هزینه فریت بار | قیمت ارسال بار هوایی

قیمت هر کیلو بار هوایی خارجی : محاسبه ی قیمت حمل بار هوایی به خارج از کشور

استعلام آنلاین نرخ فریت بار

برای استعلام آنلاین قیمت فریت بار به اروپا و آسیا، مقصد و وزن بار خود را به زبان انگلیسی در فیلد زیر وارد نمایید:


 

هزینه حمل بار هوایی به خارج از کشور

قیمت حمل بار هوایی یا هزینه فریت بار ، عاملی بسیار مهم و تاثیرگذار در روند فریت بار به خارج از کشور میباشد. هزینه فریت بار مسافری به خارج از کشور به عوامل مختلفی بستگی دارد . اما پیدا کردن یک آژانس معتبر هوایی با قیمت مناسب ، گاه مسافران را دچار سردرگمی میکند .

در اینجا ما قصد داریم تا شما را با عوامل مختلفی که بر قیمت حمل بار با هواپیما به خارج از کشور تاثیر میگذارند آشنا کرده و به شما کمک کنیم تا بتوانید با رعایت چند نکته در فریت بار خود ، هزینه های آنرا مدیریت کنید.

هزینه حمل بار هوایی

هزینه ارسال بار با هواپیما

قیمت ارسال بار با هواپیما، بیشتر از هزینه فریت بار زمینی و دریایی است ؛ اما محاسن بیشتری نسبت به آنها دارد . محاسنی از قبیل سرعت بالای ارسال بار، امنیت بسیار بالای حمل هوایی ، قابلیت آن برای حمل بارهای فاسد شدنی نظیر مواد غذایی ، دارو و نمونه های آزمایشگاهی و میوه ، و دیگر موارد .

هزینه ارسال بار با هواپیمای داخلی

هزینه ارسال بار با هواپیماهای داخلی مانند شرکت ایران ایر و ماهان و قشم ایر ، به مراتب ارزان‌تر از ارسال بار با خطوط هوایی خارجی میباشد. شما برای گرفتن قیمت فریت بار ایران ایر ، میتوانید از فرم استعلام نرخ آنلاین در ابتدای همین صفحه ، برای ارسال بار به اروپا و آسیا استفاده نمایید.


هزینه حمل بار با هواپیمای خارجی

قیمت حمل بار مسافری به کشورهای خارجی مانند انگلستان ، کانادا ، آمریکا ، آلمان ، سوئد ، استرالیا ، نروژ ، فنلاند ، سوییس ، ترکیه و دیگر کشورهای اروپایی ، آسیایی و آمریکایی با هواپیماهای خارجی، همواره تابع قیمت دلار میباشد. چرا که ایرلاینهای خارجی هم همواره از قوانین IATA برای حمل بار تبعیت میکنند. هزینه های حمل بار هوایی به اروپا و آمریکا برای همه ی آنها تقریبا در یک سطح است؛ مگر اینکه خدمات ویژه ای برای حمل بار شما داده شود ( مثلا بار شما حیوان زنده و یا بار فاسد شدنی و یا جنازه و تابوت باشد) .

در غیر اینصورت تنها خدمات جانبی شرکتهای حمل بار در کشورهاست که قیمت و هزینه های ارسال بار خارجی را متفاوت میکند. بسیاری از شرکتها، هزینه های جانبی بیشتری را تحت عنوانهای متفاوت، از مسافران طلب میکنند که اصلا منصفانه نبوده و برخلاف تعهدهای کاری و اخلاقی بین المللی است. برای استعلام نرخ حمل بار با هواپیماهای خارجی با همکاران ما در واحد فروش بار تماس حاصل فرمایید.


تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200
0912-9536348

کافیست با ما تماس بگیریدهزینه ارسال بار هوایی به اروپا

در ارسال بار به اروپا ، مطمئنا رقابت زیادی مابین شرکتهای حمل بار و همچنین ایرلاین های هوایی برای ارائه ی قیمت ها و تعرفه های پست هوایی وجود دارد. شرکت آریان آسمان نیز همواره در راستای تکریم مشتریان خویش ، بهترین شرایط را از لحاظ ایمنی بار و انتقال سریع به مقصد و نیز بهترین و کمترین قیمت های حمل بار فریت ارائه میدهد. آریان آسمان دست شما را در انتخاب ایرلاین حامل باز میگذارد تا خود با مقایسه ی قیمتهای شرکتهای مختلف برای حمل هوایی بار به کشورهای خارجی ، بهترین و منصفانه ترین قیمت را برای ارسال بار مسافری خود در نظر بگیرید. ما تداوم پیشرفت این شرکت را در رضایتمندی شما میدانیم.

شما میتوانید قیمت حمل بار به شهرهای مختلف اروپا را در فیلد استعلام نرخ قیمت در بالای همین صفحه ،توسط شرکت ایران ایر مشاهده نمایید. در این فیلد، قیمتهای حمل بار به شهرهای اروپا و آسیا، بصورت آنلاین قابل دستیابی بوده و شما میتوانید با مشاهده ی قیمت روز حمل بار به اروپا، ثبت سفارش نموده تا بار شما به مقصد مورد نظرتان، توسط شرکت ایران ایر به اروپا، و یا توسط شرکت ماهان به آسیا ارسال شود.قیمت هر کیلو بار فریت هوایی

قیمت هر کیلو بار فریت به مقصدهای مختلف متفاوت است .این قیمت برای مقصدهای مختلف از 1 دلار تا 4 دلار (بسته به وزن و حجم بار ) متفاوت است. ایرلاینها برای مقصدهای مختلف محاسبات مختلفی دارند . هزینه های جانبی را هم نبایست نادیده گرفت . ما بشما می آموزیم که چطور قیمت و هزینه ی حمل هوایی بار خود را مدیریت کنید.

درصورتیکه عامل زمان در حمل کالای شما دارای اهمیت زیادی بوده یا زیان ناشی از تاخیر در رسیدن بار ، بیشتر از صرفه جویی حاصل از حمل آن به صورت حمل و نقل دریایی و یا زمینی باشد، حمل کالا بصورت هوایی موجه تر بنظر می رسد؛ اگرچه قیمت آن بیشتر شود. در فریت هوایی، برای جبران کرایه بارهای سبک ولی پر حجم قاعده ای وجود دارد که طبق آن ، هر یک متر مکعب بار بایست حداقل ۱۶۷ کیلوگرم وزن داشته باشد . در غیر اینصورت عدد ۱۶۷ کیلوگرم را برای آن درنظر میگیرند..از اینروی بسته بندی کالای فریت و نوع کالای شما ، بر قیمت بار فریت مسافری شما تاثیر مستقیم میگذارد.

قیمت هر کیلو بار فریت هوایی شما در بارنامه ای که در شرکت آریان آسمان صادر میشود برای شما فاکتور میشود و شما میتوانید قیمت حمل هوایی برای هر کیلو بار خود را به خارج از کشور ببینید .

هزینه ارسال بار هوایی در مقایسه با قیمت اضافه بار مسافری

در مقایسه با هزینه های سنگین اضافه بار مسافری ، قیمت فریت بار غیر همراه مسافری بسیار مقرون به صرفه است . شما تنها مجاز به حمل 25 الی 40 کیلو بار ( بسته به کلاس ایرلاینی که با آن سفر میکنید و نیز مقصد مورد نظرتان ) هستید . و برای هر کیلو بار اضافه میبایست حدود 30 دلار پول پرداخت کنید. که مثلا برای 10 کیلو اضافه بار شما میبایست 300 دلار معادل تقریبی 4 میلیون تومان پول پرداخت کنید. این در حالیست که شما با همین هزینه میتوانید 100 کیلو بار بصورت بار غیر همراه ، فریت کنید .

قیمت پایین هزینه های فریت ، دست شما را برای ارسال تمام لوازم منزلتان به کشوری که در آن قصد اقامت دارید باز میگذارد. با رعایت آنچه ما بشما پیشنهاد میکنیم ، شما میتوانید با بهترین قیمت و کمرتین هزینه بار خود را به مقصد خود بفرستید. عواملی که در قیمت حمل بار هوایی موثرند بدین شرح میباشند :عوامل موثر در هزینه حمل بار هوایی به خارج از کشور

عموامل مختلفی در تعیین تعرفه و قیمت حمل هوایی بار شما به کشورهای خارجی موثر است . عواملی نظیر :

 • داخلی یا خارجی بودن ایرلاین حمل کننده بار
 • کلاس شرکت هوایی ( به سبب نوع و کیفیت خدمات بار)
 • قیمت ارز در ایران که فی الحال مابین 11000 تا 15000 تومان در نوسان است
 • نوع بسته بندی بار شما ( کارتن ، گونی، جعبه چوبی یا فلزی ، پالت بندی )
 • بار مسافری باشد و یا اینکه بصورت نمونه غیر تجاری ارسال شود
 • مقصد شما ( بدیهی است که مقاصد دورتر هزینه ی بالاتری دارد)
 • وزنی و یا حجمی بودن بار شما ( در زیر بار حجمی توضیح داده میشود)
 • خاص و ویژه بودن نوع بار شما (مثلا حیوان زنده و یا بار کالای خطرناک)
 • و موارد متفرقه ای که ممکن است استثنائا برای بار شما لحاظ شود

هزینه های جانبی در کنار هزینه های تعرفه بار هوایی

علاوه بر هزینه ای که برای هر کیلوگرم بار فریت محاسبه می شود سایر هزینه ها ی جانبی بارنامه به شرح زیر می باشد :
- مبلغ بارنامه که برای هر ایرلاین متفاوت است

- مبلغ مالیات ارزش افزوده

- هزینه حمل با تراک (در صورتی که قسمتی از فرایند حمل به صورت زمینی و توسط کامیون صورت پذیرد)

- محموله های خاص نظیر کالاهای خطرناک ؛ حیوانات زنده و جنازه نیز هزینه های مربوط به خود را دارا می باشند.

- هزینه ی بسته بندی های مختلف مانند کارتن و جعبه های چوبی و پالت و احیانا سمپاشی آنها برای مقاصد خاصی مانند استرالیا و انگلستان

نرخ بار فریت چگونه محاسبه می شود؟

همانطور که گفتیم نرخ بار بستگی به میزان وزن بار و حجم بار و ایرلاین حمل کننده دارد و به صورت معمول در وزن های 45 ، 100، 250، 500 و 1000 کیلو گرم شامل مقداری تخفیف می شود. به عنوان نمونه نرخ هر کیلو گرم بار برای ارسال به کانادا ، با نزدیک شدن به نقاط شکست ، تغییر میکند .

همچنین به منظور بهینه کردن تعرفه ی بار خارجی برای مسافر، از نقطه شکست استفاده می شود که در نزدیکی های نقاط تخفیف می باشد. به عنوان مثال نقطه شکست قیمت در نرخ 100 کیلو، 84 کیلو می باشد. به این معنا که برای بار های 84 کیلو و به بالا نرخ 100 کیلو گرم و وزن 100 کیلو گرم محاسبه میشود. به معنای دیگر اگر مسافری 90 کیلو گرم بار فریت داشته باشد بهتر است به جای پرداخت (90X3.5=315$) از نرخ 100 کیلو گرم یعنی(100$x2.95=295) استفاده شود.
برای مطلع شدن به بخش در خواست نرخ مراجعه نموده و یا با شماره تماس دفترفرودگاه در قسمت تماس با ما تماس حاصل فرمایید.


وزن حجمی چیست ؟

وزن حجمی یا ابعادی، وزنی است که خطوط هوایی با توجه با ابعاد و حجم بسته برای مرسولات هوایی تعیین میکنند. چرا که عامل محدودیت در هواپیما علاوه بر وزن، حجم کالا هم می باشد و برای کالاهایی که چگالی کمی دارند و حجم بیشتری نسبت به وزنشان دارند وزن حجمی ملاک قرار میگیرد. به طور نرمال وزن یک متر مکعب فضای هواپیما 166.66 کیلو گرم محاسبه می شود.

روش محاسبه وزن حجمی:
6000/(طول*عرض*ارتفاع)= وزن حجمی
تمامی ابعاد باید به سانتیمتر محاسبه شوند.**

چگونه می توان در هزینه های حمل بار هوایی صرفه جویی نمود؟

با توجه به تعریف وزن حجمی یا وزن قابل پرداخت در حمل هوایی، حتی المقدور باید از ارسال کالاهایی که چگالی کمی دارند(وزن حجمی آنها کمتر از167کیلو بر مترمکعب میباشد ) در تعداد بالا پرهیز کرد.
بسته بندی کالا ها را به گونه ای انجام دهید که با حداقل تعداد کارتن بتوان حداکثر وزن بار را در آن جای داد تا از اضافه شدن وزن حجمی به بار جلوگیری گردد.
تا جایی که می شود وزن بار را به نقاط تخفیف قیمت مانند 45 کیلو، 100 کیلو و ... نزدیک نمایید.برای استعلام قیمت فریت بار میتوانید فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید:
هزینه بسته بندی بار فریت هوایی

بسته بندی امروزه در صنعت هوانوردی ، دانشی تخصصی محسوب میشود که تابع قوانین مخصوصخود است و این باعث میشود که هزینه های بسته بندی هم به تبعیت از آن قوانین تابع مقررات بسته بندی باشد. میبایست به این نکته توجه داشته باشید که بسته بندی بار هوایی امری متفاوت از بسته بندی های معمول در حمل لوازم منزل به طریق زمینی میباشد.

در قوانین بین المللی هوایی اهمیت بسیار زیادی به بحث بسته بندی کالاها داده شده است . چنانکه کتاب های قطور و پیچیده ای مختص بسته بندی انواع کالاها و مواد برای حمل هوایی ، توسط سازمان جهانی ICAO نگاشته شده است که کلیه ی ایرلاین ها موظف به رعایت آنها جهت پیشبرد کیفیت و ایمنی پروازها میباشند.

در بحث بسته بندی لوازم خانگی و بار مسافری ، هزینه ها اغلب شامل بسته بندی لوازم شخصی در کارتن های مقاوم و مناسب که درون گونی های پلاستیکی پیچیده میشوند میباشند. اما چنانچه در بار شما اشیای قیمتی و ظروف شکستنی وجود داشته باشد میبایست از نایلونهای حبابدار برای جلوگیری از آسیب دیدگی بار شما و برای لوازم خاص از جعبه های چوبی و یا فلزی و نهایتا از پالت های چوبی و پلاستیکی استفاده شود که این خود بر هزینه های بسته بندی شما می افزاید.

سعی ما در شرکت آریان آسمان این است که تا جای ممکن بسته بندی لوازم شما طبق استاندادهای هوایی باشد تا ایمنی و سلامت بار شما تضمین شود. اما در این بین تلاش مان در این سمت میباشد که این امر با پایین ترین قیمت ممکن برای شما امکان بپذیرد.
هزینه های انبارداری برای بار فریت ورودی در مقصد برای 100 کیلوگرم

هزینه های گمرکی در فرودگاه مقصد بستگی به وزن ، ماهیت ، و ارزش کالای شما دارد و در همان مقصد محاسبه و از شما دریافت میگردد. 

52 سوال برای مقاله " هزینه فریت بار "

 1. ناشناس گفت:

  سلام ایا داروی گیاهی هم پست میکنید

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . خیلی بسته به نوع دارو هست .اگر داروی شما مایع باشد MSDS لازم دارد تا ماهیت دارو مشخص باشد . مشکل خاصی هم برای ارسال آن وجود ندارد. بنا به تاییدیه ترخیص در مقصد ارسال میشود.

 2. امیررضا گفت:

  سلام
  باری رو میخوام به اتریش ارسال کنم و اینکه بار لوازم خانگی (شکستنی) هست و وزن بار ۲۰ کیلو گرم هست . با چه روشی ؛ هوایی ، زمینی ، دریایی ارسال بشه بهتر هست و بار سالم به مقصد میرسه ؟ چون بار شکستنی هست اقلامی مثل لیوان ، ظرف و …. هست
  هزینه ارسال چقد میشه حدودا ؟

  1. admin گفت:

   سلام. بهترین روش برای حمل بار شما، حمل هوایی میباشد . گروه لجستیک شرکت آریان آسمان ، سلامت بار شما را تا مقصد تضمین میکند.برای اطلاع از هزینه ها با شماره ی ٠٩١٠۵٩۴٩٠١٠ با خانم جلالی کارشناس فروش بار شرکت آریان آسمان در تماس باشید. و یا در همین سایت قسمت استعلام قیمت ارسال بار فریت با ما در ارتباط باشید.

 3. ماهان گفت:

  سلام آیا کتابخانه شخصی را هم ارسال می کنید؟
  حتما باید مسافر باشیم.
  من دانشجو هستم و در آلمانم، به کتابهایم نیاز دارم.

  1. admin گفت:

   سلام .خیر نیازی نیست حتما شما مسافر باشید .یک نماینده از شما در ایران ، با در دست داشتن مدارک مورد نیاز فریت بار ، میتوانند این کار و انجام دهند. برای هماهنگی بیشتر میتوانید با شماره ٠٩١٠۵٩۴٩٠١٠ با خانم جلالی کارشناس فروش بار شرکت آریان آسمان در تماس باشید. و یا از طریق ایمیل M.Jalali@ariansky.com با ایشان مکاتبه نمایید. و یا با پر کردن فرم استعلام و سفارش بار ، اقدام به فریت بار خود نمایید .

   1. حمید گفت:

    سلام قیمت هر کیلو بار برای فلاند چند است بار من چهار تا فرش هست شیش میتری تا در منزل چند میشه

    1. admin گفت:

     سلام. بار شما تا 100 کیلو شارژ خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با خانم جلالی با شماره +989105949010 تماس داشته باشید.

 4. حسین محمدی گفت:

  هزینه یک چمدان جنس قیمتی از انگلیس تا ایران چقدر می شود و این بار با مطمئن به درب منزل می رسد

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . برای اطلاعات کامل در این رابطه میتوانید با شماره 00989126030131 آقای رمضانیان پور مسپول واحد واردات و ترخیص کالا در ایران تماس بگیرید تا شرایط و قیمت ارسال بار از انگلستان به ایران را برای شما بازگو نمایند. در خصوص امنیت بار خاطر آسوده دارید. چرا که آریان آسمان یکی از معتبرترین شرکتهای حمل و نقل هوایی بین المللی در ایران میباشد.

 5. ازاده گفت:

  با سلام. هزینه حدود ۳۰کیلو بار از ایران به انگلیس درب به درب چند میشه؟؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما . محموله ی شما با هواپیمایی ایران ایر با ارزان ترین قیمت ارسال میشود. برای اطلاع از قیمتها با شماره ی 09105949010 خانم جلالی مدیر فروش بار دفتر آریان آسمان تماس بگیرید .

 6. موسوی گفت:

  سلام ،هزینه بار هرکیلویی چند حساب میکنید از ایران به آلمان

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   لطفا مقصد دقیق و وزن و حجم دقیق بار خود را اعلام فرمایید. و یا میتوانید برای استعلام هزینه بار خود از طریق پر کردن فرم استعلام هزینه فریت بار اقدام نمایید. و یا میتوانید با همکار ما خانم جلالی با شماره 09105949010 تماس حصل فرمایید. با سپاس.

 7. یوسفی گفت:

  سلام مدارک ارسال مکمل رشد کره اسب از فنلاند به ایران چیه و قیمت فریت آن تا ۳۰ کیلو چگونه است

  1. admin گفت:

   سلام،
   باید شهر مبدا مشخص شود.
   همچنین کالا باید حتما جنبه تجاری داشته باشد تا امکان انجام تشریفات گمرکی در کشور مبدا موجود باشد.

 8. انجیلا گفت:

  هزینه بارمن چقدر میشود

  1. admin گفت:

   سلام. لطفا مشخصات محموله ی خود را بفرستید. حجم ، وزن ، مقصد و نوع کالا .

 9. زینب محمدی گفت:

  با سلام.
  مدارک رو هم میشه از ایران به ترکیه ارسال کرد؟
  من ۲۸ برگه A4 دارم که باید از تهران به استانبول فرستاده بشه.
  هزینه و مدت زمانی که طول میکشه به چه صورت هست؟ ممنونم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام. ارسال مدارک فقط از طریق پست انجام میشود .برای این کار میتوانید با پست PDE هماهنگ‌کنید.

 10. سارا گفت:

  سلام من هفته اینده به سوید سفر میکنم و‌حدود سی کیلو‌بار دارم اصافه چگونه بفرستم بهتره

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. همکاران ما باشما تماس گرفته و اطلاعات کافی درمورد ارسال اضافه بار به سوئد را خدمتتان عرض مینمایند.

 11. Abdullah Husseini گفت:

  با سلام،

  می‌خواستم مقداری لوازم خانگی و دو تا فرش بفرستم آلمان، آیا شما حمل بر به آلمان دارید در حل حاضر؟

  1. admin گفت:

   سلام. بله . ارسال بار به آلمان بصورت هوایی در حال حاضر امکانپذیر میباشد. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 12. اکرم حیدری گفت:

  سلام حدود 20 کیلو بار از قبیل فرش پلوپز برقی، پوشاک، خوراکی و مقداری ظرف و ظروف میخوام به انگلیس (لندن) بفرستم هزینه ش چقدر میشه لطفا راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   سلام. در حال حاضر بهترین روش و بهترین قیمت برای ارسال بار به انگلستان ،‌توسط هواپیمایی ایران ایر میباشد. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس برقرار میکنند.

 13. رستمی گفت:

  هزینه بست ۵کیلو لباس به فرانکفورت المان شهر ما ربورگ چقدر میباشد بار از تهران میباشد با سباس از لطف و مهربانیتان

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 14. علی گفت:

  سلام هزینه هر کیلو بار برای سوید چقدر هست؟ بار شامل وسایل منزل از جمله مبل ؛ فرش و ظرف و ضروف است؟
  با بسته بندی کردن
  بقابل ذکر استه که خودم دقیق نمی‌دونم بارم چند کیلو است .
  از تهران فرودگاه امام خمینی به سوید، استکهلم

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما با شما تماس میگیرند و شما را در خصوص بسته بندی بار فریت به سوئد و هزینه های ارسال بار به استکهلم راهنمایی میکنند.

  2. پری گفت:

   سلام من هم از هزینه ارسال بار به سوید رو در هر کیلو برای لوازم منزل از قبیل ظرف و طروف و قاشق و البوم عکس و لوازم برقی حدودا میخواستم بدونم
   از مشهد هم ارسال دارین

   1. admin گفت:

    سلام خدمت شما. برای هزینه های ارسال لوازم منزل به سوئد ،‌همکاران ما با شما تماس میگیرند. شرایط ارسال به نحوی در گمرک فرودگاه تعیین شده که میبایست حضورا در فرودگاه امام خمینی تهران حضور داشته باشید.

 15. مسعود گفت:

  سلام هزینه ارسال لوازم خونه مثل فرش لباس قاشق و چنگال و غیرو از ایران به ونکوور چگونه محاسبه میشه و با صرفه ترین ابعاد و ورن چیه چون میتونم ابعاد و حجم و وزن رو تنظیم کنم مرسى

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما. همکاران برای هزینه ارسال بار به ونکوور با شما تماس میگیرند.

 16. جلال راسخ گفت:

  سلام حدود ۱۰ کیلو خشکبار و لباس میخوام بفرستم فرایبورگ آلمان آیا امکانش هست؟ اگر هست هزینه اش چقدر میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. با شروع پرواز های ایران ایر به مقصد آلمان، قیمت ارسال بار به آلمان بسیار مناسب تر شده است. همکاران ما برای مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

 17. پری گفت:

  با سلام و تشکر از مطالب خوب سایتتون. برای ارسال ظرف و ظروف شکستنی و برقی، لباس، خوراکی هایی مثل برنج، کنسرو و خشکبار از تهران به شهر بالیکسیر ترکیه هم خدمات دارید؟

  1. admin گفت:

   سلام.بصورت مستقیم فعلا امکان آن نیست. بلکه میتوان بصورت غیر مستقیم آنرا اراسال نمود. اما چنانچه قصد دارید محموله های زیادی را به این شهر ارسال نمایید، احتمالا بزودی امکان ارسال مستقیم به بالیکسیر ترکیه از طریق تهران برقرار میشود.

 18. وحید گفت:

  سلام خسته نباشید. یک تلویزیون ۵۵ اینچ، یک فرش سبک، و چند تیکه لوازم آشپزخونه، بخوام بفرستم به ایران، ۴۵ کیلو گرم بشه چقد میشه هزینش؟

  1. admin گفت:

   سلا دوست عزیز. مبدا خود را هم قید بفرمایید.

   1. مریم گفت:

    سلام برای 50کیلو بار شامل ظرف و ظروف و پرده و ملافه و پتو و تابلو به آلمان چقدر هزینه باید وپرداخت بشه؟

    1. admin گفت:

     سلام خدمت شما. هزینه ارسال 50 کیلو بار فریت به مقصد فرانکفورت آلمان توسط هواپیمایی ایران ایر ، در حال حاضر حدود 3,600,000 تومان میباشد. لطفا با همکاران ما جهت هماهنگی تماس بگیرید و یا شماره تماس اعلام نمایید.

 19. تینا اکبری گفت:

  سلام هزینه ارسال یکسری لوازم خانه و چمدان لباس و تابلو فرش که وزن تقریبی ۱۰۰ کیلو میشه به نروژ شهر نوردلند، هادسل از تهران چقدر میشه؟

 20. تینا اکبری گفت:

  سلام هزینه ارسال یکسری لوازم خانه (ظروف)و چمدان لباس و تابلو فرش که وزن تقریبی ۱۰۰ کیلو میشه به نروژ شهر نوردلند، هادسل از تهران چقدر میشه؟

 21. تینا اکبری گفت:

  سلام هزینه ارسال یکسری لوازم خانه (ظروف)و چمدان لباس و تابلو فرش که وزن تقریبی ۱۰۰ کیلو میشه به نروژ شهر نوردلند، هادسل از تهران چقدر میشه؟ و ایا غیر هزینه باربری باید گمرک هم پرداخت شود؟

  1. admin گفت:

   سلام. همکاران ما برای مشاوره خدمت شما تماس میگیرند.

 22. رها گفت:

  سلام هزینه ی ارسال ۵ کیلو بار شامل کتاب و خشکبار به تورنتو چقدره؟ شرایط و مدت زمان رو میفرمایید؟ ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. همکارم خدمت شما تماس میگیرند.

 23. سعید اسلامیه گفت:

  سلام وقت بخیر انلاین شاپینگ دارم و قصد دارم از شهر ماینز و فرانکفورت اقلام مختلفی از جمله لوازم آرایش و بهداشتی و پوشاک و مکمل های وررشی و… را به تهران ارسال کنم خواستم ببینم امکان ارسال هوایی از آلملن به تهران هست؟ و قیمت ها به چه صورت میباشد؟ محدودیت وزنی دارد یا خیر؟آیا هزینه گمرکی بهش وارد میشود یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   سلام. خیر ،موارد ذکر شده جزء اقلام ممنوعه فریت بار هستند و امکان حمل و ترخیص آن وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر صفحه ی واردات بار هوایی را در سایت ما مطلعه فرمایید.

 24. Fatema گفت:

  سلام خسته نباشید آیا ارسال بار به المان دارید در حال حاضر یا خیر؟؟!

  1. admin گفت:

   سلام. بله. در حال حاضر ارسال بار به آلمان براحتی توسط شرکت ایران ایر با هزینه ی پایین ارسال میشود. برای اطلاعات بیشتر صفحه فریت بار به آلمان را مطالعه نموده و یا با همکاران ما تماس بگیرید.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This