتی از امارات :

امروزه انواع مختلف پرینترهای صنعتی با موارد مصرف مختلف، از مبادی مختلفی مانند امارات ، به کشور ایران وارد می شوند. وجود جوهر و باطری‌های خاص در این پرینترها، شرایط حمل آنها را پیچیده می‌کند، که این امر نیازمند دقت نظر و مسیریابی ویژه‌ای می‌باشد. ابعاد مختلف این پرینترها، در انتخاب مسیر حمل (مسیر دریایی، زمینی و یا هوایی) نقش بسزایی ایفا می‌کند. برای ورود این پرینترها تحت نام برندهای معتبر جهانی از کشور امارات ، اخذ مجوزات مربوطه الزامی است . با ما تماس بگیرید. متخصصین ما بهترین مشاوره را جهت واردات این پرینترهای صنعتی با روشها و مسیرهایی که کم‌ترین هزینه را برای شما به‌همراه داشته باشد، به شما ارائه مینمایند.

واردات ماشین آلات صنعتی از امارات :

ماشین آلات صنعتی بدون مشابه داخلی، جزء اقلامی هستند که به صورت زمینی و یا دریایی، از امارات به کشور وارد می شوند. این ماشین آلات به صورت نو و یا بعضاً کارکرده، جهت مصارف خاص، از کشورهایی نظیر امارات به کشور وارد می شوند. ماشین‌های صنعتی با توجه به تخصصی بودنشان، در جایگاه‌های ویژه ای مورد مصرف قرار می گیرند. اخذ مجوزات ورود به کشور و انجام پروسه ترخیص چنین کالاهایی، جزء مواردی است که از طریق شرکت آریان آسمان ماردین قابل انجام می باشد. برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

Share This