حمل بار هوایی و زمینی به دانمارک
بهترین قیمت - کوتاهترین زمان

parallax background

ارسال بار به دانمارک با بهترین قیمت | فریت بار به دانمارک

 

ارسال بار و فریت لوازم منزل به دانمارک

یکی از خدمات شرکت آریان آسمان "ارسال بار به دانمارک " میباشد . کسانیکه قصد مهاجرت به کشور دانمارک را دارند ، ممکن است نیاز پیدا کنند که بار و لوازم شخصی و لوازم منزل خود را هم به دانمارک فریت نمایند. همچنین برای شرکتها و کارخانجاتی که قصد دارند بار تجاری یا نمونه های غیر تجاری خود را به شهرهای مختلف دانمارک ارسال نمایند ، ما بهترین سرویس ها را برای ارسال بار به دانمارک با بهترین قیمت ارائه میدهیم.

فریت بار به دانمارک | بهترین قیمت


فریت بار به شهرهایی ازجمله: کپنهاگ ، بیلاند و دیگر شهرهای دانمارک ، از جمله خدمات شرکت آریان آسمان میباشد. تعهد ما ارسال بار منزل یا تجاری شما با بهترین قیمت و با بهترین امکانات میباشد. کلیه ی امور از کارشناسی بار در منزل یا کارخانه و شرکت شما ، تا بسته بندی تخصصی و سرویس حمل تا فرودگاه به عهده ی این شرکت میباشد. پرسنل متبحر و متعهد این شرکت ، محموله ی شما را با بهترین شرایط بسته بندی، و با بهترین ایرلاینهای دنیا بارنامه نموده و ارسال میکنند.

شرکت آریان آسمان با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها آژانس باربری هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایرانست. این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی ارسال بار بصورت هوایی ، زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود ، در تمامی مراحل فریت بار به دانمارک ، یاری دهد. آریان آسمان با داشتن نمایندگیها ی گسترده در بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند لوازم و کالاهای شما را، در منزل و یا شرکت شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی تخصصی ، آنرا در منزل یا شرکت شما در دانمارک تحویل شما نماید.تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0912-8945007 021-51005200

کافیست با ما تماس بگیرید


خدمات آریان آسمان در فریت بار به دانمارکارسال بار مسافری به دانمارک – ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به دانمارک – ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به دانمارک – ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به دانمارک – ارسال و صادرات صنایع دستی به دانمارک – ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به دانمارک – ارسال و صادرات قارچ به دانمارک – ارسال و صادرات زعفران به دانمارک – ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به دانمارک - ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به دانمارک – ارسال بارهای هنری و تابلوهای نمایشگاهی به دانمارک – ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به دانمارک - قیمت مناسب جهت فریت بار به دانمارک - هزینه پایین ارسال بار به دانمارک و...


چنانچه تمایل دارید اطلاعات کاملی پیرامون فریت بار مسافری داشته باشید ، حتما از صفحه ی راهنمای فریت بار مسافری در سایت ما دیدن کنید:

فریت بار مسافری

شرایط و مراحل ارسال بار به دانمارک


هیچ منعی برای ارسال بار به دانمارک نیست. شما چه مسافر باشید و چه یک شرکت تجاری ، میتوانید بار خود را توسط شرکت ما به این کشور ، بصورت هوایی ارسال نمایید.شما میتوانید با خیالی آسوده ، تمام وسایل شخصی و لوازم منزل خود را، تحت عنوان Used personal effects یا لوازم مستعمل شخصی (خرده بار شخصی) به تمام شهرهای دانمارک ارسال کنید. ارسال بار فریت به تمام شهرهای دانمارک آزاد بوده با اخذ مبلغ ناچیزی در مقصد ، بدون هیچگونه عوارض گمرکی انجام میشود.البته برای بارهایی که جنبه ی تجاری دارند ، دریافت عوارض گمرکی امری بدیهیست. برای اطلاع بیشتر با دفتر آریان آسمان با شماره 02151005200 تماس بگیرید. همکاران ما مشتاق راهنمایی شما هستند.


1- مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

بسته بندی برای فریت بار هوایی به دانمارک بسیار مهم است . چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی، ممکن است بار شما آسیب دیده و یا در مقصد ، برای ترخیص با مشکل مواجه شود.

کادر مجرب آریان آسمان ، در محل سکونت شما حاضر شده و تمام چمدانها ، لوازم منزل ،مبلمان ، میز و کمد و بطور کلی وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی (به فراخور لوازم شما ) ، بسته بندی یا پالت بندی کرده و تا فرودگاه حمل میکنند. ظروف شکستنی حباب پیچ شده و سپس پالت بندی میشوند . بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهمترین مراحل ارسال بار شماست. و ما آنرا به بهترین نحو انجام میدهیم، تا هیچگونه مشکلی برای شما در گمرک فرودگاه های دانمارک بوجود نیاید.

برای آشنایی بیشتر با انواع ، مراحل و قیمت بسته بندی بار فریت ، صفحه ی بسته بندی بار فریت را مطالعه نمایید .


2- انجام تشریفات گمرکی

در قسمت پذیرش گمرک ترمینال خدمات بار، یا پایانه ی هوشمند بارفرودگاه امام خمینی ، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط پرسنل آریان آسمان برای شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه (که لیست آن در سایت موجود است ) را به شهرهای مختلف دانمارک ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی ، به دانمارک انجام میشود. برای ارسال لوازم منزل مدارکی لازم است:

مدارم لازک برای ارسال بار به دانمارک :

• اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
• اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
• کپی بلیط
• آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
• لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

نکته : در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد.

3- - صدور بارنامه و ارسال بار به دانمارک

سپس بار شما توسط دفتر آریان آسمان، با یکی از ایرلاینهای معتبر جهانی (به انتخاب شما و یا پیشنهاد تخصصی پرسنل ما) ، بارنامه شده و به مقصد مورد نظر حمل میشود. در طول حمل بار شما به مقصد ، شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار ، با درج شماره بارنامه ی خود ، حمل محموله ی خود را پیگیری کنید ، تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید ، تا دراولین فرصت در گمرک فرودگاه های دانمارک ، برای ترخیص آن اقدام کنید.


4- ترخیص و تحویل بار در گمرک فرودگاه های دانمارک

برای ترخیص بار در شهرهای مختلف این کشور هم تمهیداتی در خدمات شرکت آریان آسمان گنجانده شده است. وقتی شما با شرکت آریان آسمان قصد ارسال بار خود را به دانمارک دارید نگران مراحل گمرکی کار نباشید. ما میتوانیم از طریق دفاتر نمایندگی خود در کشور دانمارک اقدام به ترخیص بار شما کنیم.

کالاهایی که به قصد تجاری وارد می شوند باید از لحاظ گمرکی بررسی شوند، همچنین مقدار این کالاها نیز باید طبق لیست ارائه شده باشند.اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام میشود و شما میبایست تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود.

در مرحله ی آخر بسته های شما توسط دستگاه X-Rey بازرسی میشوند تا مشخص شود آیا آنچه که در بارنامه ی خود اظهار کرده اید با بار مطابقت دارد یا خیر .


تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0912-8945007 021-51005200

کافیست با ما تماس بگیرید


هزینه ارسال بار هوایی به دانمارک | تعرفه فریت بار به دانمارک
هزینه ارسال بار ، یا قیمت فریت بار هوایی به دانمارک هم مانند هزینه های ارسال بار به دیگر کشورها محاسبه میشود. عواملی که بر قیمت ارسال بار تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به این کشور را دارند.

هزینه پست بار هوایی به هرکدام از شهرهای دانمارک متفاوت است؛ اما شرکت آریان آسمان به شما اطمینان میدهد، با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی ، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت برای فریت بار به شهرهای دانمارک به شما ارائه میدهد. تا آنجا که شما با دیدی باز و انتخابی درست ، بهترین و باکیفیت ترین شرکت حمل بار هوایی را ، با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار با هواپیما برای خود انتخاب کنید.

هزینه ارسال بار به خارج از کشور

استعلام تعرفه فریت بار مسافری به دانمارک

شما میتوانید برای استعلام تعرفه و قیمت حمل بار هوایی به شهرهای مختلف دانمارک مانند کپنهاگ ، بیلاند و ... ، با تلفن دفتر آریان آسمان در قسمت بار شرکت ایران ایر در فرودگاه امام خمینی (ره) تماس بگیرید (02151005200) و یا از طریق پر کردن فرم استعلام قیمت ، از هزینه های حمل بار خود آگاه شوید.

0912-8945007 021-51005200

کافیست با ما تماس بگیرید

برای استعلام قیمت فریت بار مسافری به دانمارک میتوانید فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید:


 
 

استعلام نرخ ارسال بار به دانمارک

برای پر کردن فرم استعلام قیمت ارسال بار به دانمارک کلیک کنید
 
 

لیست فرودگاههای دانمارک به همراه شرکت های هوایی بین المللی

کدام شرکتهای هوایی از ایران به دانمارک بار هوایی حمل میکنند؟

در جدول زیر ، نام فرودگاههای مهم دانمارک به همراه شرکتهای هوایی که به این فرودگاهها پرواز دارند آمده است. شما میتوانید از روی این جدول ، آگاهی یابید که کدام شرکت بین المللی هوایی ، از ایران و از فرودگاه امام خمینی تهران ، به شهر مورد نظر شما در دانمارک ، پرواز داشته و بار حمل میکنند. و از این طریق میتوانید نسبت به استعلام هزینه فریت بار خود به شهر مورد نظر خود ، اطلاعات بگیرید. همکاران ما پیوسته برای پاسخگویی به ابهامات شما آماده هستند. با ما تماس بگیرید.

فرودگاه شهر شرکت های هواپیمایی حمل کننده بار
CPH کپنهاگ Aeroflot Airlines,Qatar Airways,Emirtaes Airlines,Lufthansa Airlines
BLL بیلاند Emirtaes Airlines,Lufthansa Airlines

اطلاعات گمرک فرودگاه های دانمارک جهت ترخیص بار

در این قسمت اطلاعات کاملی برای شرکتها ، مسافران ، مهاجران و دانشجویانی که قصد ارسال بار مسافری و تجاری به کشور دانمارک را دارند ، قرار داده ایم تا با آگاهی کامل برای ترخیص بار خود در فرودگاههای مختلف دانمارک ، اقدام نمایند.

1 اطلاعات تماس گمرک فرودگاه های دانمارک
 • CPH:+45-32313231
 • BLL:+45-76505050
2روزها و ساعات کاری گمرک فرودگاههای دانمارک برای ترخیص و تحویل بار :

دوشنبه الی جمعه 8.00 الی 16.00

*امکان ترخیص کالا در خارج از ساعات کاری مذکور گمرک برای کالاهایی مانند حیوانات زنده ، فاسد شدنی و جنازه وجود دارد*

3اسناد مور نیاز برای ترخیص و تحویل کالای مسافری در فرودگاههای دانمارک :

لیست اقلام(Packing list)
فاکتور کالا (Invoice)
اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
کارت شناسایی گیرنده (طبق گیرنده بارنامه)

4مدارک مورد نیاز برای ترخیص و تحویل کالای تجاری در دانمارک :
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
 • لیست اقلام(Packing list)
 • فاکتور کالا (Invoice)
 • مجوز ورود کالا به کشور(Import license)
 • گواهی مبدا(در صورت نیاز)
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)
5رویه ترخیص و تحویل کالا در گمرکات دانمارک :

گیرنده کالا با در دست داشتن اسناد مورد نیاز مذکور و داشتن استعلام قبلی از گمرک مقصد بابت قوانین ،نحوه و مقدار هزینه های ترخیص و تحویل کالا و پرداخت هزینه های ورودی نهایی اعلامی از طرف گمرکات مقصد یا نماینده مربوطه امکان ترخیص کالا را خواهد داشت.

6 تعطیلات رسمی دانمارک

01 Jan
30 Mar
02 Apr
01 May
08 May
05 Jul
06 Jul
28 Sep
28 Oct
17 Nov
24 Dec
25 Dec
26 Dec

7هزینه انبارداری گمرکات دانمارک طبق کتاب قوانین حمل اخرین نسخه 2018(کالای معمولی) :
لطفا جهت اطلاع از هزینه های انبارداری با گمرک مقصد تماس حاصل نمایید.
 

لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

8 سوال برای مقاله " ارسال بار هوایی به دانمارک با بهترین قیمت | فریت بار به دانمارک "

 1. شورابی گفت:

  سلام – برای ارسال زعفران به عنوان هدیه سال نو 100 گرم برای 5 خانواده به میزان 20 گرم برای هر خانواده مقدور هست؟
  شرایط ارسال رو بفرمایید
  با یک کارت ملی مقدوره ؟
  یا باید 5 نفر این کار رو انجام بدن؟
  هزینش؟

  1. admin گفت:

   سلام. همکارانم در خصوص ارسال هوایی بار زهفران به دانمارک با شما تماس میگیرند.

 2. نسرين گفت:

  سلام وقت بخیر من قصد مهاجرت دارم و برای رفتن به دانمارک یک سری خشکبار و سبزی ر زعفران و یک تخته فرض شش منری میخوزم با خودم ببرم.لطفا راهنمایی میکنید من ساکن اصفهان هستم

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. بله همکارانم در اولین فرصت امروز با شما تماس میگیرند تا راهنمایی لازم را به شما ارائه نمایند.

 3. حبیب محمدی گفت:

  سلام شما شعبه در دانمارک دارید

  1. admin گفت:

   سلام. خیر. اما برای ارسال بار به دانمارک در خدمت شما هستیم.

 4. محیالدین محمدپور گفت:

  سلام یک بستە پستی لباس پوشیدنی،برای دانمارک،اگر5کیلو باشە چقدرهزینەدارد،وچندروزەمیرسد،،،سپاس

  1. admin گفت:

   سلام. برای بسته هایی با این وزن کم میبایست از اداره پست اقدام فرمایید.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This