ارسال بار هوایی توسط هواپیمایی لوفت‌هانزا
بازگشت هواپیمایی لوفتهانزا به ایران پس از ۱۴ ماه
آوریل 24, 2021
بخشنامه های صادرات محصولات شیشه ای
ساماندهی صادرات محصولات شیشه‌
اکتبر 10, 2021

ساماندهی صادرات محصولات فولادی مقاطع تخت

صادرات محصولات فولادی

صادرات محصولات فولادی


بخشنامه ساماندهی صادرات محصولات فولادی مقاطع تخت مهر 1400


پیرو بخشنامه شماره ٥٨٨١٤٣/١٤٠٠/٩٣مورخ ٠٦/٠٥/١٤٠٠موضوع ساماندهی صادرات محصولات فولادی (مقاطع تخت)، به پیوست تصویر نامه شماره ١٦١٢١٢/٦٠ مورخ ٠٤/٠٧/١٤٠٠دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت منضم به نامه شماره ١٥٧٢٠١/٦٠ مورخ ٣٠/٠٦/١٤٠٠ مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت ، معدن و تجارت ...

ادامه بخشنامه را از لینک زیر دانلود نمایید:

بخشنامه ساماندهی صادرات محصولات فولادی مقاطع تخت

همچنین میتوانید دیگر بخشنامه های گمرکی را در صفحه بخشنامه های گمرکی ایران مشاهده نمایید.

خدمات شرکت آریان آسمان در امر واردات و صادرات کالا

شرکت آریان آسمان ماردین با انواع خدمات متنوع در زمینه ی ترخیص و واردات کالا در زمینه های مختلف از کشورهای آسیایی و اروپایی و آمریکایی ، گستره ی وسیعی از فعالیتهای حمل بار وارداتی را در اختیار واردکنندگان محترم میگذارد. همچنین این شرکت با توجه به تجربه چندین ساله مدیران و پرسنل اجرایی، تا کنون همکاری و تعامل مناسبی با صادرکنندگان در صنایع مختلف برقرار نموده و آمادگی ارائه نرخ های ویژه و هر گونه خدمات در زمینه صادرات کالا از ایران و تسهیل امور و تشریفات گمرکی را دارد.
این شرکت با قراردادهای بلند مدت و کوتاه مدت آماده ی هرگونه خدمات حمل و بازرگانی بصورت هوایی و زمینی و دریایی از تمام نقاط جهان به ایران میباشد. علاوه بر حمل هوایی کالاهای وارداتی از کشورهای مورد نظر شما به ایران ، عملیات تحویل کالا در مبداء ؛ انتقال به گمرک فرودگاه مبداء ؛ انجام تشریفات صادرات در مبداء ؛ پکینگ و بسته بندی ؛ پیک آپ تا محل بارگیری ؛ تشریفات گمرکی ؛ تحویل اسناد ؛ ترخیص کالا و همچنین رزرو و صدور بارنامه نیز جزء سرویسهای این شرکت میباشد. همچنین پس از ورود کالا به گمرکات کشور از جمله فرودگاه بین المللی امام خمینی ، مراحل ترخیص و انتقال تا آدرس گیرندگان نیز به وسیله تیم ترخیص این شرکت، انجام شدنی بوده و مشتریان را قادر به دریافت سرویس Door to Door میکند.

برای اطلاعات در زمینه واردات از چین ، واردات از کره جنوبی ، واردات از هند ، واردات از اروپا با متخصصین ما مشورت نمایید.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This