ارسال هوایی لوازم شخصی
و لوازم منزل مهاجرین

parallax background

ارسال بار مسافری ( فریت بار ) به سرتاسر جهان

فریت بار مسافری به تمام نقاط جهان


 • حمل و نقل هوایی و فریت بار مسافری ، ارسال لوازم منزل و لوازم شخصی مسافری ، و مبلمان و اثاثیه منزل از طریق هوایی (توسط خطوط هوایی داخلی وخارجی ) به صورت خرده بار و چارتر از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های کشورهای اروپایی ، آسیایی و آمریکایی
 • مشاوره ی رایگان و انجام کلیه امور بسته بندی در محل ، تخلیه و بار گیری و سایر خدمات جانبی مورد نیاز مشتری.
 • انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه ی ایرلاین های معتبر داخلی و خارجی جهت حمل هوایی بار مسافری
سفارش خدمات

فریت بار چیست ؟

فریت بار در اصطلاح به ارسال بار میگویند. حال این بار میتواند تجاری و یا غیر تجاری باشد . اما در ایران ، فریت به ارسال بار غیر تجاری گفته میشود که میتواند بار مسافری و یا نمونه های غیر تجاری باشد. شاید شما در خارج از کشور دانشجو هستید و یا قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید . شما میتوانید توسط شرکت حمل بین المللی آریان اسمان ، از طریق فریت بار ، کلیه ی لوازم منزل و لوازم شخصی خود را به تمام نقاط جهان ارسال کنید.


فریت را میتوان از سه طریق انجام داد :
1- فریت بار بصورت هوایی
2- فریت بار بصورت دریایی
3- فریت بار بصورت زمینی

ما شما را یاری میدهیم تا قدم به قدم با مراحل فریت کردن بار مسافری آشنا شوید.


مراحل ارسال بار مسافری (فریت)


 • مراجعه به دفتر (و یا تماس با ) شرکت آریان اسکای در فرودگاه امام خمینی، از 1 هفته تا 1 روز قبل از پرواز
 • در دست داشتن بلیط و پاسپورت فرستنده کالا
 • اظهار نمودن مشخصات کالا و مقصد نهایی آن
 • اخذ مجوز گمرکی برای ارسال بار
 • صدور بارنامه توسط شرکت آریان آسمان
 • بازرسی کالا توسط گمرک و حراست و تایید آن از حیث عدم وجود کالاهای ممنوعه و خطرناک
 • بسته بندی بار و پرداخت هزینه های حمل و بسته بندی
 • دریافت رسید بارنامه برای ارسال بار توسط شرکت هواپیمایی معتبر
 

شرایط فریت کردن بار چیست؟

1- بار دانشجویی : ممکن است شما در یکی از کشورهای خارجی قصد ادامه ی تحصیل داشته باشید . و نیاز دارید تا لوازم شخصی خود را به آن کشور ارسال کنید. اما شما فقط مجاز به همراه داشتن 25 الی 30 کیلوگرم بار همراه مسافر هستید. هزینه های سنگین اضافه بار مسافری مانع بهمراه بردن لوازم شخصی دانشجویی میشود. در اینصورت ما شما را یاری میدهیم تا بتوانیدبا بهمراه داشتن بلیط و پاسپورت خود ، لوازم شخصی خود را بصورت غیر همراه ، با قیمتی بسیار پایین تر از هزینه ی اضافه بار مسافری به کشور مورد نظرتان فریت نمایید.


2- بار مسافری : ممکن است شما قصد مهاجرت به یکی از کشورهای خارجی مانند آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، انگلستان ، آلمان ، سوئد ، نروژ ، ترکیه و یا دیگر کشورهای جهان را داشته باشید. در این صورت شما نیاز مبرم به این دارید که لوارم منزل خود را مانند کمد ، ظروف ، لباس و پوشاک ، تخت و مبلمان ، پیانو و دیگر وسایل ریز و درشت منزل ، به مقصدتان ارسال کنید .

در اینصورت ما شما را یاری میدهیم تا یک هفته پیش از پروازتان ، با همراه داشتن بلیط و پاسپورت خود ، لوازم شخصی و کلیه ی وسایل مورد نیازتان را به مقصد مورد نظرتان بصورت هوایی ارسال کنید. برای این کار همکاران متخصص ما کلیه ی لوازم شما را در باکیفیت ترین بسته بندی های مخصوص بار هوایی بسته بندی کرده و برای فریت کردن ، آنرا به فرودگاه مبدا انتقال دهند.


3- نمونه غیر تجاری: گاهی هم ممکن است شما برای بازاریابی در کشورهای خارجی و یا شرکت در نمایشگاههای بین المللی ، نیاز به ارسال نمونه های غیر تجاری و یا نمایشگاهی دارید. در اینصورت شما نیاز به یک کارت بازرگانی جهت فریت نمونه ی بار غیر تجاری خود دارید. ما با کارت بازرگانی شرکت آریان آسمان ، شما را یاری میدهیم تا بتوانید نمونه کالاهای خود را به کشور مقصدتان فریت کنید. این کالاها میتوانند بسیار گسترده باشند . کالاهایی از قبیل دستگاههای صنعتی ، تجهیزات کارگاهی ، تجهیزات رستورانی ، تابلوهای نقاشی بزرگ و کوچک ، صنایع دستی ، فرش ، نمونه های آزمایشگاهی ، نمونه های مواد غذایی و خشکبار ، و بسیاری از کالاهای دیگر از این قبیل .


4 - ارسال هدیه های پستی: شاید برای شما هم پیش بیاید که قصد داشته باشید برای یکی از دوستان و اقوام که در یکی از کشورهای خارجی ساکن است هدیه ، کادو و یا وسیله ای را بفرستید. این محموله ممکن است شامل خیلی چیزها از قبیل مواد خوراکی ، خشکبار ، پوشاک ، کتاب و جزوات ، و یا دستگاه و اسباب بازی باشد. ما شما را یاری میدهیم تا بتوانید با کارت بازرگانی شرکت ، محموله ی خود را به هر کشوری که بخواهید ارسال کنید. تشریفات گمرکی را تیم تخصصی شرکت متقبل شده و با اخذ وکالت و یا معرفینامه از شما این کار را برایتان انجام میدهند.



در صورتیکه برای فریت بار خود نیاز به راهنمایی بیشتر دارید و یا سوال و ابهامی برای شما باقی مانده یا با همکاران ما در دفتر آریان آسمان واقع در قسمت بار فرودگاه امام خمینی (ره) به شماره تماس : 02144666921 تماس بگیرید و یا از طریق لینک زیر وارد صفحه ی راهنمای فریت مسافری شده و از مطالب آن بهره ببرید :


راهنمای فریت بار مسافری

لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، بخش پرسش‏های متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

Share This