ارائه خدمات متفاوت
برای شما

parallax background

ارسال بار مسافری به سرتاسر جهان

ارسال بار مسافری به تمام نقاط دنیا


 • حمل و نقل و فریت بار و لوازم منزل و شخصی و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آمریکا و کانادا.
 • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبداء و مقصد و اخذ مجوزهای لازم (گواهی مبداء-گواهی بهداشت- مجوز استاندارد و ...).
 • انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری.
ادامه مطلب سفارش خدمات

ارسال بار مسافری به کانادا


کشور کانادا با توجه به امکانات و تسهیلاتی که برای مهاجرین فراهم کرده مقصد و انتخاب نهایی برای بسیاری از ایرانیان به خصوص قشر تحصیلکرده می‌باشد. دانشگاه‌های با رتبه بالا، موقعیت‌های شغلی‌، امکان تجارت و بسیاری موارد دیگر از انگیزه‌های اصلی‌ این مهاجران می‌باشد. ارسال بار هوایی‌ به کانادا که در اصطلاح فریت بارهوایی نامید میشود از رایج‌ترین اقدامات مسافرین برای ارسال محموله‌های خود به کانادا می‌باشد. ازآنجا که عموما وزن بار ارسالی به کانادا از وزن بار مجاز مسافری بیشتر میباشد مسافران اقدام به فرستادن وسایل خود قبل ازپرواز به صورت فریت هوایی میکنند. از جمله موارد رایجی که ارسال بار به کانادا صورت می‌پذیرد میتوان به لیست زیر اشاره نمود. ارسال و صادرات وسائل منزل به کانادا، ارسال و صادرات مبلمان به کانادا، ارسال و صادرات تابلو فرش به کانادا، ارسال و صادرات فرش به کانادا، ارسال و صادرات صنایع دستی‌ به کانادا، ارسال و صادرات میوه به کانادا، ارسال و صادرات سبزیجات به کانادا، ارسال و صادرات قارچ به کانادا، ارسال و صادرات خشکبار به کانادا، ارسال و صادرات زعفران به کانادا، ارسال و صادرات بار تجاری به کانادا، ارسال و صادرات وسائل رستوران به کانادا، ارسال و صادرات تنور به کانادا، ارسال و صادرات چینی آلات به کانادا

کالاهای مجاز و کالاهای غیر مجاز


 • ارسال تمامی لوازم منزل و مبلمان و لوازم شخصی با رعایت بسته بندی مناسب مجاز می باشد.
 • ارسال مواد خوراکی جامد و خشکبار ترجیحا" در بسته بندی های بهداشتی مجاز می باشد.
 • ارسال فرش ماشینی مجاز می باشد.
 • ارسال فرش دست بافت پس از اخذ مجوزهای لازم مجاز می باشد.
 • ارسال اشیاء شخصی قدیمی در صورت اخذ مجوز از اداره میراث فرهنگی بلامانع می باشد.
 • ارسال انواع لوازم و اشیاء تاریخی و عتیقه جات ، نقره جات ، اسلحه و مهمات ، مواد مخدر ممنوع می باشد.
 • ارسال مواد و کالاهای خطرناک و اشتعالزا از قبیل لوازم آرایش ، چسب ، انواع اسپری و ادکلن ممنوع می باشد.

مدارک لازم جهت ارسال بار هوایی مسافری

جهت ارسال بار هوایی بصورت مسافری مدارک زیر مورد نیاز می باشد :

 • کپی پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • کپی کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

نکته : در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد

بیمه بار هوایی


محمولات هوایی در تمامی مسیر هوایی بازای هر کیلو گرم تا سقف 20 دلار از طرف شرکت های هواپیمایی عضو یاتا بیمه بوده و در صورت کافی نبودن سقف اعلام شده میبایست بیمه جداگانه متناسب با ارزش کالا خریداری گردد. لازم به یاد آوری است که پرداخت خسارت منوط به رعایت کامل استانداردهای لازم در بسته بندی کالا می باشد . نکته بسیار مهم: لطفا" هنگام تحویل کالا در مقصد نسبت به کنترل بسته بندی کالا و یا حتی محتویات داخلی بسته ها دقت نموده و در صورت بروز هرگونه مشکل نسبت به اعلام خسارت و تکمیل فرمهای مربوطه قبل از خروج کالا از فرودگاه مقصد اقدام نمایید.

امریکا


در فریت بار به آمریکا ، باتوجه به محدویتهای موجود، هر مسافر تنها مجاز به داشتن مقدار معینی بار همراه خود در هنگام سفر می باشد و به ازای مازاد بار خود می بایستی که در پای کانتر پرواز جریمه هنگفتی پرداخت نماید. با این تفاسیر اضافه بار به یکی از مهمترین دغدغه های مسافرین، مهاجرین و دانشجویانی که عازم امریکا هستند تبدیل شده است.
توصیه ما به شما بمنظور کاهش هزینه ها، فریت بار به امریکا می باشد. سرویس فریت بار به امریکا شامل پیک آپ بار شما در شهر، بسته بندی در صورت نیاز، انجام امور گمرکی و صدور بارنامه گمرکی میباشد که شما بعنوان فرستنده مختار در انتخاب نوع سرویس مورد نیاز خود میباشد. فقط با برقراری یک تماس کارکنان مجرب ما در محل شما حاضر میشوند و بار شما را برای فریت بار به امریکا مهیا میکنند.

اما توصیه ما به شما جهت فریت بار به امریکا :


بسته بندی، حمل زمینی تا فرودگاه، انجام امور گمرکی و صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به امریکا را از صفر تا صد به ما بسپارید. با این روش شما به بهترین شکل ممکن پول خود را ذخیره کرده اید و خیالتان بابت کالای ارسالی به امریکا آسوده خواهد بود. ذکر این نکته لازم است که هزینه فریت بار به امریکا حدود ۳۰ درصد جریمه اضافه بار است و بار شما حداکثر ۳ تا ۴ روز دیگر در مقصد به شما تحویل داده خواهد شد. در امر فریت بار به امریکا لزومی به حضور شما در فرودگاه نخواهد بود و ما از جانب شما کلیه امور مربوط به فریت بار به امریکا را عهده دار خواهیم شد.
البته لازم به ذکر است که در امر فریت بار به امریکا بسته بندی کالا از مهمترین اصول کار میباشد.کالای ارسالی شما جهت فریت بار به امریکا نیازمند بسته بندی حرفه ای و اصولی میباشد. در صورت تمایل بسته بندی بار شما توسط کارکنان مجرب ما با بهترین مواد جهت فریت بار به امریکا انجام خواهد گرفت تا خیالتان از بابت سلامت بارتان نیز آسوده گردد.
اگر که شما مسافر امریکا هستید، پس برای فریت بار به امریکا نیاز به بلیط و پاسپورت خواهید داشت. ولی اگر هدف شما از فزیت بار به امریکا ارسال سوغات و یا هدیه برای آشنایانتان میباشد، دیگر نیازی به ارائه بلیط و پاسپورت جهت فریت بار به امریکا نیست. اما اگر شما تاجر هستید و بار شما حالت تجاری بخود گرفته باشد، به منظور فریت بار به امریکا شما نیاز به کارت بازرگانی خواهید داشت. در صورتی که کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمیباشد، شرکت قادر است از کارت بازرگانی همکاران جهت فریت بار به امریکا استفاده کند. پس حتما این نکته را با ما در میان بگذارید.
زمانی که بار شما به شهر مقصد در امریکا رسید ۴۸ ساعت در انبار نگهداری میشود و پس از آن شما میبایست هزینه انبارداری پرداخت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به امریکا با ما تماس بگیرید.

لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

Share This