حمل بار هوایی و دریایی به هنگ کنگ
بهترین قیمت - کوتاهترین زمان

parallax background

ارسال بار به هنگ کنگ با بهترین قیمت | فریت بار به هنگ کنگ

 

ارسال بار و فریت لوازم منزل به هنگ کنگ

یکی از خدمات شرکت آریان آسمان "ارسال بار به هنگ کنگ " میباشد . کسانیکه قصد مهاجرت به کشور هنگ کنگ را دارند ، ممکن است نیاز پیدا کنند که بار و لوازم شخصی و لوازم منزل خود را هم به هنگ کنگ فریت نمایند. همچنین برای شرکتها و کارخانجاتی که قصد دارند بار تجاری یا نمونه های غیر تجاری خود را به شهرهای مختلف هنگ کنگ ارسال نمایند ، ما بهترین سرویس ها را برای ارسال بار به هنگ کنگ با بهترین قیمت ارائه میدهیم.

فریت بار به هنگ کنگ | بهترین قیمت


فریت بار به هنگ کنگ ، از جمله خدمات شرکت آریان آسمان میباشد. تعهد ما ارسال بار منزل یا تجاری شما با بهترین قیمت و با بهترین امکانات میباشد. کلیه ی امور از کارشناسی بار در منزل یا کارخانه و شرکت شما ، تا بسته بندی تخصصی و سرویس حمل تا فرودگاه به عهده ی این شرکت میباشد. پرسنل متبحر و متعهد این شرکت ، محموله ی شما را با بهترین شرایط بسته بندی، و با بهترین ایرلاینهای دنیا بارنامه نموده و ارسال میکنند.

شرکت آریان آسمان با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها آژانس باربری هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایرانست. این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی ارسال بار بصورت هوایی ، زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود ، در تمامی مراحل فریت بار به هنگ کنگ ، یاری دهد. آریان آسمان با داشتن نمایندگیها ی گسترده در بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند لوازم و کالاهای شما را، در منزل و یا شرکت شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی تخصصی ، آنرا در منزل یا شرکت شما در هنگ کنگ تحویل شما نماید.


ارسال خرده بار و هدیه به شهرهای مختلف هنگ کنگ با کمترین قیمت

شاید قصد داشته باشید تا برای دوست و یا یکی از آشنایان خود در هنگ کنگ بسته‌ای را به شکل هدیه ، گیفت و یا سوغات ارسال نمایید. ارسال بسته‌ای کوچک و کم حجم که گاها نیاز به ارسال آن برای یکی از دوستان و بستگان پیش می‌آید. با خدمات فریت بار شرکت آریان آسمان، ارسال خرده بار و کالاهایی در زیر 20 کیلوگرم هم برای شما عزیزان مهیاست. آریان آسمان میتواند بارهای 10 و 15 کیلویی شما را هم به مقصد مورد نظر شما در هنگ کنگ ارسال نماید. ارسال خرده بار شما به شهرهایی نظیر هنگ کنگ با قیمت ارزان و با بسته بندی‌ استاندارد و بیمه‌نامه هوایی انجام شده و در کمترین زمان ممکن نهایتا تا 72 ساعت بعد در مقصد تحویل میگردد. کافیست با ما تماس بگیرید.


تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0912-8945007 021-51005200

کافیست با ما تماس بگیرید


خدمات آریان آسمان در فریت بار به هنگ کنگارسال بار مسافری به هنگ کنگ – ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به هنگ کنگ – ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به هنگ کنگ – ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به هنگ کنگ – ارسال و صادرات صنایع دستی به هنگ کنگ – ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به هنگ کنگ – ارسال و صادرات قارچ به هنگ کنگ – ارسال و صادرات زعفران به هنگ کنگ – ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به هنگ کنگ - ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به هنگ کنگ – ارسال بارهای هنری و تابلوهای نمایشگاهی به هنگ کنگ – ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به هنگ کنگ - قیمت مناسب جهت فریت بار به هنگ کنگ - هزینه پایین ارسال بار به هنگ کنگ و...


چنانچه تمایل دارید اطلاعات کاملی پیرامون فریت بار مسافری داشته باشید ، حتما از صفحه ی راهنمای فریت بار مسافری در سایت ما دیدن کنید:

فریت بار مسافری

شرایط و مراحل ارسال بار به هنگ کنگ


هیچ منعی برای ارسال بار به هنگ کنگ نیست. شما چه مسافر باشید و چه یک شرکت تجاری ، میتوانید بار خود را توسط شرکت ما به این کشور ، بصورت هوایی ارسال نمایید.شما میتوانید با خیالی آسوده ، تمام وسایل شخصی و لوازم منزل خود را، تحت عنوان Used personal effects یا لوازم مستعمل شخصی (خرده بار شخصی) به تمام شهرهای هنگ کنگ ارسال کنید. ارسال بار فریت به تمام شهرهای هنگ کنگ آزاد بوده با اخذ مبلغ ناچیزی در مقصد ، بدون هیچگونه عوارض گمرکی انجام میشود.البته برای بارهایی که جنبه ی تجاری دارند ، دریافت عوارض گمرکی امری بدیهیست. برای اطلاع بیشتر با دفتر آریان آسمان با شماره 02151005200 تماس بگیرید. همکاران ما مشتاق راهنمایی شما هستند.


1- مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

بسته بندی برای فریت بار هوایی به هنگ کنگ بسیار مهم است . چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی، ممکن است بار شما آسیب دیده و یا در مقصد ، برای ترخیص با مشکل مواجه شود.

کادر مجرب آریان آسمان ، در محل سکونت شما حاضر شده و تمام چمدانها ، لوازم منزل ،مبلمان ، میز و کمد و بطور کلی وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی (به فراخور لوازم شما ) ، بسته بندی یا پالت بندی کرده و تا فرودگاه حمل میکنند. ظروف شکستنی حباب پیچ شده و سپس پالت بندی میشوند . بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهمترین مراحل ارسال بار شماست. و ما آنرا به بهترین نحو انجام میدهیم، تا هیچگونه مشکلی برای شما در گمرک فرودگاه های هنگ کنگ بوجود نیاید.

برای آشنایی بیشتر با انواع ، مراحل و قیمت بسته بندی بار فریت ، صفحه ی بسته بندی بار فریت را مطالعه نمایید .


2- انجام تشریفات گمرکی

در قسمت پذیرش گمرک ترمینال خدمات بار، یا پایانه ی هوشمند بارفرودگاه امام خمینی ، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط پرسنل آریان آسمان برای شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه (که لیست آن در سایت موجود است ) را به شهرهای مختلف هنگ کنگ ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی ، به هنگ کنگ انجام میشود. برای ارسال لوازم منزل مدارکی لازم است:

مدارک لازم برای ارسال بار به هنگ کنگ :

• اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
• اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
• کپی بلیط
• آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
• لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

نکته : در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد.

3- صدور بارنامه و ارسال بار به هنگ کنگ

سپس بار شما توسط دفتر آریان آسمان، با یکی از ایرلاینهای معتبر جهانی (به انتخاب شما و یا پیشنهاد تخصصی پرسنل ما) ، بارنامه شده و به مقصد مورد نظر حمل میشود. در طول حمل بار شما به مقصد ، شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار ، با درج شماره بارنامه ی خود ، حمل محموله ی خود را پیگیری کنید ، تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید ، تا دراولین فرصت در گمرک فرودگاه های هنگ کنگ ، برای ترخیص آن اقدام کنید.


4- ترخیص و تحویل بار در گمرک فرودگاه های هنگ کنگ

برای ترخیص بار در شهرهای مختلف این کشور هم تمهیداتی در خدمات شرکت آریان آسمان گنجانده شده است. وقتی شما با شرکت آریان آسمان قصد ارسال بار خود را به هنگ کنگ دارید نگران مراحل گمرکی کار نباشید. ما میتوانیم از طریق دفاتر نمایندگی خود در کشور هنگ کنگ اقدام به ترخیص بار شما کنیم.

کالاهایی که به قصد تجاری وارد می شوند باید از لحاظ گمرکی بررسی شوند، همچنین مقدار این کالاها نیز باید طبق لیست ارائه شده باشند.اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام میشود و شما میبایست تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود.

در مرحله ی آخر بسته های شما توسط دستگاه X-Rey بازرسی میشوند تا مشخص شود آیا آنچه که در بارنامه ی خود اظهار کرده اید با بار مطابقت دارد یا خیر .


تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0912-8945007 021-51005200

کافیست با ما تماس بگیرید


هزینه ارسال بار هوایی به هنگ کنگ | تعرفه فریت بار به هنگ کنگ
هزینه ارسال بار ، یا قیمت فریت بار هوایی به هنگ کنگ هم مانند هزینه های ارسال بار به دیگر کشورها محاسبه میشود. عواملی که بر قیمت ارسال بار تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به این کشور را دارند.

هزینه پست بار هوایی به هرکدام از شهرهای هنگ کنگ متفاوت است؛ اما شرکت آریان آسمان به شما اطمینان میدهد، با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی ، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت برای فریت بار به شهرهای هنگ کنگ به شما ارائه میدهد. تا آنجا که شما با دیدی باز و انتخابی درست ، بهترین و باکیفیت ترین شرکت حمل بار هوایی را ، با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار با هواپیما برای خود انتخاب کنید.

هزینه ارسال بار به خارج از کشور

استعلام تعرفه فریت بار مسافری به هنگ کنگ

شما میتوانید برای استعلام تعرفه و قیمت حمل بار هوایی به هنگ کنگ ، با تلفن دفتر آریان آسمان در قسمت بار شرکت ایران ایر در فرودگاه امام خمینی (ره) تماس بگیرید ( 02151005200 ) و یا از طریق پر کردن فرم استعلام قیمت ، از هزینه های حمل بار خود آگاه شوید.

0912-8945007 021-51005200
کافیست با ما تماس بگیرید

برای استعلام قیمت فریت بار مسافری به هنگ کنگ میتوانید فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید:


 
 

استعلام نرخ ارسال بار به هنگ کنگ

برای پر کردن فرم استعلام قیمت ارسال بار به هنگ کنگ کلیک کنید
 
 

لیست فرودگاههای هن کنگ به همراه شرکت های هوایی بین المللی

کدام شرکتهای هوایی از ایران به هنگ کنگ بار هوایی حمل میکنند؟

در جدول زیر ، نام فرودگاههای مهم هنگ کنگ به همراه شرکتهای هوایی که به این فرودگاهها پرواز دارند آمده است. شما میتوانید از روی این جدول ، آگاهی یابید که کدام شرکت بین المللی هوایی ، از ایران و از فرودگاه امام خمینی تهران ، به شهر مورد نظر شما در هنگ کنگ ، پرواز داشته و بار حمل میکنند. و از این طریق میتوانید نسبت به استعلام هزینه فریت بار خود به شهر مورد نظر خود ، اطلاعات بگیرید. همکاران ما پیوسته برای پاسخگویی به ابهامات شما آماده هستند. با ما تماس بگیرید.

فرودگاه شهر شرکت های هواپیمایی حمل کننده بار
HKG هنگ کنگ Emirates Airlines,Qatar Aiways,Aeroflot Airlines

اطلاعات گمرک هنگ کنگ جهت ترخیص بار

در این قسمت اطلاعات کاملی برای شرکتها ، مسافران ، مهاجران و دانشجویانی که قصد ارسال بار مسافری و تجاری به کشور هنگ کنگ را دارند ، قرار داده ایم تا با آگاهی کامل برای ترخیص بار خود در گمرک هنگ کنگ ، اقدام نمایند.

1 اطلاعات تماس گمرک هنگ کنگ
 • HKG:+852-21164130
2روزها و ساعات کاری گمرک فرودگاههای هنگ کنگ برای ترخیص و تحویل بار :

کل ایام هفته 24 ساعت

*امکان ترخیص کالا در خارج از ساعات کاری مذکور گمرک برای کالاهایی مانند حیوانات زنده ، فاسد شدنی و جنازه وجود دارد*

3اسناد مور نیاز برای ترخیص و تحویل کالای مسافری در فرودگاههای هنگ کنگ :

لیست اقلام(Packing list)
فاکتور کالا (Invoice)
اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
کارت شناسایی گیرنده (طبق گیرنده بارنامه)

4مدارک مورد نیاز برای ترخیص و تحویل کالای تجاری در هنگ کنگ :
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
 • لیست اقلام(Packing list)
 • فاکتور کالا (Invoice)
 • مجوز ورود کالا به کشور(Import license)
 • گواهی مبدا(در صورت نیاز)
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)
5رویه ترخیص و تحویل کالا در گمرکات هنگ کنگ :

گیرنده کالا با در دست داشتن اسناد مورد نیاز مذکور و داشتن استعلام قبلی از گمرک مقصد بابت قوانین ،نحوه و مقدار هزینه های ترخیص و تحویل کالا و پرداخت هزینه های ورودی نهایی اعلامی از طرف گمرکات مقصد یا نماینده مربوطه امکان ترخیص کالا را خواهد داشت.

6 تعطیلات رسمی هنگ کنگ

01 Jan
16 Feb
17 Feb
19 Feb
30 Mar
31 Mar
02 Apr
05 Apr
01 May
22 May
18 Jun
02 Jul
25 Sep
01 Oct
17 Oct
25 Dec
26 Dec

7هزینه انبارداری گمرکات هنگ کنگ طبق کتاب قوانین حمل اخرین نسخه 2018(کالای معمولی) :
لطفا جهت اطلاع از هزینه های انبارداری با گمرک مقصد تماس حاصل نمایید.
 

لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

2 سوال برای مقاله " ارسال بار هوایی به هنگ کنگ با بهترین قیمت | فریت بار به هنگ کنگ "

 1. سهیل ستار گفت:

  سلام خسته نباشید من ی بسته لوازم هنری( از امازون امریکا اومده هنگ کنگ )میخوام از هنگ کنگ بیارم ایران.میخواستم ببینم شرایط حمل و ترخیص کالا به چه صورته و هزینش چقدر میشه.ارزش کالا ها 400 دلار و وزنش 8 کیلو هست.

  1. admin گفت:

   سلام. برای بارهای کم حجم و کم وزن، بصرفه تر اینست که از سرویسهای پستی استفاده کنید. چون با سرویسهای فورواردری ، میبایست حداقل 45 کیلوگرم شارژ کنید. همکارانم با شما تماس میگیرند.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This