ارسال هوایی حیوان زنده به خارج از کشور

 


ارسال حیوان زنده با هواپیما به خارج از کشور

ارسال حیوانات زنده با هواپیما : امروزه حمل و نقل حیوانات زنده ، هم به سبب مسائل تجاری و هم به سبب مسائل زیست محیطی و جانوری ، از اهمیت بالایی برخوردار است. بخصوص ارسال حیوانات زنده ، چه بصورت گروهی و انبوه ، و چه به صورت انفرادی و تکی ، اهمیت خود را در صنعت لجستیک نمایان ساخته است. لذا ایجاد ساختاری منسجم و اصولی مبنی بر استانداردهای جهانی حمل و نقل ، در روند حمل و نقل حیوانات زنده اهمیت خود را چندین برابر نموده است.

در این میان حمل حیوانات زنده با هواپیما از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار بوده و تابع قوانین و مقررات خاص و دقیق بین المللی میباشد که در دستورالعملهای اتحادیه جهانی هواپیمایی (یاتا) بدان پرداخته شده است. این شرکت با قبول تعهدات کامل در حمل هوایی حیوانات زنده با استانداردهای بروز جهانی ، راهی هموار را برای شرکتها و اشخاص حقیقی و حقوقی فراهم نموده تا بتوانند با سهولت بیشتر ، اقدام به حمل و جابجایی حیوانات زنده با هواپیما به کشورهای خارجی داشته باشند.

حمل حیوان زنده با هواپیما


در صورت درخواست حمل حیوان زنده (غیر خانگی) به صورت تجاری یا چارتر با ما تماس بگیرید:

تلفن دفتر بار فرودگاه امام خمینی جهت ارسال هوایی حیوان زنده:


0912-8945007 021-51005200

با ما تماس بگیرید

ارسال حیوان خانگی با هواپیما به خارج از کشور

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ و گربه و پرندگان تزیینی و پرندگان وحشی، خرگوش، سنجاب و... ) را توسط پست هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند. این امر شامل حیوانات خانگی خاصی مانند چهارپایان از قبیل اسب ، و حیوانات خاص دیگر مانند حیوانات سیرک یا حیوانات وحشی میباشد.

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای میباشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در بهترین استانداردهای نگهداری حمل شده و به سلامت و در نهایت ایمنی به مقصد برسد. این امر باعث رعایت استانداردهای خاصی میباشد.

همچنین ارسال هوایی حیوان زنده شامل مقررات خاصی در مقصدهای متفاوت مانند کانادا ، انگلستان ، آلمان ، آمریکا ، دبی ، عمان و ... میباشد. همچنین ایرلاینهای مختلف نیز گاها مقررات خاصی را برای حمل حیوان زنده وضع میکنند که این شرایط و قوانین را میتوانید از همکاران ما جویا شوید.
برای آگاهی از قوانین و مقررات حمل حیوان خانگی میتوانید صفحه ی ارسال هوایی حیوان خانگی در سایت ما را مشاهده نمایید.ارسال چهارپایان با هواپیما به خارج از کشور

برای ارسال چهارپایان از قبیل گاو ، گوسفند ، اسب ، شتر و ... بصورت هوایی به کشورهای خارجی در آسیا و اروپا، آریان آسمان تمهیدات گسترده ای برای شما دارد. شرکت آریان آسمان با سالها تجربه در زمینه ی ارسال دام و طیور از ایران به خارج از کشور، راهی سهل و هموار و مطمئن برای حمل هوایی چهارپایان در اختیار شما قرار میدهد.

برای آگاهی بیشتر در زمینه ارسال چهارپایان با هواپیما ، میتوانید صفحه ی حمل هوایی چهارپایان را در سایت ما مشاهده نمایید.

 
 


حیوانات زنده بر اساس این موارد توسط نماینده هواپیمایی پذیرش می شود:

1- قوانین کشور مبداء
2- قوانین بین المللی
3- قوانین شرکت حمل کننده
4- قوانین کشور مقصد

پذیرش حیوان زنده مستلزم انجام هماهنگی های مستمر و مداوم قبلی میباشد. رعایت موارد زیر در پذیرش حیوان خانگی الزامی است.

توجه داشته باشید که فقط حیوانات سالم (مورد تایید هواپیمایی) برای حمل هوایی پذیرفته می شوند.حیوان باردار مگر به صلاح دید و گواهی دامپزشک قابل پذیرش نمی باشد . تعداد محدودی از نژاد های حیوانات بنا به قوانین مخصوص هواپیمایی های مختلف قابل پذیرش نمی باشد. در خواست کتبی ارسال حیوان به همراه مدارک پزشکی و اسناد ( در همین صفحه به آن اشاره شده ) می بایست قبل از ارسال به دست نمایندگی هواپیمایی در اسرع وقت رسیده باشد.

ارسال هوایی حیوان زنده


مدارک مورد نیاز جهت حمل حیوان زنده از ایران (حیوانات خانگی)

• مجوز ورود به کشور مقصد(در صورت نیاز)
• مدارک دامپزشکی معتبر بین المللی
• تأییدیه کتبی قرنطینه دامپزشکی فرودگاه
• مدارک واکسیناسیون معتبر
• شناسنامه و گذرنامه حیوان
• تکمیل فرم درخواست حمل موجود زنده
در صورت نیاز به مشاوره در مورد مدارک حیوان خانگی خود با ما تماس بگیرید.شرایط بسته بندی حیوان زنده برای حمل با هواپیما ( قفس مخصوص حمل هوایی حیوان زنده ) :

• محکم و تمیز باشد.
• دارای قفل و بست مناسب باشد.
• دارای منافذ کافی جهت جریان هوا باشد.
• دارای فضای کافی برای نشستن و ایستادن و گردش حیوان باشد.
• مانع از نشت مایعات گردد.
• عاری از هرگونه نقاط تیز و برنده باشد.

صاحب حیوان موظف است چند ساعت پیش از پرواز به حیوان غذای سبک دهد که حیوان دچار مریضی نشود و آب کافی درون قفس قرار دهد . بستن قلاده جهت حیوان درون قفس ممنوع است. تحویل حیوان بر اساس فرم حمل حیوان زنده تنظیم شده در مبداء به گیرنده صورت می پذیرد.
بر این اساس هزینه های اضافی شامل ترخیص، دامپزشکی، قرنطینه، اسکان، تغذیه و یا جریمه و یا بازگشت به مبداء بر عهده صاحب حیوان می باشد و هواپیمایی هیچگونه مسئولیتی متقبل نمی شود. سایر حیوانات اعم از وحشی و اهلی نیاز به اخذ مجوز صادرات و واردات طبق قوانین حکومت های کشور مبداء و مقصد دارند.پس از اخذ مجوز های قانونی صاحب کالا می بایست با نماینده هواپیمایی تماس حاصل نماید و جهت استعلام قوانین هواپیمایی عمل نماید.

برای انجام انواع فریت بار مسافری و فریت بار تجاری ، تیم مشاوره ی شرکت آریان آسمان آماده ی راهنمایی و مشاوره ی رایگان به شماست.

در صورت درخواست حمل حیوان زنده (غیر خانگی) به صورت تجاری یا چارتر با ما تماس بگیرید:

تلفن دفتر بار فرودگاه امام خمینی جهت ارسال هوایی حیوان زنده:


0912-8945007 021-51005200

با ما تماس بگیرید

 

10 سوال برای مقاله " راهنمای حمل هوایی حیوان زنده "

 1. دنیا گفت:

  سلام من تماس گرفتم با چندتا شرکت حمل گفتن الان حمل حیوان زنده انجام نمیدیم که؟چرا؟

  1. admin گفت:

   سلام. متاسفانه بدلایل شرایط کنونی در مورد شیوع ویروس کرونا ، فعلا تمام کشورها ورود حیوانات را به کشورشن ممنوع اعلام کرده اند. لذا تا اطلاع ثانوی ارسال حیوان به کشورهای خارجی توسط تمام شرکتهای حمل موقتا غیر ممکن میباشد. شما میتوانید شماره تماس و مقصد مورد نظر خود را برای ما در کامنت سایت قرار دهید تا ما به محض باز شدن مسیر شما برای ارسال حیوان زنده ، با شما تماس بگیریم. و یا با شماره تماس ٠٩١٠۵٩۴٩٠١٠ با خانم جلالی کارشناس فروش بار شرکت آریان آسمان در تماس باشید.

 2. رضا گفت:

  سلام. خسته نباشین . شرکت شما آیا در کار وارد کردن حیوانات به کشور هم فعالیت دارن یا خیر؟ اگر بله یا ملکه زنبور عسل در داخل پکیج هم وارد میکنین اگر سفارش داده شود؟ اگر بله هزینه اش و سایر صحبتها را لطفا در ایملی که ارسال کردم برام بفرمائید با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. بله البته. شرکت آریان آسمان یکی از پر سابقه ترین شرکتهای حمل بار هوایی در ایران در زمینه ی ارسال و واردات حیوانات زنده میباشد. همکاران ما با شما تماس گرفته و مراحل و شرایط و هزینه های حمل را خدمتتان عرض مینمایند.

 3. مژده گفت:

  درود بر شما، وقتتون بخیر. در رابطه با انتقال سگ هام نیاز به مشاوره و راهنمایی دارم.
  چند بار با شماره های موجود تماس گرفتم پاسخگو نبودید.
  لطفا بفرمایید برای انتقال سگ با نژاد پیت بول و کوکر اسپانیل به کشور ترکیه باید چه اقداماتی انجام بدم؟

  1. admin گفت:

   سلام. همکارانم با شماره شما تماس میگیرند.

 4. علیرضا گفت:

  با سلام و احترام
  میخواستم در مورد ارسال هوایی ماهیان زینتی راهنمایی بگیرم. چند مقصد مختلف دارم. هزینه و هماهنگی چگونه انجام میشه؟ متشکرم

  1. admin گفت:

   سلام. در خصوص حمل هوایی ماهیان زینتی همکارانم با شما تماس میگیرند.

 5. شادی کمانگرپور گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم یه توله ۳ ماهه نژاد پامرانین رو بدون همراه به انگلستان بفرستم از طریق شرکت شما و نیاز به مشاوره دارم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. در خصوص ارسال سگ به انگلستان، همکارانم با شما تماس گرفته و راهنمایی لازم به شما داده میشود. در خصوص ارسال بار به انگلستان هم میتوانیم در خدمت شما باشیم.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This