فهرست جدید ممنوعیت صادرات اقلام مقابله با کرونا
آوریل 4, 2020
هواپیمایی امارات پروازهای خود به سراسر جهان را از سر می گیرد!
می 25, 2020

هواپیمایی امارات پرواز به این شهرها را از سر می‌گیرد

 

شرکت هواپیمایی امارات اعلام کرد که برخی از پروازهای برون مرزی خود را به صورت محدود به برخی از مناطق جهان از سر خواهد گرفت.

تین نیوز اعلام کرد : شرکت هواپیمایی امارات اعلام کرده است که برخی از پروازهای برون مرزی خود را به صورت محدود به برخی از مناطق جهان از سر خواهد گرفت. به گزارش تین نیوز به نقل از سایت خبری ایسنا، شرکت هواپیمایی امارات امروز دوشنبه اعلام کرد که قصد دارد در آینده های نزدیک ، پروازهای برون مرزی به برخی از شهرهای ایالات متحده آمریکا، آسیا و شمال آفریقا را به صورت محدود از سر بگیرد.
این شرکت مستقر در امارات متحده عربی هنوز از زمان از سرگیری این پروازها چیزی نگفته و اظهار نظر رسمی نداشته است. گفتنی است لیست کالاهای مورد اشاره در ادامه قابل مشاهده است. در این لیست کالاهایی مثل انواع ونتیلاتور، پمپ سرنگ و سرم ، انواع فشار سنج ، تشک مواج ، گوشی پزشکی ، کاور سر و کاور کفش ، سی تی اسکن، الکترو شوک دستی، گان، رادیوگرافی، دستگاه اکسیژن ساز ، انواع تب سنج ، ساکشن، انواع ماسک و ... دیده میشود.

طبق خبری که در رویترز آمده است، این شرکت هواپیمایی قصد دارد پروازهای محدودی به شهرهای الجزیره، تونس در شمال آفریقا، جاکارتا ،مانیلا، تایپه، کابل در آسیا و شیکاگو در ایالات متحده آمریکا برقرار کند تا افراد بتوانند در صورت تمایل از این کشور خارج شوند.
امارات متحده عربی به عنوان یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس پس از شیوع گسترده ویروس کرونا و افزایش شمار جانباختگان در کشورهای مختلف جهان قوانین و مقررات سخت گیرانه ای را برای تردد شهروندان وضع و اعمال کرده است تا بدین ترتیب بتواند در قطع زنجیره انتقال و انتشار این بیماری خطرناک و مرگبار موفق شود.

همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا تقریبا تمامی ایرلاین‌های فعال در سراسر جهان پروازهای داخلی و خارجی خود را لغو کرده و به حالت تعلیق درآورده اند تا بتوانند به مقابله با افزایش شمار مبتلایان و جان باختگان این ویروس بپردازند.

 

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This