parallax background

خدمات آریان آسمان در حمل و نقل بین المللی بار

حمل بار هوايی

امروزه در صنعت لجستیک یا حمل و نقل بین المللی بار، سرعت و امنیت انتقال بار، مهمترین فاکتورهای این صنعت بشمار می آیند؛ و از اینروست که حمل هوایی بار و یا به بیانی دیگر باربری هوایی، از اهمیت بسزایی برخوردار شده است.

خدمات حمل بار هوایی شرکت آریان آسمان توسط تیمی متخصص و متعهد، این امکان را برای مشتریان محترم فراهم آورده که کالای وارداتی و یا صادراتی و حتی مسافری، از هرکشور جهان به مقاص بین‌المللی، با بهره مندی از سرویس کارگو، توسط تیم مجرب و متخصص حمل هوایی این شرکت انجام گیرد. این شرکت متعهد است که محموله‌های مسافری و تجاری، در کوتاه ترین زمان در مقصد، تحویل مشتری گردد.

خدمات حمل هوایی آریان آسمان:

 • دریافت از درب محل فرستنده و تحویل به درب محل گیرنده
 • صدور بارنامه معتبر هوایی خارجی با بهترین ایرلاینهای بین المللی
 • چارتر کردن هواپیماهای باری جهت باربری هوایی بین‌المللی
 • واردات، صادرات و تشریفات گمرکی جهت حمل و ترخیص کالا
 • و...
باربری هوایی قیمت هر کیلو بار هوایی
خدمات حمل بار هوایی آریان آسمان

خدمات حمل بار هوایی آریان آسمان

 

ارسال بار به خارج از کشور

فریت بار مسافری بهترین راه برای جابجایی و ارسال لوازم شخصی و وسایل منزل مسافران به خارج از کشور، اعم از دانشجویان و مهاجران می‌باشد. در این روش به‌جای پرداخت هزینه‌های سنگین اضافه بار مسافری در هنگام تحویل چمدان‌های مسافری، شما میتوانید با مراجعه به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی با پرداخت مبلغی به مراتب پایین‌تر، تمام لوازم شخصی و لوازم منزل خود را پیش از پرواز، به مقصد خود فریت یا ارسال نمایید. این روش محدودیت‌های زیاد حمل بار همراه را نیز نداشته و دغدغه‌های شما را در حمل چمدانها و لوازم خود برطرف می‌نماید. برای اطلاعات بیشتر کلیک نمایید:

فریت بار مسافری

خدمات فریت بار آریان آسمان:

فریت بار مسافری
 

صادرات بار به اقصی نقاط جهان

صادرات بار به صورت هوایی با توجه به امکان ارسال به موقع و بهنگام کالا، از جایگاه ویژه ای برای شرکت‌ها، بازرگانان و تجار برخوردار است و آنچه که موجب توسعه‌ی امر صادرات و صرفه اقتصادی آن می‌گردد، تجربه‌های موفق در این زمینه می‌باشد.
شرکت آریان اسکای با توجه به تجربه چندین ساله مدیران و پرسنل اجرایی، تا کنون همکاری و تعامل مناسبی با صادرکنندگان در صنایع مختلف برقرار نموده و آمادگی ارائه نرخ‌های ویژه و هر گونه خدمات در زمینه تسهیل امور و تشریفات گمرکی را دارد.

خدمات آریان آسمان در صادرات کالا:

 • حمل و نقل و ارسال بار از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی)
 • ارسال کالا به صورت کارگو و چارتر بصورت هوایی به کلیه فرودگاه‌های اروپا، آسیا، آمریکا و کانادا
 • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای گمرکی لازم
 • انجام کلیه امور بسته بندی در محل، تخلیه و بارگیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری
 • صدور بارنامه شرکتهای هوایی معتبر دنیا جهت ارسال امن و سریع به مقصد
 • و ...

صادرات بار استعلام قیمت حمل بار هوایی
صادرات بار - آریان آسمان
 

واردات بار و ترخیص از تمامی گمرکات ایران

طبق سالیان متمادی تجربه‌ی شرکت "آریان آسمان ماردین" در زمینه‌ی واردات بار و حمل کالاهای وارداتی به ایران، این کالاها بیشتر از کشورهای چین، امارات، کره جنوبی، تایوان ، ترکیه و کشورهای اروپایی نظیر آلمان، انگلستان، فرانسه و... و گاهی از کشورهای آمریکایی وارد ایران میشوند.
شرکت آریان آسمان ماردین با داشتن قرارداد با اکثر ایرلاین‌های بین‌المللی که به کشور ایران پرواز دارند، و بهره‌بردن از نمایندگان حاضر در شبکه‌های فورواردری جهانی طرف قرارداد با این شرکت‌ها، و همچنین کلیه شرکت‌های فعال در زمینه حمل و نقل کالای عضو یاتا (IATA) ، قادر خواهد بود از اکثر نقاط مذکور، با هزینه‌های رقابتی، خدمات حمل کالای وارداتی به ایران را برای بازرگانان ایرانی میسر کند.

خدمات واردات بار آریان آسمان:

 • صدور اسناد صادراتی در مبدا
 • تحویل کالا در مبداء
 • انتقال به گمرک فرودگاه یا بندر مبداء
 • انجام تشریفات صادرات در مبداء
 • پرداخت هزینه حمل بار در مبدأ
 • پکینگ و بسته‌بندی و پیک آپ تا محل بارگیری
 • تحویل و سوئیچینگ اسناد، ترخیص کالا و همچنین رزرو و صدور بارنامه
 • و ...
واردات بار به ایران استعلام هزینه حمل بار وارداتی
خدمات واردات بار شرکت آریان آسمان - حمل هوایی و واردات کالا به ایران

خدمات واردات بار شرکت آریان آسمان - حمل هوایی و واردات کالا به ایران

پکینگ و بسته بندی تخصصی بار هوایی

مهمترین قسمت باربری هوایی، بسته بندی و آماده سازی کالای شما برای یک ارسال امن و مطمئن است. این مسئله به علت آنکه بار مالی دارد، گاها برای برخی شرکت‌ها و مسافران، بی اهمیت و خرجی مازاد به حساب می‌آید. در صورتیکه عدم بسته‌بندی مناسب لوازم منزل و یا کالای تجاری شما که قرار است با هواپیما و به صورت هوایی حمل گردد، حتی با نازلترین قیمت و با سریع ترین شرایط حمل، موجب ضرر و زیان فرستنده در انتهای پروژه حمل خواهد گشت. لذا در جهت منفعت بیشتر و آینده نگری جهت ارسال درست بار و سلامت کالای شما در هنگام تحویل، می‌بایست به بسته بندی کالای خود با صرف زمان زیاد و انجام هزینه مناسب در جهت جلوگیری از ضرر و زیان اقدام نمود.

خدمات آریان آسمان در بسته‌بندی بار

بسته بندی تخصصی کالای شما، نصب برچسب‌های مخصوص و الصاق هولوگرام‌های مناسب جهت حمل هوایی، از جمله خدمات این شرکت است. شرکت خدمات بار هوایی آریان آسمان علاوه بر حمل و نقل هوایی, خدماتی مانند بسته بندی که به معنای در بر گرفتن كالا براي حمل و نقل و استفاده از محصول و محافظت از كالا در برابر شرايط محيط خارجي از جمله فشار، رطوبت، ضربه، حرارت، نور و انتقال صحیح می‌باشد را در فرآیند ارسال و همچنین ترخیص کالا به عهده دارد. برای آگاهی بیشتر از اهمیت بسته بندی در فریت و صادرات بار، صفحه بسته بندی تخصصی آریان آسمان را مطالعه نمایید.


بسته بندی بار هوایی
خدمات بسته بندی بار در شرکت حمل بار هوایی آریان آسمان

خدمات بسته بندی بار در شرکت حمل بار هوایی آریان آسمان

حمل کالای خطرناک


امروزه حمل و نقل به علم تبدیل گردیده و جابجا کردن محموله‌های سبک و سنگین، دیگر یک امر ساده تلقی نمی‌شود. در این میان حمل کالاهای خطرناک (Dangerous Goods) از اهمیت بیشتری برخوردار می‌باشد. تا آنجا که سازمانهای بین‌المللی حمل و نقل نظیر یاتا (IATA) و ایکائو (ICAO) مقررات ویژه‌ای را در این خصوص وضع نموده‌اند.

شرکت آریان آسمان نیز با اطلاع کامل از این قوانین و مقررات و با بکارگیری کارکنان آموزش دیده و متخصص در این زمینه، بصورت تخصصی اقدام به جابجایی و حمل کالاهای خطرناک بصورت هوایی و دریایی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها نموده و موجبات آرامش خاطر برای بازرگانان و صادرکنندگان و تولیدکنندگان محترم را فراهم نموده است.

حمل کالای خطرناک
حمل کالای خطرناک

حمل کالای خطرناک

حمل کالای فاسد شدنی (پرشیبل)


برخی کالاها که نسبت به کالاهای عمومی زودتر فاسد میشوند کالاهای پرشیبل (به انگلیسی: Perishable goods) نامیده می‌شوند. این کالاها برای حمل هوایی یا دریایی، نیاز به شرایط خاصی دارند. زمان و درجه حرارت و بسته بندی مناسب از نکات کلیدی حمل کالاهای فاسد شدنی می‌باشد. علی الخصوص در مورد کالاهای ویژه نظیر دارو که فاسد شدن آنها ضرر زیادی میرساند. لذا داشتن مشاور خبره در این زمینه در هنگام انتخاب شرکت حمل کننده، موجب جلوگیری از این صدمات جبران ناپذیر در آینده خواهد بود.

شرکت آریان آسمان با تیم متخصص و آموزش دیده در خصوص حمل هوایی کالاهای پرشیبل، در خدمت شرکت‌ها، بازرگانان و تجار عزیز می‌باشد. خدمات ما از صفر تا صد امور حمل بین‌المللی را در بر می‌گیرد. کالای پرشیبل شما چه صادراتی باشد و چه وارداتی، این شرکت آماده خدمت رسانی به شماست. خدمات ما از تحویل کالا در مبدا گرفته تا بسته بندی، انجام امور گمرکی و ارسال آن و ترخیص در مقصد را در بر می‌گیرد.

حمل کالای فاسد شدنی
حمل کالای فاسد شدنی و پرشیبل

حمل هوایی کالاهای فاسد شدنی و پرشیبل

4 سوال برای مقاله " خدمات شرکت حمل بار هوایی آریان اسمان "

 1. منیر سبزواری گفت:

  سلام
  محاسبه قیمت انتقال جسد به کشور دیگر چگونه است ؟
  بر اساس بعد مسافت است ؟
  مثلا اگر متوفی در کشور دوری مثل کانادا باشد و یا کشور نزدیکی مثل عراق نسبت به کشورمان باشد چقدر اختلاف هزینه حمل دارد؟
  از راهنماییتون سپاسگزارم

  1. admin گفت:

   سلام.
   قطعا اصلی ترین عامل مسافت هست. شاید در بعضی مسیرها، مثل مسیرهای ذکر شده ،هزینه حدود دوبرابر مسیر دیگر باشد.
   این هزینه تقریبا معادل هزینه حمل کالای با وزن ۱۵۰ کیلوگرم هست و در شرایط مختلف متغیر بوده و باید استعلام شود.

 2. داوود علمی گفت:

  سلام اثاث منزل به وزن پانصد کیلو برای آلمان میخوام بفرسم هزینه ی این بارچقدرمیشه وآیا گیرنده درآلمان باید دوباره هزینه بپردازه؟

  1. admin گفت:

   سلام. در خصوص ارسال بار به آلمان همکارانم با شما تماس میگیرند. اطلاعات کامل در این خصوص را در صفحه فریت بار میتوانید مشاهده نمایید.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This