حمل بار هوایی به استرالیا
بهترین قیمت - کوتاهترین زمان

parallax background

ارسال بارهوایی به استرالیا با بهترین قیمت | فریت بار به استرالیا

 

ارسال بار مسافری و لوازم منزل دانشجویان و مهاجرین به استرالیا

شاید شماهم به دلایلی قصد مهاجرت به کشور پهناور و زیبای استرالیا را دارید . وسعت پهناور این کشور زیبا و جمعیت کم آن باعث جذب ظرفیت بالایی از مهاجران بسمت این سرزمین گشته است. دولت استرالیا بدلیل کمبود نیروی کار متخصص، سیاست‌های اقتصادی خود را در راستای پذیرش مهاجرین متخصص در حرفه های مختلف تنظیم کرده و فرصت‌های شغلی مناسبی راهم برای آنان در نظر گرفته است.

شاید هم قصدتان یک سفر دانشجویی برای تحصیل است . چراکه ۵ دانشگاه از ۵۰ دانشگاه برتر دنیا در کشور استرالیا قرار داشته و این کشور با بیش از ۲۲ هزار رشته و ۱۱۰۰ موسسه آموزشی معتبر، سومین مقصد جذاب برای تحصیل در سراسر جهان رتبه‌بندی شده است.

با افزایش سیل مهاجرت به استرالیا و اقامت در آن ، یکی از مهم ترین دغدغه های دانشجویان، مسافران و مهاجران ، ارسال وسایل دانشجویی ، چمدان اضافه بار و لوازم شخصی و وسایل منزل خود به استرالیا می باشد. در این بین اهمیت یک شرکت معتبر و متخصص با اعتبار جهانی برای بسته بندی و ارسال بار هوایی به استرالیا با بهترین کیفیت کاری، بسیار واضح و مبرهن است.فریت بار هوایی به استرالیا توسط شرکتهای معتبر در ایران انجام میشود و این شرکتها میتوانند تمام مراحل حمل بار هوایی شما را با مقصد بعهده بگیرند.


آریان آسمان یکی از معتبرترین آژانس های حمل بار در ایران ، و تنها آژانس حمل بار در ایران است که عضویت سازمان جهانی یاتا را داشته و دارای اعتبار جهانی جهت حمل و نقل کالا و ارسال بار ترانزیتی و نیز ترخیص کالا از گمرکات کشور است.

خدماتی که آریان آسمان در ارسال بار به استرالیا به شما ارائه میدهد:

ارسال بار مسافری به استرالیا – ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به استرالیا – ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به استرالیا – ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به استرالیا – ارسال و صادرات صنایع دستی به استرالیا – ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به استرالیا – ارسال و صادرات قارچ به استرالیا – ارسال و صادرات زعفران به استرالیا – ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به استرالیا - ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به استرالیا – ارسال بارهای نمایشگاهی به استرالیا – ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به استرالیا - قیمت مناسب جهت فریت بار - هزینه پایین ارسال بار به استرالیا و...

 
 

شرایط و مراحل ارسال بار به استرالیا

مهاجران و دانشجویان هیچ منعی برای ارسال لوازم و وسایل شخصی و همچنین وسایل مستعمل منزل خود به این کشور ندارند.شما میتوانید با خیالی آسوده تمام وسایل شخصی و لوازم منزل خود را تحت عنوان Used personal effects یا لوازم مستعمل شخصی به تمام شهرهای استرالیا ارسال کنید. ارسال بار فریت به تمام شهرهای استرالیا مانند سیدنی، ملبورن ، پرت، آدلاید ، تگزاس ، بریزبین ، کانبرا ، آلبوری ، داروین ، هوبارت و دیگر شهرها آزاد بوده با اخذ مبلغ ناچیزی در حدود 40 دلار ، بدون هیچگونه عوارض گمرکی انجام میشود. برای اطلاع بیشتر با پرسنل دفتر آریان آسمان تماس بگیرید.

1- مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

بسته بندی برای فریت بار با هواپیما به استرالیا بسیار مهم است چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی ممکن است بار شما آسیب ببیند و یا در مقصد برای ترخیص بمشکل بر بخورد.چنانچه محموله ی شما با جعبه های چوبی بسته بندی شود میبایست در مبدا توسط شرکتهای معتبر سمپاشی شوند و گواهی معتبر سم زدایی آن در مقصد، همراه با لیست لوازم ارسال شده به گمرک استرالیا تحویل شود.

کادر مجرب آریان آسمان در محل سکونت شما حاضر میشود و تمام چمدانها ، لوازم منزل ،مبلمان ، میز و کمد و بطور کلی وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی (به فراخور لوازم شما ) ، بسته بندی کرده و تا فرودگاه حمل میکنند. بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهمترین مراحل ارسال بار شماست. و ما آنرا به بهترین نحو انجام میدهیم تا هیچگونه مشکلی برای شما در گمرک فرودگاه های استرالیا بوجود نیاید.


2- انجام تشریفات گمرکی

درترمینال بار یا پایانه ی هوشمند بارفرودگاه امام خمینی ، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط کادر تخصصی آریان آسمان برای شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه (که لیست آن در سایت موجود است ) را به استرالیا ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی انجام میشود. برای ارسال لوازم منزل مدارکی لازم است:


مدارم لازک برای ارسال بار به استرالیا:

• کپی پاسپورت فرستنده و گیرنده
• کپی کارت ملی فرستنده و گیرنده
• کپی بلیط
• آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
• لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر


نکته : در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد.


3- - صدور بارنامه و ارسال بار

سپس بار شما توسط دفتر آریان آسمان با یکی از ایرلاینهای معتبر جهانی به انتخاب شما و یا پیشنهاد تخصصی پرسنل ما بارنامه شده و به مقصد مورد نظر حمل میشود. در طول حمل بار شما به مقصد ، شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار ، با درج شماره بارنامه ی خود ، حمل محموله ی خود را رهگیری کنید تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید تا دراولین فرصت در گمرک فرودگاه مقصد برای ترخیص آن اقدام کنید.


4- ترخیص و دریافت بار در گمرک فرودگاه های استرالیا

اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام میشود و شما میبایست تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود. گمرک مدارک بار شما را کاملا چک میکند و مدارک شما میبایست بی نقص باشد. نام و نام خانوادگی شما میبایست کاملا مطابق با مدارک شناسایی شما درج شده باشد.

سپس محموله ی ارسالی شما توسط کارشناس اداره کشاورزی گمرک استرالیا بازرسی میشود. هدف از این بازرسی ، چک کردن سلامت بار شما از هرگونه میکروب و قارچ و حشرات موذی میباشد. چنانچه بار شما در بسته های چوبی بسته بندی شده اند میبایست مدارک مربوط به سم پاشی و ضد عفونی آنها در مبدا را همراه مدارک بار ارسال کرده باشید. چون بسته بندی های چوبی برای بارهایی مانند پیانو و لوازم شکستنی و... برای ارسال به بسیاری از کشورها نیاز به سمپاشی دارند.

در مرحله ی آخر بسته های شما توسط دستگاه X-Rey بازرسی میشوند تا مشخص شود آیا آنچه که در بارنامه ی خود اظهار کرده اید با بار مطابقت دارد یا خیر .

کالاهای ممنوعه برای ارسال به استرالیا کدامند؟

وارد کردن برخی از کالاها به استرالیا ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد. شما میبایست بطور دقیق از محتویات پمدانهای خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید.

مواد غذایی: مهم ترین کالایی که ورود آن ها به استرالیا ممنوع می باشد میوه و سبزیجات تازه و غذاهای خانگی بدون بسته بندی تجاری می باشد. در صورت مشاهده مواد غذایی بدون بسته بندی تجاری در بار مسافر، این مواد ضبط شده و شما مجبور به پرداخت جریمه خواهید شد. بیاد داشته باشید فقط بمیزان استفاده ی شخصی میتوانید بسته های استاندارد غذایی را ترخیص کنید.


دارو: برای ارسال دارو به استرالیا در بار شخصی سختگیری های زیادی انجام میشود و شما فقط در موارد خاص و ضرورت ، با داشتن نسخه و دستور پزشک معالج و نیز با بسته بندی مخصوص دارو و تنها برای مصرف 3 ماه میتوانید داروی شخصی (و یا دارو برای بستگان درجه اول خود) را در چمدانهای خود داشته باشید.

در سایت سفارت استرالیا لیست داروهایی که میتوان وارد کشور کرد آورده شده است. شما بایست این لیست را به دقت مطالعه کرده و نوع دارویی که همراه دارید را به گمرک فرودگاه اعلام کنید. داروهای تزریقی مانند هورمون های رشد نیاز به دریافت مجوزهای خاصی را دارند و یک پزشک استرالیایی باید میزان دسترسی شما به این داروها را مشخص کند. شایان ذکر است که داروهایی مانند انسولین که برای استفاده شخصی باشند نیاز به دریافت مجوز ندارند.


گل و گیاه : وارد کردن اغلب گیاهان زنده به استرالیا ممنوع بوده و نیاز به دریافت مجوز از وزارت بهداشت استرالیا دارد. برای وارد کردن دانه های گیاهی با بسته بندی تجاری هم سخت گیری زیادی انجام میشود.


بجز موارد ذکر شده ، لوازمی از قبیل لباسهای پشمی یا چرمی ، لوازم آرایشی بهداشتی ، سنگ ، صدف ، فندک و لوازمی از این قبیل هم میبایست در فرم اظهار ثبت شده و اعلام شده باشد تا از ضبط و جریمه مصون بمانید.

 
 

هزینه ارسال بار و تعرفه فریت بار به استرالیا

قیمت فریت کالا به استرالیا هم مانند هزینه های ارسال بار مسافری به دیگر کشورها محاسبه میشود. عواملی که بر قیمت ارسال بار تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به استرالیا را دارند.

هزینه پست بار به هرکدام از شهرها متفاوت است اما این شرکت بشما اطمینان میدهد با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی ، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت برای فریت بارشما بشما ارائه میدهد تا با دیدی باز و انتخابی درست ، بهترین و باکیفیت ترین شرکت هوایی را با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار با هواپیما برای خود انتخاب کنید.شما میتوانید برای استعلام هزینه و قیمت حمل بار هوایی به شهرهای مختلف استرالیا ، با تلفن دفتر آریان آسمان در قسمت بار شرکت ایران ایر در فرودگاه امام خمینی (ره) تماس بگیرید ( 02144666921 )و یا از طریق پر کردن فرم استعلام قیمت ، از هزینه های حمل بار خود آگاه شوید.

استعلام قیمت حمل بار
 
 
 
 

ارسال حیوان خانگی (حیوان زنده) به استرالیا

بسیاری از مهاجران به کشور استرالیا ، قصد دارند تا حیوان خانگی خود (مانند سگ ، گربه ، پرنده ، خرگوش و ...) را هم با خود به این کشور بفرستند. از آنجا که کشور استرالیا شرایط بسیار سختی را برای ورود حیوانات زنده به کشورش وضع کرده ، و همچنین ایران جزو لیست کشورهایی است که واردات حیوان زنده از آن به این کشور ممنوع میباشد ، ارسال سگ یا گربه ی خانگی شما میبایست مراحل بیشتری را دنبال کند.

نگران ممنوعیت ارسال هوایی حیوان خانگی خود به استرالیا نباشید. کارشناسان ما در آریان آسمان این نوید را بشما میدهند که با رعایت تمام استانداردهای جهانی در حمل حیوان خانگی شما ، بهترین راهکارها و شرایط را برای ارسال سگ یا گربه ی خانگی شما به مقصدتان در نظر میگیرند.
برای آگاهی بیشتر در مورد نحوه ی ارسال حیوان زنده به استرالیا، و مدارک مورد نیاز آن ، صفحه ی راهنمای ارسال حیوان زنده به استرالیا را مطالعه نمایید و یا مستقیما با کارشناسان ما در دفتر آریان آسمان تماس بگیرید.


 
 
 
 

ارسال جنازه متوفی با تابوت به استرالیا | حمل متوفی از استرالیا به ایران

امیدواریم هیچگاه چنین سرویسی را از ما نخواهید ؛ اما چنانچه نیازمند حمل و ارسال جنازه متوفای خود با تابوت به استرالیا باشید ، و یا اینکه خواستار این باشید که تابوت متوفای خود را از استرالیا به ایران با هواپیما بفرستید ، آریان آسمان بهترین و معتبر ترین آژانس حمل هوایی است که میتواند شما را در این امر یاری دهد. این شرکت میتواند برای کلیه ی مراحل ارسال تابوت از ایران به این کشور، و یا ارسال تابوت و جنازه از استرالیا به ایران بشما مشاوره ی رایگان داده و این امر را برای شما به نحو احسن و در کوتاهترین زمان انجام دهد.

کارشناسان ما شما را یاری میدهند تا امور ارسال تابوت از ایران به استرالیا ، و نیز حمل تابوت و جنازه از استرالیا به ایران را با انجام تشریفات کامل گمرکی و ترخیص آن ، و همچنین امور گذرنامه و پزشکی قانونی را در کمترین زمان و بهترین نحو ممکن انجام دهید.

هزینه حمل جنازه و تابوت با هواپیما به استرالیا را میتوانید در تماس با دفتر این شرکت جویا شوید . ما در تمام مراحل و تشریفات انجام کار در کنار شما خواهیم بود. برای اطلاعات بیشتر راهنمای حمل هوایی جنازه را مطالعه نمایید .

 
 
 
 

ارسال بار هوایی به ملبورن | لوازم شخصی و وسایل منزل

ملبورن مرکز ایالت ویکتوریا ، و اولین پایتخت کشور استرالیا قبل از شهر کانبرا و مهمترین شهر فرهنگی این کشور است. ملبورن به لحاظ جمعیت دومین شهر کشور پهناور استرالیا است. ملبورن قطب تفریحی، فرهنگی، اداری و کسب و کار این ایالت از استرالیا محسوب می شود. این شهر در دههٔ اخیر چند بار به عنوان بهترین شهر دنیا برای زندگی معرفی شده است و به طور متوسط در یک هفته حدود 909.000 نفر از شهر ملبورن استفاده می کنند و هر ساله این شهر میزبان بیش از یک میلیون گردشگر بین المللی است.

گمرک بندر ملبورن ، یکی از وسیعترین گمرکات استرالیاست که در سالهای اخیر حجم وسیعی از صادرات و واردات این کشور را بخود اختصاص داده است . غلات، گوشت، نوشیدنی‌ها، خمیر کاغذ و ضایعات کاغذ، کاغذ معمولی و کاغذ روزنامه، میوه و سبزیجات و چوب عمده محصولات صادراتی به ملبورن هستند. و مبلمان، تجهیزات برقی، محصولات فولادی، پوشاک، ماشین‌آلات، کاغذ معمولی و کاغذ روزنامه، اسباب بازی، لوازم ورزشی و قطعات خودرو نیز بیشترین حجم واردات کالا از ملبورن را تشکیل می‌دهند.

ارسال بار مسافری و لوازم منزل به ملبورن ، حمل اضافه بار مسافری و لوازم شخصی دانشجویان ، ارسال مبلمان و تخت خواب و کمد و بوفه ، ارسال پیانو و پوشاک و مواد غذایی و خشکبار به ملبورن ، تنها بخشی از خدمات آریان آسمان به مسافران این شهر دوست داشتنی دنیاست. حمل بار هوایی به ملبورن با بهترین قیمت در کمترین زمان از تخصص های ماست.

 
 
 
 

ارسال بارهوایی به سیدنی | لوازم شخصی و وسایل منزل

بزرگ‌ترین شهر کشور استرالیا و نیز مرکز ایالت نیو ساوث ویلز می‌باشد. این شهر با جمعیتی بیش از ۵ میلیون نفر، بر سواحل شرقی استرالیا و در سواحل اقیانوس آرام قرار دارد. سیدنی نماد کشور استرالیا است. شهری است با جذابیت‌های بیشمار که بیش از 200 سال از زمان تأسیس آن می‌گذرد. این شهر که در جنوب شرقی استرالیا واقع شده، اولین مکانی است که بیشترین میزان جهانگرد در بدو ورود به استرالیا در آن پا می‌گذارند.

جاذبه های گردشگری و صنعتی بسیار متنوعی در این شهر وجود دارد و همین جاذبه های بسیار باعث میشود حمل هوایی بار مسافری و لوازم منزل به سیدنی از اهمیت بسزایی برخوردار شود . چنانکه سالانه حجم وسیعی از چمدانهای مسافری و بسته های کوچک و بزرگ لوازم منزل، توسط مسافران گردشگر ، دانشجویان و مهاجران به این شهر بصورت حمل هوایی، باهواپیما فرستاده میشود.

ارسال هوایی وسایل منزل به سیدنی ، ارسال اضافه بار مسافری و لوازم شخصی دانشجویان ، ارسال مبلمان و تخت خواب و کمد و بوفه به سیدنی ، ارسال پیانو و پوشاک و مواد غذایی و خشکبار ، تنها بخشی از خدمات آریان آسمان به مسافران این شهر بزرگ و دوست داشتنی استرالیاست. حمل بار هوایی به سیدنی با بهترین قیمت در کمترین زمان از تخصص های آریان آسمانست.

 
 
 
 
1 مسافران خروجی تا چه میزان کالا را می توانند همراه خود به خارج از کشور ببرند؟
مسافران خروجی اعم از اینکه ایرانی باشند یا خارجی, می توانند علاوه بر وسایل سفر و لوازم شخصی, کالاهای ایرانی به هر میزان و کالای ایرانی تا سقف مقرر در آیین نامه مسافران ورودی را همراه ببرند. مشروط بر آنکه هر دو گروه کالا جنبه تجاری پیدا نکنند.
مسافران خروجی از قلمرو گمرکی به مقاصد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشمول مقررات این ماده نیستند و در صورتی که از طریق مناطق مذکور از کشور خارج شوند, موظفند کالای همراه خود را به گمرک اظهار نمایند.
2خروج خشکبار همراه مسافر تا چه میزان مجاز است؟
خروج انواع خشکبار به همراه مسافر به مقداری که جنبه تجاری نداشته باشد و نیز بسته بندی تجاری داشته باشد بلا مانع خواهد بود. برای ورد به استرالیا حتما در لیست بار خود آنرا قید کنید .
3 خروج زیور آلات شخصی همراه مسافر تا چه میزان مجاز است؟
خروج زیور آلات شخصی همراه مسافر حداکثر تا میزان 150 گرم از انواع مصنوعات طلا مجاز خواهد بود.
چنانچه زیورآلات مورد بحث مزین به سنگ های گرانبها از قبیل الماس, زمرد و برلیان باشد نبایستی وزن منصوب به آنها از اجزاء قیراط (کمتر از یک قیراط) تجاوز نماید.
4 شرایط خروج آثار صوتی و آلات موسیقی چگونه است؟
ارسال کلیه آثار صوتی (اعم از CD و نوار) که دارای مجوز تکثیر از مرکز موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند به خارج از کشور و از کلیه مبادی خروجی, با رعایت کلیه مقررات و ضوابط گمرکی به هر میزان مجاز می باشد.
5 مقررات خروج فرش و گلیم دستباف از کشور چگونه است؟
1) خروج فرش دستباف به همراه مسافر تا سقف 20 متر مربع مجاز بوده و محدودیتی از نظر تعداد قطعات فرش همراه مسافر در سقف متراژ یاد شده وجود ندارد. بدیهی است خروج فرش های نفیس که دارای ارزش های تاریخی و میراث فرهنگی هستند, ممنوع است.
2) خروج فرش همراه مسافر علاوه بر مرزهای هوایی از مرزهای زمینی و دریایی نیز مجاز می باشد.
6شرایط ورود و صدور حیوانات و پرندگان اهلی چگونه است؟
ورود حیوانات و پرندگان اهلی منوط به ارائه گواهی بهداشت از کشور مبدا و تایید سازمان دامپزشکی کشورمان می باشد ولیکن در صورتی که به صورت تجاری باشد پس از ثبت سفارش در وزارت صنعت, معدن و تجارت و پرداخت حقوق ورودی امکان پذیر است و صدور آنها نیز منوط به ارائه گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی کشورمان خواهد بود.
اقلام دامی یا نباتی و گونه های جانوری برای حفظ ذخایر ژنتیکی یا حفاظت محیط زسیت طبق فهرست اعلامی از سوی سازمان های مربوطه, قابلیت صدور قطعی ندارند.
7آیا میتوان برای خویشاوندان خود در استرالیا بار ارسال کرد؟
بله . کافیست با دفتر آریان آسمان تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را برای این کار راهنمایی کنند. شما میتوانید با خیالی آسوده تمام پروسه این کار را به شرکت ما بسپارید.
8چقدر طول میکشد بار به استرالیا برسد؟
با توجه به دو مسیره بودن مسیر تهران به کانادا ، معمولا از دو تا شش روز زمان نیاز است .اگر ایام خاصی که باعث ترافیک در خدمات میشود نباشد معمولا ظرف 4 روز این کار انجام میوشد.
9کجا و در چه زمانی میتوان اقدام به ارسال بار خود کرد؟
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح لغایت 2 بعد از ظهر در پایانه ی هوشمند بار واقع در فرودگاه امام خمینی . کلیه ی تشریفات گمرکی و بازرسی و بارنامه حدود 2 الی 3 ساعت بطول می انجامد.
 
 

شرایط و روش های مهاجرت به استرالیا

۱. مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری و کارآفرینی:
امروزه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ، ساده‌ترین راه برای مهاجرت به کشور استرالیاست. برای سرمایه‌گذاری در این کشور میبایست یک ویزای اقامت ۴ ساله دریافت کنید که تحت عنوان ویزای ۱۸۸ استرالیا شناخته می‌شود. این ویزا بر اساس شرایط و میزان سرمایه شما خود به چند دسته تقسیم میشود.
۲. مهاجرت از طریق تخصص و مهارت:
یکی از گزینه‌ها برای مهاجرت به استرالیا مهاجرت از طریق مهارت و حرفه ی تخصصی شماست. استرالیا اقتصادی قوی دارد و به‌سرعت در حال رشد و توسعه است. اگر در شغل یا حرفه‌ خاصی مهارت و تخصص دارید می‌توانید برای دریافت ویزای کار استرالیا اقدام کنید.
۳. مهاجرت از طریق خانواده:
دولت استرالیا برای حفظ کانون خانواده و بزرگ‌شدن فرزندان در کنار والدین‌شان اهمیت زیادی قائل است. اخذ اقامت استرالیا از طریق خانواده به سه روش امکان‌پذیر است: اگر خودتان اقامت دائم استرالیا دارید، فرزندتان می‌تواند به کمک ویزای فرزند از طریق شما به استرالیا مهاجرت کند. اگر فرزندتان اقامت دائم استرالیا را دارد شما می‌توانید از طریق ویزای والدین به این کشور مهاجرت کنید. اگر همسر یا نامزد شما استرالیایی است یا اقامت دائم استرالیا را دارد، می‌توانید برای زندگی در کنار او از دولت استرالیا تقاضای ویزای ازدواج یا نامزدی کنید و به این کشور مهاجرت کنید. در این حالت ابتدا یک ویزای اقامت موقت برای شما صادر می‌شود که اعتبار آن دو سال برای ویزای ازدواج و ۹ ماه برای ویزای نامزدی است.
4. مهاجرت از طریق تحصیل:
قامت از طریق ویزای تحصیلی استرالیا موقتی است و تا پایان دوره‌ی تحصیل اعتبار دارد. برای این کار قبل از شروع سال تحصیلی باید برای دریافت ویزا اقدام کنید. پس از دریافت ویزا و ورود به استرالیا، می‌توانید تا زمانی‌که دوره‌ی تحصیلی‌تان تمام شود در آنجا اقامت کنید. پس از اتمام دوره می‌توانید در رشته‌ی تحصیلی‌تان کار پیدا کنید و از این طریق می‌توانید برای دریافت ویزای اقامت دائم اقدام کنید.
 

لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

Share This