حمل بار هوایی و زمینی به ژاپن
بهترین قیمت - کوتاهترین زمان

parallax background

ارسال بار به ژاپن با بهترین قیمت | فریت بار به ژاپن

 

ارسال بار و فریت لوازم منزل به ژاپن

یکی از خدمات شرکت آریان آسمان "ارسال بار به ژاپن" میباشد . کسانیکه قصد مهاجرت به کشور ژاپن را دارند نیاز مبرمی به این دارند که بار و لوازم شخصی و لوازم منزل خود را هم به ژاپن فریت نمایند. و شرکتها و کارخانجاتی که قصد دارند بار تجاری یا نمونه های غیر تجاری خود را به شهرهای مختلف ژاپن ارسال نمایند ، ما بهترین سرویس ها را برای ارسال بار به ژاپن با بهترین قیمت برایشان در نظر داریم.

فریت بار به ژاپن | بهترین قیمت


فریت بار به شهرهایی ازجمله: ناریتا، هاندا، کانسای، چوبو سنترایر، توکیو، و دیگر شهرهای ژاپن ، از جمله خدمات شرکت آریان آسمان میباشد. تعهد ما ارسال بار منزل یا تجاری شما با بهترین قیمت و با بهترین امکانات میباشد. کلیه ی امور از کارشناسی بار در منزل یا کارخانه و شرکت شما ، تا بسته بندی تخصصی و سرویس حمل تا فرودگاه به عهده ی این شرکت میباشد. پرسنل متبحر و متعهد این شرکت ، محموله ی شما را با بهترین شرایط بسته بندی، و با بهترین ایرلاینهای دنیا بارنامه نموده و ارسال میکنند.

شرکت آریان آسمان با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها شرکت باربری هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایرانست. این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی ارسال بار بصورت هوایی ، زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود ، در تمامی مراحل فریت بار به ژاپن ، یاری دهد. آریان آسمان با داشتن نمایندگیها ی گسترده در بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند لوازم و کالاهای شما را، در منزل و یا شرکت شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی تخصصی ، آنرا در منزل یا شرکت شما در ژاپن تحویل شما نماید.


ارسال خرده بار و هدیه به شهرهای مختلف ژاپن با کمترین قیمت

شاید قصد داشته باشید تا برای دوست و یا یکی از آشنایان خود در ژاپن بسته‌ای را به شکل هدیه ، گیفت و یا سوغات ارسال نمایید. ارسال بسته‌ای کوچک و کم حجم که گاها نیاز به ارسال آن برای یکی از دوستان و بستگان پیش می‌آید. با خدمات فریت بار شرکت آریان آسمان، ارسال خرده بار و کالاهایی در زیر 20 کیلوگرم هم برای شما عزیزان مهیاست. آریان آسمان میتواند بارهای 10 و 15 کیلویی شما را هم به مقصد مورد نظر شما در ژاپن ارسال نماید. ارسال خرده بار شما به شهرهایی نظیر توکیو، ناریتا، هاندا و ... با قیمت ارزان و با بسته بندی‌ استاندارد و بیمه‌نامه هوایی انجام شده و در کمترین زمان ممکن نهایتا تا 72 ساعت بعد در مقصد تحویل میگردد. کافیست با ما تماس بگیرید.


تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0912-8945007 021-51005200

کافیست با ما تماس بگیرید


 
 

خدمات آریان آسمان در فریت بار به ژاپنارسال بار مسافری به ژاپن – ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به ژاپن – ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به ژاپن – ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به ژاپن – ارسال و صادرات صنایع دستی به ژاپن – ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به ژاپن – ارسال و صادرات قارچ به ژاپن – ارسال و صادرات زعفران به ژاپن – ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به ژاپن - ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به ژاپن – ارسال بارهای نمایشگاهی به ژاپن – ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به ژاپن - قیمت مناسب جهت فریت بار به ژاپن - هزینه پایین ارسال بار به ژاپن و...


چنانچه تمایل دارید اطلاعات کاملی پیرامون فریت بار مسافری داشته باشید ، حتما از صفحه ی راهنمای فریت بار مسافری در سایت ما دیدن کنید:

راهنمای فریت بار مسافری
 
 

شرایط و مراحل ارسال بار به ژاپن


مسافران، مهاجران و دانشجویان هیچ منعی برای ارسال لوازم و وسایل شخصی و خرده بار مستعمل منزل خود به کشور ژاپن ندارند.شما میتوانید با خیالی آسوده ، تمام وسایل شخصی و لوازم منزل خود را، تحت عنوان Used personal effects یا لوازم مستعمل شخصی (خرده بار شخصی) به تمام شهرهای ژاپن ارسال کنید. ارسال بار فریت به تمام شهرهای ژاپن آزاد بوده با اخذ مبلغ ناچیزی در مقصد ، بدون هیچگونه عوارض گمرکی انجام میشود. برای اطلاع بیشتر با دفتر آریان آسمان با شماره 02151005200 تماس بگیرید. همکاران ما مشتاق راهنمایی شما هستند.


1- مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

بسته بندی برای فریت بار هوایی و زمینی به ژاپن بسیار مهم است . چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی، ممکن است بار شما آسیب دیده و یا در مقصد ، برای ترخیص با مشکل مواجه شود.

کادر مجرب آریان آسمان ، در محل سکونت شما حاضر شده و تمام چمدانها ، لوازم منزل ،مبلمان ، میز و کمد و بطور کلی وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی (به فراخور لوازم شما ) ، بسته بندی یا پالت بندی کرده و تا فرودگاه حمل میکنند. ظروف شکستنی حباب پیچ شده و سپس پالت بندی میشوند . برای حمل زمینی بار شما نیز ، کانتینرهای استاندارد در نظر گرفته میشوند. بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهمترین مراحل ارسال بار شماست. و ما آنرا به بهترین نحو انجام میدهیم، تا هیچگونه مشکلی برای شما در گمرک فرودگاه های ژاپن بوجود نیاید.

برای آشنایی بیشتر با انواع ، مراحل و قیمت بسته بندی بار فریت ، صفحه ی بسته بندی بار فریت را مطالعه نمایید .


2- انجام تشریفات گمرکی

در قسمت پذیرش گمرک ترمینال خدمات بار، یا پایانه ی هوشمند بارفرودگاه امام خمینی ، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط پرسنل آریان آسمان برای شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه (که لیست آن در سایت موجود است ) را به ژاپن ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی ، به ژاپن انجام میشود. برای ارسال لوازم منزل مدارکی لازم است:

مدارک لازم برای ارسال بار به ژاپن :

• اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
• اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
• کپی بلیط
• آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
• لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

نکته : در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد.

3- صدور بارنامه و ارسال بار به ژاپن

سپس بار شما توسط دفتر آریان آسمان، با یکی از ایرلاینهای معتبر جهانی (به انتخاب شما و یا پیشنهاد تخصصی پرسنل ما) ، بارنامه شده و به مقصد مورد نظر حمل میشود. در طول حمل بار شما به مقصد ، شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار ، با درج شماره بارنامه ی خود ، حمل محموله ی خود را پیگیری کنید ، تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید ، تا دراولین فرصت در گمرک فرودگاه های ژاپن ، برای ترخیص آن اقدام کنید.


4- ترخیص و تحویل بار در گمرک فرودگاه های ژاپن

برای ترخیص بار در شهرهای مختلف ژاپن هم تمهیداتی در خدمات شرکت آریان آسمان گنجانده شده است. وقتی شما با شرکت آریان آسمان قصد ارسال بار خود را به ژاپن دارید نگران مراحل گمرکی کار نباشید. ما میتوانیم از طریق دفاتر نمایندگی خود در کشور ژاپن اقدام به ترخیص بار شما کنیم.

کالاهایی که به قصد تجاری وارد می شوند باید از لحاظ گمرکی بررسی شوند، همچنین مقدار این کالاها نیز باید طبق لیست ارائه شده باشند.اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام میشود و شما میبایست تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود.

در مرحله ی آخر بسته های شما توسط دستگاه X-Rey بازرسی میشوند تا مشخص شود آیا آنچه که در بارنامه ی خود اظهار کرده اید با بار مطابقت دارد یا خیر .


تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0912-8945007 021-51005200

کافیست با ما تماس بگیرید


 
 

هزینه ارسال بار هوایی به ژاپن | تعرفه فریت بار به ژاپن
هزینه ارسال بار ، یا قیمت فریت بار هوایی به ژاپن هم مانند هزینه های ارسال بار به دیگر کشورها محاسبه میشود. عواملی که بر قیمت ارسال بار تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به این کشور را دارند.

هزینه پست بار هوایی به هرکدام از شهرهای ژاپن متفاوت است؛ اما شرکت آریان آسمان به شما اطمینان میدهد، با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی ، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت برای فریت بار به شهرهای ژاپن به شما ارائه میدهد. تا آنجا که شما با دیدی باز و انتخابی درست ، بهترین و باکیفیت ترین شرکت حمل بار هوایی را ، با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار با هواپیما برای خود انتخاب کنید.

هزینه ارسال بار به خارج از کشور

استعلام تعرفه فریت بار مسافری به ژاپن

شما میتوانید برای استعلام تعرفه و قیمت حمل بار هوایی به شهرهای مختلف ژاپن مانند ناریتا، هاندا، کانسای، چوبو سنترایر، توکیو، اوزاکا و... ، با تلفن دفتر آریان آسمان در قسمت بار شرکت ایران ایر در فرودگاه امام خمینی (ره) تماس بگیرید (02151005200) و یا از طریق پر کردن فرم استعلام قیمت ، از هزینه های حمل بار خود آگاه شوید.

        021-51005200
کافیست با ما تماس بگیرید

برای استعلام قیمت فریت بار مسافری به ژاپن میتوانید فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید:


 
 

استعلام نرخ ارسال بار به ژاپن

برای پر کردن فرم استعلام قیمت ارسال بار به ژاپن کلیک کنید
 
 

لیست فرودگاههای ژاپن به همراه شرکت های هوایی بین المللی

کدام شرکتهای هوایی از ایران به ژاپن بار هوایی حمل میکنند؟

در جدول زیر ، نام فرودگاههای مهم ژاپن به همراه شرکتهای هوایی که به این فرودگاهها پرواز دارند آمده است. شما میتوانید از روی این جدول ، آگاهی یابید که کدام شرکت بین المللی هوایی ، از ایران و از فرودگاه امام خمینی تهران ، به شهر مورد نظر شما در ژاپن ، پرواز داشته و بار حمل میکنند. و از این طریق میتوانید نسبت به استعلام هزینه فریت بار خود به شهر مورد نظر خود ، اطلاعات بگیرید. همکاران ما پیوسته برای پاسخگویی به ابهامات شما آماده هستند. با ما تماس بگیرید.

فرودگاه شهر شرکت های هواپیمایی حمل کننده بار
NRT ناریتا QatarAirways,Emirates Airlines,Aeroflot Airlines
HND هاندا QatarAirways,Emirates Airlines
KIX کانسای Emirates Airlines
NGO چوبو سنترایر Emirates Airlines

اطلاعات گمرک فرودگاه های ژاپن جهت ترخیص بار

در این قسمت اطلاعات کاملی برای شرکتها ، مسافران ، مهاجران و دانشجویانی که قصد ارسال بار مسافری و تجاری به کشور ژاپن را دارند ، قرار داده ایم تا با آگاهی کامل برای ترخیص بار خود در فرودگاههای مختلف ژاپن ، اقدام نمایند.

1 اطلاعات تماس گمرک فرودگاه های ژاپن
 • NRT:+81-476348000
 • HND:+81-357578111
 • KIX:+81-724552500
 • NGO:+81-569381195
2روزها و ساعات کاری گمرک فرودگاههای ژاپن برای ترخیص و تحویل بار :

کل ایام هفته 24 ساعت

*امکان ترخیص کالا در خارج از ساعات کاری مذکور گمرک برای کالاهایی مانند حیوانات زنده ، فاسد شدنی و جنازه وجود دارد*

3اسناد مور نیاز برای ترخیص و تحویل کالای مسافری در فرودگاههای ژاپن :

لیست اقلام(Packing list)
فاکتور کالا (Invoice)
اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
کارت شناسایی گیرنده (طبق گیرنده بارنامه)

4مدارک مورد نیاز برای ترخیص و تحویل کالای تجاری در ژاپن :
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
 • لیست اقلام(Packing list)
 • فاکتور کالا (Invoice)
 • مجوز ورود کالا به کشور(Import license)
 • گواهی مبدا(در صورت نیاز)
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)
5رویه ترخیص و تحویل کالا در گمرکات ژاپن :

گیرنده کالا با در دست داشتن اسناد مورد نیاز مذکور و داشتن استعلام قبلی از گمرک مقصد بابت قوانین ،نحوه و مقدار هزینه های ترخیص و تحویل کالا و پرداخت هزینه های ورودی نهایی اعلامی از طرف گمرکات مقصد یا نماینده مربوطه امکان ترخیص کالا را خواهد داشت.

6 تعطیلات رسمی ژاپن

01 & 08 Jan
11 & 12 Feb
21 Mar
29 & 30 Apr
03 & 04 & 05 May
16 Jul
11 Aug
17 & 23 & 24 Sep
08 Oct
03 & 23 Nov
24 Des

7هزینه انبارداری گمرکات ژاپن طبق کتاب قوانین حمل اخرین نسخه 2018(کالای معمولی) :
لطفا جهت اطلاع از هزینه های انبارداری با گمرک مقصد تماس حاصل نمایید.
 

لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

16 سوال برای مقاله " ارسال بار هوایی به ژاپن با بهترین قیمت | فریت بار به ژاپن "

 1. مهدیه قاسم زاده گفت:

  سلام خسته نباشید
  سوالم این هست که الان ارسال مواد خوراکی به ژاپن هست از طریق هوایی

  1. admin گفت:

   سلام. بله. همکاران با شما تماس میگیرند.

 2. امین گفت:

  سلام
  در شهر هیروشیما هستم
  هزینه ارسال ده کیلو زعفران چقدر می باشد؟

  1. admin گفت:

   سلام. چنانکه قصد دارید تا از ایران، زعفران برای شما به ژاپن ارسال شود همکارانم با شما تماس میگیرند.

 3. محبتی گفت:

  سلام هزینه ارسال فرش به ژاپن به ازای هر کیلو چقدر میشه؟

  1. admin گفت:

   سلام. بستگی به وزن بار شما دارد. مثلا قیمت تا 45 کیلو ، متفاوت است با قیمت بار تا 100 کیلو. اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های ارسال بار به خارج از کشور را در سایت ما مطالعه کنید. همکارانم با شما تماس میگیرند.

 4. ناصر گفت:

  سلام میشه هزینه ارسال تابلو فرش رو بفرمایید ابعاد 50 در 30
  3 کیلو

  1. admin گفت:

   سلام. همکارانم با شما تماس میگیرند.

 5. ناصر گفت:

  قیمت ارسال به ژاپن مواد خوراکی مثل لواشک 4 کیلو چقدر میشه

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. برای بارهای کم وزن بصرفه تر آنست که از طریق پست ارسال شود. چنانچه تمایل به استفاده از سرویس فریت دارید با همکارانم در بخش صادرات با شماره 02151005200 تماس بگیرید.

  2. لیلا گفت:

   سلام من میخواستم شیرینی بفرستم ژاپن.هزینه رو میشه بگید ؟

   1. admin گفت:

    سلام خدمت شما. هزینه برای وزن و حجمهای مختلف متفاوت است. ضمنا شاید بار شما شامل وزن حجمی شود. شهر مورد نظر خود را نیز قید نکرده اید. شماره تماس بگذارید تا با شما تماس گرفته شود و راهنمایی لازم داده شود. با سپاس از شما.

 6. محمدرسول صفری گفت:

  درود فراوان.
  ارسال بار لوازم آرایشی و بهداشتی هم به صورت هوایی به ژاپن انجام می شود؟ و تا چند کیلوگرم مجاز است؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. لوازم آرایشی اگر جزو کالاهای خطرناک نباشد بله قابل ارسال است. اگر قصد فریت بار را داشته باشید میتوانید مقداری را که جنبه تجاری نداشته باشد ارسال کنید. در غیر اینصورت میبایست مجوزهای گمرکی دریافت شود.

 7. رامین گفت:

  ارسال از فرودگاه ایران به مقصد ژاپن فرودگاه HANDS, ویاTOKYO, هرکدام که مقرون به صرفه تر است و با روش فریت و پست از فرودگاه هر دو حالت رالطفاً اگر امکان پذیر است پاسخ فرمایید و قیمت ها را ارسال فرمایید،
  اقلام:
  فرش کوچلوی ایرانی در سایز 10cm ×5cm هست،بسیار کوچک است زعفران 50گرم تا 100گرم، وتا نیم کیلو، هاونگ مرمری کوچک برای خرد کردن زعفران
  مغزپسته شور، گل گاو زبان، چای زعفرانی.
  سپاسگزارم

  1. admin گفت:

   با عرض سلام خدمت شما. همکارانم با شما تماس میگیرند و اطلاعات کامل به شما داده خواهد شد. با سپاس از حضور شما در سایت ما.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This