شرکت آریان آسمان ماردین

 

شرکت آریان آسمان را بهتر بشناسیم


شرکت حمل و نقل بین المللی آریان آسمان ماردین و با در دست داشتن تیمی مجرب از پرسنلی کارآزموده و فعال ، با هدف خدمت رسانی به مشتریان در زمینه های مشاوره و بسته بندی و حمل هوایی ، زمینی و دریایی کلیه ی بارهای بین المللی ، در خدمت عموم مردم ، آژانسها و شرکتها و سازمانهای بین المللی میباشد . خدمات ما دربرگیرنده تمام نیازهای مشتریان از بسته بندی در مبداء تا ترخیص و تحویل در مقصد میباشد. این شرکت با تمرکز بر حمل بار هوایی بین المللی ، قادر به خدمت رسانی و ارائه مشاوره در زمینه حمل بار زمینی و دریایی نیز میباشد.

شرکت آریان آسمان ماردین اولین و تنها آژانس بار هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC Network در ایرانست که با سالها تجربه در زمینه ی ارسال بار بصورت هوایی و زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود ، در تمامی مراحل ارسال بارتان از بازدید بار و مشاوره ی رایگان در منزلتان در مبدا تا ترخیص و تحویل در درب منزل در مقصد یاری دهد. تیم مجرب آریان آسمان با شبکه ی قوی صادرات ، ترخیص و واردات از تمام گمرکات و ارسال بار مسافری (فریت بار) به سرتاسر جهان ، با عضویت در اتحادیه ی جهانی یاتا ، یکی از معتبر ترین و معتمد ترین شرکتهاییست که در ایران میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید .

 
 
 
 

این مجموعه سعی در ارتقاع تنوع و سطح کیفی خدمات و بهبود استانداردهای موجود را دارد تا بتواند رضایت و اعتماد متقاضیان خدمات حمل را پیش از پیش جلب نماید.
جهت سهولت دسترسی مشتریان، پرسنل ما در دفاتر تهران و فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) آماده پاسخگویی به سوالات و انجام هماهنگی های لازم جهت واردات و صادرات کالاها میباشند. 
 
 
Share This