حمل بار هوایی و زمینی به ترکیه
بهترین قیمت - کوتاهترین زمان

parallax background

ارسال بار به ترکیه با بهترین قیمت | فریت بار به ترکیه

 

ارسال بار مسافری و فریت لوازم منزل به ترکیه

یکی از خدمات شرکت آریان آسمان "ارسال بار مسافری به ترکیه" میباشد . مسافران، مهاجران و دانشجویانی که قصد مسافرت و مهاجرت به کشور ترکیه را دارند نیاز مبرمی به این دارند که بار و لوازم شخصی و لوازم منزل خود را هم به ترکیه فریت نمایند. ارسال بار مسافری شما ، هم بصورت فریت زمینی و هم بصورت فریت هوایی به ترکیه انجام میشود ( بنا به درخواست شما).

فریت بار به ترکیه | بهترین قیمت


فریت بار مسافری به شهرهایی ازجمله: استانبول، آنکارا، ازمیر، آدانا، آنتالیا، دنیزلی، اسپارتا و دیگر شهرهای ترکیه ، از جمله خدمات شرکت آریان آسمان میباشد. تعهد ما ارسال بار منزل شما با بهترین قیمت و با بهترین امکانات میباشد. کلیه ی امور از کارشناسی بار در منزل شما ، تا بسته بندی تخصصی و سرویس حمل تا فرودگاه به عهده ی این شرکت میباشد. پرسنل متبحر و متعهد این شرکت ، بار فریت شما را با بهترین شرایط بسته بندی، و با بهترین ایرلاینهای دنیا بارنامه نموده و ارسال میکنند.

شرکت آریان آسمان با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها آژانس بار هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایرانست. این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی فریت بار بصورت هوایی ، زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود ، در تمامی مراحل فریت بار به ترکیه، یاری دهد. آریان آسمان با داشتن نمایندگی‌های گسترده در بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند محموله ی شما را چنانچه تجاری باشد، در شرکت شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی تخصصی ، آنرا در شرکت شما در هریک از شهرهای ترکیه، تحویل شما نماید.تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200
0912-9536348

کافیست با ما تماس بگیرید


 
 

خدمات آریان آسمان در فریت بار به ترکیهارسال بار مسافری به ترکیه – ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به ترکیه – ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به ترکیه – ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به ترکیه – ارسال و صادرات صنایع دستی به ترکیه – ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به ترکیه – ارسال و صادرات قارچ به ترکیه – ارسال و صادرات زعفران به ترکیه – ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به ترکیه - ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به ترکیه – ارسال بارهای نمایشگاهی به ترکیه – ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به ترکیه - قیمت مناسب جهت فریت بار - هزینه پایین ارسال بار به ترکیه و...


چنانچه تمایل دارید اطلاعات کاملی پیرامون فریت بار مسافری داشته باشید ، حتما از صفحه ی راهنمای فریت بار مسافری در سایت ما دیدن کنید:

راهنمای فریت بار مسافری
 
 

شرایط و مراحل ارسال بار به ترکیه


مسافران و مهاجران هیچ منعی برای ارسال لوازم و وسایل شخصی و خرده بار مستعمل منزل خود به کشور ترکیه ندارند. شما میتوانید با خیالی آسوده ، تمام وسایل شخصی و لوازم منزل خود را، تحت عنوان Used personal effects یا لوازم مستعمل شخصی (خرده بار شخصی) به تمام شهرهای ترکیه ارسال کنید. ارسال بار فریت به تمام شهرهای ترکیه آزاد بوده با اخذ مبلغ ناچیزی در مقصد ، بدون هیچگونه عوارض گمرکی انجام میشود.

اما در شرایط کنونی، گمرک کشور ترکیه، شرایط سختی را برای ترخیص بار مسافری در این کشور اتخاذ نموده که مشکلات و سختگیری های خاصی را به مسافران ترکیه،‌جهت فریت بارشان تحمیل نموده است. برای آگاهی بیشتر شرایط ترخیص بار مسافری در ترکیه را مطالعه نمایید .

برای اطلاع بیشتر با دفتر آریان آسمان با شماره 44666921 21 98+ تماس بگیرید. همکاران ما مشتاق راهنمایی شما هستند.


1- مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

بسته بندی برای فریت بار هوایی و زمینی به ترکیه بسیار مهم است . چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی، ممکن است بار شما آسیب دیده و یا در مقصد ، برای ترخیص با مشکل مواجه شود.

کادر مجرب آریان آسمان ، در محل سکونت شما حاضر شده و تمام چمدانها ، لوازم منزل ،مبلمان ، میز و کمد و بطور کلی وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی (به فراخور لوازم شما ) ، بسته بندی کرده و تا فرودگاه حمل میکنند. ظروف شکستنی حباب پیچ شده و سپس پالت بندی میشوند . برای حمل زمینی بار شما نیز ، کانتینرهای استاندارد در نظر گرفته میشوند. بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهمترین مراحل ارسال بار شماست. و ما آنرا به بهترین نحو انجام میدهیم، تا هیچگونه مشکلی برای شما در گمرک فرودگاه های ترکیه بوجود نیاید.

برای آشنایی بیشتر با انواع ، مراحل و قیمت بسته بندی بار فریت مسافری ، صفحه ی بسته بندی بار فریت مسافری را مطالعه نمایید .


2- انجام تشریفات گمرکی

در قسمت پذیرش گمرک ترمینال خدمات بار، یا پایانه ی هوشمند بارفرودگاه امام خمینی ، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط پرسنل آریان آسمان برای شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه (که لیست آن در سایت موجود است ) را به ترکیه ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی ، به ترکیه انجام میشود. برای ارسال لوازم منزل مدارکی لازم است:

مدارم لازک برای ارسال بار به ترکیه :

• اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
• اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
• کپی بلیط
• آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
• لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

نکته : در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد.

3- - صدور بارنامه و ارسال بار به ترکیه

سپس بار شما توسط دفتر آریان آسمان، با یکی از ایرلاینهای معتبر جهانی (به انتخاب شما و یا پیشنهاد تخصصی پرسنل ما) ، بارنامه شده و به مقصد مورد نظر حمل میشود. در طول حمل بار شما به مقصد ، شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار ، با درج شماره بارنامه ی خود ، حمل محموله ی خود را پیگیری کنید ، تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید ، تا دراولین فرصت در گمرک فرودگاه های ترکیه ، برای ترخیص آن اقدام کنید.


4- ترخیص و تحویل بار در گمرک فرودگاه های ترکیه

در حال حاضر یکی از سخت گیرترین گمرک های جهان نسبت به کالای ورودی ، گمرک ترکیه است. اخیرا گمرک ترکیه نسبت به بارهای ورودی مسافری سخت گیرانه تر از قبل رفتار کرده و قوانین جدیدی را وضع کرده است. این شرایط سختگیرانه جهت فریت بار مسافری به کشور ترکیه بدین شرح میباشد:

 • فرستنده و گیرنده باید یک نفر باشد (به این صورت که روی بارنامه ی صادره، نام فرستنده و گیرنده باید یکی باشد)
 • گیرنده ی بار در ترکیه باید اجاره نامه داشته باشد.
 • گیرنده در ترکیه باید اقامت دائم داشته باشد
 • از آخرین سفر گیرنده به ایران، بیشتر از سه ماه نگذشته باشد

شرکت آریان آسمان بار شما را به ترکیه ارسال مینماید ؛ اما از اینجهت که : چنانچه بار در مقصد ترکیه ترخیص نشود، این شرکت موظف است تا هزینه های معدوم کردن و یا مرجوع کردن بار را بپردازد، شرکت آریان آسمان از شما سپرده ای (در حد مرجوع کردن بار به ایران)، بابت ضمانت ترخیص کالا در ترکیه را اخذ میکند. چنانچه بار شما در ترکیه ترخیص شد، این وجه به شما بازگردانده میشود.

شرکت آریان آسمان به شما اکیدا توصیه میکند پیش از ارسال بار مسافری خود به ترکیه، با گمرک فرودگاه استانبول تماس بگیرید و لوازم خود را بصورت تلفنی اظهار نموده تا در زمان ترخیص دچار مشکل نشوید. برای تماس با گمرک فرودگاه استانبول به اطلاعات گمرکی کشور ترکیه در همین صفحه مراجعه نمایید.


کالاهایی که به قصد تجاری وارد می شوند باید از لحاظ گمرکی بررسی شوند، همچنین مقدار این کالاها نیز باید طبق لیست ارائه شده باشند.اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام میشود و شما میبایست تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود.

در مرحله ی آخر بسته های شما توسط دستگاه X-Rey بازرسی میشوند تا مشخص شود آیا آنچه که در بارنامه ی خود اظهار کرده اید با بار مطابقت دارد یا خیر .

کالاهای ممنوعه برای ارسال به ترکیه کدامند؟

وارد کردن برخی از کالاها به ترکیه ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد.گمرک ترکیه جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما میبایست بطور دقیق از محتویات چمدانهای خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور ترکیه نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک ترکیه اقدام نمایید.


تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200
0912-9536348

کافیست با ما تماس بگیرید


 
 

هزینه ارسال بار هوایی به ترکیه | تعرفه فریت بار به ترکیه
هزینه ارسال بار مسافری ، یا قیمت فریت بار هوایی به ترکیه هم مانند هزینه های ارسال بار مسافری به دیگر کشورها محاسبه میشود. عواملی که بر قیمت ارسال بار تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به این کشور را دارند.

هزینه پست بار هوایی به هرکدام از شهرهای ترکیه متفاوت است؛ اما شرکت آریان آسمان به شما اطمینان میدهد، با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی ، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت برای فریت بار مسافری به شهرهای ترکیه به شما ارائه میدهد. تا آنجا که شما با دیدی باز و انتخابی درست ، بهترین و باکیفیت ترین شرکت حمل بار هوایی را ، با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار با هواپیما برای خود انتخاب کنید.

چگونه هزینه های فریت بار را مدیریت کنیم؟

استعلام تعرفه فریت بار مسافری به ترکیه

شما میتوانید برای استعلام تعرفه و قیمت حمل بار هوایی به شهرهای مختلف ترکیه مانند استانبول، آنکارا، دنیزلی و... ، با تلفن دفتر آریان آسمان در قسمت بار شرکت ایران ایر در فرودگاه امام خمینی (ره) تماس بگیرید ( 02151005200 )و یا از طریق پر کردن فرم استعلام قیمت ، از هزینه های حمل بار خود آگاه شوید.

0912-9536348         021-51005200
کافیست با ما تماس بگیرید

برای استعلام قیمت فریت بار مسافری به ترکیه میتوانید فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید:


 
 

ارسال هوایی حیوان خانگی (فریت حیوان زنده) به ترکیه
بسیاری از مهاجران به کشور ترکیه، قصد دارند تا حیوان خانگی خود (مانند سگ ، گربه ، پرنده ، خرگوش و ...) را هم با خود به این کشور بفرستند. گاهی هم نیاز است که حیوان زنده ای را برای شخصی که از پیش در این کشور اقامت دارد، بفرستیم. رابطه ی عاطفی زیادی که معمولا بین صاحبان این حیوانات خانگی با آنها برقرار است باعث میشود که نگرانی های زیادی از بابت حمل درست و ارسال حیوان زنده ی خود به کشور مقصدشان داشته باشند که البته این نگرانی بجاست.


ارسال هوایی سگ به ترکیه | ارسال هوایی گربه به ترکیه

نگران مشکلات ارسال هوایی سگ و گربه خانگی خود به ترکیه نباشید. کارشناسان ما در آریان آسمان این نوید را بشما میدهند که با رعایت تمام استانداردهای جهانی در حمل حیوان خانگی شما ، بهترین راهکارها و شرایط را برای ارسال سگ یا گربه ی خانگی شما به مقصدتان در نظر میگیرند.
برای آگاهی بیشتر در مورد نحوه ی ارسال حیوان زنده خود با هواپیما ، و مدارک مورد نیاز آن ، صفحه ی راهنمای ارسال حیوان خانگی را مطالعه نمایید و یا مستقیما با کارشناسان ما در دفتر آریان آسمان تماس بگیرید.

تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200
0912-9536348

کافیست با ما تماس بگیرید


 
 

ارسال جنازه متوفی با تابوت به ترکیه| حمل هوایی متوفی از ترکیه به ایران
صمیمانه امیدواریم هیچگاه چنین سرویسی را از ما نخواهید ؛ اما چنانچه نیازمند حمل و ارسال جنازه متوفای خود با تابوت به شهرهای ترکیه باشید ، و یا اینکه خواستار این باشید که تابوت متوفای خود را ، از ترکیه به ایران با هواپیما بفرستید ، آریان آسمان بهترین و معتبر ترین آژانس حمل هوایی برای این امر میباشد. آریان آسمان میتواند برای کلیه ی مراحل ارسال تابوت از ایران به ترکیه، و یا ارسال تابوت و جنازه از ترکیه به ایران ، به شما مشاوره ی رایگان داده و این امر را برای شما ، به نحو احسن و در کوتاهترین زمان انجام دهد.

کارشناسان ما شما را یاری میدهند تا امور ارسال تابوت از ایران به ترکیه ، و نیز حمل تابوت و جنازه از ترکیه به ایران را با انجام تشریفات کامل گمرکی و ترخیص آن ، و همچنین امور گذرنامه و پزشکی قانونی را در کمترین زمان و بهترین نحو ممکن انجام دهید.
هزینه حمل جنازه و تابوت با هواپیما به ترکیه را میتوانید در تماس با دفتر این شرکت جویا شوید . ما در تمام مراحل و تشریفات انجام کار در کنار شما خواهیم بود. برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای حمل هوایی جنازه را مطالعه نمایید .

 
 

ارسال بار به شهرهای ترکیه | وسایل شخصی و لوازم منزل


فریت بار به استانبول | وسایل شخصی و لوازم منزل


فریت بار مسافری به استانبول ترکیه یکی از خدمات شرکت آریان آسمان میباشد.استانبول پنجمین شهر بزرگ دنیا و بزرگترین شهر ترکیه است. این شهر توریستی در دو قاره ی آسیا و اروپا واقع شده و شهر مهاجرپذیر ترکیه بشمار میرود. از اینرو بسیاری از مسافران و مهاجران به این شهر نیاز مبرم به حمل هوایی و زمینی بار خود به این شهر را دارند. آریان آسمان با بهترین سرویسهای حمل هوایی و زمینی، برای فریت بار مسافری به استانبول، در خدمت شماست.

فریت بار به ازمیر | لوازم شخصی و وسایل منزل


فریت بار مسافری به ازمیر از اهمیت بالایی برخوردار است . چرا که سالانه بسیاری از هموطنان ما به این شهر زیبا و رویایی مهاجرت میکنند. ده‌ ها دلیل برای انتخاب ازمیر به عنوان شهر ایده‌آل برای زندگی وجود دارد: آب و هوای فوق ‌العاده، مردم خونگرم و صمیمی،امنیت بالا و آرامش فوق‌ العاده، مکان ‌های زیبا و دیدنی و …، تنها چند مورد از ویژگی‌ های شهر ازمیر هستند. آریان آسمان برای ارسال بار مسافری به ازمیر، بصورت هوایی و زمینی، در خدمت شماست.

فریت بار به آنتالیا | وسایل شخصی و لوازم منزل


فریت بار مسافری به آنتالیا نیز یکی از خدمات آریان آسمان میباشد. آنتالیا از شهرهای مهم و توریستی ترکیه است که در غرب این کشور و در شمال دریای مدیترانه واقع شده است. به همین سبب ارسال بار مسافری به این شهر را ، برای رفاه حال مهاجران به این شهر ، در خدمات خود گنجانده ایم.

فریت بار به آنکارا | وسایل شخصی و لوازم منزل


برای فریت بار مسافری به آنکارا هم ، میتوانید روی سرویس های هوایی و زمینی شرکت آریان آسمان حساب کنید. آنکارا بعد از استانبول دومین شهر بزرگ ترکیه می باشد و و در حال حاضر این شهر تبدیل به یکی از شهرهای مهم ترکیه شده است . آنکارا یکی از شهرهای حائز اهمیت از نظر صنعتی و تجاری بوده است و مسافران ورودی به این شهر بسیار زیاد هستند. برای همین ارسال بار هوایی و زمینی به این شهر رونق بالایی دارد. شما نیز میتوانید برای فریت بار مسافری به آنکارا روی خدمات کم نظیر شرکت آریان آسمان حساب کنید.

فریت بار به دنیزلی | وسایل شخصی و لوازم منزل


اگر برای ارسال بار مسافری به دنیزلی به دنبال یک شرکت معتبر هستید، خوبست بدانید که شرکت آریان آسمان خدمات فریت هوایی و زمینی به این شهر مهم ترکیه را داراست.دنیزلی که با استانهای مانیسا ، آیدین ، موگلا ، اسپارتا و افیون همسایه میباشد، دارای جاذبه های توریستی بسیاری میباشد ، که برخی از آنها در زمره توریستی ترین مناطق ترکیه هستند. سالانه توریست های بسیار زیادی برای بازدید به دنیزلی سفر می کنند . ارسال بار فریت مسافری (وسایل شخصی و لوازم منزل) به دنیزلی، یکی از خدمات آریان آسمان میباشد.


تلفن دفتر فریت بار در فرودگاه امام خمینی (ره) :

0910-5949010 021-51005200
0912-9536348

کافیست با ما تماس بگیرید


 
 

لیست فرودگاههای ترکیه به همراه شرکت های هوایی بین المللی

کدام شرکتهای هوایی از ایران به ترکیه بار هوایی حمل میکنند؟

در جدول زیر ، نام فرودگاههای مهم ترکیه به همراه شرکتهای هوایی که به این فرودگاهها پرواز دارند آمده است. شما میتوانید از روی این جدول ، آگاهی یابید که کدام شرکت بین المللی هوایی ، از ایران و از فرودگاه امام خمینی تهران ، به شهر مورد نظر شما در ترکیه ، پرواز داشته و بار حمل میکنند. و از این طریق میتوانید نسبت به استعلام هزینه فریت بار خود به شهر مورد نظر خود ، اطلاعات بگیرید. همکاران ما پیوسته برای پاسخگویی به ابهامات شما آماده هستند. با ما تماس بگیرید.

فرودگاه شهر شرکت های هواپیمایی حمل کننده بار
IZM ازمیر Atlasjet Airlines
IST استانبول Qeshm Airlines,Iran Air Airlines,Mahan Airlines
ESB اسن‌بوغا ( آنکارا) Mahan Airlines
DNZ دنیزلی Atlasjet Airlines

اطلاعات گمرک های ترکیه جهت ترخیص بار فریت

در این قسمت اطلاعات کاملی از گمرکات کشور ترکیه برای مسافران ، مهاجران و دانشجویانی که قصد ارسال بار مسافری و تجاری به کشور ترکیه را دارند ، قرار داده ایم تا با آگاهی کامل برای ترخیص بار خود در فرودگاههای مختلف ترکیه ، اقدام نمایند.

اطلاعات گمرکات ترکیه جهت ترخیص بار

1 اطلاعات تماس گمرک های ترکیه
 • IST:+90-02124686868
 • EZM:+90-0-2322742084
 • ESB:+90-3125904000
 • DNZ:+90-2588461139
2روزها و ساعات کاری گمرک ترکیه برای ترخیص و تحویل بار فریت:

دوشنبه الی جمعه 9.00 الی 17.30

*امکان ترخیص کالا در خارج از ساعات کاری مذکور گمرک برای کالاهایی مانند حیوانات زنده ، فاسد شدنی و جنازه وجود دارد*

3اسناد مور نیاز برای ترخیص و تحویل کالای مسافری در گمرکات ترکیه :

لیست اقلام(Packing list)
فاکتور کالا (Invoice)
اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
کارت شناسایی گیرنده (طبق گیرنده بارنامه)

4مدارک مورد نیاز برای ترخیص و تحویل کالای تجاری در گمرکات ترکیه :
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
 • لیست اقلام(Packing list)
 • فاکتور کالا (Invoice)
 • مجوز ورود کالا به کشور(Import license)
 • گواهی مبدا(در صورت نیاز)
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)
5رویه ترخیص و تحویل کالا در گمرکات ترکیه :

گیرنده کالا ، با در دست داشتن اسناد و مدارک مورد نیاز ذکر شده ، و داشتن استعلام قبلی از گمرک مقصد (بابت قوانین ، نحوه و مقدار هزینه های ترخیص و تحویل کالا) و پرداخت هزینه های ورودی نهایی اعلامی از طرف گمرکات مقصد، یا نماینده مربوطه ، امکان ترخیص کالا را خواهد داشت.
جهت ترخیص هدیه ، نمونه کالا و کالای مسافری، ارزش گمرکی طبق فاکتور باید پرداخت گردد.

6 تعطیلات رسمی ترکیه

01 Jan
23 Apr
01 May
19 May
14Jun Half-day only.
15 Jun
16 Jun
17 Jun
15 Jul 2018
20Aug Half-day only.
21 Aug
22 Aug
23 Aug
24 Aug
30 Aug
28Oct Half-day only.
29 Oct

7هزینه انبارداری گمرکات ترکیه طبق کتاب قوانین حمل اخرین نسخه 2018(کالای معمولی) :
لطفا جهت اطلاع از هزینه های انبارداری با گمرک مقصد تماس حاصل نمایید.
 

لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

28 سوال برای مقاله " ارسال بار هوایی به ترکیه بهترین قیمت | فریت بار به ترکیه "

 1. دیبا گفت:

  سلام ارسال بار به ترکیه الان انجام میشه؟ هزینه ش چقدره؟

  1. admin گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله ؛ فریت بار مسافری از طریق هواپیمایی ماهان به مقصد استانبول امکان پذیر است .
   برای انتقال اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه ارسال بار به ترکیه لطفا ماهیت،وزن،ابعاد کالا را بفرمایید.

 2. مریم گفت:

  سلام
  در حال حاضر که پرواز مسافری نیست ارسال بار دارید؟

  1. admin گفت:

   سلام وقت بخیر ؛
   بله انجام میشه لطفا وزن و مقصد کالا رو بفرمایید .
   همکاران در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

  2. محمد گفت:

   سلام
   ارسال وسایل منزل از طریق هواپیما امکانپذیر است؟
   اگه انجام مبشه لطفا هزینه مثلا برای ارسال فرش چقدر میشه؟

   1. admin گفت:

    سلام خدمت شما. لطفا شهر مقصد و وزن کالا را اعلام نمایید . با سپاس از تماس شما.

   2. Rohollah گفت:

    سلام
    از ترکیه به ایران هم ارسال بسته دارید؟

    1. admin گفت:

     با عرض سلام. بله اگر بار شما جنبه ی تجاری داشته باشد میتوانیم در ایران بار شما را ترخیص کنیم. اما چنانچه بار شما جنبه ی مسافری داشته باشد در ایران ترخیص بار بعهده ی خود شماست.

    2. سهیل گفت:

     سلام خسته نباشید! من ترکیه ام و پاس ام تهرانه آیا پست پاس از تهران به ترکیه ممکنه؟ اینجا تویی ترکیه بهم میادین لطفا راهنمائی کنید

     1. admin گفت:

      سلام. ارسال مدارک توسط شرکت پست دولتی یا خصوصی انجام میشود.ضمنا ارسال پاسپورت قانونی نیست .

 3. بهاره گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  1- در حال حاضر امکان ارسال قطعات نمونه (تجاری) به ترکیه وجود دارد ؟
  2- آیا امکان ارسال قطعات به ترکیه صورت DDP (تحویل درب شرکت فروشنده) وجود دارد؟
  3- درصورت ارسال قطعات به صورت Cargo به ترکیه و در صورتی که فروشنده بخواهد کالا رو از گمرک فرودگاه در ترکیه تحویل بگیرد چه مدارکی لازم دارد ؟
  با تشکر

  1. admin گفت:

   با سلام خدمت شما سرکار خانم آستانی نژاد. بله امکان ارسال قطعات و نمونه های تجاری به ترکیه هست. همکاران ما برای اراسه ی اطلاعات کافی و مفید پیرامون ارسال بار تجاری به ترکیه و ترخیص آن در گمرکات ترکیه با شما تماس میگیرند. با سپاس از حضور شما.

 4. علی محمدی گفت:

  سلام . قصد ارسال بار نمونه تجاری مواد خوراکی فاسد شدنی را دارم به مقصد استانبول آنکارا ازمیر دنیزلی . در حال حاضر چطور می شده این کار را انجام داد ؟ آیا ارسال انجام می شه؟ و در حجم های 20 تن به بالا هم آیا انجام می شده ؟ و چطور باید هماهنگ شویم ؟
  چطور می توانم از جواب شما مطلع شوم ؟ آیا می تونید ایمیل ارسال کنید ؟

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما. در حال حاضر فقط ارسال بار به شهر استانبول با هواپیمایی ماهان میسر میباشد. همکاران در اولین فرصت با شما از طریق ایمیل تماس خواهند گرفت.

   1. محمد گفت:

    سلام بنده یه حدود دو سه تا چمدون دارم می خواستم، به ترکیه، استانبول، منزل ارسال کنم، لطفا شرایط و قیمت را ارسال کنید! خیلی واجبه! و چند روزه ارسال می شود؟؟؟

    1. admin گفت:

     سلام وقت بخیر .
     ممنون از پیام شما .
     برای دریافت هزینه لطفا وزن کالا را اعلام کنید .

     شرایط ترخیص کالا از استانبول:
     ۱.فرستنده و گیرنده باید یک نفر باشد(به این صورت که روی بارنامه ی صادره نام فرستنده و گیرنده باید یکی باشد.[با توجه به شرایط گمرک استانبول])
     ۲.گیرنده باید اجاره نامه داشته باشد
     ۳.گیرنده باید اقامت دائم داشته باشد
     ۴.از آخرین سفر گیرنده به ایران بیشتر از سه ماه نگذشته باشد
     در صورتی که یک مورد از موارد بالا را هم دارا نباشید
     در مقصد بار را به شما تحویل نمیدهند
     در هر صورت ما بار را برای شما ارسال میکنیم
     اما دو برابر مبلغ بارنامه از شما سپرده میگیریم
     بار را که در مقصد تحویل گرفتید سپرده را به شما برمیگردانیم
     اگر تحویل نگرفتید عیناً مبلغ سپرده را بابت مرجوع کردن بار استفاده میکنیم.
     برای اطلاعات از ترخیص بار
     باید به گیرنده بگویید با گمرک استانبول تماس بگیرد و لیست اقلام را به انها ارائه دهد و بابت ترخیص آن تاییدیه بگیرد.
     در هر صورت به علت شرایط خاص ترکیه شرکت اریان آسمان ناچار است بابت ارسال بار شما مبلغی را بابت ضمانت نامه از شما دریافت کند چرا که اگر بار در مقصد ترخیص نشود فرستنده موظف است تا هزینه های معدوم کردن و یا مرجوع کردن بار رو بپردازد.
     و مبلغ ضمانت برای همین مورد است.
     شماره ی گمرک استانبول:
     +90-02124686868

 5. ناصر ناجی گفت:

  ببخشید ارسال گوشی نو از دنیزلی به تهران امکان پذیر است؟

  1. admin گفت:

   باسلام
   گوشی تلفن الزاما در حد یک عدد و نه به صورت تجاری، باید توسط مسافر حمل شده و رجیستر رسمی شود.

 6. مانی گفت:

  سلام ارسال وسایل منزل از شیراز به استانبول به چه شکلی مقدور هست و اگر وزن بار بالای ۵۰۰ کیلو باشه حدود قیمت چقدر هست؟ممنون

  1. admin گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز. شما برای ارسال بار مسافری خود به شهر استانبول ترکیه، ابتدا میبایست به فرودگاه اما خمینی در تهران تشریف بیاورید. در اینجا ما صفر تا صد کار شما را بعهده میگیریم. هماران برای اطلاعات بیشتر با شما تماس میگیرند.

 7. فریده دهقان گفت:

  سلام ارسال هر کیلو بار به ازمیر چنده؟

  1. admin گفت:

   سلام. هزینه های ارسال بار به ازمیر و یا هر شهر دیگری در ترکیه ، به نوع کالا و میزان کالای شما بستگی دارد. در وزن های پایین قیمت ایرلاین ها با وزن های بالاتر متفاوت است. همکاران ما برای اطلاعات بیشتر با شما تماس میگیرند.

 8. پرویز گفت:

  با سلام
  من یک دستگاه کیبورد و دو عدد باند به ابعاد ۵۰×۳۰×۳۰ به وزن کلا ۳۵ کیلو را میتوانم به ازمیر بفرستم ؟
  خودم در ایران هستم بار را کسی دیگر میتواند تحویل بگیرد؟

  1. admin گفت:

   سلام. فعلا به ازمیر سرویس هوایی موجود نیست. اما همکارانم شما را برای ارسال به استانبول و سپس تراک بصورت زمینی به ازمیر راهنمایی میکنند.

 9. فاطمه رشدي گفت:

  سلام من قرص فرفورت توتال وایزان پلاس می خواستم به دخترم بفرستم قرصهای اهن هستن ایا امکان ارسال به استانبول وجود دارد خیلی ممنون

  1. admin گفت:

   سلام. برای ارسال بارهایی محدود در این وزن و حجم کم میبایست از طریق شرکت پست اقدام نمایید. هم شرکت پست ایران و هم شرکتهای پست خصوصی مانند تی ان تی و دی اچ ال و یا آرامکس.

 10. داریوش جوادزاده گفت:

  سلام میخواستم بپرسم یک دستگاه کوشیه موبایل کارکرده از تهران به استانبول امکان پذیر است ممکنه طریقه ارسالش رو بفرمایید

  1. admin گفت:

   سلام. چنانچه قصد رسال یک دستگاه گوشی همراه به ترکیه را دارید،‌میبایست از طریق اداره ی پست ایران و یا پستهای خصوصی مانند دی اچ ال و آرامکس اقدام نمایید.

لطفا سوال خود را در این قسمت بپرسید:

Share This