حمل و ارسال جنازه با تابوت
بصورت هوایی

parallax background

تشریفات حمل جنازه با هواپیما به چه صورت است؟

حمل جسد متوفی به خارج از کشور
و از کشورهای دیگر به ایران


همواره انتقال جسد متوفیانی که جایی دور از وطن و یا بستگان خود فوت میکنند دغدغه اطرافیان بوده و گاهی به علت پیچیدگی این روند و یا بالا بود هزینه ها از این امر صرفنظر میکنند.پروسه حمل جسد انسان به نسبت حمل کالاهای عادی با جزئیات و تعداد مراحل بیشتر در گمرک هر کشور انجام میشود.

در برخی کشورها انجام تشریفات قبل از حمل فقط توسط شرکتهای خاصی صورت می گیرد و بعد از آن حمل توسط شرکتهای فورواردر انجام شدنی است و در تعدادی از کشورها فورواردهای خاصی مجوزهای لازم جهت انجام کلیه مراحل را دارند. عموماً حضور یکی از بستگان و آشنایان متوفی برای انجام تشریفات حقوقی و صدور مجوز حمل الزامی است.شرکت آریان آسمان ماردین برای انتقال آن دسته متوفیان که از ایران به کشورهای دیگر ارسال میشوند قادر به انجام مراحل گمرکی و ارسال به اقصی نقاط دنیا با نازلترین هزینه هاست . در مورد اجسادی که باید به کشور بازگردانده شوند نیز، نمایندگان طرف قرارداد با این شرکت در بیشتر مبادی ورودی چنین امکاناتی را دارند. در برخی کشورها نیز همانطور که ذکر شد تا زمانی که مراحل اولیه توسط وابستگان متوفی نهایی نشوند هیچ فورواردری قادر به انجام تشریفات حمل نخواهد بود.


امیدواریم شما هیچگاه از ما چنین سرویسی مطالبه نکنید!

لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

4 سوال برای مقاله " ارسال جنازه با تابوت بصورت هوایی "

 1. Sama گفت:

  ما یه متوفی داریم به علت کرونا فوت شدن محل زندگیشون المان هستش
  هزینه ارسالشون به آلمان چقدر میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام وقت بخیر .
   ضمن عرض تسلیت بشما و خانواده ی محترم ، همکاران در اسرع وقت توسط ایمیل شما با شما تماس خواهند گرفت. چرا که شماره ای که در سایت درج کردید اشتباه میباشد. در صورت نیاز با خانم جلالی به شماره ی ٠٩١٠۵٩۴٩٠١٠ تماس حاصل فرمایید.

  2. حمزه ریگی گفت:

   ما یک متوفی در مالدیو داریم هزینه حمل آن به تهران چقدر است

   1. admin گفت:

    باسلام
    مراحل قانونی باید توسط شخصی از نزدیکان متوفی در مراکز مورد تایید سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور مبدا انجام بشه. بعد از اتمام مراحل مذکور پروسه حمل تا تهران بسته به شهر مبدا نهایتا ۳ روز زمان خواهد برد .

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This