پیگیری بار از طریق بارنامه در سایت شرکت آریان اسکای

 


نحوه ی پیگیری بارنامه های هوایی بصورت آنلاین


اگر بار خود را توسط شرکت آریان آسمان بصورت هوایی به عنوان صادرات بار از ایران، واردات بار به ایران، و یا فریت بار به خارج از کشور حمل کرده اید، قطعا بار شما با یکی از ایرلاین‌های زیر حمل شده است. شما میتوانید با کلیک بر روی هریک از شرکتهای هوایی زیر، وارد صفحه ی پیگیری بارنامه های هوایی آن شرکتهای حمل کننده شوید و با وارد کردن شماره بارنامه‌ی خود در فیلد مربوطه، آخرین وضعیت بار خود را پیگیری نمایید.

 

پیگیری بارنامه ماهان

پیگیری بارنامه امارات

پیگیری بارنامه ایران ایر

پیگیری بارنامه لوفت‌هانزا

پیگیری بارنامه قطر ایرویز

پیگیری بارنامه ایرفلوت

 


راهنمای پیگیری بار با شماره بارنامه

در بارنامه‌های تمام خطوط هوایی برای حمل هوایی بار، در قسمت بالا و پایین بارنامه، یک کد 11 رقمی یکتا وجود دارد که اصطلاحا به آن شماره بارنامه می‌گویند. شما میتوانید از طریق این شماره بارنامه که توسط شرکت حمل در زمان پذیرش بار، به شما داده میشود، در سایت اختصاصی شرکتهای حمل هوایی، اقدام به پیگیری بارنامه‌ی خود نمایید.

کافیست در این صفحه، شرکت هوایی خود را که بار شما توسط آن شرکت پذیرش و بارنامه شده ، انتخاب نمایید. بدین ترتیب شما مستقیما وارد صفحه ی پیگیری بارنامه های آن شرکت شده‌اید. اینک شماره بارنامه (کد 11 رقمی) خود را وارد نمایید . در این صفحه به شما گفته خواهد شد که محموله‌ی شما اینک در چه وضعیتی و در کجا میباشد. 
Share This